Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) #86973952 válasza Tompie (#3000) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor gondolom B116 -tal jött. Simán mehet majd rá a B133 a hivatalos letöltőről, 3 gombossal. Elképzelhető, hogy magától amúgy fel sem ajánlaná.

[ Szerkesztve ]

(#3002) Tompie válasza #86973952 (#3001) üzenetére


Tompie
őstag

Az lesz, de most már majd kell adatmentés és visszaállítás.
Először most már factory reset is frissítés előtt.

(#3003) #86973952 válasza Tompie (#3002) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ne azzal csináljatok, gyorsabb és jobb a telefonnal, saját SD -re. Rendszeradatokat (pl. névjegyzék, beállítások, sms...stb.), App -okat, médiafájlokat (pl. telefonnal készített képek) tudod jelölgetni, vagy egyszerre lementeni. Persze ha nem lakta még be a telefont, meg nem töltögetett le még semmit (vagy van wifi lehetősége, nem csak mobilnet), akkor tök mindegy, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3004) Tompie válasza #86973952 (#3001) üzenetére


Tompie
őstag

de van wifi és vasárnapig belakja :)
ok akkor telefonon csinálunk bizt mentést, azután majd hogy kell visszaállítani ? van olyan opció is hogy visszaállítás?
bocs a hülye kérdésekért de így vakon nem látom mi van mi nincs mi hogy van :)

[ Szerkesztve ]

(#3005) #86973952 válasza Tompie (#3004) üzenetére


#86973952
törölt tag

Biztonsági mentés app -ból szintén.

Én amikor csinálok egy mentést, akkor áthelyezem a gépre egy külön mappába. Azt elnevezem a mentés szerint. Pl.: Beállítások, vagy a mentés dátumával.

Utána ha kell valami, akkor csinálok az SD -n egy HuaweiBackup mappát (innen nézi a program a visszaállítást).

Szerk.: maga az app jelzi egy listában, amikor megnyitod (dátum szerint).

Pl. így:

[ Szerkesztve ]

(#3006) Tompie válasza #86973952 (#3005) üzenetére


Tompie
őstag

ok meg lesz ez :) majd ha látom minden tiszta lesz, szerintem :)

és itt hol van a vissza állítás lehetőség ? :)

[ Szerkesztve ]

(#3007) #86973952 válasza Tompie (#3006) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azt csak én írtam. Szoktam variálni, illetve 2 külön célra is használni a telefont, így 2 különböző állapotról is van mentésem.

Az app -pal csinálsz egy biztonsági mentést, az automatikusan az SD kártyára fogja tenni az említett mappába. Miután ment egy rezi a gépnek és megnyitod a Biztonsági mentés app -ot, akkor ott lesz a listában, rányomsz, le-okézod, aztán visszaállít, és kész.

Szerk.: Alaptérelemzettként az SD kártyára való mentés van beállítva a programban, egyéb beállításoktól függetlenül. DE azért ezt nézzétek meg. App megnyitása után a jobb felső sarokban van 3 "pötty" egymás alatt (ahogy az előző képen is látszik). Arra katt, aztán Beállítások, utána Visszaállított alkalmazások mentési helye alatt nézd meg mi van írva. HA SD, akkor rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#3008) Tompie válasza #86973952 (#3007) üzenetére


Tompie
őstag

jaaa ok :R

(#3009) Tompie válasza #86973952 (#3007) üzenetére


Tompie
őstag

Egy utolsó kérdés mi az a vendor mappa? abban is van egy update.app. A letöltött B133 rarjában van ez is a dload mappa mellett.
A memóriakártya gyökerébe csak a dload mappa kell amiben az update.app van nem?

[ Szerkesztve ]

(#3010) #86973952 válasza Tompie (#3009) üzenetére


#86973952
törölt tag

Csak dload mappa kell, a benne lévő fájlal. Simán másold be az SD gyökerébe.

