Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) rígel válasza rizso (#499) üzenetére


rígel
őstag

Legalább ugyanennyi embernél a 4,3" az alulról elmegy kategória!
Mekkora telefonod van? Használtál már (nem csak kézbevétel erejéig) 4,3"-os vagy nagyobb telefont? Én igen, és nem tartom nagynak a 4,7"-t, a 4,3-at viszont inkább kicsinylem már.

monti0222w:

Hogy kinek van igaza, már sosem fog kiderülni :)

[ Szerkesztve ]

(#502) rizso válasza rígel (#501) üzenetére


rizso
addikt

Volt Sensationöm, S2-m, páromnak meg ZTE Skate van :) Nagyobbal csak átmenetileg volt dolgom, de azok számomra már túl nagyok, kényelmetlen az egykezes használatuk - 4,3" is határeset.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#503) rígel válasza rizso (#502) üzenetére


rígel
őstag

Ha az s2-vel vagy a sensation-nel nem volt gondod,ezzel sem lenne, pár nap alatt megszoknád, utána nem kellene kisebb, hidd el :)
Persze ha viszonylag kis kezed van, és a 4,3" sem tudtad igazán megszokni igazán, akkor teljesen igazad van.
Meghallgatnám a véleményedet 1 hét one x használat után is :D

[ Szerkesztve ]

(#504) rizso válasza rígel (#503) üzenetére


rizso
addikt

Ha az aljánál stabilan fogtam az S2-t, akkor hüvelykujjal már nem tudtam lehúzni a "rolót", csak ha fogást változtattam, ami meg sokszor körülményes. Egyébként nincs hatalmas tepsi tenyerem se, szóval számomra biztosan nagy lenne a One X kijelzője. Nekem egy 4" körüli érték a megfelelő méret.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#505) rígel válasza rizso (#504) üzenetére


rígel
őstag

Így már értem, neked már a sensation méret sem komfortos, akkor valóban nem neked találták ki a one x-et.

(#506) rizso válasza rígel (#505) üzenetére


rizso
addikt

Hát nem...De hátha kiad a HTC egy One X minit is ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#507) zso79 válasza Xaels (#495) üzenetére


zso79
őstag

Xaels: Nem használtam, de követem mik a TI tapasztalataitok a másik topicban vele és az XDA-n... :(((

De ha már itt tartunk, kérjünk meg pár tulajt postoljon ide képeket az akksi használatról, képernyő használatról :)

Rígel: 180-nal kezdett és 152-ért is volt az expansysnál és akár hogy is számolom az biza nem 15k :) Azt már nem is említem h 148k volt (vagy talán még most is annyi) a T-nél.

(#508) rígel válasza zso79 (#507) üzenetére


rígel
őstag

Ne ferdíts!
Az Expansys-nál 175k-nál kezdődött, most 161k! Akárhogy számolom ez 14k csökkenés! A speedshopnál 180 k-ról indult, most 170k. Ez meg 10k diffi.
Azonos üzletek árait hasonlíts össze, azonos kondíciókkal! A T-nél pl. meg lehet venni 60 000-ért MM XXL-lel(havi 20k) Ilyen alapon azt is mondhatnád hogy120k árcsökkenés! Amúgy ott nem csökkent egy fillérrel sem.

(#509) zso79 válasza rígel (#508) üzenetére


zso79
őstag

Nem ferdítek! 179-cel indult az expansys-nál előrendelésben és 152-ért is volt náluk, egy héttel később vitték le az árát, ahogy a T elkezdte akciózni. Az S 149-cel indult. Nem kell osztani az észt, mindenki le tudta szűrni belőle, hogy a T-t csak azért írtam, mert ugyanúgy független készüléket vehettél náluk, hűség nélkül... Ez van...

(#510) rígel válasza zso79 (#509) üzenetére


rígel
őstag

Azt állítottad hogy 25-30k-val csökkent az ára! Én tényekkel alátámasztottam hogy az a 25-30k,a miről te hasraütésszerűen beszélsz, az valójában 10-15-k, és egyébként erősen függ a Forint erejétől. Most épp arrafelé megyünk, hogy még jobban csökkenni fog a differencia.
Nos, mi ez ha nem ferdítés? A tények leírása légbőlkapott félinformációk helyett észosztás lenne? Nem így gondolom....Ez van...

(#511) zso79 válasza rígel (#510) üzenetére


zso79
őstag

Komolyan nem értelek! Miért beszélsz arról, hogy most mennyi az ára meg hogy mi van a forinttal?!? Annyit írtam, hogy pár hét alatt esett 25-30k-t és egy ilyenre várok a One S-nél is. A 05.07-i héten 152 volt az ára, ennyi. :(((

Xaels: valóban mindenki máshogy használja, még szerencse, hogy a legtöbben leírjátok, hogy hogyan :) Nincs ilyenem (több alkalommal írtam, hogy még várok mert drága, hogy nem sikerült észrevenni?), ha lesz megnézem amit írtál. De ha van időd kísérletezgetni megnézhetnél rajta egy 90 perces filmet és elárulhatnád mennyit merül közben. Erről tudok pontos értékkel szolgálni.

