Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) laci laci válasza Cunaja (#12149) üzenetére


laci laci
addikt

Semmi gond.Nekem maga a szoftverből kellene,melyik részén van benne,milyen fálj/apk néven...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12152) zeon.hu válasza zeon.hu (#12150) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

na, a mikesa-féle stock B609-ből hiányzott a mozgásvezérlés.

#?*@&!

(#12153) zorb válasza Cunaja (#12136) üzenetére


zorb
tag

a szokásos kb 8 másodpercig működő lejátszás

Samsung Galaxy S9 duos

(#12154) Cunaja válasza M3xx (#12147) üzenetére


Cunaja
addikt

EU -s készülékek régiós garanciája:
A Huawei Device Hungary tájékoztatása szerint külföldi, de EU -s termékek garanciáztatása csak abban az országban lehetséges, ahol forgalomba került.
Ezért nagyon fontos, hogy kisebb GSM boltok által árult készülék melyik országban lett forgalomba helyezve, vásárolva. Mivel hiába írja rá a 2 év gyártói garanciát, meg hogy ezt ők intézik, ha az nem Magyarországra szól.

Ezt mindenképpen figyelembe kell venni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12155) Cunaja válasza zorb (#12153) üzenetére


Cunaja
addikt

Köszi szépen! :(((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12156) Cunaja válasza laci laci (#12151) üzenetére


Cunaja
addikt

Most melóban vagyok, majd ha otthon vagyok megkeresem neked.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12157) zorb válasza Cunaja (#12155) üzenetére


zorb
tag

szívesen

Samsung Galaxy S9 duos

(#12158) zeon.hu válasza Newlachka (#12145) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

egyszer megtaláltam, de már fogalmam sincs róla, hol volt.
viszont e-robot ezt is megoldja :)

#?*@&!

(#12159) laci laci válasza Cunaja (#12156) üzenetére


laci laci
addikt

Köszönöm neked és zeon.hu-nak is. :R :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12160) M3xx válasza Cunaja (#12154) üzenetére


M3xx
tag

Köszönöm. Hát végül is ha használt árba veszek új készüléket a garancia legyen a legkevesebb vágyam.

(#12161) laci laci válasza M3xx (#12160) üzenetére


laci laci
addikt

Szerintem a garancia nem smafu...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12162) M3xx válasza laci laci (#12161) üzenetére


M3xx
tag

Kína sincs messze, 1 évet vállal rá az eladó, visszadobom neki postagalambbal aztán elrendezi... ;)

(#12163) laci laci válasza M3xx (#12162) üzenetére


laci laci
addikt

Igaz.. Reméljük nem lesz rá szükség.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12164) Cunaja válasza laci laci (#12159) üzenetére


Cunaja
addikt

[Mozgások.apk B830]

HwMotionRecognition.apk és ott van a Titanium Backup mentése is a csomagban. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12165) Cunaja válasza zorb (#12157) üzenetére


Cunaja
addikt

Megint egy kísérlet!
Menj a Beállítások - Fejlesztői lehetőségek és a NuPlayert kapcsold ki. Ha kész nézd a videót, hogy jó-e?

Gyorsabb mint az AwesomePlayer, de lehet ez zavar be. Most ez jutott eszembe. Egyszer csak megoldjuk. :F

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12166) zorb válasza Cunaja (#12165) üzenetére


zorb
tag

nem nyert

Samsung Galaxy S9 duos

(#12167) Cunaja válasza zorb (#12166) üzenetére


Cunaja
addikt

Köszi :((( Megyünk tovább. A messenger és a facebook gyorsítótárat is törölni kellene, majd reboot. Jelenleg még ez segíthet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12168) zorb válasza Cunaja (#12167) üzenetére


zorb
tag

nem nyert

Samsung Galaxy S9 duos

(#12169) Cunaja válasza zorb (#12168) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos egyenlőre ennyi. Valami a Custban nem engedi. Ha lenne Facebook nálam, már megoldottam volna, de így nehéz. :(((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12170) zeon.hu válasza Cunaja (#12169) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

csinálj egy kamu fb reget esetleg, másik email címmel.

#?*@&!

(#12171) Cunaja válasza zeon.hu (#12170) üzenetére


Cunaja
addikt

Az nem jó, mert az én imei számomat ne tudja a facebook. Mint tudjuk jól, egyből menti. Zorb a tesztelő.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12172) Beni97


Beni97
őstag

Sziasztok. Új telefont szeretnék venni, és a P7 lett most a kiszemelt. Az lenne a kérdésem hogy mennyire állja meg a helyét? Több tesztet is néztem de, abból nem sokat sikerült kiderítenem. És ugye mivel nem lehet kiszedni az aksit, és a gombok rajta szoftveresek akkor mi a teendő ha lefagy a készülék és hosszabb idő után se csinálja amit kéne?

(#12173) zeon.hu válasza Beni97 (#12172) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

megállja a helyét. hétköznapi használatra is, komolyabb körülmények között is.
a tesztek régebbiek, első kiadású szoftverekkel voltak hibák még.
power gomb hosszú nyomására rebootol a P7 is.

