Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) forgonati válasza GSPLR (#12249) üzenetére


forgonati
őstag

Köszi, akkor szerintem megrendelem. Én is csak melóba rakom rá, mondjuk a szilikon toknak annyi az előnye hogy kibír 100 leszedést-felrakást, nem tudom a Nillkin meddig fogja bírni ezt...

Keelah Se'lai!

(#12252) fatomas673 válasza Cunaja (#12221) üzenetére


fatomas673
tag

Ne "csigázd" az érdeklődésemet tovább!

(#12253) Cunaja válasza zeon.hu (#12245) üzenetére


Cunaja
addikt

Felesleges kínlódás a B832 jelenleg, mert a Facebook hiba sajnos mindig jelen van. :(((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12254) Cunaja válasza fatomas673 (#12252) üzenetére


Cunaja
addikt

Egy baj vele, a tesztek folyamán kiderült, hogy sokat fogyaszt! Ez a program, annak lenne jó, aki nem okos tokkal van felszerelve. Kinyitod a tokot és bekapcsolja a kijelzőt. Bezárod a tokot és kikapcsolja a kijelzőt. Teszteltem, nagyon jó lenne kevesebb fogyasztással.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12255) zeon.hu válasza Cunaja (#12254) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A közelségérzékelőt használja?

#?*@&!

(#12256) Cunaja válasza zeon.hu (#12255) üzenetére


Cunaja
addikt

igen!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12257) zeon.hu válasza Cunaja (#12256) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Wakelock detector-al nézd meg mondjuk 24 órás használat után.

#?*@&!

(#12258) DirtyFREE


DirtyFREE
tag

Sajnos nem boldogulok a készülékemmel!
Amit tudok jelenleg:
Modell: P7-L10 (Németországban vásárolt készülék)
Build-szám: P7-L10C900B830
Emui verzió:EMUI 3.1
Android:5.1.1
Egyéni verzió CUSTC432D001

OTA frissítés történ pár napja azóta a telefon kifagy szinte mindenből.
WIPE megvolt semmi változás
Alap felhasználó vagyok sosem piszkáltam jobban bele.
Már ezt a frissítést is megbántam :(
Kérem akinek lenne egy kis türelme,és ideje rám az segítsen nekem megoldani ezt a problémát. :R

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#12259) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Vodásként a most fent lévő B609-re fel merjem tenni a B830-at? Az az igazság, hogy most tökéletesen meg vagyok elégedve a telóval és bár szeretek minden újat kipróbálni, de nem akarok pofára esni.

(#12260) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne: sms küldésnél vettem észre, hogy nem működik az sms konvertálás, és elég sok üzenetben küldi el az ékezetes szöveget a telefon. Próbáltam a beállításokat, és nem engedi bekapcsolni a konvertálást. Tud valaki segíteni?
A másik kérdést csak "halkan" merem feltenni, de akkor most elérhető a hivatalos frissítés valahol vagy nem? Mert, amit több oldal lehozott hírt, egy spanyol nyelvű Huawei honlapra visz, azt annyira nem mertem kipróbálni. Nem hivatalos verzióval meg nem akarok szórakozni. A frissítés meg akármilyen is, úgyis fel lesz téve, mert nehogy már ne... :))
Köszi!

(#12261) Cunaja válasza DirtyFREE (#12258) üzenetére


Cunaja
addikt

Térj vissza B609-re! Összefoglalóban ott van hogyan kell!

Rakd fel a
[B621] a [B623] és a végén a [B830].

Mindegyiket a dload mappába majd és három gombos módszert válasszad.

Kb 20 perc és jó lesz.
Wipe neked nem kell, a B609 től sehol.

Előbb csináltam végig megint, mert én kísérletezek.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12262) Cunaja


Cunaja
addikt

Hamarosan !!!! Videó hiba javítva, csak van egy két rossz fordítás a romban, ahogyan készen vagyok és a teszt sikerült, megosztom. Addig is néhány kép!

Kínai napok!

A hiányolt adatforgalom beállítás!

Egy kis extra, nézd a képet felül.

És a végére, egy +

A rom tökéletesítése folyamatban! Egy két napot kérek! B830-ra telepíthető!, Root alapban a romban.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12263) zeon.hu válasza Cunaja (#12262) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

KangVIP van benne, vagy te raktad bele?
Nem semmi!
Touchplus nálam is van, csak nem lehet kapni :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12264) Cunaja válasza zeon.hu (#12263) üzenetére


Cunaja
addikt

Most csinálgatom :) Ez Lolli Kangvip hasonmás!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12265) GSPLR válasza Jadro (#12250) üzenetére


GSPLR
senior tag

Nekem könnyen lejön/felmegy, viszont valóban elfárad egy idő után, felül a kameránál kicsit nekem is megrepedt már. Hamarosan rendelek rá még egyet. Nem szeretem amúgy ha bármi is rajta van, annyira szép készülék, csak ugye ha nem itthon vagyok, kell valami minimális védelem.

