Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30851) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30850) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Biztos voltam benne, hogy ez lesz a válaszod! Rá mertem volna tenni a bal herémet! :DDD Bocsánat, ez egy régi középiskolai mondásunk!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30852) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30849) üzenetére


moonlight115
tag

Egyáltalán nem állsz hadilábon, ez csak az én kukacoskodásom. Igazából csak egy darab vessző az, ami igazán hiányzik, ami más értelmet ad egy szónak, de ha egyszer átolvasod, biztos, hogy észreveszed. A bűnös egy u betű. ;)

Vasegréé Igyekszem majd azonnal konnektorozni, hátha hamarabb kikerül (de nem biztos). :) De legalább addig játszhatom a nagy bennfentest! :DD

Szerk. G.B. Én is! :K (Ha lenne bal herém...) :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30853) Vakegérke válasza moonlight115 (#30852) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha van párod, van bal heréd is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30854) moonlight115 válasza Vakegérke (#30853) üzenetére


moonlight115
tag

Jobb sincs. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30855) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30852) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az ha jól sejtem, nem vessző, hanem ékezet. áru -> árú
Hogyha mégsem, akkor bocsi! :D

Egérke: Jól mondod! Az ex-párom is mindig azt mondta, hogy az eszköz az övé, csak én viselem! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30856) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30855) üzenetére


moonlight115
tag

Tényleg, ékezet! :O Bocs, bocs a félrevezetésért, nem volt szándékos. Eltaláltad. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30857) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30856) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tudom, hogy csak kíváncsi voltál, hogy figyelek-e! :P
Viszont meglett, úgyhogy büszke vagyok magamra!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30858) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30857) üzenetére


moonlight115
tag

:C Lehecc is! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30859) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30858) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ugye te leszel a kollektorom?

Holdkollektor! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30860) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30859) üzenetére


moonlight115
tag

De leszek ám! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30861) Vakegérke válasza moonlight115 (#30860) üzenetére


Vakegérke
veterán

A könnyű szériamunkát bezzeg Kapisztrán kapja! :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30862) moonlight115 válasza Vakegérke (#30861) üzenetére


moonlight115
tag

Milyen Pisztráng???

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30863) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, mondtam én, hogy az irományom kevés lesz címlapra! :K

A másikon viszont még mindig rágódnak!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30864) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30863) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bizonyára úgy vélik a szerkesztők, hogy nem képvisel irodalmi értéket. Talán majd a másik.

Meglepett, hogy akár a piackutatós, akár a szakállas írásod közönybe fulladt.
Hááát, kérem szépen, ez már nem az a Logout, ami régen volt. Ez is szakmai lett, és ez nem tett jót neki. Az "Öreg paraszt meséi" egytől egyig címlaposok voltak, de tartok tőle, hogy ha írnék egy újabb részt, akár magasabb színvonalon, a szerkesztő visszavágná a privát blogomba. Nincs már kötetlen tracsi, nincsenek élvezhető történetek. Még egy Livolo érintésérzékeny falikapcsoló is címlapos lehet, az pedig általános, hogy a címlapot a mobiltelefonok, okosórák, meg egyéb, egyáltalán nem off írások bérelik ki maguknak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30865) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30864) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez már tényleg nem az a Logout. :(
Meg is lepődtem, hogy a fűszeres írásom milyen nagy érdeklődést kapott.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30866) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30865) üzenetére


moonlight115
tag

Ó, már meg is jelent...? :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30867) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30866) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Blogbejegyzés lett.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30868) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ezen a héten egy kolléga - aki amúgy önértékelési problémákkal kűzd - azt mondta, hogy okos vagyok, de ami ennél is több, bölcs.
Én ezt nem érzem. Olyan vagyok, mint bárki más.
Amit mondott, bár jól esett, de kellemetlenül éreztem magam, mert túlzásnak találom.

