Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4201) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Trallala, trallala, jókedvűen mentem melózni.
:DDD : Egy hontalan cigit kért, adtam neki. Rongálja ő is a tüdejét.
:(( : Hát igen. Csináljam a ritka, és kényes melót, aztán rátérhetek a hagyományosra. Mit nekem idő, csak ugye a műszakvezetőt annál inkább érdekli. Túl vagyok az izélésen, nyomom az átlagost. Kicsit még duzzogok.
:O : Más sem hiányzott. Álljak le, irány a másik gép, és technikusi felügyelet mellett jogom van csinálni a legbabrásabb melót, ami megfordul nálunk.
;) : A technikus idővel hazament, lelki tehernek vége.
:C : Ketten vagyunk köszörűsök, de bennem bízik a technikus, így csak én csinálom ezt a babrás, mütyürkézős melót. Tapsikolás, mert elismerik tudásom, és tapsikolás lesz, ha kifut ez a meló. A két tapsikolás közt pedig vad káromkodás lesz fogak közt szűrve, (igenis van fogam még,) ugyanis még csak mintát gyártunk. Mikroszkóp alatt vizsgálgatják, méricskélik, összevont szemöldökkel nézegetik.
Ha bejön, és a megrendelő meg lesz elégedve a mintával, akkor vödörszám rendel. Jellemző, hogy egész műszak alatt egy maréknyi akármi az eredmény. Legalább nem nehéz emelgetni.
A lényeg az, hogy bizalmat kaptam, és rajtam (is) múlik az, hogy az új termék gyártási jogát elnyerjük-e.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4202) cizoe válasza D1Rect (#4200) üzenetére


cizoe
őstag

Hát nekem 350nél erősebben nem sikerült megütni. :DDD

(#4203) Vakegérke válasza cizoe (#4202) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csóró majom, vajon hányan püfölik?

Az én rekordom 274, viszont az egérpadom tiszta göröngy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4204) cizoe válasza Vakegérke (#4203) üzenetére


cizoe
őstag

:)) Élvezi az, ne aggódj. Mindig visszajön vidáman az újabb elütésre.

(#4205) Vakegérke válasza cizoe (#4204) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szado-mazo?

Egy vicc jutott az eszembe.
A szadista kikötözi a mazohistát. A mazo rámered, és elcsukló hangon mondja: hát jól van, üss, csak üss...
A szado csak annyit mond vigyorogva: neeem...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4206) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Közelítünk az 59.000 lekérés felé. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4207) cizoe válasza Vakegérke (#4206) üzenetére


cizoe
őstag

No nincs is messze annyira a 100000. :)

(#4208) Vakegérke válasza cizoe (#4207) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban nincs. Ha valaki hisz abban, hogy elérjük, az én vagyok.
A tízezres hozzászólás már érdekesebb, de szerintem az is meglesz. Csatlakoznak játszótársak, sütiket virítanak, "E" kategóriás jogsival büszkélkednek. Mi pedig örülünk mindennek, hiszen keblünkre ölelhetjük őket.

"...itt még az se ír így, aki tett már le valamit a közösség asztalára, és nem csak egy 0-hsz-os újonc 5 vigyort tartalmazó blogját isteníti."
Ez egy rólam szóló kritika rövid részlete.
Az eleje egy dolog, nem kívánok vele foglalkozni. Inkább azt tartom poénnak, hogy a kritizáló vigyornak nevezi még a sírós smiley-t is. :)
Az pedig merő tájékozatlanság, hogy nem öt, hanem hat smiley arat ekkora sikert. Barátunk lustás volt megtekinteni személyesen a topicot, és mások sugdosásának adott volna hangot?
Mindegy.
Istenítettem magát a blogot valaha? Felmagasztaltam, ez tény, de csakis a topic érdekében.

Sokszor előfordult már negatív kritika. Semmi baj, mindenkinek joga véleményt alkotni. Azonban él a topic, és ameddig akadnak olyanok, akik lesüllyednek a szintemre, élni is fog.

