Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3401) Vakegérke válasza cizoe (#3400) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne cseszd má' meg...
Hova mész?

Egyébként most is nemzetközi a topic, és kyrabaybee híveinek köre, a KBK.
Aki nem tudná, Kyrabaybee Baráti Kör.

Szerk: Bárhová is vet a sors, szerintem nem szabadulsz tőlünk. NET mindenhol van, és Te továbbra is itt leszel velünk.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3402) cizoe válasza Vakegérke (#3401) üzenetére


cizoe
őstag

Ha összejön, akkor egy évre (vagy lehet többre, de ez a minimum) EVS-sel San Cristóbal de la Laguna-ba (Tenerife).

mod: Ja persze, hogy nem szabadultok meg tőlem Ti sem, lassacskán nézelődök már a laptop piacon... :U

[ Szerkesztve ]

(#3403) Vakegérke válasza cizoe (#3402) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tiszta szívből kívánom, hogy teljesüljön vágyad. :K

De aztán terjeszteni ám az igét Terneferi... Trefeniri... szóval új lakhelyeden! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3404) cizoe válasza Vakegérke (#3403) üzenetére


cizoe
őstag

Majd kiírom a homokba az igét! :K :)

(#3405) talmida válasza Csakénvagyok (#3390) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Én foglalt vagyok, de lúzer szabad, úgy tudom :F ..és férfi is, úgyhogy semmi akadálya az esküvőtöknek. :DDD Küldömismár a tortát. :DD ;]

cizoe: Gyönyörű hely!! :Y , ..kicsit ugyan a tengertől távol esik. Kb velünk egy szélességi körön leszel. :) Sok sikert!!!! :C

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3406) cizoe válasza talmida (#3405) üzenetére


cizoe
őstag

"kicsit ugyan a tengertől távol esik"

Kemény 4 km.. ;]

(#3407) talmida válasza cizoe (#3406) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jahhh! :DDD :DDD ...benéztem a sziget méreteit. :B

De, hogy eltereljem a figyelmet, itt egy "fotó" a Pingvinekről: :DDD

Az alapanyagot tőled csórtam "kölcsön". :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3408) Csakénvagyok válasza talmida (#3405) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Lúzer feleségnek, ajajaj.

Amúgy cukrázdában dolgozol, vagy honana ennyi torta? Google?

(#3409) geprombolo válasza talmida (#3407) üzenetére


geprombolo
senior tag

Most látom, hogy mi vagyunk odaírva a kép alá! Jupppíííí!!!!! :DD :DD :DD :DD :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3410) rarri válasza geprombolo (#3409) üzenetére


rarri
senior tag

Bizony, híresek lettetek ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3411) kételkedem válasza cizoe (#3402) üzenetére


kételkedem
addikt

Mindenütt jó, de van ahol még jobb!
Sok szerencsét a kijutáshoz! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3412) geprombolo válasza rarri (#3410) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neked mind készülök egy hosszú privit írni, de valahogy nincs időm, pedig volna mit írjak. Ami késik, nem múlik.
És igen, minden KBK tag híres lett. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3413) Badman 4ever válasza geprombolo (#3412) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igen és tényleg híresek lettünk, még a Gugli is minket dob ki, ha Kyrabaybee nevét beleírod! :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3414) Csakénvagyok válasza cizoe (#3404) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

:C Kúrvjó

(#3415) lúzer válasza cizoe (#3397) üzenetére


lúzer
veterán

bbbááááúúúúúúúúúúúúúúúúúú :)) :DDD :DD

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3416) Ice!? válasza cizoe (#3402) üzenetére


Ice!?
őstag

Megyünk mi is veled. :D

(#3417) D1Rect válasza cizoe (#3402) üzenetére


D1Rect
félisten

Húzzál el melegebb éghajlatra. :DDD
Good luck. ;)

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3418) lúzer válasza D1Rect (#3417) üzenetére


lúzer
veterán

és húz...
varázsló vagy? :P

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3419) D1Rect válasza lúzer (#3418) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem igen, de az orvos és az ápolók győzködnek hogy nem. :O

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3420) talmida válasza Csakénvagyok (#3408) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:DDD

IN GOD WE TRUST!