Jó lenne olyannak lenni, amilyennek ő lát. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30869) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30868) üzenetére


moonlight115
tag

Nekem naponta öten mondják, és el is hiszem. :D

Viccen kívül: sokféle okosság létezik, a józan paraszti észtől a Nobel-díjig elég széles a skála. Én csak szimplán olvasottnak tartom magam, amolyan félművelt kvízjátékosnak, akinek néha szerencséje van és tönkreveri az ellenfeleit a Triviadoron.
Te miért nem tarod magad okosnak?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30870) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30869) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Sokmindent olvastam és sokmindenhez hozzá tudok szólni, de valójában semmihez sem értek. Akkor mitől lennék okos? Bölcs meg főleg nem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30871) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30870) üzenetére


moonlight115
tag

Olyan is van, hogy valaki néha okos, néha nem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30872) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30871) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én nem tartom magam okosnak, sem bölcsnek, mások viszont mindig és ez inspirál. Szeretnék felnőni ahhoz a képhez, amit mások látnak bennem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30873) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30872) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha másoknak akarsz megfelelni, sosem leszel elégedett.

Engem sokszor tituláltak már bolondnak, és valahol igazat is adok nekik. Életem talán legnagyobb dicséretét egy paralízises lánykától kaptam, aki azt mondta: Solyka, te olyan vagy, és annyira bolond vagy, hogy ha nem lennél, üresebb lenne a világ.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30874) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30873) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szokás szerint már megint neked van igazad! :R

Ezért is mondom, hogy én nem vagyok bölcs. Te látod azt, mit mindenkinek látnia kellene. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30875) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sziasztok!

Boldog Karácsonyt, meg hasonlók! :)

Én személy szerint nem vagyok oda a karácsonyért. Eléggé macerás volt mindig, tele olyan kötelességekkel a rokonság felé, ami csak rám nézve volt kötelező, rájuk nézve nem.
Szerencsére az utóbbi néhány évben sikerült kihúznom magam a karácsonyozás alól, vagy legalábbis minimálisra redukálni.

A "tradícionális" ételeket sem feltétlenül kedvelem. Például nem rajongok a halászléért, de a pulykasült sem igazán a kedvencem.

Idén egy jó húslevest csinálok, de vegyes húsból. Lesz benne mindenféle csirkeaprólék (hát, nyak, szárny) és egy darab marhalábszár is (azt hiszem, hogy egy inasabb darabot választok, mert annak jobb az íze).

Főfogásnak pedig egy szép darab "bőrös, csontos császár"-nak becézett, jó 1Kg-os húsdarabot vettem. Ez gyakorlatilag oldalas, de a szalonnaréteggel együtt.
A bőrét már tegnap beirdaltam és bedörzsöltem fűszerekkel (zöld bors, szecsuáni bors, római kömény, szegfűbors, koriandermag, citromfű és őrölt chili, meg persze só), utána még kapott egy kevés balzsamecetet, majd egy tálba felaprított hagymát, fokhagymát és répát tettem egy pár szem összezúzott borókabogyó társaságában. Erre fektettem a befűszerezett húst és az egészet felöntöttem sörrel. Ebben pácolódik összesen 48 órát és holnap lassú tűzön puhára sütöm, de a végén még ropogósra pirítom a bőrét.
A köretet még nem találtam ki, de valószínűleg krumplipürét csinálok és sütőben sült zöldségeket.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30876) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30875) üzenetére


Vakegérke
veterán

Áldott karácsonyt. :)

Az a nagy büdös helyzet, hogy nekem már kilenc éve nem ünnep ez az időszak (sem). Az persze más, hogy anyámat meglátogatjuk, megölelgetjük, de a szülői szeretet nem pótolhatja azt, ami a saját "barlangomból" kiveszett.

