Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) CarTom válasza Cunaja (#11840) üzenetére


CarTom
csendes tag

Nekem <a href='http://m.ebay.in/itm/171360773258?_mwBanner='>ilyen<\a>van! Igényes csomagolásban érkezett, e-bay kb 1800huf.
A telefont nagyon jól védi, nem lötyög benne, sőt elég nehéz kiszedni belőle.
Vettem Nillkin Tempered Glast is, amely mellé adtak hátlapi fóliát, kb 2000huf szintén e-bay.
Így tuti nem karcolja össze a por ami a tok és a készülék közé kerül.
Van egy barátom ő megvette a gyári huawei aktív tokot.
Gyakorlatilag 2 hét után kitört a power gomb és a hangerő gombok közti kis rész.
Azóta ő is Nillkin Fresh-t használ.
Több mint fél év után rendeltem egy másik, mert a belseje elkoszolódott és nem tudom letakarítani, plusz a hátulja megkopott kissé, ahol az asztallal érintkezik.
Én maximálisan meg vagyok elégedve vele, Porterocka után szabadon csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#11852) CarTom válasza Cunaja (#11843) üzenetére


CarTom
csendes tag

A Nillkin Fresh esetében van egy átlátszó plexi az ablak helyén.
Egyetlen hátránya, hogy a begyűjtött ujjlenyomatok előbb utóbb összeállnak és a kinyitott tok ablaka kirajzolódik halványan a tempered gasra....
Sűrűbben kell törölgetni a kijelzőt a TG. mellé kapott kisjendövel és kész.

(#11853) Cunaja válasza CarTom (#11851) üzenetére


Cunaja
addikt

Köszi szépen! Már csak egy normális bankkártyát kell szereznem, mert ami van az nem jó oda. :((( :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11854) CarTom válasza Cunaja (#11853) üzenetére


CarTom
csendes tag

Nem feltétlen kell. Regélsz a paypal fa, majd a bebeszélődről utalsz a paypalre és máris vásárolhatsz. :-)

(#11855) Cunaja válasza treck1985 (#11848) üzenetére


Cunaja
addikt

Na, Antutu egyforma, extra nincs. Fényképezőnél a hangvezérlés kicsit érzékenyebb, de állítható. A youtube a 4K videókat szaggatás nélkül nyomja lefelé, ide - oda váltáskor sincs akadás. 5 videót néztem meg és nem fagyott ki. A videólejátszó iszonyatosan jól ki adja a Full HD filmet és a dts hangzás eszméletlen jó. Böngészés gyors és akadás mentes.

Szabad ram 1,09 - 1,24 GB között ingadozik.

Csempék sorrendje továbbra is csak testre szabható, de új csempe nem vehető fel.
Hangerő probléma nincs, értesítéseket jól jelzi,

Egyszóval egyenlőre hibát nem találtam. Kezdünk alakulni. :DD

ui: Ez nem ugyanaz a B830 amiről az XDA-n írnak. Ez General verzió!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11856) zeon.hu válasza Cunaja (#11855) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

csempe???
de ugye nem windows phone stílusban? :DD

#?*@&!

(#11857) Cunaja válasza zeon.hu (#11856) üzenetére


Cunaja
addikt

A parancsikonokra gondoltam. A legördülő listában. :DD Isten ments Wi... teló, elég a PC-n.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11858) treck1985 válasza Cunaja (#11855) üzenetére


treck1985
tag

Köszi szépen! Akkor teszem is fel! :)

(#11859) Cunaja válasza treck1985 (#11858) üzenetére


Cunaja
addikt

Gyári reco legyen és root ne. Ha otthon leszel nyomhatsz egy wipe-t is. Ha felment megint a szokott módon mehet a root. :N

Most amit letiltottam, ki is törlöm a romból :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11860) zeon.hu válasza Cunaja (#11857) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem tudom, mennyire végleges, azt gondoltam, az más verziószámot kap.
mindenesetre ha az, akkor majd egy olyan leírás kellene, ami 3.0-ra megy fel, lehetőleg 2-3 köztes rom nélkül.
plusz remélhetőleg lesz 3.1--->3.0 rollback is a véglegeshez.

#?*@&!

(#11861) Cunaja válasza zeon.hu (#11860) üzenetére


Cunaja
addikt

Leírás annyi, hogy nem kell köztes rom. B609-re is nyomható. A roolback meg mivel B830 ugyanúgy B800-al megoldható.

