Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) Newlachka válasza Cunaja (#12100) üzenetére


Newlachka
őstag

nincs nekem fent. mostanság nem próbálkozok. nekem a b708 tökéletes és úgy vagyok vele,hogy azt a 4-5 hónapot már kibírja a P8-ig, vagy ha addig újra kell húznom akkor lollit felrakom és kész.
de nekem akkor nem ment fel egy cserélt gyári app ha megmaradt a mappája

(#12102) Cunaja válasza Newlachka (#12101) üzenetére


Cunaja
addikt

Az idegesít, hogy nekem nincs Facebook, így tehetetlen vagyok. Ja nem is lesz. Ezért kell valaki. Zorb csinálja. Azért nevetséges, hogy itt kell kínlódni, hogy jó legyen.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12103) Cunaja


Cunaja
addikt

Míg a Lollipop esetén nem lehetett elmenni a bugok és hiányosságok mellett, a Marshmallow szépen jóvá tette az előd hibáit, érezhető, hogy egy kiforrottabb és jobban optimalizált rendszerrel van dolga az embernek, mely mellett az előző verzió kicsit talán egy bétára emlékeztet.

Marshmallow, ezt szeretnénk mi is Huawei !!!!!!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12104) Jadro válasza Cunaja (#12103) üzenetére


Jadro
veterán

Mi sem természetesebb, csak egy P8 kell hozzá. Üdv: Huawei :DDD :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12105) Ricardo válasza Jadro (#12104) üzenetére


Ricardo
félisten

:DDD
Szigorúan a "sima" P8
A legszebb az, hogy az eddig kiadott lista szerint még a P8 lite sem kapja meg, pedig elég friss készülék. :U

[ Szerkesztve ]

(#12106) Cunaja válasza Jadro (#12104) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen is kifogom harcolni a P7-re is. Különben lehúzom a telefonunkat a wc-n. P7-re is kell 6.0

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12107) ricsi8800gt válasza Cunaja (#12056) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Eléggé érdekes az aksi a telefonba a videóban,Ez valami zselés lehet vagy mi ?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#12108) Jadro válasza Cunaja (#12106) üzenetére


Jadro
veterán

Ha sikerült, vendégem vagy egy sörre kólára/bambira/langyos tejre . :) Igen jó lenne a 6.0.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12109) Cunaja válasza Jadro (#12108) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem iszom alkoholt :-) Fél óra múlva megy a levél Huawei barátunknak.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12110) Cunaja


Cunaja
addikt

zorb

Ha vagy jelentkezz nálam. sikerült kiszednem valamit a MATE romjából. Kíváncsi vagyok.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12111) Tompie válasza Cunaja (#12109) üzenetére


Tompie
őstag

Mennyi esély van rá, hogy a levelednek hatása lesz?

(#12112) zeon.hu válasza Tompie (#12111) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

pár közösséget (pl xda) az ügy mellé kell állítani és menni fog.

#?*@&!

(#12113) Cunaja


Cunaja
addikt

Akinek B830 és Facebook is van, az törölje az android system webview alkalmazást és [ezt tegye fel] Az automatikus frissítést tiltani kell.

Utána próbálja ki a videót.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12114) ufonauta válasza zeon.hu (#12112) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Eh... anno a Sonynak még petíciót is nyújtottak be az Xperiák frissítése miatt (én is aláírtam). A fülük botját nem mozdították. Az ilyen fórumokra a felhasználók fél százaléka ha ír, a többi rá se bagózik a frissítésre. Az átlag júzer örül, ha műxik a készüléke, nemhogy még frissítsen is. Főleg, ha főverziókról van szó. Mert ugye a tiszta telepítést az átlag júzer nem vállalja be, hanem az adatai megtartásával elegánsan ráfrissít. És mindjárt a gyártót szídja, hogy xarabb a telefonja, mint frissítés előtt. Szóval egyik gyártó sem erőlteti szívesen a frissítést. Hacsak az előző verzió nem egy hulladék.

(#12115) zeon.hu válasza ufonauta (#12114) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

jelen állás szerint a lolli egy hulladék.
nem a huawei-féle, hanem általában. sokkal több negatívumot hozott, mint javulást.
egy alapvetően hibás főverziót pedig nehéz optimalizálni ezerféle készülékre.

persze ezt minden gyártónak külön-külön kell belátnia és utána eldönti, megéri-e neki a korábbi készülékekre kiadni az új verziót.
és mivel manapság nem hosszútávra gyártanak telefont (meg mást sem), így tényleg kicsi az esély.
szóval szerintem is ... eh... :)

#?*@&!