Én sem szeretem a halat, pulykát, nem vagyok oda a töltött káposztáért, meg az ilyenkor feltálalt kajákért. Elleszek egy jó kis babgulyással, újévkor meg lencsefőzelék lesz a menü.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30877) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30876) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Engem olyan veszteség nem ért, mint téged, de a válási időszak is beleesett a karácsonyba és tavaly a szakítás is néhány nappal előtte történt. Ezek nem erősítették meg a karácsony szeretetét.
Ugyanakkor tegnap beszéltem a keresztfiammal (az ex sógorom fiával) és nagyon kérte, hogy ha lehet, legalább a két ünnep között menjek el hozzájuk. Róla pedig pontosan tudom, hogy csak a szeretet beszélt belőle. Nem vár ajándékot és nem várj el, hogy ott legyek, csak szeretne látni és beszélgetni. :K

Újévre nálam is lencsefőzelék lesz, vagy lencseleves, még nem döntöttem el. :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30878) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30877) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mikor felnőttem, és már nem csak az ajándékok miatt volt érdekes a karácsony, elgondolkodtam. Mi a fene ez az egész?
A felettünk lakó házaspár, akik egész évben veszekednek, most ölelgetik egymást, így szívecském, úgy drágám, aztán ünnepek múltával megint rühellik egymást.
Pár ajtóval odébb lakott egy néni. Karácsonykor tódultak hozzá a gyerekei, szinte bűzlött az álságos szeretet. Egy évre letudva, anyuka, majd jövünk.

Szeretet vagy van, vagy nincs. Ha van, az hétköznap is érezhető, ha nincs, majd úgy teszünk, mintha lenne, ezt a pár napot kibírjuk.
Szerintem ez az ünnep jórészt a hazugságok időszaka.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30879) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30878) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Így van! Az egész életnek a szeretetről kellene szólnia.
Akik tényleg szeretnek, nem várnak el semmit most. Pontosan tudják, hogy a hétköznapokban is gondolok rájuk és amikor lehet, akkor találkozunk.
Nem ilyenkor kell bizonygatni, hogy "hűdeszeretlek", ha év közben meg teszel rá. :(

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30880) moonlight115


moonlight115
tag

Kedves pingvinek,
Kívánok én tinektek
Nagyon boldog ünnepet! (És ti is legyetek boldogok, ne csak a karácsony!) :K
- eredetileg ezt akartam írni, de...

Igazatok van mindenben. Én azt utálom a legjobban, hogy menni kell rokonhoz szentestén. Bármennyire is szeretem (tényleg!), olyan jó lenne már egyszer itthon maradni ilyenkor. De mivel tudom, hogy a családból csak mi megyünk, és ő nem tud kimozdulni, ezért kötelességemnek érzem, különben lelkifurdalásom lenne. A kör ezennel bezárul.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30881) Vakegérke válasza moonlight115 (#30880) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legyen áldott a karácsonyod. :)

A "kell" az a szó, amelyet ilyen összefüggésben rühellek. Kell, mert elvárják, kell, mert mit szólnak, ha nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30882) moonlight115 válasza Vakegérke (#30881) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi.
Az érdekel a legkevésbé, hogy mit szólnak és mit várnak el. A saját lelkiismeretem nem engedi, hogy ne menjek. :O

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30883) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30882) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én erre azt mondom, hogy az én lelkiismeretem tiszta. Az életem nagy része azzal telt el, hogy utazgattam a rokonokhoz, hogy lássam őket (karácsonykor gyakorlatilag mindenkihez mentem). Néhány éve viszont teszek az egészre.
13 éve lakom itt és van olyan rokonom (nem is kevés), aki ezalatt az idő alatt még nem volt nálam, pedig hívtam mindenkit. Nem távoli rokonok, mert a nagynéném, nagybátyám és az unokatestvéreim, köztük az, akivel gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Mondjuk róla szépen kiderült, hogy csak a pénz érdekli. A mi családunk nem fekszik neki, de bezzeg a férje családja az jó, mert azok kőgazdagok.
Mondjuk a másik unokatesómról is nemrég tudtam meg, hogy férjhez ment és gyereke született. Az esküvőre nem kaptam meghívást (igazából a nővéremék és anyukám sem).
Valamiért nincs lelkiismeret-furdalásom, hogy még csak nem is fogom felhívni őket. :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30884) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30883) üzenetére


