Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3851) rarri válasza cizoe (#3850) üzenetére


rarri
senior tag

Mondd el.... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3852) cizoe válasza rarri (#3851) üzenetére


cizoe
őstag

Nem emelné a topik színvonalát, sőt... ;] Vagyis rájöttem, hogy nem is vicc, leírva nem vicces semennyire, csak elmondva. :)

Vakegérke: Épp az a baj, hogy nem az. De nyugi lelövöm a poént, mert úgysem tudnám viccesen elmondani neten keresztül. Szóval a poén lényege egy felnőtt verziós Óz, amiben Totó "kitöltése" szerepel, és hát az a kislány sem akart annyira visszamenni Kansasbe.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3853) Badman 4ever válasza cizoe (#3852) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Megoldás, hogy mondd kamerába a vicced, rakd fel jútyúbra és akkor elmondva lesz. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3854) Vakegérke válasza rarri (#3851) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kis kíváncsi...
De én is az vagyok!

Figyu, cizoe, ha szalonképes, tessék szépen elmondani azt a viccet, jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3855) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ott fent rányomtam véletlenből a vissza gombra és az elejére ugrottam a topiknak, hej de rég volt már a 200. hsz., most már lassan a 10000 1/4-énél járunk. Ami azt is jelenti, hogy mókára föl vár még 6000 hozzászólás. :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3856) rarri válasza Badman 4ever (#3855) üzenetére


rarri
senior tag

Most elképzeltem, milyen lenne, ha az életben is lenne " vissza " gomb, és hirtelen egy régebbi önmagunkba ugornánk vissza....

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3857) Vakegérke válasza rarri (#3856) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát igen...
Élne a feleségem, boldog lennék...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3858) rarri válasza Vakegérke (#3857) üzenetére


rarri
senior tag

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3859) Csakénvagyok válasza ABE (#3821) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ez már az

Jah, nem jellemez ma, kitünő napom volt a Félix fürdőn

(#3860) gamerkiller válasza rarri (#3856) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem történt volna velem az a bizonyos autóbaleset amibe majdnem, sőt még nincs is vége tönkrement az életem...

De jó ez a zene.. Ez a hawai énekes meghalt már nem?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3861) Badman 4ever válasza Vakegérke (#3857) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Vakegérke & gamerkiller: Sajnálom a veletek történteket... :( ...az idő nem visszafordítható, bizony nem, pedig néha nagyon hasznos lenne. És mivel ez így van nézzünk előre és optimistán vágjunk a holnapba. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3862) gabor85


gabor85
őstag

Ezt akkor szoktam linkelni, ha szomorú dolgokról beszélgető embereket látok.
Nézzétek meg. Az élet az úr

(#3863) D1Rect válasza Vakegérke (#3848) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha jól tudom az eredetije az OZ zenéje.
Vakegérke & gamerkiller: az élet tud kellemetleneket produkálni. :(

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3864) Eastman válasza Vakegérke (#3800) üzenetére


Eastman
őstag

:R

(#3849) Badman 4ever: ...metál ica büntet.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3865) pohár


pohár
félisten

Vége van már a lakodalomnak,
Nagy bánata van a menyasszonynak,
Forgatja a karikagyűrűűűűjét
Sajnálja a régi szeretőjét... :C :C :C :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3866) Eastman


Eastman
őstag

2009. Augusztus 16. vasárnap

!!! FAITH NO MORE in Budapest !!!

--> [video] <--

:))

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3867) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Mindekinel történtek eddigi élete során olyan pillanatok amit nem úgy akart hogy történjen.. így történt, ez van, ezt kell szeretni..

Na srácok, mentem.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3868) geprombolo válasza gamerkiller (#3867) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem is volt autóbalesetem, képeket nem közlök, de vannak, szépen összetörtem 2008 január elsején a kocsi elejét. Most is nyögöm a részletet a hitelre, amit a javításra felvettem. :O

Csak úgy együttérzésből írtam :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3869) geprombolo


geprombolo
senior tag

Srácok, a legújabb tesztgépemhez sürgősen kellene egy működő Matrox G550 win98-as driver. Hiába próbálom, a Matrox oldalán és minden egyéb helyen, a letöltés megszakad, a fájl hibás. Ha valakinek van, könyörgöm, küldje el nekem emilben. Mindenképpen 98-ashoz kell, XP-hez van nekem is, de nem fogadja el a 98-as. Köszi előre is. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3870) D1Rect válasza geprombolo (#3869) üzenetére


D1Rect
félisten

Leszedtem, megy e-mail. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3871) rarri


rarri
senior tag

Helló !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3872) Eastman válasza rarri (#3871) üzenetére


Eastman
őstag

Helló, Kedves!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3873) Badman 4ever válasza Eastman (#3872) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sziasztok! :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3874) Csakénvagyok válasza Badman 4ever (#3873) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Éljen kyrabaybee

(#3875) D1Rect válasza Csakénvagyok (#3874) üzenetére


D1Rect
félisten

Bizony. :))
Essen az eső. :D

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3876) cizoe válasza D1Rect (#3875) üzenetére


cizoe
őstag

Na most én is kicsit visszafogottabb hangulatomban vagyok. :)

(#3877) talmida válasza cizoe (#3876) üzenetére


talmida
Közösségépítő

H't , ez nagyon j=! :DDD

D1Rect Feleségnek is üdv.!!. Mikor lesz a nagy esemény?