(#3421) rarri válasza talmida (#3420) üzenetére


rarri
senior tag

:DDD :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3422) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hú, volt ám nekem egy címlapos írásom, címe "A kyrabaybee jelenség" volt. Mikor lekerült a címlapról, töröltem, de már bánom. Ott van mindig a gúgliban, csak ugye az írás már nem létezik. Pedig lehet, hogy sokak érdeklődését felkeltené, beszaglásznának a topicba, és talán néhányan beregelnének, csak miattunk.

Egyszer már próbálkoztam, megteszem újra. Írnék egy címlapost, de ez már maradna. Segítség viszont kéne, smiley zsonglőr személyében. Ragyogó grafikusaink is vannak, lenne, aki illusztrálja a történetet.
Tessék ezt szépen elolvasni.
Nem sürgős, én sem kapkodnám össze, cirka két hetet mondok, hogy át tudnám adni az írást annak, aki megtüzdeli smiley-kkal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3423) Vakegérke válasza D1Rect (#3419) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálunk van három varázsló is. Meg két pápa, meg nyolc Isten ostora, meg négy Maugli, hogy csak az ismertebbeket említsem. :K
Én volnék ugye a doki, csak valami fehér köpenyes manus ezt megkérdőjelezi. Időnként kérdezget, és ha dühbe gurulok, akkor jön másik két fickó úr, és rám húznak egy kabátot, amelynek az ujját hátra kötik. :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3424) rarri


rarri
senior tag

Jó éjszakát kívánok mindenkinek ! Szia Vakegérke !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3425) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Dik má, tesókáim, mit hoztam!
:DDD : Házaltam a szőnyegekkel, aszt hiába zörögtem, nem nyitottak ajtót. Gondótam rosszul lehet valaki, aszt bepajszerótam magam, hogy segíccsek.
:(( : Dik, elbújhattak, mer senki nem vót otthun, de eszt a gépet ottan hagyták nekem. Kifelé akadékoskodott egy gádzsó, de megmutattam neki a pajszert, nem mérgelt tovább.
:O : Vittem a bótba a gépet, hogy elaggyam, ha mán nálam vót. Kell a kaja a purdéknak, nekem meg a kocsmai tesókák. Nem vette meg a gádzsó, mer ez egy régi nótbúk, nem tuggya eladni. Hát most miből eszik a purdé, én meg miből iszok?
;) : Ingyé oktattyák eszt a tudományt a kulturházba, aszt mentem is, hogy ércsem, mirül is van szó.
:C : Hadovált a gádzsó, én meg magamhoz húztam, aszt megtanította nekem kezelni eszt a gépet. Idő vót, más meg mán senki, elhúztak haza. Jaj, tesókáim, interesnet, meg kedvencek, meg minden. Phenav. Vágom, a gádzsók dzsanáznak valami karajos bébit. Dzsukel lehet, nagyon ki vannak indulva tőle. Hogy rágjam meg a húsát...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3426) Vakegérke válasza rarri (#3424) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szép álmokat, rózsás csókokat! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3427) Eastman válasza Vakegérke (#3423) üzenetére


Eastman
őstag

Itt csak mi vagyunk hárman...

...meg az őrök...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3428) D1Rect válasza Eastman (#3427) üzenetére


D1Rect
félisten

Jujj, a klónok támadása. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3429) talmida válasza rarri (#3421) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:D Jó reggelt!

