Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30751) Vakegérke válasza frem1790 (#30750) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy néznek ki, mint akik végelgyengülésben szenvednek. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30752) moonlight115 válasza frem1790 (#30750) üzenetére


moonlight115
tag

Vaúúú, de szép megfogalmazás! :C

Ijesztő fenevadak. :O :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30753) geprombolo válasza moonlight115 (#30730) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, ez nem mai kép, szerintem olyan egy éve körül készülhetett.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30754) Vakegérke válasza geprombolo (#30753) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aranyos, életteli gyerek. :K

Rabruhában van. Mit követett el?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30755) geprombolo válasza geprombolo (#30753) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tavaly nyári kép, hogy pontosabb legyek. Most csak ezt találtam a gépemen így hirtelenjében.
Vasegér: nem követett el semmit, nem látod, hogy nincs rajta számsor? :DDD Ez csak OLYAN mint egy rabruha. Mint a terepszínű vackok, amiket egyesek hordanak, hogy mások féljenek tőlük. :U

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30756) moonlight115 válasza geprombolo (#30753) üzenetére


moonlight115
tag

Jajj, de édes! Látszik rajta, hogy örül, hogy kiszabadult a rácsos ágyból...de a "majdnem rabruha" még rajta van. :D Kis cuki!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30757) frem1790 válasza geprombolo (#30753) üzenetére


frem1790
tag

Gyönyörű és milyen fotogén. Láthatóan örül a fényképezőgépnek, vagy annak aki tartja!?
Amúgy meg kilenc hónapot volt benn, dukál még neki az a rabruha. :)

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#30758) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Örömmel látom, hogy felpörgött a topic! :DD

Rombi: Jó, hogy látunk királyom! :R

Amúgy örömmel közlöm, hogy Gyuszi hivatalosan már elhalálozott. Még jövő héten kell szednem némi bogyót hogy biztos legyen, de már hétfőtől dolgozhatok és mehetek emberek közé! :DDD (szegény emberek!)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30759) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30758) üzenetére


moonlight115
tag

Gyuszi emlékére vegyél egy kiló citromot és egy jó meleg sálat!

Üdv.
Biri nénnye

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30760) frem1790 válasza Geri Bátyó (#30758) üzenetére


frem1790
tag

A megelőzés és a fertőtlenítés a legfontosabb. Bizonyos alkoholos tinktúrákkal való rendszeres öblögetés tökéletes e célra! :P

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#30761) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30759) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem szeretem a sálat Biri néne. Most akkor pillangószárnyakat varázsolsz a hátamra? :P

(#30760) frem1790: Alkoholos tinktúra mi! :DDD A pálesz megnevezés már nem dívik?
Mondjuk sörnél erősebbet nem szoktam inni, csak amikor az ex-sógorom belémdiktál mindenféle extra piát.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30762) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30761) üzenetére


moonlight115
tag

Pillangószárnyakkal elrepülhetsz Tündérországba. :D Majd főzöl nekik tökös babot! :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30763) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30762) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tökös babbal még én sem próbálkoznék. Bár ki tudja. Talán abból is lehet valami jó, mint a lekváros csirkéből! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30764) frem1790 válasza Geri Bátyó (#30763) üzenetére


frem1790
tag

Miért a tökös bab biztos, hogy kiváló eredményeket produkálna mint "szélerőmű". Sorry! :B
Töményet én se nagyon iszok, de egy pohár jófajta bor ebéd után aranyat ér.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#30765) moonlight115 válasza frem1790 (#30764) üzenetére


moonlight115
tag

Te mit csinálnál Tündérországban?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30766) frem1790 válasza moonlight115 (#30765) üzenetére


frem1790
tag

Felfedezném!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#30767) Vakegérke válasza frem1790 (#30766) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kukorica Jancsi a király, vele meg csak szót értenénk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30768) moonlight115 válasza frem1790 (#30766) üzenetére


moonlight115
tag

Előbb át kéne úsznod az Óperenciás tengert! ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30769) moonlight115 válasza Vakegérke (#30767) üzenetére


moonlight115
tag

Írta Petőfi Lalos, a kurta farkú fuvaros! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30770) Vakegérke válasza moonlight115 (#30769) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szólítottál gyöngyöm, szentem?
Itt teremtem máris, menten.
Írtam biza, sok mást is még,
de belőlem sose elég.

Csodálód: Kurtafarkú Lalos

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30771) moonlight115 válasza Vakegérke (#30770) üzenetére


moonlight115
tag

Amiből sose elég:
A söröcske beléd! :DDD ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30772) Vakegérke válasza moonlight115 (#30771) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ennyi sok szép év után nem tudod, hogy a félédes vörösbor a kedvencem? :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30773) moonlight115 válasza Vakegérke (#30772) üzenetére


moonlight115
tag

Bocsánat, nem látta a kacsámat? :O

Ennyi sok szép rím után
Csak bambulok bután... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30774) Vakegérke válasza moonlight115 (#30773) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez bizony gáz. Vagyis propán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30775) moonlight115 válasza Vakegérke (#30774) üzenetére


moonlight115
tag

Profán pofán fán... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30776) Vakegérke válasza moonlight115 (#30775) üzenetére


Vakegérke
veterán

Netán kánkán?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30777) moonlight115 válasza Vakegérke (#30776) üzenetére


moonlight115
tag

Tán kákán :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30778) Vakegérke válasza moonlight115 (#30777) üzenetére


Vakegérke
veterán

Karakán mongol kán lova hátán ülve látván, hogy pelikán és tukán egymással harcolván, tollukat hullatván ...

