Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) Eastman


Eastman
őstag

"A megadott kép feltöltése nem sikerült!
Vissza..."

Így nem sikerült beszúrnom a 3900-as képem. :(((

Pedig ki is ugrasztottam a nyulat a bokorból! ;) :D

Kételkedem: Ezennel be is "kell" szállnod a játékba! :K

A kép:

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3902) Vakegérke válasza kételkedem (#3900) üzenetére


Vakegérke
veterán

Segítek mindenkinek, hogy elvihessétek a szép számokat. Engem csak a tízezres, és minden négy-öt-hat nullás érdekel. :K

Szóval gratula! :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3903) D1Rect válasza kételkedem (#3900) üzenetére


D1Rect
félisten

Még nem, de már több mint 3 kiló. :))

(#3901) Eastman:ezért kell először befoglalni, és van 5 perced képet szerkesztgetni. :K

(#3894) geprombolo:
Én meg bedobok pár pinatat:

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3904) kételkedem válasza D1Rect (#3903) üzenetére


kételkedem
addikt

Olvastam a babarucis blogot, most Talmida gratulált, én meg kombináltam :D
Mikorra van kiírva a párod? Az én gyerekeim 2.8kg-mal születtek, ha a tiétek már most több mint 3kg, akkor biza szép nagy gyerek lesz! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3905) D1Rect válasza kételkedem (#3904) üzenetére


D1Rect
félisten

Eredeti számítás szerint 18. ezt később átrakták 25.-re de sztem előbb.
Tartunk mi is picit attól hogy nagy baba lesz, mert szeretnénk természetes úton, ugye császár után pár évig nem ajánlott újra teherbe esni, mi még szeretnénk még 3-at.

Nagyon várom már. :)) :C

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3906) kételkedem válasza D1Rect (#3905) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha jól gondolom ez az első és még hármat szeretnétek, tehát összesen négy gyermeket szeretnétek? Egyedüli gyerekként el sem tudok képzelni ekkora családot :B

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3907) D1Rect válasza kételkedem (#3906) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, négyet szeretnénk. Ez az alapfelállás, egyedül az a nehézség, hogy akkor olyan autót is kell venni, ami legalább 7 személyes. Én is egyedüli gyerek vagyok, és a párom is. Nem volt kivel játszani régen, ezt szeretnénk elkerülni a gyerekeknél. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3908) kételkedem válasza D1Rect (#3907) üzenetére


kételkedem
addikt

Opel Zafira
Renault Grand Scenic
Volkswagen Caddy
Lehet választani ízlés szerint, ez nem lehet akadály!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3909) D1Rect válasza kételkedem (#3908) üzenetére


D1Rect
félisten

LINK ;]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3910) kételkedem válasza D1Rect (#3909) üzenetére


kételkedem
addikt

Míg hárman- négyen vagytok, addig megfelel. Ötajtós, 500l-es csomagtartó, kimondott családi autó. RS meg azért kell, hogy fel lehessen venni a tempót a pályán a rendőrséggel. ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3911) D1Rect válasza kételkedem (#3910) üzenetére


D1Rect
félisten

Áhh, nem segítenék be a rendőrségnek autópályán bűnözőket kergetni, megoldják azt ügyesen. Van nekik ilyen is.
A motoros rendőrökről nem is beszélve.
Már itthon is van olyan észkombájn aki azt hitte, hogy a Need for Speed Most Wanteddel játszik.

Most látom te is belefutottál a legújabb generációs PH! userekbe:
"Ha te olyan okos vagy, akkor tudnod kellene, mik a gépem paraméterei" by Henky83"
Van egy másik srác, aki sok vidám percet szerzett nekünk a "Milyen videókarit" topikban:
LINK A 28228-tól érdemes elolvasni. ;]

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3912) kételkedem válasza D1Rect (#3911) üzenetére


kételkedem
addikt

Henky83 valahogy nem áll össze. A helyesírása szinte tökéletes, ergo tanult ember. Arrogáns, pökhendi, de nem hülye. Több hsz-nél éreztem azt, hogy valakinek a másodregje lehet és csak a műsor kedvéért ír.
Molnárka szimplán csak gyerek. 17-es CRT, 3-4 VGA, Quad proci. A gond ott fog kezdődni, mikor a tudatlanok magabiztosságával elkezd majd tanácsokat osztani.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3913) geprombolo válasza D1Rect (#3907) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hol dolgozol, hogy el fogsz bírni tartani négy csemetét? Megyek én is oda, nert az én fizum a két gyerekre kevés, nem hogy négyre... :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3914) Csakénvagyok válasza D1Rect (#3907) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A kicsikém.Igaz csak 5 személyes, de használton nem drága, és megy is (ha 120-130 utazósebesség elég, de kitolam már 180ra is.)

