Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30101) Vakegérke válasza moonlight115 (#30099) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kislány, ne higgy a tükrödnek... :)

Ami engem illet, a tükörrel úgy vagyok, mint az emberektől érkező kritikákkal. Mondjanak rólam bármi rosszat, én bizony el nem hiszem. :N
Szerk: 168 centimhez 65 kiló társul. Ha ez neked pufók alkat, akkor tartok tőle, hogy a te alakod csak a fejlődő nádszálhoz hasonlatos. :P

Geri Bátyó: Nem varázstükör, így kénytelen vagyok én magam dicsérgetni önmagam. Mit mondjak, fárasztó, hiszen szépségemet ecsetelgetni kevés az az idő, amelyet tükör előtt töltök. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30102) moonlight115 válasza Vakegérke (#30101) üzenetére


moonlight115
tag

Akkor meg miért raktál be ide egy ilyen pufi képű fotót magadról? Hogy mindenkit félrevezess? Most már azt se hiszem el, hogy vak vagy. :P :U

Geri Batyu Lát ő, hidd el, csak tetteti magát! Feltesz egy fekete napszemcsit és abban fotózkodik. Ez a trükkje! Szerinted miért csinálja? ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30103) Vakegérke válasza moonlight115 (#30102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Geri batyu?
Ez nagyon jó, nagyon tetszik. Kedves csipkelődés. :) :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30104) moonlight115 válasza Vakegérke (#30103) üzenetére


moonlight115
tag

Kösz. :) Mondtam már, hogy skorpió vagyok? Csak asszem, a kevésbé csípős fajtából. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30105) Vakegérke válasza moonlight115 (#30104) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, mondtad, méghozzá priviben, amikor ismerkedtünk. :K

Én meg oroszlán vagyok, a királyod. Ahhoz nem ragaszkodom, hogy kezet csókolj, de zokon venném, ha nem teljesítenéd a kívánságaimat. Na jó, beérem hárommal, ha már a csodák birodalmában vagyunk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30106) moonlight115 válasza Vakegérke (#30105) üzenetére


moonlight115
tag

Nekem nincsen királyom, én szabad skorpió vagyok! :P

Geri Batyu Figyu, ez az Egérke egyre furább...Most meg már oroszlánnak képzeli magát :U , és ez a három kívánság, amit emleget, ez se stimmel. Mindenki tudja, hogy az az aranyhal, meg Aladdin lámpájának szelleme. Dehogy oroszlán...! Az csak ordít a dzsungelben, mert nem tud uralkodni magán. Ezért ő a király, hogy legalább akkor másokon...

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30107) Vakegérke válasza moonlight115 (#30106) üzenetére


Vakegérke
veterán

A skorpiókat megeszik, ugye?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30108) moonlight115 válasza Vakegérke (#30107) üzenetére


moonlight115
tag

De meg ám! :D

Geri Batyu Most meg már meg akar enni! :U Azt hiszi, igazi skorpió vagyok. :U Egyre eszelősebb... :((

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30109) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30108) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ne is foglalkozz vele! Egyrészt a sült skorpió méreg erős, másrészt egérkének csak a szája jár, mert valójában kenyérre lehet kenni. A regisztrációnál mellényúlt, mert igazából Vajegérke akart lenni! :K

;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30110) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30109) üzenetére


moonlight115
tag

Vajegérke, ez jó! :C Kenjük kenyérre! Szerinted milyen íze lehet?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30111) Vakegérke válasza moonlight115 (#30110) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy szeretlek, majd' megeszlek? :D