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3878) cizoe válasza talmida (#3877) üzenetére


cizoe
őstag

Az ékezetek meg hová tűntek? :U :D
AVAGY
Ay ;keyetek meg hov' t\ntek< :U :D

(#3879) rarri


rarri
senior tag

Mindenkinek vidám, szép napot kívánok !

Figyellek benneteket... :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3880) geprombolo válasza D1Rect (#3870) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mindenkinek jóreggelt!
Köszi :R , közben sikerült megoldani, nálam volt a hiba, az Opera letöltője nemszeretemet játszott az USB 1-es pendrájvommal, letöltés után nem bírta kiírni és hibát jelzett. Lekaptam a winyóra és átírtam a penre, megoldódott a gondom.

win9x.exeaaaaaaa LOL! :DD :DD Köszi!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3881) Badman 4ever válasza cizoe (#3876) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mindenkinek szép napot!
Ez, de milyen zene már! :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3882) cizoe válasza Badman 4ever (#3881) üzenetére


cizoe
őstag

Ахринительная группа!!!!! :)

(#3883) Badman 4ever válasza cizoe (#3882) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Biztos, ha te mondod. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3884) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Hétágra süt a nap, jól esik kinyújtózni. Mondhatnám jót aludtam,
:DDD : de nem mondom.
:(( : Barkácsolós felső-oldalsó szomszédom időnként vagy kalapált, vagy ritmikusan fúrt pár másodperc időnyit.
:O : Nappal van, éjszakás lévén most kellett volna aludnom. Kellett volna.
;) : Nem kacsintgatok, hanem hunyorgok...
:C : Már abbahagyta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3885) Ice!? válasza Badman 4ever (#3883) üzenetére


Ice!?
őstag

Azt jelenti, hogy 'Bármit is írsz, Ice válaszolni fog neked.'

(#3886) D1Rect válasza talmida (#3877) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi! :R
Átadtam. ;)
geprombolo:Szívesen. Igen kicsit meg kellett hegeszteni a kiterjesztést ;]
(#3882) cizoe: mit is jelent?
(#3884) Vakegérke: jól sikerült. ;)

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3887) cizoe válasza D1Rect (#3886) üzenetére


cizoe
őstag

Mittudomén. :DDD

(#3888) Csakénvagyok válasza D1Rect (#3886) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A gugli szerint De nem tudom mit jelent

(#3889) Badman 4ever válasza Csakénvagyok (#3888) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ahrinitelnaya Group - Te ez valami cégnek, csoportosulásnak a neve. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3890) D1Rect válasza Badman 4ever (#3889) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha tudod kik azok, már a tarkódon veszed a levegőt. :DDD
LINK

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3891) talmida válasza cizoe (#3878) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Bocs, siettem és csak később váltottam át kettesbe :DDD (Ctrl 2 = ékezetes version)
D1Rect a picit is üdvözlöm! :K
rarri

IN GOD WE TRUST!

(#3892) Csakénvagyok válasza Badman 4ever (#3889) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Fingom sincs, már bocsánat.

Asszem holnap elérjük a négyezrest, estefele lesz itt erezd el a hajamat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3893) Eastman válasza Csakénvagyok (#3892) üzenetére


Eastman
őstag

"Az ki van zárva, mert nemtudom!"

/P.J./

:)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3894) geprombolo


geprombolo
senior tag

Ma egy éve, hogy ide bejelentkeztem, és lám, itt ragadtam. Akkor ünnepelünk, Boldog SzülinaPH!ot nekem!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3895) cizoe válasza geprombolo (#3894) üzenetére


cizoe
őstag

:C :C

mástéma: Csak hazai irányban van netem, külföldre nincs. Valami lehalt a szolgáltatónál.. Szóval kénytelen vagyok itt lógni. ;] Se gmail, se facebook, se twitter. :O ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3896) talmida válasza geprombolo (#3894) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:C

cizoe Rajta vagy a facebookon? a Farm Town Market Place-ét ismered!! Ott olyan duma megy, amin néha meg lehet szakadni. :DDD Real time-ban egyszerre beszél a világ apraja-nagyja. :))

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3897) Vakegérke válasza geprombolo (#3894) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tortát hoztál, piával én szolgálok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3898) Eastman


Eastman
őstag

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3899) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, kié lesz a 3.900-as?

Előre is gratula! :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3900) kételkedem válasza Vakegérke (#3899) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha felütöd, könnyű lecsapni a magas labdát! :)

ps: D1Rect megszületett a csemetéd? :Y :R

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.