[ Szerkesztve ]

(#3915) D1Rect válasza kételkedem (#3912) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is gondolkodtam azon, hogy Henky83 másodreg, de a modik nem vágták ki.
Ő kinek a nevét nem írjuk le, már elkezdett tanácsokat osztogatni, gyorsan fejlődik. ;]
(#3913) geprombolo: vállalkozásom van.
(#3914) Csakénvagyok: jó kis autó a combo, én is használtam egyet pár évig, de az a teher változat volt(1.5 Dízel). Én 170-et tapostam ki belőle egyszer lejtőn lefelé, de ilyen 100 körüli tempónál bővel elég :D

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3916) cizoe válasza talmida (#3896) üzenetére


cizoe
őstag

Na majd rákeresek az alkalmazásra, viccesnek tűnik. Én a Mafia Wars-t szoktam tolni haverokkal, elég addiktív. :)

(#3917) D1Rect válasza cizoe (#3916) üzenetére


D1Rect
félisten

Látom voltál a modkerben, a milyen videókarit topik saját Pet-jét bejelentetted. :DDD

Amúgy mikor mész ki?

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3918) cizoe válasza D1Rect (#3917) üzenetére


cizoe
őstag

Régen az a topik még használható volt valamire amennyire körülnéztem időnként, nem jó egy ilyen segítős helyen iq fightereket látni. :(

Amúgy hová mikor? Külfőődre? Ha megyek akkor szeptember-október.

(#3919) D1Rect válasza cizoe (#3918) üzenetére


D1Rect
félisten

Jaja külföldre, még nem 100%, hogy mész? Amúgy tényleg gáz, de csak szimplán butus azon lehet segíteni, és sokat fejlődött az utóbbi időben, sajnos van ettől rosszabb is. :( Jelzővel leírhatatlan. :(((

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3920) cizoe válasza D1Rect (#3919) üzenetére


cizoe
őstag

Hát még nagyon nem 100%. De jóval több, mint 50. :)

(#3921) Badman 4ever válasza D1Rect (#3919) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én lementettem az egész beszélgetést, mert annyira fájt, hogy meg kellett örökítenem a Moderátori Erő megjelenése előtt. :)
Uff-ban: Ha kell valakinek szóljon.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3922) D1Rect válasza Badman 4ever (#3921) üzenetére


D1Rect
félisten

:DDD
Én csak olvastam, tényleg jó volt.
(#3920) cizoe: akkor drukkolok.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3923) cizoe válasza Badman 4ever (#3921) üzenetére


cizoe
őstag

Kérem! :) Mehet az adatlapomon látható mailre. ;) ;]

(#3924) Badman 4ever válasza cizoe (#3923) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Küldve. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3925) talmida válasza cizoe (#3916) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ez is addictiv, mert, ha nem aratsz időben, ott rohad a krumplid.. :DDD A Maffia Wars-t nem ismerem.
D1Rect Henkykének bizony fizetnetek kellett volna, amiért egyáltalán szóba állhattattok vele, no, meg az természetesen nagy kiváltság, hogy megoldhatjátok a problémáját. :W
Badman 4ever én is kérném tisztelettel. :R

IN GOD WE TRUST!

