Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33101) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33100) üzenetére


#81733120
törölt tag

A rókát csak így tudtam beilleszteni a sztoriba. Anno meg a T árult ilyen mobilokat. :DDD

Azt megpróbálom módosítani, ha még tudom. Siker! :DD
Ja és :R :R

[ Szerkesztve ]

(#33102) Vakegérke válasza #81733120 (#33099) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, de a lányok kimaradtak a történetből. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33103) #81733120 válasza Vakegérke (#33102) üzenetére


#81733120
törölt tag

Autóval helyettesítettem, mármint egy autó ment el a képen, aztán gondoltam felhasználom úgy. :)) :R

[ Szerkesztve ]

(#33104) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Megkezdem a mai képek sorát.
(Természetesen a képek felrakosgatása alatt még van lehetőség történetet írni azoknak, akik még nem tették meg. Az értékelést az utolsó kép, vagy a 6 órás határidő után lehet megtenni.)

Mivel a tegnapi történetemet a sörrel fejeztem be, most azzal kezdek:

(#33103) Roaming: Így is jó, mivel az autó is a képen van. Én sem rókát írtam, hanem vöröskét.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33105) Vakegérke válasza #81733120 (#33103) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendben, akkor nem szóltam. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33106) #81733120 válasza Vakegérke (#33105) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nem baj, minden kritika jó kritika számomra. :D

Most egy korallvirágot teszek be. :)

(#33107) Vakegérke válasza #81733120 (#33106) üzenetére


Vakegérke
veterán

Überelem egy lóval.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33108) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#33107) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kell ide egy jó horgásznadrág, használat közben:

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33109) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#33108) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kompresszor nélkül nem lehet élni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33110) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#33109) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez így van! Egy haverom fogtechnikus és náluk is fontos eszköz (rengeteget farigcsálnak, le kell fújni a törmeléket).
Erről jut eszembe! ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33111) #81733120


#81733120
törölt tag

Erről jut eszembe ;] ;]

(#33112) customer114 válasza Vakegérke (#33109) üzenetére


customer114
senior tag

(#33113) #81733120


#81733120
törölt tag

Alakul a sztori :DD

(#33114) Vakegérke válasza customer114 (#33112) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hátemmegmiacsuda?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33115) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#33114) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valami rántott izé! :D

customer: Te nem akarsz történetet írni?

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33116) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, akkor én rakom be az utolsó előttit:

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33117) customer114 válasza Vakegérke (#33114) üzenetére


customer114
senior tag

Véletlenszerűen bepötyögött 5 karakter google képek 1. találata. :)

mr. gergő: Egyszer az egyiket elvállalom, talán jövő hétvégén vagy az azt követő hétvégén.

(#33118) Geri Bátyó válasza customer114 (#33117) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bármikor írhatsz, itt most nincs korlátozás! :N Ez nem olyan, mint a recept. Minél több a sztori,annál jobb a játék!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33119) customer114 válasza Geri Bátyó (#33118) üzenetére


customer114
senior tag

Az idő a korlát. :B

Zene, mert néha látok belinkelve.

(#33120) #81733120 válasza customer114 (#33117) üzenetére


#81733120
törölt tag

Lehet én is így leszek, mert sűrűek a hétköznapjaim. :(

(#33121) #81733120 válasza customer114 (#33119) üzenetére


#81733120
törölt tag

Én is linkelek egyet. [link]
Bocsánat a Spotis linkèrt. :)

(#33122) Vakegérke válasza customer114 (#33117) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azóta rájöttem, hogy egy karaage nevű japán kaja. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33123) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#33116) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legyen az utolsó kép egy bilincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33124) Geri Bátyó válasza #81733120 (#33121) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én emiatt biztosan nem regisztrálok! :N

Amúgy egy sztorit megírni néhány perc. Persze megértem, ha alaki elfoglalt és már nincs idegzete ilyesmihez. Már velem is előfordult néhányszor. (Customer, ez neked is szól!)
Örülünk, ha itt vagytok és játszotok. :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33125) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33124) üzenetére


#81733120
törölt tag

[link]
YouTube-os link. :P

:R

(#33126) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#33123) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Na, mivel itt az utolsó kép, értékelem a tegnapot. Illetve a tegnapi képek alapján készült írásokat.