Akár Hajegérke is lehetnék. A kép nem tegnap készült, a hajam viszont most is ilyen hosszú. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30112) moonlight115 válasza Vakegérke (#30111) üzenetére


moonlight115
tag

Tegyél bele masnit vagy gyöngyöket. Így uncsi. ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30113) Vakegérke válasza moonlight115 (#30112) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem teszek, de még az is frankóbb, mint a melírozott frizura. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30114) moonlight115 válasza Vakegérke (#30113) üzenetére


moonlight115
tag

:P

Ha nem tudnád, a melír nagyon hasznos. Dúsabbnak látszik a haj, kevésbé zsírosodik és a frizura vonala kifejezettebb. Továbbá eltakarja az ősz szálakat. A fodrászoknak meg még hasznosabb, ha az anyagi oldalát nézzük. :D Igaz, munkaigényesebb, mint egy festés, a precizitás (habár nem látszik) fontos, hogy ne legyenek foltok a csíkok között, és figyelni kell a hatóidőt, mert ez az a művelet, ahol könnyen füstölöghet a haj és leég, a hőhatásnak köszönhetően. Mivel minden haj más (alapszín, vastagság), ezért nagy tapasztalat kell hozzá, a szőkítő nem játék! Pl. alufóliával végezve hamarabb kiszőkül a haj (a fémhatás miatt), melírpapírral (ami valójában műanyag) lassabban megy végbe a kémiai folyamat, mondhatni kíméletesebb, csak időigényesebb. Szóval, ha melíroztatni akarsz, bízd szakemberre! :P ;] :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30115) Vakegérke válasza moonlight115 (#30114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Barna vagy, szőke satírral. Remélhetőleg jól takarja az ősz hajszálaidat. :)

Ami azt illeti, egy elvesztett fogadás kapcsán három csaj is melózott a fejemen. Dauer, de a fixálást megúsztam. Ez még nem minden, a bajuszom le kellett borotválni Hitler fazonra. Mit mondjak, közröhej tárgya lettem. Az este betetőzéseként így is kellett hazamennem. Hááát, furán nézett a taxis, amit nem csodálok, ugyanis búcsúzóul befújtak a csajok vagy négyféle szprével, és meglocsoltak kölnivel, parfümmel, amit csak találtak. Olyan büdös voltam, hogy Marikám azonnal megfürdetett. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30116) moonlight115 válasza Vakegérke (#30115) üzenetére


moonlight115
tag

Fixálatlan dauer??? Húúú, az tönkre tudja tenni a hajszálakat! Ugyanis a dauervíz feloldja a hajban lévő só- és fehérjekötéseket, a csavarástól ezek újrarendeződnek, ezután jön a fixálás, hogy úgy is maradjanak ezek a kötések. Te meg ott díszelegtél fixálatlanul??? Tuti tiszta bolyhos lett az egész! ;]
Azért hitlerbajusszal igazán fotózkodhattál volna! :DD Azt megnézném. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30117) Vakegérke válasza moonlight115 (#30116) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kedvedért előtúrtam a fotót. Mit meg nem teszek érted... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30118) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30117) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Fotón az eddig ismeretlen jégkorszaki élőlény, a Gyapjas Adolf! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30119) moonlight115 válasza Vakegérke (#30117) üzenetére


moonlight115
tag

Huhúúú! :DD Na mit mondtam? Tényleg bolyhos! Bolyhos Dofi! :))
Egyébként szép, dús a hajad itt. :K És milyen büszkén feszítesz! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30120) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gyapjas Adolf? Nem az igazi.
Bolyhos Dolfi? Ez már jobb. :)

Igen, büszkén feszítek. Már hogyne, mikor három csaj sürgölködött körülöttem, és én voltam a társaság központja. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30121) moonlight115 válasza Vakegérke (#30120) üzenetére


moonlight115
tag

Jaja, a társaság bohóca! ;] :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30122) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, hogy rajtam is lehessen röhögni, én is kerestem régi, kínos képet. Eléggé messzire kellett visszamennem az időben, egészen '92-ig. Abban az évben kezdtem növeszteni a hajam (azóta kihullott, mint köztudott) és mivel hullámos volt, eléggé "érdekesen" nézett ki eleinte.

A bal oldali képen ezt még tudtam fokozni, egy pipaccsal a fülem mögött, a jobb oldali képen pedig hajmosás után, de még fésülködés előtt kaptak lencsevégre.