(#3926) Badman 4ever válasza talmida (#3925) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Repült az üzenet. :) Aki krumplit vet, chipset arat vagy, hogy is van ez kérem szépen? :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3927) lúzer válasza Badman 4ever (#3921) üzenetére


lúzer
veterán

énisénis kérném! :DDD

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3928) Badman 4ever válasza lúzer (#3927) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Esetleg még valaki? Ekkora túljelentkezést nehéz orvosolni. :D
Ment az üzi.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3929) lúzer válasza Badman 4ever (#3928) üzenetére


lúzer
veterán

megjött.. :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3930) lúzer válasza lúzer (#3929) üzenetére


lúzer
veterán

megérte elolvasni ;]
ekkora gyökeret :O

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3931) Csakénvagyok válasza lúzer (#3930) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem voltál ott? Esküszöm, paródiának sem semmi: Azért vagytok hogy megoldjátok a problémámat, van öt percetek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3932) lúzer válasza Csakénvagyok (#3931) üzenetére


lúzer
veterán

ha ott lettem volna elküldöm a 3,14... ;]

Bubu79:
Beszarás, hogy mekkora egy tapló vagy - szóval ingyen és bérmentve oldjuk meg a problémádat, vagy különben mérges leszel és akkor hujujujj...
Mégis mit csinálsz? Kinyomtatsz, összegyűrsz, széttépsz és meggyújtasz?
:Y :C

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3933) talmida válasza Badman 4ever (#3926) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Thx!! Nagyon jó!!! ..de szinte hihetetlen:))

846 :DDD ,válasz (849) :DD,913 :Y ....

IN GOD WE TRUST!

(#3934) rarri válasza talmida (#3933) üzenetére


rarri
senior tag

Vicces a kép, de van aki tényleg így éli az életét sajnos, ezzel a mentalitással, hangulattal. Pedig lehetne így is...

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3935) talmida válasza rarri (#3934) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szia rarri, olvastad a nap "viccét" 3921 Badman 4ever ???..arra volt reakció az a kép.

IN GOD WE TRUST!

(#3936) lúzer válasza rarri (#3934) üzenetére


lúzer
veterán

mint Te!
:K :)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3937) Badman 4ever válasza lúzer (#3936) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Így kell ni! :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3938) D1Rect válasza Badman 4ever (#3928) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor lemaradtam egy részéről. Jöhet nekem is :D :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3939) talmida válasza Badman 4ever (#3937) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ha igaz, akkor megtaláltalak az iwiwen . Bejelöltelek ismerősnek. Ha nem te vagy az, akkor ne fogadd el. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#3940) Badman 4ever válasza talmida (#3939) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nyert, én vagyok akit bejelöltél. :)
D1Rect: Neked is ment...
Egyszerűbb lett volna Megauploadra feltölteni és belinkelni...de végső soron mindegy.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3941) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

További Jó Estét!
Én nem biztos, hogy még benézek ma este.

:))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3942) D1Rect válasza Badman 4ever (#3940) üzenetére


D1Rect
félisten

:R
Jó éjt neked is!

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3943) talmida válasza Badman 4ever (#3940) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Wow! Rarrit is megtaláltam az ismerőseid között. :DD Őt is bejelölöm. Látod, mégis jobb, hogy emailben küldted, mert így rátok találtam :D

IN GOD WE TRUST!

(#3944) cizoe


cizoe
őstag

Na látom megy a web2.0 social láz ezerrel. :)

na aki így infó nélkül megtalál engem a wiwen/facebookon, az kap egy képzeletbeli sört/bort/amitszeret. :D

[ Szerkesztve ]

(#3945) talmida


talmida
Közösségépítő

Éssssssssss, nicsak!!! Vakegérke is megvan!!! Na, csak szép szolídan a flooddal. ;]

IN GOD WE TRUST!

(#3946) talmida válasza cizoe (#3944) üzenetére


talmida
Közösségépítő

húúú, akkor belehúzok :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#3947) D1Rect válasza talmida (#3945) üzenetére


D1Rect
félisten

Keress meg engem is, a topik, és az IWIW alapján megtalálsz. ;]
Cizoe: Rajta vagyok. :))

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3948) talmida válasza cizoe (#3944) üzenetére


talmida
Közösségépítő

megvagy! :DD
D1Rect stopper indul :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3949) cizoe


cizoe
őstag

Ugyanazokkal az adatokkal amik nektek is a rendelkezésetekre állnak, fél perc alatt megtaláltam magam. :))

talmida:

[ Szerkesztve ]

(#3950) D1Rect válasza D1Rect (#3947) üzenetére


D1Rect
félisten

Meg is vagy, csak kínlódik az IWIW. :P

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.