Az én sorrendem:
Nálam Egérke az első így a 3 pont az övé.
Roaming első próbálkozása egészen jól sikerült és láthatóan lelkes is, így a 2. hely és a 2 pont az övé!
Háromból harmadiknak lenni ebben a mezőnyben nem szégyen. Én rutinos vagyok és többet is kihozhattam volna a saját játékomból, ezért jogos a 3. hely és az az 1 pont.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33127) Geri Bátyó válasza #81733120 (#33125) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezt ismerem! Az én fiatal(?)koromból való az ezredváltás környékéről! Mondjuk már akkor is metált hallgattam!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33128) #81733120


#81733120
törölt tag

Ülök az asztalnál, egy korsó sört kortyolgatva, miközben a gyönyörű, citromsárga színű korallvirágom nézegettem. Egy nyerítésére lettem figyelmes. A barátom most érkezett meg, lóháton jött. Kiszaladtam, és üdvözöltem. Mondta, hogy horgászni volt, kifogott egy nagy halat. Hosszan beszélgettünk, mígnem meglátta az új kompresszorom. Grimaszolva válaszoltam rá, de a fogaim nem valami szépek, így ajánlott nekem egy fogszabályzót. De hát igy nem fogok tudni karaage-t enni, ami a kedvenc ételem! Nagyon elszomorodtam, gyászoltam az ételt, közben pedig ordibáltam, mint egy hülye: "Börtönbe azzal, aki utálja eme nevezetességet!" Természetesen röhögött rajtam... :D

Ez különösen rossz lett. :D

[ Szerkesztve ]

(#33129) Vakegérke válasza #81733120 (#33128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eccsééém, ez tsúts! :K

Backstreet Boys - Incomplete

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33130) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33126) üzenetére


#81733120
törölt tag

Pontozás is lesz?
Nekem inkább az utolsó hely amit megérdemelnék. :)

(#33131) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33127) üzenetére


#81733120
törölt tag

Metál nem az én stílusom, én általában pop-ot, europopot hallgatok, vagy techno, dance, house.
Ez talán '95-ös. :)

Vakegérke: köszönöm. :B :R

Robert Miles - Children

[ Szerkesztve ]

(#33132) Geri Bátyó válasza #81733120 (#33128) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem tök jó! Még gondoltam is rá, hogy az a protkó olyan, mint ha vigyorogna! Tökéletes rá a grimasz! :R

Bezony, pontozunk is! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33133) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#33126) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem hagyjuk ki a pontozást. Játsszunk pusztán a játék öröméért. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33134) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33132) üzenetére


#81733120
törölt tag

Köszönöm:R
Nem tudtam mást kitalálni rá, protkóra meg gondoltam már minek fogszabi. :D Btw, egyik utazáson a buszon valaki otthagyta a protkóját. :DD

[ Szerkesztve ]

(#33135) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#33133) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem a pontozás jó visszajelzés. Lelkesítő tud lenni (még a negatív is mert az is motivál). Ráadásul a korábbi játékokban is volt pontozás.
Ráadásul egy-egy jó ötlet különdíjat is érhet (Nálam a protkóra adott grimasz már ér is egyet).

Roaming: "egyik utazáson a buszon valaki otthagyta a protkóját"
Pont egy elhagyott protkó van az írásomban! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33136) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Tegnap este végül nem egy sör lett, de Vitéz Doktor Simson már tudja az utat. Gond nélkül hazaértem – gondoltam, amikor reggel épen és egészségesen ébredtem. Aztán felhívott Laca barátom, aki „másodállásban” a helyi KM és azt mondta, hogy ha még egyszer az úton szlalomozva és teli tüdőből azt ordítva megyek haza, hogy: - A kör közepén hányok!, akkor tényleg elveszi a jogsimat és Vitéz Doktort is lefoglalja!
Utána még azt is közölte, hogy ha így folytatom, a májelégtelenség miatt olyan sárga leszek, mint a korallvirág az ablakpárkányomon (Bakker, már megint nem locsoltam meg szerencsétlent!).
Az viszont megnyugtató, hogy Vitéz Doktor tényleg hazatalál magától, mint egy és én sem kellek hozzá!