(A kép nagyítható)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30123) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30122) üzenetére


moonlight115
tag

Ezek nem is kínos fotók. A jobb oldali kifejezettem szekszis! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30124) geprombolo


geprombolo
senior tag

Na mi van, kiteszem a lábam pár napra és máris királya van a népnek?
Az Uralkodó még mindig én vagyok, sőt, hogy ki ne haljon a dinasztia, nemrég utánpótlásról is gondoskodtam. Szóval az Uralkodó 7 hónapja nagycsaládos és boldogan tömi az almapépet a kis herceg arcába. Képet csakis priviben mutogatok az érdeklődőknek. Nem azért, mert rusnya a babám, hanem épp ellenkezőleg! :K

Tudjátok, hogy holnap már augusztus? Arra gondoltam, hogy feleleveníthetnénk egy régi játékot, persze apró csavarral. Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy állatkeresztezős játékunk. Mivel Birodalmunkban alig vannak állatfajok (jellemző a déli sarkra), ezért gondoltam, hogy álljunk be genetikusnak és állítsunk elő hidegtűrő fajokat. Olyanra gondolok, mint az amúgy létező hóbagoly, sarki róka, stb. Szóval lehet klónozni és jöhetnek a hólegyek, sarki szúnyogok (fagyállóval), jéggyíkok, mind a klímának megfelelően adaptált tulajdonságokkal, esetleg egymás hidegvérén élősködve. Szóval hajrá! Fantáziára fel! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30125) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30122) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én egy életerős, optimista srácot látok. Mi ebben a kínos?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30126) moonlight115 válasza geprombolo (#30124) üzenetére


moonlight115
tag

Naccsaládás geprombi, én kíváncsi vagyok a kis trónörökösre! :K
Jó ötlet ez az állatkeresztezés, igaz, kicsit munkásabb, mint a csipkelődés. :D

Hajegér Ezt mondom én is! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30127) geprombolo válasza moonlight115 (#30126) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor bele is kezdenék, hogy lássátok, miről is van szózat:

Délsarki vidra, latin nevén Lutra Borealis

Hófehér, vastag, zsíros (és ezáltal vízálló) bundája a legnagyobb hidegek ellen is megvédi. Mivel itt nincs fa, sőt, folyóvíz sincs, így kicsit átalakultak a szokásai a melegebb égövön élő fajtársaitól. Jég alatti tavakat farag magának, a kifaragott jeget meg kihordja a felszínre a lélegzőlyukakon keresztül, amiket éppen a jégdarabokkal álcáz (és véd a befagyástól hófúvás idején). Így biztosítja magának az állandó hőmérsékletet és zsákmányt. Igazi palotát épít magának jégből a vastag jégpáncél alá, amit majd szépen kibélel szőrrel, bőrrel, meg halcsonttal. Ritkán látható a felszínen, mert fehér bundája jó álca, ráadásul szinte mindig hófúváskor bújik elő, amikor mindenki más eltűnik. Halakkal és más apróságokkal táplálkozik.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30128) moonlight115 válasza geprombolo (#30127) üzenetére


moonlight115
tag

:C :C :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30129) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30123) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hát nem tudom...
Én ebben az időszakban kb. 5 percenként bántam meg, hogy elkezdtem hosszú hajról álmodozni. Az a pipacs jó poénnak tűnt, de visszanézve már két rossz buzinak láttuk magunkat és erősen utálkoztunk. A másik kép meg a "konnektorba nyúlt" tipikus esete.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30130) Geri Bátyó válasza geprombolo (#30127) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mivel említetted, írnék röviden a Sarkvidéki búvárszúnyogról (Culicinae Gavia Arctica)