A tízezres az enyém, stipi-stopi! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4209) D1Rect válasza Vakegérke (#4201) üzenetére


D1Rect
félisten

Egész pofás lett a bejegyzés. :K
(#4202) cizoe: cheat nélkül, nekem valami 450 körül van a rekordom. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4210) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#4209) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

úgylátszik, ebből a játékból is kihagyták a punkbustert :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4211) gamerkiller válasza Vakegérke (#4208) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Most rám gondolsz az E-s jogsival? :)) Vigyázz, nem kapsz beszámolót, pedig azthiszem tetszett a Müncheni kirándulásom! :R :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4212) Badman 4ever válasza D1Rect (#4209) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem csalok, becs szó, csak olyan gyorsan húzom az egeret, hogy elég az egérpad, amúgy öcsike még nálam is jobb volt. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4213) geprombolo


geprombolo
senior tag

Valaki keresett, itt vagyok. :DD :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#4214) Badman 4ever válasza geprombolo (#4213) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mégis ki, csak nem kyrabaybee...? :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4215) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jézusom! már 3 órája nem írt ide senki.. hol vagytok emberek?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4216) Vakegérke válasza gamerkiller (#4211) üzenetére


Vakegérke
veterán

Persze, hogy Rád gondoltam. Nem piskóta ám az "E" kategória, büszkének lehet lenni rá.
Egyébként nekem is megvan, bibibi... :)

Ha nem lesz beszámcsi, szomi leszek. ;)
Jó volt a kirándulásos, na. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4217) gabor85 válasza Vakegérke (#4216) üzenetére


gabor85
őstag

Szomcsi lávcsi harcsi, ezektől feláll a szőr a hátamon :Y
Egyébként: 58 855 köhhöm :DDD
Meglesz a 10000hsz!
De látom nem heverted még ki a kritikát.

[ Szerkesztve ]

(#4218) gamerkiller válasza Vakegérke (#4216) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kapsz beszámolókat na! :C

Milyen kritikát kaptál vakegérke? Megnézhetném?

3000közösségid van :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4219) gabor85


gabor85
őstag

(#4220) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó, ha van kritika, okul belőle az ember. Az viszont jól esett volna, ha az előzményekkel is tisztában van a kritizáló.
Lényegében arról van szó, hogy szinte mindenhol meg lehet engem találni, pedig senki nem kért tőlem véleményt, javaslatot, és bicskanyitogató a stílusom.
Talán engedélyt kéne kérni, hogy egy topicban megszólalhassak? Butaság.
Ami pedig a stílust illeti, időnként talán szemet szúró, de semmiképp sem parlagi. Még annyit sem írtam le sehol a PH!-n, hogy "hülye." Viszont akadt valaki, aki "lofasz"-nak (rövid "o"-val) titulálta egyik fórumtársunkat. Szóvá tettem, és ezzel egyedül voltam. Nos, igen, kotnyeleskedem.
Más pedig azért durcás, mert nem vagyok jelen a szakmai fórumokban. Muszáj lenne?
Ami pedig ide tartozik:
"itt még az se ír így, aki tett már le valamit a közösség asztalára, és nem csak egy 0-hsz-os újonc 5 vigyort tartalmazó blogját isteníti."
Ez érdekes, hiszen kaptam már "felülről" elismerést, értékes személyiségnek tartottak. Talmi dicsőség, nem poén.
Az már annál érdekesebb, hogy vajon miért böki a csőrét a kritizálónak ez a topic. Valóban egy kukkot sem szólt kyrabaybee, viszont maradandót alkotott azzal, hogy összehozott egy jó kis társaságot. Lehet, hogy ő az egyetlen "nullás", aki ilyen sikert ért el. Több mint 4.000 hozzászólás, közel 59.000 letöltés, és még közel sincs vége.
Istenítettem a blogot? Korántsem. Ám tény, hogy felmagasztalom ezt a lenézett "nullást", hiszen ő adott nekünk jó kis játszóteret.
Kiszáradt lélekkel nem könnyű ezt megérteni.

