Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) zeon.hu válasza Atlantisz48 (#11950) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

az a gond, hogy elvileg nem kéne ezt csinálnia, de mégis megtörténik:

"Nem a gyári recovery törli, hanem a full wipe, ami a huawei P7- nél a gyári recovery-ben az alsó wipe. Nem mindig törli le teljesen, de az esetek 65%-ban találkoztam vele. Pl. az én telefonomon is letörli a boot partíciót is. Inkább ha valaki tiszta rendszert szeretne, akkor a 3 gombos módszer a legjobb. A felső wipe, vagyis wipe data csak a felhasználói beállításokat törli, vagyis visszaállítja a telefont gyári állapotba, de a rendszer szemét ott marad. Az alsó wipe vagyis a cache megoldja ezt is csak mint feljebb írtam bizonytalan a használata.
Nem tudok rendes magyarázatot adni rá. Nem szabadna neki. A más recovery- nél CWM vagy TWRP -nél természetesen ha a system is jelölve van, akkor adott a dolog. Azután csak a fastboot flash system system.img és társai segít."

jah, de itt most másik recoveryről beszélünk. kéne aludnom így pár nap után...
mindegy, nem árt, ha ki van írva újra.

#?*@&!

(#11952) Mátésum válasza Atlantisz48 (#11944) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Komplett cseréltem az egészet, egyben az üveggel a kijelzőt,eredetileg ragasztva volt, amit rendeltem.

(#11953) forgonati válasza Mátésum (#11938) üzenetére


forgonati
őstag

Gyenge utángyártott cucc. Gondolom 30 Eur körül volt. Feltételezem a szinei is kicsit fakóbbak mint az eredeti. Volt már pár ilyenem, nem érdemes másikat kérned, hasonlót kapnál. OEM kijelzők 70 körül indulnak ebbe a telefonba.

Keelah Se'lai!

(#11954) CarTom válasza Cunaja (#11941) üzenetére


CarTom
csendes tag

Szia. Küldtem PM-et.

(#11955) Atlantisz48 válasza Mátésum (#11938) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Akkor nagy valószínűséggel tényleg "Gyenge utángyártott cucc."

(#11956) Cunaja válasza CarTom (#11954) üzenetére


Cunaja
addikt

Válaszoltam :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11957) edima10 válasza Atlantisz48 (#11946) üzenetére


edima10
tag

NagyZL, Zeon!
Köszi szépen a részletes leírást, így már minden világos :)

(#11958) Bery


Bery
csendes tag

Egy hete megérkezett már a nagyon várt Lollipop (5.1.1_EMUI 3.1_C900B830)
A Huawei oldaláról elérhetitek az eredeti romot!
Letöltés

Most már csak root-olni kéne! :)) :DD :C :Y

[ Szerkesztve ]

(#11959) Cunaja válasza Bery (#11958) üzenetére


Cunaja
addikt

Kicsit olvasd feljebb a fórum témát! Amúgy majd akkor lesz végleges, ha a magyar Huawei oldalon is ott lesz. A B830 ezen verziója nem a végleges Lolli, mert ha az lenne elég gáz lenne. Amíg az emberek nem tudják használni tökéletesen a telefont, addig nem beszélhetünk végleges verzióról. :((
A root menete is megtalálható. B805 leírásánál.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11960) Cunaja válasza Bery (#11958) üzenetére


Cunaja
addikt

Kérném elolvasni a letöltésben a dokumentumot is. B830 general teszt

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11961) Cunaja


Cunaja
addikt

B830 Facebook és videó hiba javítása!

1. Uninstall Facebook!

2. Telepítés [Facebook]

3. Google Play Áruhuház megnyitása, és a Facebook automatikus frissítésének letiltása.

Videó

4. Google Play Áruhuház, Android System WebView frissítésének eltávolítása , majd az automatikus frissítésének letiltása.

5. Újraindítás.

Tökéletesen működik, videó lejátszási probléma megszűnt!

