Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Balinov válasza Djuree (#650) üzenetére


Balinov
félisten

ha neked az One S szar, akkor mi a jo telefon? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#652) Djuree válasza Balinov (#651) üzenetére


Djuree
félisten

irónia ember, irónia :DD ha szar lenne nem venném meg :N az x csak 8k-val drágább nekem a vodánál, nem tudok dönteni. ez is bőven elég lenne nekem, de a jövőre nézve...nemtom :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#653) redbiro válasza Djuree (#652) üzenetére


redbiro
őstag

t-nél vajon mikor jelenik meg?
egyelőre parkoltatják a hamarosan kategóriában.

it never gets easier, you just go faster

(#654) Balinov válasza Djuree (#652) üzenetére


Balinov
félisten

:DDD pisz. kicsit zizi napom van.

Sensation utan, mikor ment a haztol, en is vacilaltam az X vagy az S kozott, de nekem az S jobban tetszik.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#655) Balinov válasza nexusking (#649) üzenetére


Balinov
félisten

szia nexusking

1-es kerdesedre nem tudom a valaszt, 4-ik droidos HTC-m, de meg semmit nem rootoltam.

2: A hatlapi resz sztem strapabiro, Sensationon is hasonlo volt, azon szeptember ota nem nagyon vettem eszre kopast. Elolapon kijelzo alatti/feletti fenyes felulet szinten strapabiro es a Sensationon is jol birta. Tobbet errol nem tudok, 2 hete sincs meg meg a telefon.

3.A prios gyuru, ami az optikat korbeoleli kiall kb 1-1,5mm-re a haztol, de magatol a kamera lencsetol alig, par tized mm, talpas saccografom alapjan. viszont meg igy is biztonsagosnak erzem.

4. Ime par screenshot:

CoPilot

Android Play

HVG alkalmazas

Lathato, hogy eleg vegyes a kep. Szerintem ahogy felfutnak az ICS-vel piacradobott cumok, a fejlesztok ugy mozdulnak ra jobban erre a problemara.

Ha meg kell info, ne habozz

udv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#656) nexusking válasza Balinov (#655) üzenetére


nexusking
aktív tag

Ha esetleg ezen programok közül ki tudna valaki próbálni minél többet menü-sáv szempontból, azt megköszönném :K
AB Space, BpMenetrend(!), Chrome Beta, Cut the Rope, Dropbox, Facebook(!), File Manager, Fruit Ninja, Temple Run, PlayerPro(!), RealCalc, Sygic(!)
A felkiáltójeleseken kívül úgy általában a játékoknál ottvan e a sáv?
Még valami kérdés az előbb eszembe jutott, de már elfelejtettem. :DDD

(#657) MCs88 válasza Djuree (#650) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ha már vodánál veszed kíváncsi vagyok, hogy szürkében meg feketében is van-e, illetve, hogy adnak-e hozzá urBeats fülest.

(#658) Balinov válasza MCs88 (#657) üzenetére


Balinov
félisten

beats fulesrol ugy emlekszem, mar a Mobilarena-s teszt is azt irta, hogy nem jar. sima HTC agybadugost adnak (ki se bontottam)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#659) MCs88 válasza Balinov (#658) üzenetére


MCs88
aktív tag

Voda valamelyik országban adta hozzá (youtube-on van is csomó videó a pakkról). Hátha itt is.

szerk: Angliában: http://www.youtube.com/watch?v=zqFxJ4UL2j8

[ Szerkesztve ]

(#660) nexusking válasza MCs88 (#659) üzenetére


nexusking
aktív tag

One x-ből volt pár amihez adtak a vodánál, asszem írták többen is az OX-es topikban.
Viszont abszolút nem értem, hogy miért nem adnak akár az s-hez, akár az x-hez beats fülest, ha egyszer így volt beharangozva, még szerződést is kötöttek. És én biztos vagyok benne hogy még az árat is megdobták emiatt annak ellenére hogy nem is adják hozzá :(((