[ Szerkesztve ]

(#512) Xaels válasza zso79 (#507) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen. Csak, hogy mások nem úgy használják mint te innentől kezdve nem tudod a 2-t összehasonlítani. Ez ugyanolyan mintha én az Anandtech-es tesztre hivatkoznék. Én sem használtam és 1S-t így nem tudom, hogy nálam az én szokásaimmal az mennyit húzna ki. Amúgy egyszerű összehasonlítást tudunk csinálni. Tedd fel a Shadowgun nevű játékot, állítsd be 50%-ra a fényerőt és hogy ne kapcsoljon le a megvilágítás majd indítsd el a játékot és hagyd a menüjét menni amíg nem jelez a telefon. Így picivel több mint 3óra kijelzőt ment folyamatosan. Itt az eredmény screenshotokban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#513) rígel válasza zso79 (#511) üzenetére


rígel
őstag

A Forinttal az van hogy az árfolyamától nagyban függ a készülék ára.
Eh, hagyjuk! :W Én ellenőrizhető tényeket írtam! Ennyi!

(#514) Xaels válasza zso79 (#511) üzenetére


Xaels
félisten

Betölthetek egy 90perces filmet. Gyári lejátszó vagy másik? Mekkora fényerőnél?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#515) zso79 válasza rígel (#513) üzenetére


zso79
őstag

rígel: Tény: 05.07 179-152=27 Ellenőrizhető, írj egy mailt az expansys supportnak.

Ellenben: "A Forinttal az van hogy..." ez igaz, de nem erről volt szó! Tényleg hagyjuk, mert mindenre reagálsz, csak arra nem amit írtam.... write-only mode :W :W :W

Xaels: 50%, wifi on, data connection on, lejászó azt hiszem gyári. Sajnos a hálózat Vodafone UK volt, azt gondolom nem tudod reprodukálni :D

[ Szerkesztve ]

(#516) rígel válasza zso79 (#515) üzenetére


rígel
őstag

Reménytelen!
Tudod mit, úgy van ahogy mondod :W 27 ezret esett az ára, ez a valóság! :C
Merthogy te ezt állítottad, nem pedig azt, hogy 2-3 hete pár napra a Forint erősödése miatt emlékeid szerint 152 ezer volt. Egyébként 179 meg az én emlékeim szerint soha nem volt ugyanitt. Én tényeket írtam, te meg jössz itt hogy járjak utána annak amit te állítasz? Ráadásul olyan dologról, ami az eredeti állításod szempontjából irreleváns.
Önigazolásként féligazságokkal csűröd-csavarod a mondataidat.
További szép napot.

(#517) zso79 válasza rígel (#516) üzenetére


zso79
őstag

Az eredeti állításom szempontjából irreleváns?!?! :W Pont hogy Te beszélsz teljesen másról! Pillants bele a másik topicba, pont Xaels kollégának írtam május elején, hogy az expansys-nál 21k-val olcsóbb mint, az edigital-nál, ahol akkor éppen 179k-volt. Utánna héten 152k lett, másnaptól, amikor elvileg a T akciója véget ért. Végig ezt állítottam, te meg folyamatosan a mostani áráról beszélsz...

Próbálsz itt jól kijönni belőle, hogy félreértelmezted más hozzászólását és támadóan bizonygatsz egy saját állítást, szép.... :C Neked is szép napot!

(#518) rígel válasza zso79 (#517) üzenetére


rígel
őstag

Ember, olvasd már el az eredeti állításodat!

(#519) zso79 válasza rígel (#518) üzenetére


zso79
őstag

"Abban meg csak bízom, hogy amint megindul a rendes forgalmazás ennek is esik az ára, ahogy az X esetében történt. Pár hét alatt 25-30k nem rossz "

Megkövetlek, mert esett 27k-t, viszont másfél hét után bizony megint drágább lett és azt balga módon nem írtam oda... :R

Esett 25-30k-t? IGEN! Ezt állítottam? IGEN! Most is annyi a különbség? NEM! Mondtam egy szóval is? NEM!

[ Szerkesztve ]

(#520) Xaels válasza zso79 (#519) üzenetére


Xaels
félisten

Az a baj, hogy kicsit elbeszéltek egymás mellett. Lényegében nem az ára esett Expansys-nál sem hanem az árfolyam ingadozása okozott ilyen mértékű árváltozást forintban. Ott a központi árból számolnak ami EUR-ban van megadva, ha változik az árfolyam akkor változik az ár is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#521) rígel válasza zso79 (#519) üzenetére


rígel
őstag

Köszönöm, hogy belátod.
Amúgy igaza van Xaels-nek, lényegében ugyanezt mondtam csak más szavakkal.