Viszont mivel hétvége van, gondoltam valamivel el kellene ütni az időt (Nem, nem a szomszéd öreg traktorával akarok áthajtani rajta). Mivel jó idő van, gondoltam kimegyek horgászni a közeli folyócskához, ahol időnként még pisztráng is akad!
Persze legtöbbször csak lógatom a horgot és a szákban hűtött sört iszogatom.

Összeszedtem a holmit és mentem kifelé. Aztán rájöttem, hogy a „hányok” menet közben megvalósult, úgyhogy a tegnap este nyomait a kompresszorral lefújtam Vitézúrról. Mosogassa a nehézség, sietek! Menet közben elgondolkodtam, hogy az ilyen jelegű takarításnak lehet-e köze ahhoz, hogy szegény jószág döglöttsajt szagú, de elhessegettem ezeket az alaptalan feltevéseket.

Megérkeztem, lógassunk (persze először a sört)! Veszem elő a szerelvényes dobozt, hát nem rámvicsorog belőle a nyagyi protkója (Bakker, hónapok óta keresi szegény!)? Remélem, legutóbb nem ezzel akartam felcsalizni. Na, mindegy. Lógatok.

Némá! Kapás! Pisztráng! Mehetsz a sörök mellé (Csak nehogy ezt igyam meg a sörök helyett!).
Lógatok tovább, egyszer csak jön a Marcsa és rámvigyorog. Szép lány ez a Marcsa, csak ne állnának szerteszét a fogai. Ni, hát már nem is állnak annyira szerteszét! Csak jó valamire az a sok drót a szájában!
Gyorsan meg is hívom vacsorára!

Rántott hal lesz, azt nem lehet elrontani és finom is! Egy finom salátát csinálok mellé, mert Marcsa azt szereti (Állandóan valami tudatos táplálkozásról beszél). Én pedig teljesen tudatosan néhány gyertyát teszek az asztalra. Romantika, vagy mi a fene.

Tök jó volt az este. Elkortyolgattunk egy üveg finom fehérbort és hogy emiatt, vagy csak az egyenesedő fogai, de Marcsa teljesen rabul ejtett.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33137) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33136) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nagyon jól feldolgoztad a képeket. :K :C

"(Bakker, már megint nem locsoltam meg szerencsétlent!)."

Itt teljesen magamra ismertem. :DD

Hallal meg érdemes vigyázni, szeret beragadni a drót közé. :P

[ Szerkesztve ]

(#33138) customer114


customer114
senior tag

Szóval, Józsi, aki már egy korábbi lovas balesetben szerencsétlenül elvesztette a lábát - most ismét lóháton ül. Hogy biztosra menjen, ne ismétlődjön meg korábbi balesete, lovát egy speciális biztonsági eszközzel ruházta fel.
Tál-Tos és ő maga is frissen estek át egy komolyabbnak mondható fogászati beavatkozáson. (Józsi mindig is nagy tiszteletben tartotta, ha valakinek szép a mosolya. Ezt a kedvenc lovától is elvárja, akit épp fogszabályoznak.)
Józsi nagy dielmma előtt áll ezen az estén: Tál-Tos a német vagy japán konyhát szereti jobban?
Hogy kiderítse ebayezett egy hordónyi méretű söröskorsót - természetesen plexi anyagút - és megtöltötte a legjobb minőségű prémium lágerrel. A japán konyha képviseletére egy olajban sütött klasszikust választott.
Hogy lova ne tapossa ki a napokban ültetett virágot, Józsi egy gyertyát is vitt magával, hogy mindketten lássanak még akkor is, amikor lemenő nap fényének utolsó sugara már elhagyta a profi-air biztosította, kristálytiszta levegőjű tájat.

Vajon melyik nemzetet választja Tál-Tos gyomra?