Túl vagyok a kritika által okozott sokkon.
Nagyot legyint Vakegérke. Az élet szép, a topic él, kyrabaybee pedig rendíthetetlenül a kedvencem.
:K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4221) Vakegérke válasza gabor85 (#4217) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak most olvaslak...

Ez a szomcsi, meg egyéb izé nem is akkora poéncsi.
Valahol olvastam egy panaszt ezzel kapcsiban. Ki volt írva a virágárusnál, hogy "A hori a ravcsiban". Hogy hol? A temető bejáratánál. Magyarán a hortenzia a ravatalozóban.
Volt humora a lelkemnek. :(((

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4222) D1Rect válasza Badman 4ever (#4212) üzenetére


D1Rect
félisten

Persze-persze :D
(#4215) gamerkiller: nem kicst lassú a PH!, minek tovább terhelni.
(#4220) Vakegérke: rá se ránts :))
Mod: na, jó éjt mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4223) D1Rect


D1Rect
félisten

Kellemes déli órákat. Hol van mindenki? :U

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4224) cizoe válasza D1Rect (#4223) üzenetére


cizoe
őstag

Itt. :DDD

Csak épp másfelé a portálon. :) Kicsit unatkozom, valami flame-et kéne tolni valami topikban mert ez így nem állapot. :D Vagy írni kéne a Quake-es cikket, de most ahhoz nincs agyam. Lázító hülyeségekhez viszont igen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4225) Mr.Csizmás válasza cizoe (#4224) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Kicsit unatkozom, valami flame-et kéne tolni valami topikban mert ez így nem állapot.

Jók a programok? ;] Infláció! :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4226) cizoe válasza Mr.Csizmás (#4225) üzenetére


cizoe
őstag

csak sok a köcsög :DDD

(#4227) Mr.Csizmás válasza cizoe (#4226) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amilyen infláció folyik itt a PH-n :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4228) cizoe válasza Mr.Csizmás (#4227) üzenetére


cizoe
őstag

Na meg kevés a szerver... :DDD

(#4229) old gray válasza cizoe (#4224) üzenetére


old gray
addikt

Flamelek én ha annyira szeretnéd... Mi az túró ez az értelmetlen topic? Hsz gyűjtők mekkája? Arra ott van a nyál-topic (on-topic magyarul).

Kezdetnek megteszi? ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4230) cizoe válasza old gray (#4229) üzenetére


cizoe
őstag

old gray: "Szakmai" topikot keresek ecélra, de nagy a pangás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4231) Mr.Csizmás válasza old gray (#4229) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Gyere át a CM-es powerline-s hírtopicba, nagyon bokszolni akar az úr ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4232) cizoe


cizoe
őstag

Szerintem nem enyhén fogyatékosnak néznek az emberek most. :D

(#4233) old gray válasza cizoe (#4232) üzenetére


old gray
addikt

A "most"-ot hagyd el a mondatod végéről. :D A CM-es topicot megtaláltam. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4234) Badman 4ever válasza cizoe (#4232) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ááááá...dehogy... ;]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4235) D1Rect válasza cizoe (#4232) üzenetére


D1Rect
félisten

Áhh, miért is? Allah ahbar?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4236) gamerkiller válasza old gray (#4233) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Üdv old! Szakít az E6850-em ám :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4237) D1Rect válasza gamerkiller (#4236) üzenetére


D1Rect
félisten

Csaknem tőle van? :))

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4238) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Tisztelt hölgyek-urak!