(#522) zso79 válasza Xaels (#520) üzenetére


zso79
őstag

Ezzel nincs is baj, csakhogy 3-4 forintos arfolyamingadozas nem general ekkora kulonbseget egy 5-600 euros tetelnel. Az akkori keszletuk meg kifutott masfel het alatt es utanna lett megint dragabb.

Filmmel vegeztel? :) Kivancsi vagyok.

(#523) Xaels válasza zso79 (#522) üzenetére


Xaels
félisten

Sajnos nem 3-4 forintokról van szó :(

Nemsokára vége. A Paul c. filmet nézem. De csak Dice player vitte így azzal nézem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#524) Xaels válasza Xaels (#523) üzenetére


Xaels
félisten

Vége a filmnek itt az eredmény:

Film vége
Battery Use
Display

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#525) zso79 válasza Xaels (#524) üzenetére


zso79
őstag

Koszi! Remelem legalabb szorakoztal es nem csak a kedvemert csinaltad :) Nalunk 100%-rol 80%-ra merult ket resz showder klub alatt. Negyedik toltes utan volt az akksi es Voda UK halo, eleg jo tererovel.

(#526) Xaels válasza zso79 (#525) üzenetére


Xaels
félisten

Jól szórakoztam, egész jó film ez a "Paul" :D Azért az a 6-7% nem olyan sok difi cserébe sokkal nagyobb a kijelző. Telenor full térerő van nálunk, esetenként 7Mbps-t is mértem Sensationnel Speedtesten.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#527) zso79 válasza Xaels (#526) üzenetére


zso79
őstag

"Látják a zöld bálnát?" :D

(#528) monti0222w válasza rígel (#521) üzenetére


monti0222w
addikt

Telefonról szeretnék többet megtudni és nem értelmetlen vitákat akarok olvasni! Nekem egyébként mindkét telefon tetszik és jó kivül is és belül is! :K

EZ olyan kinek nagyobb......

[ Szerkesztve ]

(#529) randras


randras
veterán

Hmm.. megtetszett a teló!

145k-ért baráti, csak ez az akksi, meg a memória! :(

A kijelző viszont SAMOLED, nem is rossz.

(#530) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Ha egy One S alapból nem dobja ki a magyar nyelvet lehetőségnek, amit ugyan nem értek, de itt is működik a customization provide settingses trükk, mint a Sensation esetében?

(#531) randras válasza pingwin011 (#530) üzenetére


randras
veterán

(#532) kukucskad válasza pingwin011 (#530) üzenetére


kukucskad
tag

Működik...

(#533) stvnppp válasza randras (#529) üzenetére


stvnppp
senior tag

Szerintem is ez a One sorozat legszimpatikusabb ajánlata.
Nálam memória még oké, de az akksi az tényleg kiábrándító, és a gyenge pontja.

Kicsit sajnálom is, hogy nem nagyon kerül be (tudtommal) a szolgáltatók listáiba, és emiatt nem is igazán fog elterjedni.

(#534) crhis86 válasza stvnppp (#533) üzenetére


crhis86
tag

Az üzemidő elvileg jobb, mint a One X-nek (legalábbis még áprilisban úgy volt, azóta javult az X-é a frissítéseknek köszönhetően, de szerintem az S-é is).
A szolgáltatók kínálatába pedig be fog kerülni, méghozzá mindháromhoz, de még függetlenül is csak most júniusban fog megjelenni a teló, arra számolj pár napot-hetet és utána.
Várom már mint a messiást :)

Akinek már van fekete, tudna írni, hogy hogy áll az övé a kopással?

(#535) stvnppp válasza crhis86 (#534) üzenetére


stvnppp
senior tag

Az tök jó, erről nem is tudtam... Még meg sem jelent. :B

(#536) randras válasza crhis86 (#534) üzenetére


randras
veterán

"de még függetlenül is csak most júniusban fog megjelenni a teló"

Nem értem, miről beszélsz. :F

(#537) Alfa Centauri válasza stvnppp (#533) üzenetére


Alfa Centauri
csendes tag

Már egy ideje megjelent az egyik szolgáltató újságjában http://www.vodafone.hu/letoltes/mobileum/12apr.pdf
, a smart boltjukban azzal az információval kecsegtettek, hogy júniusban már kapható lesz.
Ha a mostani sensation árának magasságába fog betagozódni, akkor jó versenyző lehet a piacon véleményem szerint.