Nem tesztelve Facebook hiány miatt, XDA-ról származik!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11962) kazsolt válasza Bery (#11958) üzenetére


kazsolt
tag

Ezt akkor már fel lehet tenni gond nélkül? :) müködik?

(#11963) zeon.hu válasza kazsolt (#11962) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

B830 general teszt.
felteheted, de hibák vannak még benne.
ha vissza olvasol, láthatod, hogy ez sem tökéletes.

#?*@&!

(#11964) kazsolt válasza zeon.hu (#11963) üzenetére


kazsolt
tag

köszi!
Nem értem, nekem honor 6-om van azon már kint van a lolli
Haveromnak meg a P7-re nem.... Kicsit gáz ez a huaweies támogatás...

(#11965) zeon.hu válasza kazsolt (#11964) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

szerintem az lenne gáz, ha hibásan kiadnák, mint végleges, aztán jönnének a panaszok, meg a javítások sorban, mint sok más telefonnál.

leírom sokadszor is:
a lollipop alapvetően hibás android főverzió, nem véletlen, hogy a google máris az M-et tolja.
egyetlen előnye a jobb RAM kezelés.

#?*@&!

(#11966) Atlantisz48 válasza kazsolt (#11964) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Üdv!

A Honor 6 újabb modell és a hardvere is jóval erősebb. ÚJABB és ERŐSEBB készülékre mindig is könnyebb volt kiadni és OPTIMALIZÁLNI az új szoftvert, android rendszert. De az hogy egy új rendszer ugyan olyan gördülékenyen menjen, gyengébb vason is, azt azért nem olyan könnyű össze hozni.
Szerintem.
Javítsatok ki ha nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#11967) zsocii0404


zsocii0404
újonc

Hello nem tudja valaki, hogy hogyan tudok factory reset-et csinálni a telefonon?? Előre is köszi :)

(#11968) zeon.hu válasza zsocii0404 (#11967) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

beállítások-biztonsági mentés és visszaállítás-gyári adatok visszaállítása.
ha nem eladás miatt csinálod, akkor egy biztonsági mentés nem árt előtte.

#?*@&!

(#11969) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

cunaja készíti az Andriod 5.1.1_EMUI 3.1_C900B830 leírását, én elkezdtem beszerkeszteni az összefoglalóba.
kikerülni akkor fog, ha cunaja elkészül vele teljesen.
akit érdekel, 1-2 napon belül itt és a lenyíló összefoglalóban megtalálja a teljes leírást, de Felhívom mindenki figyelmét, hogy ez nem tökéletes Rom! Vannak hibák, amik hellyel-közel javíthatók.

#?*@&!

(#11970) Cunaja válasza zeon.hu (#11969) üzenetére


Cunaja
addikt

Holnap délelőtt itt lesz :) Jó éjszakát Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11971) kovaxmatt


kovaxmatt
csendes tag

Megcsináltam a Facebook-os dolgot és eddig nem tapasztaltam hibát.

(#11972) Cunaja válasza kovaxmatt (#11971) üzenetére


Cunaja
addikt

Király, akkor jó lesz az is. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11973) zorb válasza Cunaja (#11859) üzenetére


zorb
tag

Üdv.
Miket szabad letiltani vagy törölni és hogy is kell?
A választ előre is nagyon köszönöm

Samsung Galaxy S9 duos

(#11974) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Érkezik ?
Andriod 5.1.1_EMUI 3.1_C900B830 :C

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#11975) Cunaja válasza ricsi8800gt (#11974) üzenetére


Cunaja
addikt

Most csinálom, kis türelmet

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11976) Cunaja válasza zorb (#11973) üzenetére


Cunaja
addikt

Hamarosan

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11977) kovaxmatt


kovaxmatt
csendes tag

És meg is jöttek ismét a Facebook-os hibák. Ugyanazt csinalja most is csak most pár videó után. :(

(#11978) ricsi8800gt válasza Cunaja (#11975) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Ja nem azért csak olvastam a HSZ-ket és láttam hogy mára van igérve.
Milyen rendszerre mehet fel és mi az uúmutatója neki ?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#11979) zeon.hu válasza ricsi8800gt (#11978) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Minden benne lesz a leírásban, ha elkészül.
Tegnap este 1-2 napot írtam, tessék türelemmel lenni :)

#?*@&!