Mindkét sarkvidéken megtalálhatók az különböző alfajok, de közös jellemzőjük, hogy a víz alá bukva is képesek a meleg vérű állatokon élősködni, hiszen fő táplálékforrásuk a fókák és a cetfélék. Ez utóbbit nagy rajokban követik, amíg a felszínen, vagy annak közelében tartózkodik, ennek következtében ők okolhatók a túlzott vadászatukért, hiszen nagyon jól jelzik a cethalászoknak, hogy hol tartózkodnak az állatok.
Meglehetősen nagy méretűek (akár 2 cm-esre is megnőhetnek), hiszen a hideget másképp nem viselnék el. Kettős szívókájuk és kettős kitinpáncéljuk van. Az egyik szívóka hagyományos, vérszívásra való, míg a másik módosult és az áldozat bőre alól zsírt tud kiszívni vele, amit utána a kettős páncélzata közé pumpál, így szigetelve magát a hideg ellen.
A petéit is ebben a szigetelő zsírrétegben helyezi el, melyek kikelés után felélik a szülő zsírtartalékait, majd a külső kitinváz szétrepesztésével jutnak a külvilágba. A kirajzást követően a "szülő" elpusztul, hiszen védelem nélkül megfagy.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30131) geprombolo válasza Geri Bátyó (#30130) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez jó! Tetszik! :C :C :C :C Mégmégmég! :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30132) Geri Bátyó válasza geprombolo (#30131) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hát jó! :K
Akkor jöjjön a Szárazföldi Hóbálna (Mysticeti Terrana)
A szilás cetek közé tartozik, tehát a Kék Bálna rokona. Közös jellemzőjük, hogy planktonokkal táplálkoznak, de a többi cetfélével ellentétben, élete nagyobb részét a szárazföldön (illetve valójában a jégmezőkön) tölti. Uszonyai - ősi szárazföldi felmenőihez hasonlóan - lábszerűvé alakultak. Mozgása a fókákra emlékeztet.
Tápláléka a hóban burjánzó egysejtűekből áll. Hatalmas hókotróként söpör át a hómezőkön, miközben a sziláin átszűrt és felolvasztott havat vízben élő rokonaihoz hasonlóan kifújja felső légzőnyílásain, ami a nagy hideg miatt azonnal megfagy, így egy hatalmas hóágyúhoz hasonlít.
Rendkívül ritka. Feltételezések szerint a párzás a vízben történik, de utódait a jegesmedvékhez hasonlóan, hóba vájt üregekben hozza világra.
Egyes tudósok szerint a Délsarki Vidra, a Szárazföldi Hóbálna elhagyott üregeit előszeretettel használja lakhelye alapjául.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30133) geprombolo válasza Geri Bátyó (#30132) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagyon jó, főleg, hogy megvan az első utalás korábban leírt állatokra is! Remek! :C :R :C

Találtam valamit fotóim rendezgetése közben:

Nagyítható

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30134) Geri Bátyó válasza geprombolo (#30133) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hamár ennyire népszerű :P amit írok, akkor folytatom a téplálékláncot a Havasi Planktonrákkal (Crustacea Planktis Borealis)
A Havasi Planktonrák a Szárazföldi Hóbálna legfőbb tápláléka, hiszen rokonaitól eltérően nem a tengerek és óceánok vizében, hanem a sarki hósapkákban tenyészik. A többi havasi plankton-féle (baktérium és, alga-telepek, egyéb egysejtűek) a tápláléka. Kizárólag régi "érett" hómezőkön található meg, ahol bőségesen felszaporodott az élelem. Ezeken a területeken hatalmas menyiségben megtalálható, másutt viszont a számuk elenyésző. Elterjedését nehéz meghatározni, hiszen folyamatosan követik a táplálékot, amit ők maguk ritkítanak. Vándorlásuk hasonlatos a sáskajáráshoz. Átvonulásuk után, csak a halott hómező marad, amit persze megszakítanak a Hóbálna "hóágyúzott" útvonalai.
Leggyakrabban 1-3 mm-es példányokkal találkozhatunk, de elszigetelt helyeken 1-1.5 cm-es példányok sem ritkák. Ez utóbbiakat az északi féltekén az Eszkimók csemegeként fogyasztják.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30135) geprombolo válasza Geri Bátyó (#30134) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nyárson sült planktonrák! Nyamiiiii!!!!!! :C :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30136) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Mivel én vagyok a Topic főszakácsa, így be kell jelentnem, hogy vettem egy igen kiváló kést. :DD
Hamár kés, akkor Japán! Egy Tojiro gyártmányú 16 cm-es Santoku (szakácskés) lett a kiválasztott. Kovácsolt acél penge, amit kézzel éleznek a szakemberek. :K
Nagyon olcsó volt (15.000Ft) mivel kifutó darab és akciózták is. Az utódja 30K fölött van, úgyhogy nagyon jó vásárt csinátam vele.
Ez az első igazi minőségi késem, függetlenül attól, hogy ebben a kategóriában ez csak a "gagyi". Az igazi kések úgy 60-70K körül kezdődnek, de mivel én nem vagyok szakács, nekem megfelel és nagyon boldog vagyok vele! :))

