Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4220) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó, ha van kritika, okul belőle az ember. Az viszont jól esett volna, ha az előzményekkel is tisztában van a kritizáló.
Lényegében arról van szó, hogy szinte mindenhol meg lehet engem találni, pedig senki nem kért tőlem véleményt, javaslatot, és bicskanyitogató a stílusom.
Talán engedélyt kéne kérni, hogy egy topicban megszólalhassak? Butaság.
Ami pedig a stílust illeti, időnként talán szemet szúró, de semmiképp sem parlagi. Még annyit sem írtam le sehol a PH!-n, hogy "hülye." Viszont akadt valaki, aki "lofasz"-nak (rövid "o"-val) titulálta egyik fórumtársunkat. Szóvá tettem, és ezzel egyedül voltam. Nos, igen, kotnyeleskedem.
Más pedig azért durcás, mert nem vagyok jelen a szakmai fórumokban. Muszáj lenne?
Ami pedig ide tartozik:
"itt még az se ír így, aki tett már le valamit a közösség asztalára, és nem csak egy 0-hsz-os újonc 5 vigyort tartalmazó blogját isteníti."
Ez érdekes, hiszen kaptam már "felülről" elismerést, értékes személyiségnek tartottak. Talmi dicsőség, nem poén.
Az már annál érdekesebb, hogy vajon miért böki a csőrét a kritizálónak ez a topic. Valóban egy kukkot sem szólt kyrabaybee, viszont maradandót alkotott azzal, hogy összehozott egy jó kis társaságot. Lehet, hogy ő az egyetlen "nullás", aki ilyen sikert ért el. Több mint 4.000 hozzászólás, közel 59.000 letöltés, és még közel sincs vége.
Istenítettem a blogot? Korántsem. Ám tény, hogy felmagasztalom ezt a lenézett "nullást", hiszen ő adott nekünk jó kis játszóteret.
Kiszáradt lélekkel nem könnyű ezt megérteni.

Túl vagyok a kritika által okozott sokkon.
Nagyot legyint Vakegérke. Az élet szép, a topic él, kyrabaybee pedig rendíthetetlenül a kedvencem.
:K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.