(#12116) Cunaja


Cunaja
addikt

Na hát kíváncsi leszek mit válaszolnak.

Tisztelt Huawei!
A Huawei Ascend P7-fél milliméterben sok új funkció fórum egyik Topikgazdája vagyok!

Két kérdésem lenne!
1. Szoftver hibával kihez fordulhatok? Nem a készülékem a rossz, a mellékelt oldalon http://consumer.huawei.com/es/support/downloads/detail/index.htm?id=54543
kiadott szoftverrel van gond.
A Facebbok alkalmazás és a messenger alkalmazás alatt a videó megtekintés nem működik rendesen. A telefont fagyasztja vagy ezt csinálja, idézem " a messengert kéne javítani, hogy a videó ne csak 9 másodpercig menjen el képpel meg hanggal, és utána csak a folyamatjelző csík haladjon"

Ez fejlesztői hiba, ezért kérdeztem kihez fordulhatok?

2. A Huawei Ascend P7 készülékre lesz Android 6.0?
Ezt írják és igaz is. " Míg a Lollipop esetén nem lehetett elmenni a bugok és hiányosságok mellett, a Marshmallow szépen jóvá tette az előd hibáit, érezhető, hogy egy kiforrottabb és jobban optimalizált rendszerrel van dolga az embernek, mely mellett az előző verzió kicsit talán egy bétára emlékeztet."

A Telefon lassabb és elég rendesen vannak hibák a szoftverben.
Ezt a fejlesztőknek jelezni kellene.

Várom válaszukat!

Kínába is megy a levél, ha megtalálom a megfelelő helyet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12117) kovaxmatt válasza Cunaja (#12113) üzenetére


kovaxmatt
csendes tag

Ezzel is ugyanazt csinálja sajnos. Videókat lejátsza, de a Facebook bezárása után se Youtube se semmi. :(

(#12118) Cunaja válasza kovaxmatt (#12117) üzenetére


Cunaja
addikt

Köszi :(((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12119) Cunaja


Cunaja
addikt

Már kijött a B851 csak egyenlőre a L10-re nem. Vagyis nem a mi telefonunkra. :(((

[ B851 ]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12120) Cunaja válasza Cunaja (#12116) üzenetére


Cunaja
addikt

A kínai oldalon is követelik a 6.0 kiadását :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12121) Pumuklee01


Pumuklee01
csendes tag

Észrevétel a 830 al kapcsolatban, eddig nem láttam, ébresztés se működik, amikor ébresztenie kéne elkezd villogni a zöld led, de nem szól, nem ébreszt, megfagy az óra alkalmazás.

(#12122) Jadro


Jadro
veterán

Egyre jobban meggyőztök, hogy jó nekem a 4.4.2. Ha nem jön a 6, akkor maradok ezen az idők végezetéig. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12123) Tompie


Tompie
őstag

Nem értem, hogy egy gyári ROM, hogy lehet ennyire f*s, egy bughalmaz erre nem mondhatják azt, hogy mert "mókolt" és arra nem vállalnak felelősséget. vicc
Maradok én is 4.4.2-n :)

(#12124) treck1985


treck1985
tag

Nekem a B830 (5.1.1.) van fent már jó pár napja (előtte meg a B815 volt, kb 2 hétig) Eddig egyedül a facebook videó lejátszással van gondom, minden más jobb, mint a B609-en!!! Szóval annyira nem nagy itt a baj szerintem!

(#12125) Cunaja válasza Pumuklee01 (#12121) üzenetére


Cunaja
addikt

Tessék nyomni egy Wipe-t. A Facebook videón kívül minden jó lesz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12126) Pumuklee01 válasza Cunaja (#12125) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

Telepítés előtt is nyomtam, és mivel szarakodott az ébresztő, így utánna is 2x, nem segített az ébresztőn, így számomra használhatatlan, a face vidi nélkül még elvagyok, de ébresztő kell, mert erre kelek, ha megbízhatatlan, akkor nem jó. amint ébresztett volna " óra alkalmazás nem válaszol, várakozik/bezár..mindegyiknél bezáródott kb 2 perc alatt, vagy volt hogy csak a telefon újraindítása után.