(#11980) ricsi8800gt válasza zeon.hu (#11979) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:R
Á ez amolyan ujj játékszer

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#11981) Cunaja válasza kovaxmatt (#11977) üzenetére


Cunaja
addikt

Akkor mi legyen? Azért beteszem az összefoglalóba, Majd ha lesz valami friss leírom. Te leszel a Facebook tesztelő :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11982) Tompie


Tompie
őstag

Most akkor még ezt a B830 ROM-ot "sem érdemes" feltenni? Elvileg jön majd még ki frissebb "jobb", javított general? Ami majd a magyar huawei oldalra kerül fel?

(#11983) kovaxmatt válasza Cunaja (#11981) üzenetére


kovaxmatt
csendes tag

Addig semmi hiba nem jön elő amíg Facebook-on nem nyitok meg videót, utána viszont a telefon nem csörög, youtube se játszik le semmit és még pár apróság megzavarodik sajnos. :(

(#11984) Cunaja válasza kovaxmatt (#11983) üzenetére


Cunaja
addikt

Ezt is megcsináltad?
Videó
4. Google Play Áruhuház, Android System WebView frissítésének eltávolítása , majd az automatikus frissítésének letiltása.
5. Újraindítás.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11985) Cunaja


Cunaja
addikt

HUAWEI_P7-L10_Andriod 5.1.1_EMUI 3.1_C900B830

Telepítése!

Mindenki saját felelősségre, bármi nemű hiba fordul elő felelősséget nem vállalok!

Felhívom mindenki figyelmét, hogy ez nem tökéletes Rom! Vannak hibák, amik hellyel közel javíthatók.

A rom előfeltétele
P7-L10V100R001C00BXXX
P7-L10V100R001C900BXXX
Ez azt jelenti, hogy B129, B133, B609, B613, B615, B617, B623, B805, B815-re telepíthető.

Sajnos vendor mappa nincs a csomagban, vagyis Vodafonosok óvatósan.

A másik előfeltétel a Nandroid Backup megléte a jelenlegi rom-ról. Ez menti a jelenlegi rendszert, ha vissza
szeretnénk térni mert nem tetszik a B830. Ha van nandroid backup ami custom recoveryvel készíthető, akkor tökéletesen azt kapjuk, amiről elindulunk. Ha nincs, akkor a tiszta B609-et kapjuk és adataink vesznek.

Figyelem a telepítési művelet minden adatot töröl a telefonról!
Ajánlatos a Titanium Backup, vagy Google biztonsági mentést választani.

Fontos!
Gyári recovery legyen és root ne. Ne legyen Custom rom ! Pl. Kangvip, stb..Az térjen vissza gyári B609-re.

1. Lépés USB-hibakeresés legyen bekapcsolva! A telefon beállítások - telefonról itt a build számot nyomkodod, amíg fejlesztő nem leszel. Ezután a fejlesztői lehetőségeknél az usb hibakeresés bakapcsolása.

[Adb driver]
Fontos! A csomagban található windows mappába másolni, mappa tartalmát a neve is mutatja, másolni a windows mappába. Windows 8; 8.1; 10. kötelező, majd újraindítás. A csomag többi tartalmát a C:\adb mappába. Ha nincs hozzunk létre egy adb mappát.