moonlight115
tag

Ne is legyen. Az unokatesókkal én se tartom a kapcsolatot, ők nem érdekelnek, de egy félig lebénult, szinte mozgásképtelen (a beszédét alig érteni, sajnos, stroke...) nagyi az más. Jó természetű, aranyos, van, aki ápolja, már jó pár éve. Szétszóródott a család, ilyenkor csak mi vagyunk.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30885) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30884) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A nagyi mindig más. :K
Én most is üzentem neki, pedig már meghalt. De ki tudja? Talán hallotta. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30886) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30885) üzenetére


moonlight115
tag

Talán biztosan. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30887) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Szakácsnak való ajándékokat kaptam! :K Két kiváló teflonserpenyőt (22, illetve 30 cm-es) és egy jó minőségű lábost, valamint néhány jó konyharuhát.
A nővéremtől savanyított zöld paradicsomot (imádom!), indiai ízesítésű csípős mustárt és egy fincsi gyümölcsteát!

Amúgy megvan nektek a Sült, Zöld Paradicsom című fim? Nézzétek meg, mert érdemes! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30888) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30887) üzenetére


moonlight115
tag

Lehet, hogy már láttam, a címe ismerős. :K
Én az új Múmiámra (640 LTE) kaptam tokot és fóliát, amit lehet, hogy leszedek, mert matt, de még várok vele, hátha megszokom. És még gyömbéres teát, egy hatalmas citromot, ami nem citrom, hanem grapefruit és citrom keveréke, óriási sárga labda! :DD Plusz még egypár apróságot, de legjobban a pesti barátnőmnek örültem, akit nagyon szeretek, az egyetlen legjobb barátnőm. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30889) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30888) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"egy hatalmas citromot, ami nem citrom, hanem grapefruit és citrom keveréke" :DDD
Tudom ám, hogy mi az a pomelo! :D

Én meg dolgozni akartam a két ünnep között (kell a pénz), de már látom, hogy semmi sem lesz belőle. Kellett a pihenés. Most kezdek visszarázódni a normál kerékvágásba: már nem alszom el nap közben háromszor! :DDD
Éjszaka is viszonylag jól alszom és kezdek azon gondolkodni, hogy valami hasznosat is kellene itthon csinálni (például takarítani). Főzésre most nem volt gondom, mert karácsonyra egy hadseregnek való kaját hoztam össze.

Igazából nekem a karácsonyban az volt a legjobb, hogy nem izélgetett senki. Átmentem remetébe és ez jól esett! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30890) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30889) üzenetére


moonlight115
tag

Jó neked. Én holnap is dolgozom, reggel 7-től. :U
Nekem is jó volt a karácsony, nem kellett menni dolgozni. Kaptam a vendégeimtől egy rakás csokit, szaloncukrot, aszalt gyümölcsöt, sütit...van mitől hízni. :D

Boldog új évet nektek, kedves pingvinek! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30891) Vakegérke válasza moonlight115 (#30890) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy elnézem az avatarokat, én vagyok itt egyedül állat. :)

Köszönöm, és persze boldog új évet kívánok mindenkinek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30892) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30891) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Viszont én fekete-fehér vagyok! :DDD

Boldog új évet néktek! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30893) moonlight115


moonlight115
tag

Állat+ember+hóember = pingvin :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30894) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30893) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez pontosan így van! :K Van egy állat, egy monokróm és némi hó. Leátlagolva megkapjuk a pingvint! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30895) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30894) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha lenne egy állat, egy monokróm és egy homokos, akkor meg zebra lenne az átlagolás eredménye. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30896) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30895) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem igazán, mert a zebra nem sivatagi állat! :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30897) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30896) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor egy állat, egy monokróm és egy füves. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30898) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30897) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

:DDD Na, ez így mindjárt jobb!

Viszont ha már füves és nemrég volt karácsony:

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30899) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30898) üzenetére


Vakegérke
veterán

A Mikulás a legünnepeltebb cukrosbácsi. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30900) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30898) üzenetére


moonlight115
tag

Igéző szemek, félszeg mosoly, sármos vonások! Tomkrúz elbújhat...! :C :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.