Huawei

(#12266) fatomas673 válasza ufonauta (#12259) üzenetére


fatomas673
tag

Szia, nekem fent volt de nem jött be, így visszatértem a B609- hez. Az igazat megvalva nem próbáltam ki a Cunaja által javasolt B621-B623-B830 kombinációt a helyi frissítésből. Ha gondolod próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

(#12267) Cunaja válasza fatomas673 (#12266) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, mert a Vendor tartalma csak akkor marad meg! Vodánál ez lényeges!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12268) fatomas673 válasza Cunaja (#12267) üzenetére


fatomas673
tag

Majd egyszer kipróbálom, ha válalkozó szellemben leszek! Ui: Amúgy miért van szükség a mási kettő telepírésére a B830 előtt?

[ Szerkesztve ]

(#12269) Cunaja válasza fatomas673 (#12268) üzenetére


Cunaja
addikt

Mert az a normális update sorrend.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12270) forgonati válasza Cunaja (#12269) üzenetére


forgonati
őstag

Ez így, indok nélkül nem válasz :U És attól hogy ez a sorrend, még nem jelenti azt, hogy mindenképp végig kell menni mindegyiken. Én frissítettem már 609-ről közvetlenül 830-ra és szar volt, de a 609-621-623-830 is ugyanazt az eredményt hozta, ugyanazokkal a hibákkal. Szóval a 621-623 simán kihagyható, nem ettől a 2 lépéstől lesz jó a 830 rom. Csak mondom. Egyébként tisztelem a munkádat amit beleteszel, ha már a kedves Huawei képtelen.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#12271) ufonauta válasza fatomas673 (#12266) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Köszi!
De maradok a 609-en.

(#12272) Cunaja válasza forgonati (#12270) üzenetére


Cunaja
addikt

Aki nem vodás, az B609 tol B830. Nem kell a vendor tartalma.

Nálam megy rendesen a B830, vagyis fél napig a B851 is, de sajna nem tudtam tesztelni teljesen, mert kell a telefon és visszaraktam a B830-at. Ha van időm csinálom tovább.

Egyenlőre senki ne tegye fel, mert nem érdemes. A fél rom, kínaiul van írva. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12273) zorb


zorb
tag

Üdv.
Tud valaki németül?: [link]
A választ előre is nagyon köszönöm

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12274) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

gyári időjárás+óra widget másnál is 1 órával többet mutat?
másik két widget pontos.
frissítettem az időjárást, recent listából is töröltem, de nem javul.
(nem ezt használom-P6 topikban is panaszkodtak ugyanerre-,de bosszantó :) )

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12275) Mátésum válasza Mátésum (#12260) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Ebben valaki tud esetleg segíteni?

(#12276) Cunaja válasza zorb (#12273) üzenetére


Cunaja
addikt

Elolvastam, de semmi olyat nem írnak, amut mi még nem csináltunk volna meg. Nálad legalább a fb videó működik, csak a messenger nem. :((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12277) JDMKid válasza zeon.hu (#12274) üzenetére


JDMKid
tag

nálam mindkét widget jól működik.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#12278) zeon.hu válasza JDMKid (#12277) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kettő nálam is, de 3 van :)

#?*@&!

(#12279) Cunaja válasza zeon.hu (#12278) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos, nem tudok választ adni, mert nem használom. Next launcher van és itt nem jól nézne ki.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12280) zeon.hu válasza Cunaja (#12279) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nova, de kikapcsoltam :)

És ilyen a 3 widget:

#?*@&!

(#12281) zeon.hu válasza Mátésum (#12275) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

gyári vagy külső alkalmazást használod sms-re?
gyárin nem is látok ilyen állítási lehetőséget (mondjuk sose írok sms-t).
ha külső alkalmazás, az be van állítva alapértelmezettnek? minden engedélyt megkapott?

#?*@&!

(#12282) Mátésum válasza zeon.hu (#12281) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Gyári. Üzenetek, beállítások, haladó, 7 bites optimalizálás. És nem tudom ki-be kapcsolni ezt az opciót. Frissítés kérdésre is tudsz esetleg valamit?

(#12283) Jozsó válasza Cunaja (#12262) üzenetére


Jozsó
tag

Ez a touchplus állat. Ha ez működik akkor nekem KELL!

Duplakoppintásos ébresztés?

(#12284) JDMKid válasza zeon.hu (#12278) üzenetére


JDMKid
tag

pontosítok, az összes óra és óra+időjárás widgetem helyes időt mutat :)

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#12285) zeon.hu válasza Mátésum (#12282) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

B613 alatt nincs ilyen opció.
a kapcsoló nem aktív vagy csak nem reagál az állításra?
esetleg külső sms alkalmazással próbáld meg.

az összefoglalóban lévő linkről leszedhető a rom.
oda csak olyan kerül, ami tesztelve van.

#?*@&!

(#12286) zeon.hu válasza JDMKid (#12284) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha a gyári időjárásban kikapcsolom az aktuális helyszínt, akkor itt is pontos a widget.

#?*@&!