Visszatettem a b609-et a b800 as köztes rommal ahogy a leírásban van és boldogság, minden megy :) ha jön majd végleges verzió, vagy újabb a betaból, azért még meglesem, mert tetszeni sok minden tetszett a 830-ban, de az ébresztőt nem tudom nélkülözni, és kísérletezni sem szeretnék vele, mert ha elalszom melóból, seggbe rúgnak :P

Más: most jött vissza a vodából szervízből, nem igaz hogy csak gyári fw vel garis, pont nem érdekelte őket mi van rajta(123 al vettem meg, 609-el adtam le szervizbe), zene akadt és torzított 3-4 óra lejátszás után, bluetoothon akadozott, valamint a billentyű néha nagyon belassult(40-90sec válaszidő billentyűlenyomásonként). kicserélték a komplett házat, lcd-t, hangszórót, akksit, usb csatit, b609-et tettek rá. Igaz 3 hétig várni kellett, de megérte, kaptam egy "original" p7 et. Ez csak infó a vodásoknak, hogy nem kell félni hogy más fw van rajta.

(#12127) zeon.hu válasza Pumuklee01 (#12126) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

gyári ébresztővel volt gond?
külső alkalmazással próbáltad esetleg?
kikapcsolt állapotban nem ment vagy bekapcsolva?

#?*@&!

(#12128) Pumuklee01 válasza zeon.hu (#12127) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

gyári ébresztőt használom, nem próbáltam másikkal, bekapcsolt állapotban. akinek esetleg fent van a 830 kiprószálhatná az ébresztést.

(#12129) zeon.hu válasza Pumuklee01 (#12128) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igen, egy másik próba is jó lenne, hogy megerősítse a hibát.
a P7 kikapcsolt állapotban is tud ébreszteni (1 perccel az ébresztés előtt bebootol), de csak a gyári ébresztővel, ezt is tesztelje már valaki 830-on!

#?*@&!

(#12130) Cunaja válasza Pumuklee01 (#12126) üzenetére


Cunaja
addikt

Jelentem, Nálam semmi gond. Az összefoglalóban viszont van egy ilyen "Sajnos vendor mappa nincs a csomagban, vagyis Vodafonosok óvatósan."

Senki nem tudja, hogy ez mit okozhat. A másik kérdésem az, hogy milyen romra raktad fel a B830-at. Vodásoknak ajánlott a B609+vendor - B621-B623-B830 és mindegyiket a beállítások - frissítő- helyi frissítésből indítani.

Így a vendor tartalma nem veszik el.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12131) kovaxmatt válasza zeon.hu (#12129) üzenetére


kovaxmatt
csendes tag

Nálam hibátlanul működik bekapcsolt és kikapcsolt állapotban is.

(#12132) Pumuklee01 válasza Cunaja (#12130) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

609 re raktam fel, amit a szervizben tettek rá.

(#12133) zeon.hu válasza Pumuklee01 (#12132) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a vendor akkor talán kimaradt.

#?*@&!

(#12134) Cunaja válasza zeon.hu (#12129) üzenetére


Cunaja
addikt

Így kapcsol be 1 perccel az ébresztés előtt. Tökéletes! B830

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12135) zorb válasza Cunaja (#12110) üzenetére


zorb
tag

Most vagyok

Samsung Galaxy S9 duos

(#12136) Cunaja válasza zorb (#12135) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia! Mivel neked tuningoltuk a telót, próbáld már ki légyszi. [Ezt rakd fel]

Az ererdetit töröld, reboot és telepítés.
Mielőtt eltávolítod, a gyorsítótárat töröld légyszi.
Nézd meg a messengert. Köszi

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12137) zeon.hu válasza Cunaja (#12134) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

repülő üzemmódban?
e-robot automatikusan át tudja váltani (root kell hozzá).

#?*@&!