A telepítés lényege, hogy ez general. Akár B133-ra is felmegy.

Természetesen Vodások óvatosan! Ez még akkor sem végleges teljes verzió, mert nincs Vendor mappa.

Ha lesz időm megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11862) zeon.hu válasza Cunaja (#11861) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ok.
ez eu-s verzió vagy még kínai?
összefoglalóba csak akkor teszem (rollback-el együtt), ha hivatalos lesz a P7 lolli.

#?*@&!

(#11863) Cunaja válasza zeon.hu (#11862) üzenetére


Cunaja
addikt

EU-s, csak most general teszt!

A kínai B850

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11864) treck1985 válasza Cunaja (#11859) üzenetére


treck1985
tag

Root-om nincs. Viszont ha itt meló helyen rádugom a telót a gépre, hogy rámásoljam a rom-ot, nem jön fel a kapcsolat mód opció... :S Otthon eddig mindig bejött, hogy csak töltés, USB mód, meg még valami... Ezt manuálisan hol tudom állítani? A beállításoknál keresgélem már vagy 5 perce, de eddig még eredménytelenül... :(

(#11865) forgonati válasza Cunaja (#11824) üzenetére


forgonati
őstag

CUSTC432D001 az enyém. Felraktam de laggos nagyon. Még nem telepítettem semmit fel egyelőre.

Viszont nem értem, azt mondod ez nem ugyanaz mint amit XDA-n írnak, de hát a link XDA-ról van. És erre a romra ozt azt írják többen is hogy FB meg youtube befosik rajta ugyanúgy.

Keelah Se'lai!

(#11866) ufonauta válasza CarTom (#11852) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Nillkinnél nekem nem rajzolódik ki az ablak helye, mert annak nem a fedél belső felületére van ragasztva (volt ilyen tokom is) a plexi, hanem a fedél anyagába van beleapplikálva, így becsukáskor nem ér a kijelzőhöz.

(#11867) Cunaja válasza forgonati (#11865) üzenetére


Cunaja
addikt

Kicsit jobban olvass utána! Amiről panaszkodnak, az a B815 béta frissítése volt B830. Ez tegnap jelent meg és akkor nem írhattak már róla tegnap előtt. A link azért az, mert kicserélték. Semmiféle youtube hiba nincs nálam.
Hogyan raktad fel? Mert ha a helyi frissítést választottad, akkor nyomj utána Wipe-t. Elvileg a három gombos letöröl mindent, de ha nem akkor ott is nyomj egy wipe-t.
Amíg teljesen fel nem áll a rom ez kb 2-3 ki-be kapcsolás, addig laggos,de utána nem.Az akku is egy két töltésig gyengébb lesz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11868) Cunaja válasza treck1985 (#11864) üzenetére


Cunaja
addikt

Az értesítési sávot húzd le és bökj a fájl feliratra. Ha nem megy, akkor rakd fel az Total commit és a szülőmappát engedélyezd neki. Akkor látja a telefont Hisuite módban.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11869) CarTom válasza ufonauta (#11866) üzenetére


CarTom
csendes tag

Ok valóban, nem a plexi ér a kijelzőhöz, de az ablak keret igen és ahogy mozog a zsebemben berakás és elővétel közben elmaszatolja az ujjlenyomatokat. Javarészt ettől koszolódik a tok belső fele is.
Mindegy, ezt leszámítva nagyon jó féle tok. Én nagyon szeretem.
A fent vázolt probléma szerintem kiküszöbölhető ha nem ablakos tokot használ a user. :-)
Ilyet még nem használtam...

(#11870) treck1985 válasza Cunaja (#11868) üzenetére


treck1985
tag

Pont, hogy az értesítési sávban nem jelenik meg az opció... :S Most így csak töltést vesz fel és se a HiSuite módra, se az USB-tárhely módra nem tudok átváltani. Már újraindítottam a telót, de így sem jelenik meg a értesítési sávban a módok közötti választási lehetőség. :S

[ Szerkesztve ]

(#11871) forgonati válasza Cunaja (#11867) üzenetére


forgonati
őstag

Első post ahol a link van:

"Last edited by ArnoJeroen; Yesterday at 04:22 PM."