(#12287) Cunaja válasza Jozsó (#12283) üzenetére


Cunaja
addikt

Jelenleg a rom használhatatlan. :((( Kb. 1 hétig fog tartani a megszerkesztése használható formátumba. A kínai csodákat ami felesleges kiszedem, és a fordításokat elvégzem. Sajnos elég nehéz kínai nyelvről fordítani. :((( Jelen formátumban a google dolgok nem kompatibilisek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12288) Tompie


Tompie
őstag

Ma megint "GPS-eztem" és megint az volt amiről már itt panaszkodtam és újra keresem a megoldást ki mit tud ajánlani?
Hiába van autós töltőn, merül a telefon érzékeli, hogy töltőn van csak nem tölti mintha a telefon többet fogyasztana és a töltő nem tudna ezzel megbirkózni. IGO és WAZE alatt is ugyan az a helyzet, szóval nem az IGO-nak túl nagy a fogyasztása mint amire a múltkor tippeltünk.
Gyári töltő kábelt vittem re. A töltő fej 1A-s illetve van egy két USB-s is ami 2.1A-s ez utóbbi sem töltötte.
A régi telefonommal (G300) semmi baj nem volt simán töltötte.

Egyedül akkor volt hajlandó nagyon lassan tölteni ha kikapcsoltam wifit, mobilnetet, illetve a fényerőt lejjebb vettem de szerintem ezek mellett is kéne normálisan tölteni.

Mi lehet a gyenge pont illetve a megoldás?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#12289) zeon.hu válasza Tompie (#12288) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem a szivargyújtót kellene megnézni.
Invertered nincs? Rá kéne dugni és abba tenni a teló rendes töltőjét, úgy kipróbálni.

#?*@&!

(#12290) Tompie válasza zeon.hu (#12289) üzenetére


Tompie
őstag

Nincs inverterem, az hogy működik?
Ja már látom azt hiszem, most nem akarok erre annyit kiadni :)

[ Szerkesztve ]

(#12291) philoxenia válasza Tompie (#12288) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sajnos ezek a cuccosok nem tudják azt gyakran ami rájuk van írva... :( Nekem van olyan hálózati töltőm, amiről a tabom nem tud tölteni, pedig elvileg az is 2.1 A-es... talán egy ilyen? Persze garancia arra sincs, hogy tölt vele ...
A fiamnak a kamionba egy ilyet vettem, egyszer elromlott, de gar-ban cserélték.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12292) Enzolord


Enzolord
addikt

Sziasztok! még új vagyok itt, most szereztem be egy P7et.. Az lenne a kérdésem, hogy simán magától nem tudja upgradelni magát 5.1.1re? mindenképp manuálisan kell?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12293) zeon.hu válasza Tompie (#12290) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Invertert csak a teszt miatt javasoltam (Egyébként jó dolog, 230V-ot csinál a kocsiban és örök garancia van rá).
Vagy a töltő gagyi vagy nem ad le eleget a szivargyújtó.

#?*@&!

(#12294) zeon.hu válasza Enzolord (#12292) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De, tudja.
Javaslat: Ne csináld, nem ajánlott, elég sok hiba forrása lehet.

#?*@&!

(#12295) Tompie válasza zeon.hu (#12293) üzenetére


Tompie
őstag

Ha utóbbi van, azaz nem ad le elég feszt akkor így jártam? :)
Illetve ha veszek új töltőt honnan tudjam az gagyi-e? annyi féle választék van, és az ár sem garancia rá, a drága is lehet gagyi.

[ Szerkesztve ]

(#12296) zeon.hu válasza Tompie (#12295) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha szivargyújtó rossz, egy elektromos beméri és javítja.
töltőt (mint minden mást) megbízható helyről/eladótól kell venni.
ilyen szempontból jó az ebay, mert ha nem jó, visszafizetik az árát.

#?*@&!

(#12297) repvez válasza Tompie (#12288) üzenetére


repvez
addikt

milyen hosszú kábellel töltöd?Mert nekem is egy kinai 300ftos 2m hosszú kábelem van ami a rendes hálózatról sem akar a gyári fejjel tölteni, vagy csak nagyon lassan.Van, hogy 24 óra alatt nem tölti fel teljesen .

Viszont nekem szügségem lenne a hosszú kábelre, mert máskép nem ér le a konektortól a gyári kábel egy szilárd felületik.

(#12298) Newlachka válasza repvez (#12297) üzenetére


Newlachka
őstag

és ha vennél 1500-ért egy 3dugós hosszabbítót?

(#12299) zeon.hu válasza repvez (#12297) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ezt mintha egyszer már kitárgyaltuk volna :)
nem véletlenül adják a telefonokat/töltőket rövid kábellel.
ha fontos a megfelelő töltés, akkor vegyél egy 2m-es hosszabbítót, azon minimális lesz a veszteség és bárhol elfér (ok, zsebben nem).
másik megoldás a powerbank. javasolt pl a xiaomi mi 10400, telefon töltés közben a power bank is tölthető akár.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12300) M3xx


M3xx
tag

Sziasztok. Tudom valami egyszerü módom ellenőrizni, hogy az adott P7 ami Tnél lett véve függő e vagy független? Ha jól tudom van, hogy nem függőt értékesítenek. Ha nem függő, akkor is letilható tartozás esetén? Gondolom a hálózatról tiltják az IMEIt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.