#?*@&!

(#12174) Beni97 válasza zeon.hu (#12173) üzenetére


Beni97
őstag

Jaj de köszi a választ. :R

Már kb 1 hónapja nézegetek telókat, hogy melyik lenne megfelelő a pénztárcámhoz képest és ezt találtam annak.

(#12175) Pumuklee01


Pumuklee01
csendes tag

Akinek nincs facebook, nemrég tette ki a Huawei Device Hungary:

[link]
[link]

képként nem rakta be ezért csak linket rakok

[ Szerkesztve ]

(#12176) zeon.hu válasza Pumuklee01 (#12175) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

valaki közölhetné velük, hogy az OTA frissítés Nem Ajánlott a P7-nél SEM.
nyilván ezt ajánlja a cég képviselője, de igazán felhívhatná arra a figyelmet, hogy manuális telepítéssel jobb/stabilabb verziót kapunk.
minden OTA frissítés 4-500mb-al kisebb, ez azért elég beszédes.
(az egyetlen ajánlott OTA frissítés a BETA romok esetében van/lehet)

#?*@&!

(#12177) Pumuklee01 válasza zeon.hu (#12176) üzenetére


Pumuklee01
csendes tag

becopyztam idézetként amit írtál, név nélkül csak a szöveget, azt battyák meg :)

(#12178) zeon.hu válasza Pumuklee01 (#12177) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:C

#?*@&!

(#12179) Cunaja válasza Pumuklee01 (#12175) üzenetére


Cunaja
addikt

Most, akkor végül mi van? Azért kérdezem, mert most szándékozom a Facebook miatt megpiszkálni kicsit a romot. A hócipőm tele az ígérgetésekkel. Akkor sem lesz jó. Most 2 romot gyúrok össze, egy kis türelmet kérek. Legkésőbb hétfőn kész lesz. Zorb barátunk lesz majd a tesztelő. A romba kell neki majd piszkálnia.
November vége! :((( Majd December közepe :((( Január eleje! Ennyit erről. A fél világ az Andriod 5.1.1-t használja. :((( Mondjuk hibásan.

A rom buherával úgy haladok, hogy most indult újra magától. :((( A teszt privátban folyik tovább. Eredményes tesztnél majd megosztom a megoldást.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12180) Newlachka válasza Cunaja (#12179) üzenetére


Newlachka
őstag

most akkor csak annyi gond van,hogy fb nem indítja el a videókat vagy nem megy végig?

(#12181) Cunaja válasza Newlachka (#12180) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem muszáj off-ba raknod, mert a telóhoz tartozik a kérdésed.

már csak a messengert kéne javítani, hogy a videó ne csak 9 másodpercig menjen el képpel meg hanggal és utána csak a folyamatjelző csík haladjon.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12182) repvez


repvez
addikt

ugylátszik elkiabáltam, mert ma is fizettem két helyen pay passal a kártyámmal és nem jött meg az sms a pénzlevonásról a telóra, pedig máskor még vissza sem kapom az eladótol a kártyát már csippan, hogy levontásk a lóvét.
Most már tényleg nem tudom, hogy mi okozhatja ha minden ho jó a beállitás és a romot is visszaállitottam gyárira. B133assal nem volt ilyen gond csak a b609es felrakása ota van ez.

(#12183) Newlachka válasza repvez (#12182) üzenetére


Newlachka
őstag

miért gond az ha nem kapsz sms-t?
én kifejezetten utálom,hogy csirimpol mikor fizetek.

(#12184) Cunaja válasza repvez (#12182) üzenetére


Cunaja
addikt

Senkinek nem szabad elhinni, hogy minden rendben. Én a pénztárcámból kiveszem a kártyát és már akkor jön az sms. :) Szóval bank vagy a szolgáltató T mob, nem mond igazat. A hiba nem a romban van, a te készüléked, vagy számlacsomag beállításoknál. A páromnál is ez volt, mindenki tagadott! A telefonhoz nem lett nyúlva, sim-kártya csere nem volt. Jön mindenről. Kb 5x voltunk a bankban.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12185) Cunaja


Cunaja
addikt

Akinek van Fb, B830 és hajlandó wipe-t nyomni , majd root és titanium backup telepítésére is hajlandó az jelentkezzen. Sikerült a Cust-ból felraknom a fb-t. Lehet ez az akadás oka.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12186) repvez válasza Newlachka (#12183) üzenetére


repvez
addikt

az a gond vele, hogy az OTP netbank visszaigazolo számsor sem jön meg igy sms-be és nem tudok bejelentkezni, és nem utalni nem tudok, sem a számlámon található összeget nem tudom megnézni vagy a csoportos beszedéseket modositani.
MEg azért jó ha az ember egyből tudja, hogy menyni a felhasználható maradék, van róla bizonyiték, hogy mikor mennyit vontak le a szolgáltatók stb..

(#12187) zeon.hu válasza repvez (#12186) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ideiglenes vészmegoldásként nem tudsz kérni email értesítést is?

#?*@&!