(#3011) Tompie válasza #86973952 (#3010) üzenetére


Tompie
őstag

ok csak a vendor mappát nem tudtam mi, de ha nem kell akkor nem is érdekel :)

(#3012) #86973952 válasza Tompie (#3011) üzenetére


#86973952
törölt tag

Még valami (és ezt majd pontosítom, beírom az összefoglalóba is):
- 3 gombos (hangerő + és -, illetve a power gomb) = automatikus frissítés. Egyből telepíteni fog, ha az SD -n rajta van az update.
- 2 gombos 1. (hangerő - és power gomb) = Biztonsági üzemmód.
- 2 gombos 2. (hangerő + és a power gomb) = Recovery menü.

Szerk.: Ezt érdemes tudni, mert ha 3 gombossal indítasz újra és rajta van az update az SD -n, akkor minden kérdés nélkül automatikusan telepíteni fog! Akkor is, ha valaki nem akar frissíteni (vagy már megtette), csak véletlenül rajta felejtette a mappát.

[ Szerkesztve ]

(#3013) Tompie válasza #86973952 (#3012) üzenetére


Tompie
őstag

okés :)

(#3014) #86973952 válasza #86973952 (#3012) üzenetére


#86973952
törölt tag

Biztonsági üzemmódról néhány szó:
Ezzel kevesen találkozhatnak, mert sok gyártó eltávolítja vagy letiltja ezt a lehetőséget, ami egyébként az androidhoz tartozik, nem a készülékhez.

Ez gyakorlatilag olyan, mint a Windows -nál a csökkentett üzemmód. Ezzel kb. azonos funkciókkal, móddal.

(#3015) JDMKid


JDMKid
tag

- 2 gombos 1. (hangerő - és power gomb) = Biztonsági üzemmód.

ez a lehetőség valakinél működik? mert nálam nem

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#3016) #86973952


#86973952
törölt tag

A telefon elindításának módjai:
- Power gomb: természetesen a készülék egyszerű, normális indítására szolgál.
- 2 gombos módszer I.: hangerő gomb + és a power gomb egyszerre nyomva, amíg szürke nem lesz a képernyő. Ekkor belép a recovery menübe, ahol a hangerő gombokkal tudsz fel, illetve lefelé navigálni, a power gomb rövid megnyomása pedig jelen esetben az enter.
- 2 gombos módszer II.: hangerő gomb - és a power gomb egyszerre nyomva. Ebben az esetben a telefon Biztonsági üzemmódban indul el, ami olyan, mint Windows esetében a csökkentett üzemmód.
- 3 gombos módszer: hangerő -, hangerő +, power gomb egyszerre nyomva. Ennél a módszernél automatikusan megkezdődik a szoftverfrissítés, amennyiben a szükséges mappa, megtalálható az SD kártyán vagy a belső memórián. Erről bővebben lejjebb. Amennyiben nem szeretnél frissíteni, célszerű törölni az SD kártyáról a dload mappát, mert ha 3 gombos módszerrel indítod el a telefont, akkor amutomatikusan telepíteni/frissíteni fog!

Szoftverfrissítés:
Elsőként ismét fontos megjegyezni!!, hogy a 3 gombos módszerrel/indítással automatikusan elindítja a frissítést/telepítést a telefon. Tehát a művelet befejezése után célszerű törölni az SD kártyáról a dload mappát, mert ha 3 gombos módszerrel indítod el a telefont, akkor amutomatikusan telepíteni/frissíteni fog!

A művelet megkezdéséhez természetesen szükségünk van egy SD kártyára, amin legalább 2 giga hely van. A letöltött, tömörített fájlban lévő dload mappát a benne lévő UPDATE.APP -vel másold át az SD kártya gyökerébe.

Ezek után 3 módszer szerint járhatsz el:

1. verzió:
Rendszer frissítés app -ot elindítod, utána Megerősítés gombra nyomsz.
Ezután újraindul, installál, elindítja a telefont, frissít és kész is van.