Amit letöltünk recovery, boot, azokat kicsomagolás után a C:\adb mappába kell másolni

2. Gyári recovery visszaállítása.
B609, B613, B615, B617, B623
[B609 gyári recovery]
A kapcsolat Hisuite legyen.

A C:\adb mappában egy parancssort nyitni. Start menü majd beírod cmd. ( lejobb ha total commandernél belemész az adb mappába és alul beírod, hogy cmd. )
Ezt kell látni. C:\adb

adb devices ( A telefonon engedélyezni kell a számítógép RSA ujjlenyomatát, ha még nem volt.)
Kiírja az azonosítót: Pl. 1131221321312 device

adb reboot bootloader ( belép bootloader módba ) egy fehér képernyő lesz, egy kis robottal, és némi szöveggel.

fastboot flash recovery B609_recovery.img ( Ha végzet, pár másodperc, finished )

fastboot reboot ( újraindul )

exit

! Root eltüntetése. Teljes unroot vagy root eltávolítása a root alkalmazásban.

Gyári Boot.img visszaállítása B609-re aki azt cserélte erre boot_HRT_EMUI3.0.img

B609 gyári boot.img

A C.\adb mappában egy parancssort nyitni, így beírod cmd.

adb devices ( A telefonon engedélyezni kell a számítógép RSA ujjlenyomatát, ha még nem volt.)
Kiírja az azonosítót: Pl. 1131221321312 device

adb reboot bootloader ( belép bootloader módba ) egy fehér képernyő lesz, egy kis robottal, és némi szöveggel.

fastboot flash boot boot.img ( Ha végzet, pár másodperc, finished )

fastboot reboot ( újraindul )

exit

Gyári recovery visszaállítása.
B805-B815-B817-B830

adb devices ( A telefonon engedélyezni kell a számítógép RSA ujjlenyomatát, ha még nem volt.)
Kiírja az azonosítót: Pl. 1131221321312 device

adb reboot bootloader ( belép bootloader módba ) egy fehér képernyő lesz, egy kis robottal, és némi szöveggel.

fastboot flash recovery recovery.img ( Ha végzet, pár másodperc, finished )

fastboot reboot ( újraindul )

! Root eltüntetése. Teljes unroot vagy root eltávolítása a root alkalmazásban.

3. Telepítés

[HUAWEI_P7-L10_Firmware_Andriod 5.1.1_EMUI 3.1_C900B830_]

A letöltött dload mappát másoljuk a külső SD-kártya gyökér mappájába.

Belépünk a recoverybe és nyomunk egy Wipe-t, az esetleges adat szemét miatt.

Wipe folyamata:
1. Kikapcsolod a telefont.
2. Elindítod 2 gombossal (hangerő gomb + és a power gomb egyszerre nyomva, amíg szürke nem lesz a képernyő) a recovery -t.
3. wipe data/factory reset.
4. Yes -szel kezdődő sort válaszd ki, majd várd meg amíg befejezi.
Indítsuk újra, ( Reboot system now ) Ha elindult ne állítsunk be semmit kapcsoljuk ki. ( Ez hosszabb folyamat ne izguljunk )

Wipe cache partition saját felelősségre, boot loop lehet a vége!!!!! ( Telefon nem indul! )

3 gombos módszerrel elindítod a telefont (volume +, volume -, power gomb, egyszerre nyomva, amíg elő nem jön a frissítő menü - nem a recovery menü). Innentől automatikusan elindul a frissítés. Installál, újraindítja a telefont, frissít és kész is van. Kb 10-15 perc.

Ha sikerrel jártunk B830 Android 5.1.1 EMUI 3.1 rendszerünk van.

4. Root és teljes hozzáférés a rendszerhez.

[Root EMUI 3.1]

Letöltés után kicsomagolni és a csomagból a TWRP-2.8.7.0.img
a C:\adb mappába másolni,

A telefon beállítások - telefonról itt a build számot nyomkodod, amíg fejlesztő nem leszel. Ezután a fejlesztői lehetőségeknél az usb hibakeresés legyen bekapcsolva.

adb devices ( A telefonon engedélyezni kell a számítógép RSA ujjlenyomatát, ha még nem volt.)
Kiírja az azonosítót: Pl. 1131221321312 device

adb reboot bootloader ( belép bootloader módba ) egy fehér képernyő lesz, egy kis robottal, és némi szöveggel.

fastboot flash recovery TWRP-2.8.7.0.img ( Ha végzet, pár másodperc, finished )

fastboot reboot ( újraindul )

exit

Az UPDATE-SuperSU-v2.46.zip fájl-t kicsomagolás nélkül az sd-kártyára.