És az összes hsz. az edit után jött. Pl. ez:

Yesterday, 11:49 PM

"OK guys I used the same method of rooting b805 and it works .. Now am fully rooted on b830 ... No overheating .. Smooth run .. Facebook video issue : black screen and nothing play . ... YouTube got same issue as Facebook ... I think it's maybe videos driver issue."

Én jól utánaolvastam. De mindegy, ha neked jó, örülj. Nekem szar.

Keelah Se'lai!

(#11872) Cunaja válasza forgonati (#11871) üzenetére


Cunaja
addikt

nyomtál Wipe-t? Hidd el nem írnám ha nem lenne jó! A facebook-ra meg már többször írtam, hogy nincsen. Annyira utálom, hogy még kipróbálni se akarom. Amúgy más készülékeken is panaszkodnak rá.

Egyszóval mindenki azt telepíti amit akar.

Ja és még mindig mondom, hogy a B830 igen érdekes , mert két verzió van kint belőle. Egy update és egy generál ami 1 gigával nagyobb.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11873) Cunaja válasza treck1985 (#11870) üzenetére


Cunaja
addikt

Kapcsold ki az usb hibakeresést, aztán be. A kábel saját kábel? Mert van olyan usb kábel ami csak töltő kábel és nem viszi át az adatot.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11874) treck1985 válasza Cunaja (#11873) üzenetére


treck1985
tag

Én is a kábelre gyanakszom... Nem a gyári kábele, de korábban ezzel a kábellel is elő jött az értesítési sávos opció. Na majd holnap reggel,kipróbálom a gyárijával. Köszi!

(#11875) zeon.hu válasza treck1985 (#11874) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

másik usb porttal is próbáltad?

#?*@&!

(#11876) treck1985 válasza zeon.hu (#11875) üzenetére


treck1985
tag

Igen. De semmi. Majd reggel megnézem a saját gépemen. Remélem ott nem lesz ilyen gondom.

(#11877) Pandaboy válasza laci laci (#11539) üzenetére


Pandaboy
tag

Ez próba verzió. Fizetni kell, a teljes verzióhoz, hogy működjön. Ez használhatatlan !

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#11878) zeon.hu válasza Pandaboy (#11877) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

UCBrowser-ben van full screen mód.

#?*@&!

(#11879) zeon.hu válasza Pandaboy (#11877) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

navigációs sáv egyébként eltüntethető!

ha EMUI 3.0 van fent, Beállításokban menü az alsó navi gombok variálhatósága. Az alap 3 gomb sorrendje változtatható, illetve bekerült 2 kényelmi funkció is.
. Navi bár legördítése, eltüntetése gomb/nyíl.
. Státusz bár (felső navi) legördítése, mely az egykezes használatot segíti elő.

ha EMUI 2.3, akkor is megoldható.

#?*@&!

(#11880) zorb válasza Cunaja (#11831) üzenetére


zorb
tag

Üdv.
Nem tudom a frissítést a dloadba rakni PC-vel és mobillal se, hiába próbáltam többször letölteni és másolni: Ismeretlen hiba akadályozza a fájl másolását. 0x80004005 hiba: Meghatározatlan hiba
A választ előre is köszönöm

Samsung Galaxy S9 duos

(#11881) zeon.hu válasza zorb (#11880) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Usb hibakeresés be van kapcsolva?
Dload mappa a külső sd-n van?

#?*@&!

(#11882) zorb válasza zeon.hu (#11881) üzenetére


zorb
tag

igen, igen

Samsung Galaxy S9 duos

(#11883) zeon.hu válasza zorb (#11882) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs mikro usb-s flashdrive-od?
Vagy otg, amire flashdrive köthető.

#?*@&!

(#11884) zorb válasza zeon.hu (#11883) üzenetére


zorb
tag

otg kábel van

Samsung Galaxy S9 duos

(#11885) treck1985 válasza zorb (#11884) üzenetére


treck1985
tag

Nekem az itthoni géppel sem jön elő az értesítési sávon az usb-tárhely mód. Most azt csinálom, hogy a telefonra töltöm a rom-ot, aztán megpróbálom itt átmásolni a dload mappába.