2. verzió:
!! Ennél a műveletnél a belső memóriából minden adat elveszik !! AZ ALAP RENDSZER NEM !!
3 gombos módszerrel elindítod a telefont (volume +, volume -, power gomb, egyszerre nyomva, amíg elő nem jön a recovery menü). Innentől automatikusan elindul a frissítés. Installál, újraindítja a telefont, frissít és kész is van.

3. verzió:
!! Ennél a műveletnél a belső memóriából minden adat elveszik !! AZ ALAP RENDSZER NEM !!
2 gombos módszerrel elindítod a telefont (volume +, power gomb egyszerre nyomva, amíg elő nem jön a recovery menü).

Kiválasztod a wipe data/factory reset -t, majd ha végzett, utána apply data update from sdcard, sdcard1/, és kiválasztod a megfelelő fájlt, ami a frissítést tartalmazza. A művelet ezután a 2. verzió szerint leírt módon folytatódik, tehát installál, újraindít, majd frissít.

Amennyiben nem használsz SD kártyát, illetve a frissítést tartalmazó fájlt a telefon belső memóriájára telepítetted, úgy a 3. verzió esetében az sdcard0/ -t kell választani (belső SD). Ebben az esetben is ajánlatos a mappa/fájl törlése, mivel 3 gombos indításnál szintén automatikusan fog frissíteni.

-----

Később majd bekerül a módosítás és a + infó a leírásba.

[ Szerkesztve ]

(#3017) #86973952 válasza JDMKid (#3015) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szintén hosszan kell nyomni, amíg be nem tölt a rendszer (tehát a boot animáció alatt is).

(#3018) #86973952


#86973952
törölt tag

Biztonsági mentés készítése a telefonon, visszaállítás:
Megnyitod a Biztonsági mentés alkalmazást a készüléken, majd az Új biztonsági mentés gomb megnyomásával tudsz létrehozni új mentést.

Amennyiben nem szeretnéd jelszóval titkosítani a mentést, akkor a gomb megnyomása előtt vedd ki a pipát erről a részről.

Ezután 2, illetve 3 kategóriával találkozhatsz:
- Alkalmazások: ezzel természetesen a telefonodon található alkalmazásokat mented, illetve azok frissítését is. Ajánlott ezt választani, ha nem szeretnél minden újratelepíteni, illetve nincs lehetőséged korlátlan wifi elérésre. Természetesen a Google Play szinkronizációja során az áruház is menti a letöltött app -okat, így ha minden kötél szakad, akkor onnan is vissza lehet töltögetni mindent. Ezzel az app -pal viszont egyszerűbb.
- Média: itt tudod kijelölni pl. a telefonnal készített fotókat.
- Rendszeradatok: névjegyzék, sms, rendszerbeállítások, mail fiókok...stb. mentését tudod kipipálni. Innen mentheted a mappa, ikon, illetve a widget elrendezést is a főképernyőkön.

Kategóriák alatt természetesen választhatsz, hogy csak néhány dolgot szeretnél menteni, vagy az összeset jelölje ki.

Miután kijelölted a szükséges állományokat, nyomd meg a Mentés gombot. A kijelzőn láthatod, hogy hol tart a mentés, ami a mérettől függően sokáig is eltarthat, legyél türelemmel. Az összes app mentése (főleg ha nagyobb játékok is vannak) eltarthat egy darabig.

Megnyomod az OK gombot, és visszatesz a Biztonsági mentés alkalmazás főképernyőjére, ahol láthatod a mentés nevét/dátumát, illetve a tartalmát (címszóban) is. Amennyiben több mentésed van, azt szintén itt fogja jelezni.

Visszaállításhoz nincs más dolgod, mint rányomni az adott mentésre, aztán a Visszaállítás -ra, majd ha befejezte az OK gombra.