(#12138) Cunaja válasza zeon.hu (#12137) üzenetére


Cunaja
addikt

A pin code miatt. A hálózatra nem tud csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12139) zorb válasza Cunaja (#12136) üzenetére


zorb
tag

mindkettőt töröljem?, inaktív a gyorsítótár törlése gomb és csak letiltás van

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#12140) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Igaz már kérdeztem itt is és privátban is,de nem kaptam reagálást.Szeretném megkérdezni,hogy a romban hol találom azt a fájlt,ami ha bejövő hívásom jön és a fülemhez veszem,akkor aktív lesz a beszélgetés?Szeretném berakni a munkás telomba is.Előre is köszönöm a segítséget és a választ is. :R

Válasz zeon.hu,de a romon belül,mint rendszer..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12141) M3xx


M3xx
tag

Sziasztok!
P7-et szeretnék rendelni kínából, ha minden igaz a legelterjedtebb a P7-L00 változat. Elvileg ez a china version gyárilag nem tartalmaz magyar nyelvet, az eladó ígérete szerint rak rá vmi custom ROM-ot, ami tartalmaz magyar nyelvet. Van erről valakinek valamilyen gyakorlati tapasztalata? Gyári Huawei ROM ez is, vagy valami barkácsolt dolog? Garancia gondolom itthon nem él rá? Alin találtam amúgy 175$-ért, valakinek valami más alternatív beszerzési forrás? Válaszokat köszi előre is.

(#12142) zeon.hu válasza laci laci (#12140) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

beállítások-mozgásvezérlés.

az is megoldható :)
persze akkor van értelme, ha rendszeresen szeretnéd így használni.

#?*@&!

(#12143) M3xx válasza M3xx (#12141) üzenetére


M3xx
tag

Ami kimaradt és fontos:
Menyasszonyomnak lesz a teló, nekem magyar (telekom) P7-L10 van, 4.4.2-vel és EMUI 3.0-val. Ez lenne a cél, nem tudom a szoftverfrissítés működne-e itthon, illetve google play-t befolyásolja-e.
Halvány kérdés pedig, hogy ezek teljes értékűen használhatóak magyar hálózaton, LTE is működik?

(#12144) zeon.hu válasza M3xx (#12141) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ctibor kollégának volt ilyen verzió, keress rá a hozzászólásaira.
ha kínából küldi, arra még jön a vám+áfa. kivétel persze, ha mondjuk eu raktárból küldi.
lehet, hogy ebayen találsz összességében olcsóbbat eu-ból.

#?*@&!

(#12145) Newlachka válasza M3xx (#12143) üzenetére


Newlachka
őstag

itt már találsz 50 körül használt jó állapotút. szerintem nézz körbe.175 dodó kb 250-es dollár árfolyammal is számolva 43k szval nem sok a különbség./vagy jofogas..../
@zeon.hu: olyanba segítsetek már nekem,hogy a rázásra váltó háttérképeket akarok beállítani,de nem találom a a gyári képek mappáját ahova bele tudnám tenni a saját képeim,hogy azokat váltogassa.saját mappát meg csak időzített lehetőségnél tudok kiválasztani.

[ Szerkesztve ]

(#12146) laci laci válasza zeon.hu (#12142) üzenetére


laci laci
addikt

Nekem a szoftveren belül kellene megtalálnom.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12147) M3xx válasza Newlachka (#12145) üzenetére


M3xx
tag

300-al kell most inkább számolni, 52-re jön ki, a vám+áfa pedig goodluck, de csak vacsi új, viszont laikusként arra gondoltam ugyanaz a szoftver van a bontatlan dobozban, mint egy itthon vásárolható P7-ben, de beleásva magam már nem annyira csábító a dolog.
Vevő vagyok patika állapotúra fehér színben független vagy telekom, zaklathattok 50 környékén... :)

(#12148) Cunaja válasza zorb (#12139) üzenetére


Cunaja
addikt

gyorsítótárat, bocsi közben meló van.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12149) Cunaja válasza laci laci (#12140) üzenetére


Cunaja
addikt

Bocsi, hogy nem válaszoltam, rengeteg dolgot csinálok közben. PC és telefon halálokat javítok.
Igen a mozgásvezérlés résznél van, de óvatosan kell használni. Azért írom ezt, mert ha véletlenül olyan hívásod érkezik amit nem akarsz fogadni, véletlenül fogadtatod.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12150) zeon.hu válasza Cunaja (#12149) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

valamelyik romból viszont emlékeim szerint hiányzott ez a funkció.
mindjárt rákeresek.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.