Recovery csere után kikapcs, Hangerő fel és bekapcs gombok, majd belép a recoverybe.
Első lépés Swipe to Allow Modifications ( ne csinálj semmi mást! )
Itt Install telepíteni a UPDATE-SuperSU-v2.46.zip- fájl-t. Megkeresed majd alul Swipe to Confirm Flash Majd reboot system.

Root kész!

Teljes hozzáférés
Külső Sd írásának teljes körű hozzáférése. Telepíted ezt [SD KitKat Fixer]

Feltelepülés után indítod és a fix gombra nyomsz. Status: NOT Fixed majd Status: Fixed .
Külső SD- korlátozás nélkül írható újraindítás után.

A telefon teljes körű hozzáférése. Csak Haladó felhasználóknak! Ez a lépés kihagyható!
Telepíted ezt [BusyBox]
Természetesen engedélyezd a root hozzáférést.
Nem kell semmit állítani, csak alul az INSTALL gomb. Ha kész gratulál Congratulations. :)

Telefon és gép összedug.
C.\adb mappába kell lépni.
cmd ( parancssor )
adb shell

su ( engedélyezni kell a telefonon a root hozzáférést a $ jelnek #-re kell változnia és a sor elején root felíratott kell látni. )

mount -o rw,remount /system ( engedélyezi a rendszer partíció írását, megismétli amit beírtál )

cd system ( system mappába lép )

lsattr ( Listázza a mappa tartalmát, itt még láthatjuk a set_immutable.list fájlt. )

chattr -R -i * ( engedélyek kiosztása )

rm –f /system/set_immutable.list ( eltávolítás )

lsattr ( Listázza a mappa tartalmát, itt már nem láthatjuk a set_immutable.list fájlt. )

exit.

Ezáltal korlátlan hozzáférésünk van a rendszerhez! Innen óvatosan turkáljunk , mert olyat is törölhetünk amit nem kellene.

5. Facebook és videó hiba javítása
Várjuk meg amíg frissít minden alkalmazást.
B830 Facebook és videó hiba javítása!
1. Uninstall Facebook!
2. Telepítés [Facebook]
3. Google Play Áruhuház megnyitása, és a Facebook automatikus frissítésének letiltása.
Videó
4. Google Play Áruhuház, Android System WebView frissítésének eltávolítása , majd az automatikus frissítésének letiltása.
5. Újraindítás.
Sajnos jeleztek hibát, de jobb mint volt!

Visszatérés B609 EMUI3.0-ra ( KitKat )
1. Gyári recovery visszaállítása , lásd fentebb a Gyári recovery visszaállítása. B805-815-B817-B830 résznél.
2. Root eltávolítása. ( lásd feljebb )
3. Köztes Rom! B800 [B800]
Letöltés után a Huawei P7 P7-L10C900B800-Transition_Pack mappában, található update.app fájlt a szokott helyre az SD- kártya gyökerében található dload mappába kell másolni. Ezután jöhet a 3 gombos módszer, vagy a frissítés menüből a helyi frissítés. ( Ha esetleg van másik update.app fájl a dload mappában töröljük előtte. )
Ha kész újra indul és B800-as rendszerünk van. ( Nem csinálunk semmit.)
Az sd-kártya dload mappából törölni kell ezek után a fájlt.

4. B609 felrakása [B609 General]
A dload mappából az update.app fájlt a szokott helyre az SD- kártya gyökerében található dload mappába kell másolni. Ezután jöhet a 3 gombos módszer, vagy a frissítés menüből a helyi frissítés.

P7-L10 V100R001C00B609 (Android 4.4,Emtion UI 3.0,General Version) rendszerünk van!

Kész is vagyunk!