A múltkor volt szó sütikről, volt egy egyedi darab, a raffaellotorta. Ahhoz hasonló egyedi kreálmány licencét hajlandó velem megosztani valaki? Barátnőmnek születésnapjára szeretnék csinálni valami egyedit :DD

plíz help :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4239) D1Rect válasza Mr.Csizmás (#4238) üzenetére


D1Rect
félisten

Személyes tapasztalatom nincs, de van egy barátom aki nagy szakács. LINK ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4240) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#4239) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ja izé, azt lehagytam, hogy a Raffaellóra nincs keret, szóval valami olcsóbb egyedi kreálmány licence kellene :DDD

szerk.: ez a raffaello [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4241) D1Rect válasza Mr.Csizmás (#4240) üzenetére


D1Rect
félisten

Hát, így az első találathoz nem is kell raffaello. De írj egyet pohárnak, hátha tudja a receptet. :U

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4242) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#4241) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Na de pont ez az. Pohár 2 doboz raffaellot ír, ami a mostani anyagi viszonyaim között kb. Bill Gates vagyonába kerülne, ezért kellene valami más, és egyedi. Szóval a pohár féle Raffaellósat csak egyedi példának hoztam fel.

bocs ha félreérthető voltam :DDD

itt a recepto: [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4243) Badman 4ever válasza Mr.Csizmás (#4240) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Találkoztam a tortával a blogjában...nagyon íncsiklandó falat, de nem occó elkészíteni. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4244) old gray válasza gamerkiller (#4236) üzenetére


old gray
addikt

Nahát milyen alakok bukkannak fel ráadásul a legváratlanabb helyeken. :D Igaz kellett kb. 1 perc míg az agyamon átfutott, hogy régebben milyen E6850 tulajokkal konzultáltam az E6xxx topikban. ;]

Ezt most off-ba kell(ene)/illene tenni? :U :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4245) geprombolo válasza old gray (#4244) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez az egész egy naaagy OFF, így minden megy On-ba :C
Amint látod...
Ja, és jóestét mindenkinek!
Ha már vidkariról van szó, nem tudsz valami patchet, ami a régi AGP-s játékokat (nagyon régi, mint a Drakan- Order of the Flame) PCIExpress kompatibilissá teszi? Mert a fentebb említett gamé a HD3650-esemen lassabban megy, mintha simán prociról futtatnám. KB. 1-2 fps-el. :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#4246) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#4245) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Hát az csak játékfüggő, Resident Evil 1 PC részhez láttam olyat, hogy 3dfx patch, azaz 3dfx-es kártyát kamuzik be a játéknak. Persze ez csak egy rajongók által írt unofficial patch.

na de hogy ne csak pofázzak: [link] találtam neked valamit. Ha jól értem itt van megoldás XP-re és Vistára, valami ATI box-ot (?) emleget. (?) (nem tudok perfect angol)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4247) D1Rect válasza Mr.Csizmás (#4242) üzenetére


D1Rect
félisten

Értem. Akkor sima raffaello recept kell. Azt leht hogy én is tudok neked lőni holnapra.
Apropó, a FASZ-os hírt olvastátok? :U
Ha nem akkor dióhéjban:
A FASZ gyakorlatilag Putyin személyes ellenőrzése alatt álló, kézi vezérlésű szervezete, ami rákötött a Microsoftra. :) További bréking nyúz az Itcafe-n.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4248) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Hurrá, old gray is besétált a csapdánkba,
:DDD : és innen nem szabadul.
:(( : Lázadozhat,
:O : ezerszer megbánhatja,
;) : akkor sem.
:C : Remélem így lesz. No kérem, hát nem varázslatos kyrabaybee? De igeeeeeen!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4249) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Raffaello torta!
:DDD : Hú, meg nyami, meg minden.
:(( : Nincs lóvé,
:O : a hozzávaló meg drága.
;) : Van egy ötletem.
:C : Piskóta tészta gesztenye masszával, kókuszreszelékkel összekutyulva. Golyókat kell belőle csinálni. Tejjel be lehet állítani a sürüségét.

Lehet, hogy nem az igazi, de szerintem fincsi lehet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4250) D1Rect válasza Vakegérke (#4249) üzenetére


D1Rect
félisten

Már kezdtem azt hinni, hogy elvitte a cica a billentyűzeted. :)) Jó újra látni.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.