Nem tudom befejezni. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30779) moonlight115 válasza Vakegérke (#30778) üzenetére


moonlight115
tag

...s oroszlánt nem várván, sorsukat siratván, varjakat hallván saját kárukat vallván vagdalkoznak Kabafalván. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30780) Vakegérke válasza moonlight115 (#30779) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem az első eset, hogy kiegészítjük egymást. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30781) moonlight115 válasza Vakegérke (#30780) üzenetére


moonlight115
tag

Sokadik. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30782) Vakegérke válasza moonlight115 (#30781) üzenetére


Vakegérke
veterán

Oly távol vagy tőlem, és mégis közel

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30783) moonlight115 válasza Vakegérke (#30782) üzenetére


moonlight115
tag

Ez se rossz, nemrég találtam: [link]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30784) Vakegérke válasza moonlight115 (#30783) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, ez valami csoda. Nagyon tetszik a hangszerelés, és bár nem vagyok mélymániás, élvezem a basszusgitár bársonyos brummogását. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30785) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha már basszusgitár, Aram Bedrosian is tud valamit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30786) moonlight115 válasza Vakegérke (#30784) üzenetére


moonlight115
tag

Nekem az üteme tetszik és a videó is érdekes.
Ez az Aram egész jó, mintha zongorázna a gitáron (kb. a közepén). :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30787) Vakegérke válasza moonlight115 (#30786) üzenetére


Vakegérke
veterán

Néha meg mintha áram rázná Aram kezét. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30788) moonlight115 válasza Vakegérke (#30787) üzenetére


moonlight115
tag

Aramol a delej.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30789) geprombolo válasza Vakegérke (#30748) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jön a jégkorszak, csak a pingvinizálódott lények fognak megélni. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30790) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30785) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ha már basszusgitár, akkor Steve DiGiorgio a valaha volt legjobb. Az első 1 percet érdemes hallgatni, de azt többször is, mert kihallasz olyan finomságot, amit elsőre nem. Másodikra sem, harmadikra pedig nem hiszed el, hogy jól hallasz. :K

Ja, és 6 húros bund nélkülin játszik! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30791) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30790) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fincsi. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30792) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30790) üzenetére


moonlight115
tag

Egész jó. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30793) Geri Bátyó válasza geprombolo (#30789) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Most gondoltam bele, hogy valójában én is pingvinizálódtam, mert fekete-fehér lettem! :DDD

Egérke és Hódika:Tuttamén, hogy józeneez! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30794) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Hamá nem vagytok itt, akkó nesztekzene.

Nagy kedvenc, Lacuna Coil. Korábban már linkeltem. [link] Nade! Ugyanez élőben "unplugged" [link]
Gyönyörű nő, elképesztő hang!

Ez viszont számomra új. Brutálmetál, de dallamos. Rottig Christ:[link] Ez még jobb tőlük [link]

Szintén nagy kedvenc és ennek a számnak az eleje a csengőhangom jelenleg. Machine Head [link]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30795) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30794) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kemény. Nálam a Rotting Christ kiveri a biztosítékot. Biztos jó, de képtelen vagyok végig hallgatni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30796) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30795) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem lep meg. Szóltam is, hogy brutálmetál! :K Pedig az adott stíluson belül kifejezetten dallamosnak minősül! :DDD

És (így nem kezdünk mondatot, de ki nem sz..ja le) hogy tetszett Cristina Scabbia "élőben"? (Tündérhangú szépnőszemély halálfejes felsőben! :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30797) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#30796) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lányka rendben van. :K

Érdekes, amikor hallgattam, Tarja Turunen jutott az eszembe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30798) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30796) üzenetére


moonlight115
tag

És, de igazán, na szóval: nem tiltja a 10 parancs, de még az MTA nyelvészei sem az "és"-sel való mondatkezdést. Bezony ám! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30799) Vakegérke válasza moonlight115 (#30798) üzenetére


Vakegérke
veterán

Példaként: És ha igen? És még te mondod. És még sok más.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30800) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#30797) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tarja sem rossz, de nekem kicsit "túlművelt" a hangja. Végtére is operaénekes.
Amúgy Cristina Scabbia annyira már nem lányka, '72-es születésű. :K
Itt egy kb 1 éves felvétel, a legutóbbi albumukról. [link] Azt gondolom, hogy a 32 évesek is megirigyelhetnék, ahogy kinéz. A hangját meg bárki megirigyelhetné.

Hódika: Lehet, hogy rosszul emlékszem, mert nyelvtanból sosem voltam jó, de úgy emlékeztem, hogy "és", "ha" valamint "de" szavakkal nem kezdünk mondatot. Mondjuk ez sosem befolyásolt. Ezért is jó verset írni . Ott nyugodtan át lehet hágni a szabályokat! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.