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30137) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30136) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gratula hozzá. :)

Én nemrég kerámia késeket vettem. Egy kicsit, meg egy nagyot. Valahol 7.000 körül volt az áruk, sziszegtem is tőle. Mit mondjak, féltem az ujjaimat. A paradicsomot úgy vágják, hogy még a löttyedt se horpad be, csak ledől a szelet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30139) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30137) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Képzeld el ugyan ezt a paradicsomos akciót egy "hagyományos" késsel úgy, hogy nem kell erőhatást kifejteni a késre, mert súlyánál fogva elvágja az érett paradicsomot. Na, az a nem semmi! :K

Persze nem akarom lekicsinyelni a kerámia késeket, mert tényleg jók, de egy minőségi kovácsolt pengéhez nem érnek fel. Más kérdés, hogy van az a kategória, amihez már hivatásszerűen kell űzni a szakácsmesterséget. ...vagy szenvedéjből :B

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30140) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30139) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vitatom, hogy az (szén)acél szakácskés az igazi. A kerámia kés pillekönnyű, így saját súlyánál fogva nem vág el semmit.

Volt egy bejegyzés, a 138-as, természetesen értesítőt kaptam. Mire bekukkoltam, valaki törölte. Valaki biztos csúnyálkodott. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30141) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30140) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Elég gyorsan törlődött, mert én sem láttam.

Egy igazi Japán szénacél kés megint más kategória, de egy egyszerűbb darabot már 30-40K körül meg lehet venni. Azokra vigyázni kell, mert rozsdásodik, viszont cserébe a betont is elvágja. :D

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30142) geprombolo válasza Geri Bátyó (#30141) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én is nemrég vettem egy kerámiakést próbából, egyelőre meg vagyunk vele elégedve. Majd idővel kiderül, hogy megérte-e azt a 3900 magyar forintot.

De még van a hónapból, van hely bőven a pingvinek mellett sok állatfajnak. Hajrá! :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30143) Vakegérke válasza geprombolo (#30142) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem bőven megérte. Ha nem ejted le, nem vágsz vele kemény felületen, sokáig hű társad lesz a kerámiakés. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30144) geprombolo válasza Vakegérke (#30143) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ennyi pénzért remélem is, mert különben nagyon szomorú leszek. :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30145) Geri Bátyó válasza geprombolo (#30144) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ennyi pénzért "hagyományos" késből csak vacakot kapsz, úgyhogy nem volt az drága. :N
Az viszont kétségtelen, hogy vigyázni kell rá (meg az ujjaidra is).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30146) moonlight115


moonlight115
tag

Mi ez a nagy késmánia? Kész mánia! :B

Hóbálna, búvárszúnyog, vidra :C :DD :C

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30147) geprombolo válasza moonlight115 (#30146) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kell még állat sok, hogy benépesítsük a Birodalmat. Teszel hozzá? :U

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30148) geprombolo


geprombolo
senior tag

Jujdebehaltunk! :O :O :O :O :O :O :O :O :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30149) moonlight115 válasza geprombolo (#30148) üzenetére


moonlight115
tag

:O :(( :O :O :O

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30150) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Itt vagyok, ihajla, meg ripityom! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.