[ Szerkesztve ]

(#3019) #86973952 válasza Tompie (#2985) üzenetére


#86973952
törölt tag

BestByte -ban nincs a P7 akciózva. Az emag csak reggel lesz elérhető. :D

Egyébként az Amazon -ra érdemes felnézni, ott nagyobbakat gurítanak. Huawei termékek viszont ott sincsenek akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#3020) #86973952


#86973952
törölt tag

Az emag weboldala még nem üzemel, majd reggeltől (erre várok...), de egy ide illő akcióra számíthattok, ami jó hír lehet azoknak, akik P7 vásárlás előtt állnak:

Huawei Ascend P7 ugyanis 74.900 HUF lesz.

Regisztrált tagoknak már éjfél után elküldték az akciók egy részét.

[ Szerkesztve ]

(#3021) PhaetonV10 válasza #86973952 (#3020) üzenetére


PhaetonV10
tag

Csak, h mit jelent ezeknek a reggel. :F Mert gondolom jó elsők között lenni ne, hogy elfogyjon.

(#3022) #86973952 válasza PhaetonV10 (#3021) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem inkább a népszerűbb márkák fogynak el, meg más cikkek (laptop, tablet...stb.). Illetve a nagyon olcsó cuccok. 14,9k lesz a Lumia 530. A gond inkább az lesz, hogy az oldal nem fogja bírni...

(#3023) PhaetonV10 válasza #86973952 (#3022) üzenetére


PhaetonV10
tag

Na igen. Edigital se bírta, bár érdekes volt mert éjfél előtt egy órával szét tudtam nézni de miután be raktam a kosaramba 2 terméket tovább nem tudtam lépni hanem kiléptetett. Mindezt kb. 10 próbálkozás után is. Reméljük emagnál tanultak ebből és nem lesz akkora égés.

(#3024) Tompie válasza #86973952 (#3019) üzenetére


Tompie
őstag

fasza :)
emagon meg nem veszem meg, ott bolti garancia van.

(#3025) #86973952 válasza Tompie (#3024) üzenetére


#86973952
törölt tag

TeleMax sem jobb annál, szerintem.

(#3026) Tompie válasza #86973952 (#3025) üzenetére


Tompie
őstag

most, hogy voltam kint leadni a p6ot azért nekem szimpatikusak voltak és korrektek.
meg ők mégis szakszerviz, ha tutira tudnám, hogy emag oda viszi szervizeltetni az megint más lenne :)
ha jól emlékszem eddig te is azt mondtad inkább TeleMax mint máshol Józsi bácsi reszelgetné. :D

[ Szerkesztve ]

(#3027) #86973952 válasza Tompie (#3026) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ahogy érzed.

Én jól bevásároltam, érdemes volt ébren maradni. :) Sokat spóroltam. Amúgy kb. a 70 százaléka nem éri meg, de ez csak az én véleményem. Könyveket is nézzétek meg, van néhány elég jó, jó áron. A lényeget már elkapkodtuk, ahogy elnézem, bár 1-1 órát néha aludtam...

[ Szerkesztve ]

(#3028) Tompie válasza #86973952 (#3027) üzenetére


Tompie
őstag

jaaa de ezen nem veszünk össze :)

(#3029) #86973952 válasza Tompie (#3028) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem fogunk.

P7 el is fogyott, mindegyik szín. (meg ahogy látom a g630 is)

(#3030) edima10


edima10
tag

Van pár akció a Play Store-ban is. Épp most vettem meg az n7 player-t 250Ft-ért. A Poweramp is ennyiért megy most :)

[ Szerkesztve ]

(#3031) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

az összefoglalóban a "set_immutable.list korlátozásának kikapcsolása" részhez be lehetne írni zárójelben, hová kellenek szóközök, mert anélkül nem fog sikerülni.

#?*@&!

(#3032) Solad


Solad
őstag

Sziasztok!

A napokban léptem be a tulajdonosok táborába a vodafone jóvoltából, mert a P6-ot ,ár nem forgalmazzák így ezt kaptam helyette cserekészüléknek.