A B830-ról néhány mondat!
Vannak hibák, és vannak dolgok amik megtalálhatók voltak és most nincs. Pl: arcalapú feloldás, dupla koppintás.Sajnos az animációról is le kell mondanunk, mert lassú. Ajánlatos kikapcsolni. Beállítások - Fejlesztői lehetőségeknél található.
Akkumulátor fogyasztása jobb mint a KitKat rendszeren a jobb memória kezelésnek köszönhetően.
Aki akarja kipróbálhatja, ha nem tetszik akkor visszateheti ami most van
.
A teljes leírás tesztelve!!! Felelősséget nem vállalok!
Ha valami nem világos, akkor kérdezd meg bátran itt a fórumon és ne privátban.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11986) kovaxmatt válasza Cunaja (#11984) üzenetére


kovaxmatt
csendes tag

Igen ezt is megcsináltam. Egyedül ezt találom eddig hibának ebben a lolli-ba, minden más jónak tűnik nekem.

(#11987) Cunaja válasza kovaxmatt (#11986) üzenetére


Cunaja
addikt

Azért fordulnak elő dolgok. A dupla koppintást hiányolom nagyon. Nekem nincs Facebook ezért 95% adok rá. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11988) kovaxmatt válasza Cunaja (#11987) üzenetére


kovaxmatt
csendes tag

Én lakótelepen lakom és eléggé rossz volt a telefonálás minőség, de most az is mintha javult volna, meg a Facebook messenger alkalmazas se fagy ki.

(#11989) Cunaja válasza kovaxmatt (#11988) üzenetére


Cunaja
addikt

azért adtam 95%-t mert amíg bármely hiba is van, addig nem lehet 100% :(((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11990) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Kár hogy nekem ez a verzió van fenn.P7-L10V100R001C00B609 és természetesen nem erre nem megy fel

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#11991) zeon.hu válasza ricsi8800gt (#11990) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A rom előfeltétele
P7-L10V100R001C00BXXX
P7-L10V100R001C900BXXX
Ez azt jelenti, hogy B129, B133, B609, B613, B615, B617, B623, B805, B815-re telepíthető.

Az xxx helyére kerül a 609.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#11992) ricsi8800gt válasza zeon.hu (#11991) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:DD miket nézek akkor telepíthető :)

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#11993) Cunaja válasza ricsi8800gt (#11990) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez a magyar verzió, nyugodtan felrakhatod. A tiéd az a Magyar Huawei oldalról származik.

P7-L10 V100R001C00B609 (Android 4.4,Emtion UI 3.0,General Version) Annyi, hogy a magyar Huawei kicsit belenyúlt, de ugyanúgy B609. Toljad nyugodtan, feltéve ha nem vodás vagy.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11994) ricsi8800gt válasza Cunaja (#11993) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Raknám én de a MEGA mappa üres
[HUAWEI_P7-L10_Firmware_Andriod 5.1.1_EMUI 3.1_C900B830_]

Trés vagyok

[ Szerkesztve ]

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#11995) Cunaja válasza ricsi8800gt (#11994) üzenetére


Cunaja
addikt

kicsit fáradékony vagyok, bocsi. Köszi, hogy szóltál. Már töltheted, nem üres :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11996) Cunaja válasza kovaxmatt (#11988) üzenetére


Cunaja
addikt

Hahó itt vagy? Érdekes dolog.

A felsőt tiltsd le! Azután próbáld légyszi a Facebook videót.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11997) zorb válasza Cunaja (#11996) üzenetére


zorb
tag

nem nyert

Samsung Galaxy S9 duos

(#11998) Cunaja válasza zorb (#11997) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen érdekes, Van valakinek P8 ismerőse? Ott megy rendesen?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11999) zorb válasza Cunaja (#11998) üzenetére


zorb
tag

honor 6 nem jó?

Samsung Galaxy S9 duos

(#12000) Cunaja válasza zorb (#11999) üzenetére


Cunaja
addikt

Azért P8 kellene, mert a P7 van tuningolva abban. A romjából kiszedném a dolgokat és meglátjuk működik-e?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.