(#11886) zeon.hu válasza treck1985 (#11885) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

univerzális adb driver.
tedd fel a gépre, hátha segít.
fejlesztői lehetőségek-usb hibakeresés legyen bekapcsolva, mikor rákötöd a telót a gépre.
hisuite van telepítve?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#11887) zeon.hu válasza zorb (#11884) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

pendrive/flashdrive nincs?
arra kéne másolni a fájlt és arról mehet a telefon sd kártyájára.
esetleg sd kártyaolvasóba teszed, azt teszed a pc-be és úgy másolod át.
ha kiveszed az sd-t, előtte mindenképpen kapcsold ki a telefont!

van 2gb szabad hely rajta? mire van formázva?

#?*@&!

(#11888) zorb válasza zeon.hu (#11887) üzenetére


zorb
tag

gyári formázású, nem formáztam, úgy tudom exfat, van rajta több mint 2gb szabad hely

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#11889) treck1985 válasza zeon.hu (#11886) üzenetére


treck1985
tag

Sikerült. Fel volt téva a HiSuite. Elindítottam PC-n és volt benne egy kapcsólódási segédlet, amin megmutogatta, hogy mit csináljak a telefonon... Valamiért nem volt engedélyezve a "fejlesztői lehetőségek"... :S Pedig biztos vagyok benne, hogy korábban már aktiváltam, csak valamiért elfelejtette! De most már jó minden. Fel is tettem ezt az "új" B830-at! Köszönöm a segítséget!!! :)

(#11890) zeon.hu válasza zorb (#11888) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ennyit találtam a hibaüzenetről:"Ha ez a hibaüzenet jelenik meg, próbálja meg újra az aktiválást. Ha ez nem segít, lehetséges, hogy vissza kell állítani, frissíteni kell vagy alaphelyzetbe kell állítani a számítógépet."

ha újrahúztad vagy cserélted korábban a romot, újra kell aktiválni. lényeg, hogy sikerült!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#11891) zorb válasza zeon.hu (#11890) üzenetére


zorb
tag

de ha a mobillal töltöttem le, akkor se sikerült, frissítés nincs a PC--hez és azt írja, hogy aktiválva van

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#11892) treck1985 válasza zeon.hu (#11890) üzenetére


treck1985
tag

Igen. Valszeg a B815ön elfelejtettem aktiválni.

(#11893) zeon.hu válasza zorb (#11891) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nincs sd írási jog?
mobillal a belső tárhely-download mappába teszi, gondolom.
mivel próbálod áthelyezni és mit ír ki?

#?*@&!

(#11894) zorb válasza zeon.hu (#11893) üzenetére


zorb
tag

nálam az sd az alapértelmezett tárhely, oda töltötte le, a gyári fájlkezelővel és a tc-vel se ment, már nem is tudom, talán kicsomagolási hibát írt, vagy archívum hibát, most mentem az sd-t és fat32-re formázom, még 43 perc

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#11895) zeon.hu válasza zorb (#11894) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

mármint a külső sd, ugye?
TC-ben a külső "SD-kártya (2)"-ként jelenik meg.
telefon saját tárhely pedig "SD-kártya"-ként.
de ha már ott van, onnan nem engedi a szintén a külső sd gyökerében lévő dload mappába másolni?

#?*@&!

(#11896) zorb válasza zeon.hu (#11895) üzenetére


zorb
tag

igen a külső sd. Már majdnem végig ért a csík és jött a hiba, már gyári a reco és a root jog megszüntetve

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#11897) zeon.hu válasza zorb (#11896) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

lehet, hogy rossz a kártya. nincs kéznél egy másik?
az is lehet, hogy a letöltött fájl hibás/hiányos.
mit ír ki hibára? erről tudsz screenshotot csinálni?

#?*@&!

(#11898) zorb válasza zeon.hu (#11897) üzenetére


zorb
tag

most mentem az sd-t, még 36 perc, már többször próbáltam letölteni PC-vel és mobillal is

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#11899) zeon.hu válasza zorb (#11898) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha hamis a kártya, akkor mutathat elég szabad helyet, miközben valójában megtelt már.
H2testW letöltés, ezzel pc-n tudod ellenőrizni a kártyát, hogy mennyi a valós tárhely rajta. üres legyen a kártya, mikor futtatod.

#?*@&!

(#11900) zorb válasza zeon.hu (#11899) üzenetére


zorb
tag

amsung a escoból egy rakás pénzbe került

Samsung Galaxy S9 duos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.