Ez áma hivatalos 3400, ha jól láttam!! :Y

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3430) rarri válasza talmida (#3429) üzenetére


rarri
senior tag

Nálatok hány óra is van ? :D Szépet ! :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3431) geprombolo válasza rarri (#3430) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szia! Ezt csak neked. Lehet, hogy már egyszer linkeltem ezt is, de sebaj. A címe: Rarri megtanítja repülni a bálnákat :D
Szeretem az ilyen kellemes zenét. Meg az Eddát is, meg sok mást. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3432) geprombolo


geprombolo
senior tag

VALAKI FORMÁZZA LE MÁR A MIKROF@S SZERVERÉT, MERT MEGŐRÜLÖÖÖÖK!!!
Harmadjára próbálok címet csinálni magamnak és vagy nem tetszik neki valami, vagy szerverhiba, vagy visszadob az elejére a kitöltetlen laphoz. Iiiiideeeeeegeeeeessss vaaaagyyyoooookkkkk!!!!!!! :W :W :W :W :W :W :W :W :W
Nyomtam egy traceroutot, elérhetetlen, persze csak bizonyos részei. Méé nem lep meg?
Meg a PH! szervere is vacakol. Métt ne lehet minden olyan stabil, mint a yahoo?

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3433) rarri válasza geprombolo (#3431) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy. :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3434) geprombolo válasza rarri (#3433) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neked bármikor :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3435) talmida válasza rarri (#3430) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Itt most van reggel. Tegnap éjjel neked kívántam jó reggelt ;) Nálatok 7 órával előrébb jár az idő. Most itt pontosan 7:57 AM van. :D

IN GOD WE TRUST!

(#3436) Badman 4ever válasza talmida (#3435) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Neked is jó reggelt! :))
Engem meg nyaggatnak öcsikék, hogy játszak velük és hát most mennem kell. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3437) talmida válasza Badman 4ever (#3436) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi szépen! Időközben itt benappalodott. :D Üdv az Öcsikéknek is! :D Hány évesek?

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3438) Ice!? válasza talmida (#3435) üzenetére


Ice!?
őstag

Mikor szoktál kelni? :D

(#3439) Badman 4ever válasza talmida (#3437) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Hát annyira nem kicsik, 14 és 16 évesek. :)
Itt meg már be is esteledett...de gyorsan telik az idő.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3440) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kattints a smiley-kra.

:DD
:DDD
:((
:O
;)
:C

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3441) D1Rect válasza Vakegérke (#3440) üzenetére


D1Rect
félisten

:Y :D Nagyon komoly.
De menj inkább aludni.

Kattints a smileyra.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3442) talmida válasza Ice!? (#3438) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Legtöbbször 6-kor. :)

Badman 4ever: Szerencsés vagy az "öcsikékkel"!! :K Biztosan jókat tudtok játszani együtt. :C

IN GOD WE TRUST!

(#3443) essexboy válasza Vakegérke (#3440) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

:DDD <-ennek a majomnak nem ártana egy fogorvos (tudok is ám egy szép fogorvoshölgyikét ;] )

essexboy

(#3444) geprombolo válasza Vakegérke (#3440) üzenetére


geprombolo
senior tag

Majomkodunk, elvtársak, majomkodunk?

És a pingvinizáció hol marad?
Mert egyre többen vagyunk és mind királypingvinek...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3445) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Akkor legyen pingvinizáció. Kattints a smiley-kra.

:DD
:DDD
:((
:O
;)
:C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3446) D1Rect


D1Rect
félisten

Na ez tényleg ott van. :D Lassan kezdek kételkedni abban hogy képes leszek megütni a itteni szintet. :B

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3447) geprombolo válasza D1Rect (#3446) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak semmi verekedés! :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3448) geprombolo válasza Vakegérke (#3445) üzenetére


geprombolo
senior tag

mindigis szerettem szép női melleken lógni :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3449) Badman 4ever válasza Vakegérke (#3445) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Pingvin, majom, kígyó...Ph! állatkert! :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3450) Vakegérke válasza Badman 4ever (#3449) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a baj, hogy már elfelejtettem, milyen állatok is voltak. Kígyóra speciel nem emlékszem.

Szedjük össze, jó? Volt macska, majom, ló, de mi volt még? Szívesen folytatnám a sorozatot, csak nem akarom ismételni önmagam.

Aki tud segítsen, hogy kyrabaybee dicsőségét az állatokkal is hirdettetthessük. :)

Szerk: Kutya is volt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.