/-customer114/

[ Szerkesztve ]

(#33139) Geri Bátyó válasza #81733120 (#33137) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Itt teljesen magamra ismertem"
Ezt én is a való életből vettem! :DDD

"Hallal meg érdemes vigyázni, szeret beragadni a drót közé."
Azt már csak nem írhattam bele, hogy Marcsa piszkálja a fogszabályzó alól a halat! :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33140) Geri Bátyó válasza customer114 (#33138) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kezdetnek nem rossz, de nincs meg a sorrend (és nincsenek kiemelve a képekhez fűződő szavak) és nincs is meg az összes kép (sem a bilincs, sem a hal nem szerepel).
A képpel való munka viszont mindenképpen dicséretet érdemel! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33141) customer114 válasza Geri Bátyó (#33140) üzenetére


customer114
senior tag

Halat levágtam, bilincs a lovon, sorrendre nem tudtam, hogy figyelni kell. :B

szerk: a képet összedobni 10 perc volt, de köszönöm :K

szerk2: ez nem offtopik :D

Ez offtopik ;]

[ Szerkesztve ]

(#33142) Vakegérke válasza customer114 (#33141) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ettől még ragyogó a grafika. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33143) Geri Bátyó válasza customer114 (#33141) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valóban nem figyeltem, hogy a "biztonsági eszköz" az a bilincs. De amúgy igen, a sorrendet tartani kell, mert így szívatósabb. Mindent fel kell használni, de az alap jó, simán meg tudod írni sorrendben is. Ugyan az a szó többször is szerepelhet, úgyhogy csak bele kell fogalmaznod valamit a megfelelő helyre! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33144) #81733120 válasza Geri Bátyó (#33139) üzenetére


#81733120
törölt tag

Különleges kis kefével ráadásul. :D

Customer: kép nagyon jó lett, és a sztori is, még ha nem is használtad fel az összes képet. :K

(#33145) customer114 válasza #81733120 (#33144) üzenetére


customer114
senior tag

Most a 10x10-es pixeles halba kötsz bele te is, hogy lehagytam.. ? :D

(#33146) Geri Bátyó válasza customer114 (#33145) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mivel mindent fel kell használni, jogosan! :K

Tényleg írd át, mert nem lenne nagy munka és tök jó amúgy! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33147) Vakegérke válasza customer114 (#33145) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne duzzogj már, nekünk tetszik, amit alkottál. Legközelebb majd jobban odafigyelsz, hiszen már tudod a szabályokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33148) #81733120 válasza customer114 (#33145) üzenetére


#81733120
törölt tag

neem, szövegre gondolok ;]

(#33149) customer114


customer114
senior tag

Mai második történetünk a nap égette ausztrál dögmelegben játszódik, ahol Józsi ausztál rokona Iszój hasonlóan nagy dielma előtt áll, mint korábban megismert hősünk.
Éppen közlekedési eszköze szomjának csillapítását teszteli a legújabb metódussal, mely során egy speciális, hektós korsóból szolgálnak fel lovaknak bionaftát. Ennek állagát leginkább a sörhöz tudnám hasonlítani.
Ez a lötyi egyébként egy, a képen is megtalálható sárga virágú növényből készül, aminek a neve teljesen mindegy.
Az ausztrál rokon lován ülve, kedvenc horgászfelszerelését viselve készül a nagy tesztre: tetszeni fog-e a lónak az ismeretlen takarmány?
Mivel Iszój tudja, lova sör kedvelő, így egy kompresszorral felturbózta az állatnak szánt elegyet, hogy tisztességesen habos legyen.
Ugyan lemenőben a nap, de mégis elvakíthat bennünket az a fogsor, melyet Iszój Józsi bratyója európai fogászánál készíttetett, sőt mi több, ugyanazt a fogszabályzó típust is használja, mint Józsi.
Hogy minél bonyolultabb és megírhatatlan legyen a történet valaki a földre rakott egy tál karaage-t.
Nincs más hátra, mint megjegyezni, hogy Iszój fején vagy egy gyertya, illetve a ló lába indokolatlanul nagyra méretezett bilinccsel van összekötve valami különösen bizarr okból.

Tanulság: Ne igyál sörnek kinéző sárga virágú növényből készült lovat, mert kifognak, mint a halat a patakból, miközben egy kompresszor zúg a háttérben és fogsorra való fogszabályzók vannak karaage-be sütve egy gyertyaláng lebilincselő fénye mellett.

/customer114/

[ Szerkesztve ]

(#33150) Geri Bátyó válasza customer114 (#33149) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kár, hogy itt nincs sírvaröhögős szmájli! :DDD :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.