(#12188) Newlachka válasza repvez (#12186) üzenetére


Newlachka
őstag

vagy tedd fel netbankot telefonra és qr hitelesítéssel simán belépsz. amúgy egyszerűsített belépéssel is tudok utalni..

(#12189) repvez válasza Newlachka (#12188) üzenetére


repvez
addikt

Letöröltem a hadcent sms-t és a gyárit hagytam, most megjött az OTP-s bejelentkező számsor, viszont az otp oldalán a mai napra nem jelez pénzmozgást , pedig 15k-t költöttem mai nap2 részletbe, tehát akkor vagy azért nem kapok sms-t a pénzmozgásról mert késöbbi a pénz feldolgozása az otp-nél vagy a handcent sms variált valamit amit eddig nem , mert több mint egy éve fennt volt a telefonon alap beállitással ahogy most is , nem szoktam beleturkálni az appokba, csak ha nagyon muszáj.

A telefonos alkalmazást azért nem tudtam eddig használni, mert nem tudtam az oldalon regisztrálni és az az előfeltétele a mobilon használatnak.

(#12190) Cunaja válasza repvez (#12189) üzenetére


Cunaja
addikt

Foglaljuk össze! Szóval akkor elvileg minden oké! Az Otp meg igen furcsa szerzet. A hadcent sms zavart be ezek szerint. Oké most akkor mehetne egy nandroid backup és a Lolli ha kell.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12191) repvez válasza Cunaja (#12190) üzenetére


repvez
addikt

Még nem kiabálom el, mert még élő vásárlás nem történt amióta letöröltem a handcentet. A lolli a face videos dolgon kivül mennyire jobb másabb mint a 609? maga a fb app az rendesen müködik csak a videokat nem játsza le? még wifin sem? nem mindtha olyan sokat néznék csak, hogy tudjam, hogy mi a korlátai.

A nandroid backup az mire jó? eddig soha nem csináltam mentés semmiről ,csak a névjegyzéket szinkronizálom az meg a gmail tárolja a egyéni képek videok zenék SD kártyán vannak , az elvileg nem zavar be ha uj romom van.
Ami egy kicsit zavar, hogy a play automatikusan elkezdi letöltögetni az összes eddig letöltött appot, mire a beállitásokba odáig elérek egy uj romnál, hogy az appokat telepitsek addigra már vagy 3-4-et leszedett olyant amit már nem használok,de jó ha fnnt van goggle tárhelyen ha egyszer szügség lenne rá akkor ne kelljen keresni.

(#12192) Cunaja válasza repvez (#12191) üzenetére


Cunaja
addikt

A nandroid Backup Custom recovery legjobb lehetősége. Úgy menti a telefonod, ahogyan most használod. Mindent ment róla.
A Google Play-ról meg a bal oldalon felül rámész a 3 vonalra, majd saját alkalmazások.Kiválasztod az összest és az appon X-et nyomsz. Így a Google fiókod nem tudja menteni azt.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12193) Jadro válasza repvez (#12189) üzenetére


Jadro
veterán

Az a lényeg, hogy az sms megjön. OTP az oldalán csak lassan frissíti be a tételeket. Napok kérdése és látni fogod, nem azonnal jelenik meg.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12194) laci laci válasza Cunaja (#12164) üzenetére


laci laci
addikt

Még kérhetnék egy kis telepítési instrukciót,mit,hova? :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12195) Cunaja válasza laci laci (#12194) üzenetére


Cunaja
addikt

Na az nem biztos, hogy sikerülni fog. Nyomj rá az apk-ra, de gondolom, akkor nem sikerül majd. Ezt sajnos kikapcsolt állapotban kellene, vagyis recovery alól adb-vel. Milyen rendszered is van? B ?

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12196) laci laci válasza Cunaja (#12195) üzenetére


laci laci
addikt

Xiaomi mi4 (miui rom),de van cwm-em.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12197) p_zsolt


p_zsolt
tag

Sziasztok,

megköszönném, ha valaki tudna segíteni az alábbi beállításban, bár lehet, hogy ez sima androidos téma.

A Galéria alkalmazás megosztás menüpontja nekem most automatikusan MMS-t akar használni: bejön a választható alkalmazások listája majd azonnal ugrik az MMS-re.

Le lehet erről beszélni?

Előre is köszönöm, ha tudja valaki a választ.

Zsolt

(#12198) Cunaja válasza laci laci (#12196) üzenetére


Cunaja
addikt

Miui romra ezt nem lehet felrakni, mert a so fájlok már 5.1.1 verzió. A romod meg még 4-es android.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#12199) laci laci válasza Cunaja (#12198) üzenetére


laci laci
addikt

:O :O :O Azért minden esetre nagyon köszönöm. :R :R :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12200) fatomas673 válasza repvez (#12182) üzenetére


fatomas673
tag

Nekem az Erste Banknál van számlám sms szolgáltatással. Ha pay pass-al fizetek nem is jön sms, ez direkt így van. Hátránya az sms hiánya, de nem kell pin kód. És ha elveszted a kártyát bárki használhatja talán 20.000 huf-ig. Tehát vigyázat!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.