Gyári B123-mal érkezett a készülék, de azonnal felajánl egy frissítést B129-re. Jelenleg nincs semmi kifogásolnivaló a készülékkel, így nem erőltetném a frissítést, hacsak azt nem mondják itt a nálam tapasztaltabbak hogy érdemes (esetlegesen hogy mi szól mellette).

Amennyiben nem frissítek, hogyan tudom a beállítások és a rendszerfrissítés ikon felől az újdonságot jelző kis piros egyest eltüntetni? :)

Köszönöm! :R

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3033) Tompie


Tompie
őstag

A következő témát keresem (nem saját részre :) ) abban az 1.8GB-s packban nincs benne csak a preview képek de maga a téma nincs azaz nem találom, valakinek meg van esetleg ? :)
"Elegant" a neve.


Köszönöm

(#3034) #86973952 válasza Solad (#3032) üzenetére


#86973952
törölt tag

Üdv. nálunk, és legfőképp köszi az infót.

Számomra újdonság, hogy létezik már a B129. Annyit érdemes tudni, hogy a P7 -ek nagy többsége itthon B121-B133 -mal "szerelt". Kevés olyan van, amit B123 -mal adtak, illetve arra frissült B121 -ről. A B129 egy újabb infó, tehát ha van esetleg change log -od, akkor azt megköszönném. :)

Néhány dolog különbözik az általános FW és a tiéd között. Pl. nálad le lehet venni a fényképező hangját.

Majd ha lesz időd, akkor kérlek nézd meg azt, hogy a lebegő gomb bugot a B129 FW alatt már megoldották -e. Jelenleg az eu -s készülékekre elérhető FW -ken időnként eltűnik, illetve nem nagyon akar visszajönni. Tudomásom szerint a B123 alatt még létezett ez a probléma, talán a B129 javítja ezt...

Egyébként piros szolgáltatós a készülék? (közbel látom hogy már írtad) Független vagy függő?

Szerk.:
Szerintem a jelzést nem fogod tudni eltüntetni, amíg nem frissíted. DE próbálj meg az app -ba belépni (frissítés jóváhagyás nélkül), hátha eltűnik.

Bár mint írtam a B129 -et nem ismerem, de általában érdemes frissíteni, mert pozitív hatással van a készülékre. Gondolom felszabadít valamennyi memóriát, kicsit pörgeti a gépet, illetve kisebb javításokat tartalmaz. ??Talán a lebegő gomb bugot is??

[ Szerkesztve ]

(#3035) #86973952 válasza #86973952 (#3034) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lejárt a szerkesztési...

Én egyébként nem szoktam javasolni az OTA frissítést, inkább a hivatalos oldalról letölthető general verziót, 3 gombossal, biztonsági mentés után.

Majd utánanézek én is, hogy van -e ennek valahol letöltője.

Tompie:
Nekem ez első ránézésre az egyik téma átszínezésének tűnik, de majd utánanézek, hátha...

Látom a barátnődnek lesz. :D

(#3036) Tompie válasza #86973952 (#3035) üzenetére


Tompie
őstag

Nem tudom, hogy átszínezett-e de ez azt hiszem P6on gyárilag fent volt megszerette és most ezt keressük, és igen neki lesz :)
előre is köszönöm :)

(#3037) myself45850


myself45850
tag

Ma kaptam egy smst az 1840 számról. Így szól:
䅺⁥䵁䜠ㄱ〰ㄶ㐶㠹⁲敮摥泃ꥳ쎩琠쎡瑡摴畫⁡⡺⤠卐剉乔䕒⁦畴쎡牳穯汧쎡污瑮慫Ⱐ愠歩獺쎡汬쎭瓃ꅳ‴㠠쎳狃ꅮ⁢敬쎼氠盃ꅲ桡瓃댮⁁楳竃ꅬ泃굴쎡猠獴쎡瑵獺쎡琠湹潭潮쎶癥瑨整椠敍䅇⁦槃덫櫃ꅢ慮�

Google fordítóval próbáltam, de nem sok értelmet találtam benne. Ötlete valakinek??