A tulajoktól kérdem, mennyire látjátok szükségesnek külön tokkal védeni?
(nem vagyok egy túlzottan ügyetlen alkat ,de évente egyszer-kétszer csak a földön landolnak a készülékeim,gondolom ez átlagos s általános jelenség)

(#538) karcsi3 válasza randras (#536) üzenetére


karcsi3
tag

Arról hogy ez nem hivatalos forgalmazás nem erre a piacra szánt termék.
A magyar piacra júniusba kezdik el szállítani a termékeket mert a burkolattal volt 1kisebb malőr és ezért sok terméket újra kellett gyártani.
Amit te linkeltél azt más országba szánták csak behozták.

De amúgy a kép alatt írják is hogy a készülék Németországból importált.

[ Szerkesztve ]

(#539) crhis86 válasza Alfa Centauri (#537) üzenetére


crhis86
tag

a Smart store-ban van ki rakva egy példány nyomogatni?

randras: így van, az szürkeimportból származik

[ Szerkesztve ]

(#540) randras válasza karcsi3 (#538) üzenetére


randras
veterán

Az nem gond, a régiókód stimmel, adót meg fizessen, aki szeretne. :P

(#541) Alfa Centauri válasza crhis86 (#539) üzenetére


Alfa Centauri
csendes tag

Pár hete voltam abban a boltban, akkor még nem volt.
Elvileg szólni fognak ha érkezik hozzájuk, mert leadtam rá a rendelést, igaz tesztpéldánnyal rendelkezhetnek előbb is...szóval nem tudom :)

(#542) Sherkulás válasza pingwin011 (#530) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Működik

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#543) agyas11111 válasza zso79 (#522) üzenetére


agyas11111
tag

"Ezzel nincs is baj, csakhogy 3-4 forintos arfolyamingadozas nem general ekkora kulonbseget egy 5-600 euros tetelnel."

A ONE S 430-440 EUR között mozog egy ideje mar.

[ Szerkesztve ]

(#544) crhis86


crhis86
tag

Nah kiírták a Speedshop oldalán, hétfőn fog megjelenni náluk. :C
Ez már hivatalos eladás lesz, nem szürkeimport. Remélem a szolgáltatók is minél hamarabb felveszik a kínálatukba :) :DD

(#545) Sherkulás válasza karcsi3 (#538) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Hihu, nincs olyan hogy Magyar piac :) Ugyanaz az EU változat lesz magyarországon is ami mindenhol az EU-ban :) Más kérdés , hogy a forgalmazás megkezdésének a napjan itthon nem lehett még kapni, kicsik vagyunk. HTC hivatalos listáján a forgalmazástól kezdve fenn van az összes HU viszonteladó. Lesz itthon amikor a készlet elosztásban arra a szintre jut HTC, hogy HU is kap. Tök egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#546) m_makai válasza Alfa Centauri (#537) üzenetére


m_makai
tag

Szerintem felesleges a tok, hacsak nem akarod eladni később. Szürkét használok, két helyen már pontszerűen jött le festék, de az eltűnik. Ugye visszaszürkül az alumínium. Eddigi 1 hónapos tapasztalat alapján, nincs rajta karcolás, sérülés. Nem vigyázok rá jobban mint korábbi telefonokra, simán zsebben kulcs mellett tartom. Nem ítélem el aki, vesz rá méretes védőtokot de azzal pont a vékonyságot veszíti el a telefon.

(#547) agyas11111 válasza m_makai (#546) üzenetére


agyas11111
tag

Hallo, ez 4,3-as!! Hogy a francba rakod te zsebre ! :Y Engem kb eddig az tartott vissza, hogy ezt nem lehet rendesen hordozni. (Csajoknak ugye mindig ott a taskajuk, tetszes szerinti nagysagu mobil elvan azokban.)

(#548) BenHans


BenHans
addikt

[link] ez így egyáltalán nem rossz... a végén elég jó véleménnyel vannak az akkuidőről... :K :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#549) m_makai válasza agyas11111 (#547) üzenetére


m_makai
tag

Pont azét fér el mert vékony. Ha a másik zsebedbe elfér egy pénztárca akkor ez is el fog. Nyilván ezért sem veszek rá méretnövelő tokot. Az akku idővel meg semmi gond nincs. Többször le lett már írva a fórumra, csak eltűnt a szemét között. Ha okos telefonnak használod akkor bírja. (telefonálás, web, mail, pdf olvasás) Ha arra használod amire notebookot kéne, akkor nyilván le fog merülni akár 8 óra alatt is.
Edit: nem csak a 4,3 számít hanem a házméret/képernyő arány. Abban meg egész jó.

[ Szerkesztve ]

(#550) Sherkulás válasza m_makai (#546) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Egyetértek, én se használok tokot. Bar én néha nem értem meg a tokosokat :) Láttam már olyat, szilikontok + védőfólia ami alaposan le volt már levegősödve. Persze ha valaki el akarja adni egy év múlva, csak akkor ezekkel hol az élmény...

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.