(#3038) myself45850 válasza #86973952 (#3034) üzenetére


myself45850
tag

Vodafonnál kB. egy hete lehetett frissíteni 129-re

(#3039) repvez


repvez
addikt

Azt nem tudja valaki, hogy hogyan kéne beállitani a telefont vagy az appokat, hogy aminek kell az azonnal jelezzen ami nem az meg csak akkor amikor én használom?
Gondolok itt arra, hogy a Facebook app a régi telefonomon ha kaptam értesitést akor azonnal jött a telefonra wifin egy kicsit késve ha mobilnettel volt kapcsolat.
DE most a P7-nél meg wifin is volt hogy csak akkor jött az értesités ha elinditottam az appot és akkor kezdett el sűrün pittyogni, hogy ilyen és ilyen értesitésem volt, és volt olyan ami több órája küldtek .
A messengernél is késik a jelzés.
Facebook alatt félorás frissitési iklus van beállitva és hogy mindenről küldjön értesitést.

A gmail az szépen küldi azonnal az értesitést viszont naponta kapom a figyelmeztetést a nagy energiát fogyasztó appokról amiben a gmail az időjárás és olyan appok is vannak amiket el sem inditottam

A gmailnál most például 23mah fogyasztást irt ki, pedig csak annyit használom, hogy kérek értesitést ami az értesitő mezőben megjelenik és lehuzva oldalra elhuzva eltüntetek majd PC-n nyitom meg otthon , tehát az app nincs is megynitva csak a jelzés. a háttérbe is bezárom a progikat a cleanerrel.

Meg azokkal az appokkal mit kezdjek amik ugymond a müködéshez kellenek, mert a billentyüzet app is ott van a listában vagy az időjárás, ha ezeket letiltom akkor egyrést lehet nem tudom használni másrészt akkor mi értelme lenne az appnak.

A régi Defynél a CM11-es romnál igaz nem voltak ilyen energetikai figyelések,de a gamail és egyéb dolgok nem csak értesitést küldtek és nem futottak teljes erővel.

(#3040) Solad válasza #86973952 (#3034) üzenetére


Solad
őstag

Nocsak, az enyém lenne az első fecske?

Alapvetően azóta vagyok ellene az aktuális rom bolygatásának ha nincs vele semmi baj, mióta a GT540-emen 0.6-ról 2.2-re frissítettem és az addig kezes telefon kb. használhatatlanul lassú lett több újrafrissítés után is.

Az NW_LOCKED státuszból arra következtetek, hogy a telefon függő.

A lebegő gombot nem használtam eddig, így ki is van kapcsolva, de belövöm és figyelem, hogy hiba akad-e vele.

Pár napot várok még a frissítéssel, ha lesz bármi általad kért infóm akkor írom :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3041) #86973952 válasza #86973952 (#3035) üzenetére


#86973952
törölt tag

A spanyol Vodafone közlemény szerint ez szintén egyedi FW. Bár ez talán várható volt a B123 után. Javításokkal kapcsolatban bővebb információ nincs, de ahogy látom kisebb javításokat tartalmaz, ami kiterjed egyes app -ok értesítésre is.

Tompie:
Talán ebben? [link]

Solad:
Frissíteni szerintem érdemes ennél a telefonnál. Az OTA viszont nem igazán javasolt, legalábbis ha engem kérdezel.

A lebegő gombot én sem használom, de érdekes infó lehet annak, aki igen. Van az FW -ben erre is javítás, akkor az belekerülhet az összefoglalóba. Illetve talán ez lehet az első eu -s FW, amit ezt javítja. Majd kiderül, és köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3042) Solad válasza #86973952 (#3041) üzenetére


Solad
őstag

Rendben, köszi, akkor mindenképpen háromgombos lesz.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3043) GSPLR


GSPLR
senior tag

Sziasztok!

P7-L10V100R001C02B129

Ez jött kb másfél hete a Vodafone-tól. Azóta tesztelem, van már egy kis listám mi a különbség az előzőhöz képest. A lebegő gombot most nyúzom, 48 órát szánok rá, hogy kiderüljön javították-e. Egy-két érdekességet is rejt ez a frissítés, jól sikerült szerintem, bár az előzővel sem volt problémám (lebegő gombot eddig se használtam).

Frissíteni én ismét úgy frissítettem, ahogy mindig. Feldobta, rányomtam hogy online frissítés és annyi. Persze ehhez nem árt egy normálisabb wifi. Nekem még nem volt gond ezzel a módszerrel.

Korábban olvastam itt (azt hiszem) és megtudom erősíteni, hogy az MX player alatt semmiféle hang nincs semminek. Próbánál vettem észre, adtam neki egy esélyt és sok ponton megbukott nálam, így marad a jól bevált VLC for Android.

Huawei

(#3044) #86973952 válasza GSPLR (#3043) üzenetére


#86973952
törölt tag

Köszi. Kíváncsian várom az eredményt.

Lebegőt én sem használok, mert engem zavarnak az ilyen dolgok a képernyőn. Ettől függetlenül viszont nem szabad elfeledkezni azokról, akik használják, hiszen azért hasznos kis funkció.

Így tehát köszönöm az ezzel kapcsolatos visszajelzéseket, illetve ha találtok még valami mást is.

(#3045) Tompie válasza #86973952 (#3041) üzenetére


Tompie
őstag

Köszönöm, letöltöttem.
Ha ezeket a témákat felmásolom a telefonra ott gondolom fogok látni róla képeket!? mert így önmagában ezek a hwt fileok nem sokat mondanak :)

(#3046) #86973952 válasza Tompie (#3045) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen. Elvileg mindegyik kompatibilis a P7 -tel, de ez majd kiderül. Nem így lenne, akkor majd küldd át (vagy töltsd fel valahova) külön azt a fájlt, amire szükség lenne kompatibilitást varázsolni. Én nem szedtem még le ezeket a témákat.

Nem biztos, hogy a csomag tartalmazza, de egyelőre nem találtam kifejezetten erre a hwt -re utaló információt. Majd jelzek ha lesz. :)

(#3047) Tompie válasza #86973952 (#3046) üzenetére


Tompie
őstag

thx :R
nincs valami progi amivel PC-n meg lehet jeleníteni ezt a hwt filet ? :) csak egy előnézetet :)

(#3048) #86973952 válasza Tompie (#3047) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem tudok ilyenről.

Szerintem egy saját témaszerkesztő tudná olvasni és megjeleníteni, de ilyenről egyelőre nincs tudomásom.

(#3049) Tompie


Tompie
őstag

A telefon kezeli az UHS-I kártyát? ,mert én majd ilyet akarok beletenni.

[ Szerkesztve ]

(#3050) #86973952 válasza Tompie (#3049) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem igen, de ebben nem vagyok biztos. Class 10 miatt gondolom, illetve nem hiszem, hogy problémák lennének, max. nem tudod kihasználni a sebességét.

Ahogy látom max. 45 MB/s sebességet írnak, ami nagyobb állományoknál hasznos, bár szerintem erre a célra a Class 10 is bőven elég. Általában én a minimum értékkel szoktam találkozni, mivel az a garantált sebesség.

Class 10 -nek ugye azért ez a neve, mert a min. írási/olvasási sebessége ennyi, tehát ez a garantálható értéke.

Mennyi amúgy a kártya? Mert nem hangzik rosszul. Ki fogod tudni használni a sebességét? Nagyobb játékoknál pl. jól jöhet, bár szerintem jelentős különbség nem lehet a sima Class 10 -hez képest.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.