(#661) Balinov válasza nexusking (#660) üzenetére


Balinov
félisten

plane ugye, hogy a hatlap aljan ott virit a beats audio logo..

apropo hang, kicsit kasuki vagyok, igy kellemes meglepeteskent ert, hogy Sensationhoz (de akar Legendhez, Herohoz, vagy SE P990i-hez) kepest jobb a beszelgetes hangereje, nem beszelve a kulso hangszororol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#662) MCs88 válasza nexusking (#660) üzenetére


MCs88
aktív tag

Egyébként a speedshop is a csomag tartalma résznél azt írja, hogy "UR Beats headset". Hátha sikerült vodának is beletenni.

[ Szerkesztve ]

(#663) Balinov válasza MCs88 (#662) üzenetére


Balinov
félisten

ne legyen igazam, de ez alapjan kotve hiszem de a Techradar is errol ir

szerk:
crhis86: ugy legyen, en csak azt tudom elmondani, en mit kaptam hozza az itteni szolgaltatotol. De majd ha Djuree megvette a vodanal, ugyis beszamol rola sztem...

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#664) nexusking


nexusking
aktív tag

Milyen hangchip van a telefonban?

(#665) crhis86 válasza Balinov (#663) üzenetére


crhis86
tag

Ez alapján lehetséges: [link]

Válassz egy új HTC-t és mi Madonnát adjuk mellé, a HTC ONE X-hez urBeats füles is jár!
Lehet, hogy az S mellé is adnak majd.

(#666) nexusking válasza Balinov (#663) üzenetére


nexusking
aktív tag

Na írtam a gyorsboltnak egy emailt, remélem tudnak rá használható választ adni.

(#667) crhis86 válasza nexusking (#664) üzenetére


crhis86
tag

Ezt nem találtam, de a gsmsarena-s cikkben nagyon dicsérik a hangzást: [link] (lap alja)

(#668) Balinov


Balinov
félisten

nexusking, # 656-ra. (bocsi, fas*om elhagyom ma melohelyen, most tudok csak erre valaszolni)

AB Space, BpMenetrend(!), Chrome Beta, Cut the Rope, Dropbox, Facebook(!), File Manager, Fruit Ninja, Temple Run, PlayerPro(!), RealCalc, Sygic(!) kozul csak a

Chrome Beta, Dropbox, FB kliens, RealCalc van fenn, igy errol tudok screen capture-t adni.

Chrome Beta

Dropbox

Facebook

RealCalc

Jatek perpill csak a Super Stickman Golf van fenn, annak a menuje igy nez ki (alkalmazas fullscreen hiba nelkul)

udv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#669) nexusking válasza Balinov (#668) üzenetére


nexusking
aktív tag

Hálás köszönet a screenekért. :R
Azért úgy látom még egyáltalán nem minden esetben megoldott a dolog. Így azért meggondolom hogy ez legyen, S2, vagy S3 :W

(#670) crhis86 válasza nexusking (#669) üzenetére


crhis86
tag

Ha nem ódzkodsz a garivesztéstől (ugyanis még sajnos nincs s-off), akkor custom romokkal ez könnyen orvosolható.

Balinov: nem, csak az új HTC-ken van ez a fekete menüsáv, mert ezeknek nincs dedikált menü gombja

[ Szerkesztve ]

(#671) Balinov válasza nexusking (#669) üzenetére


Balinov
félisten

Nagyon szivesen.
en nem gondolkodnek, sztem ami gyari ICS-s One S-en igy nez ki, az igy nez ki SGSIII-on is (SGSII-t nem emlitem, azt nem tapogattam sose).

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#672) nexusking válasza crhis86 (#670) üzenetére


nexusking
aktív tag

Egyenlőre még nem értem teljesen a HTC-rootolás pocedúráját. Amint megoldható lesz hogy ha szükség van rá akkor visszarakjam a gyári romot, és visszacsináljak mindent ahogy volt, akkor valószínű hogy nem bírom majd sokáig romcserélgetések nélkül.
Vagy HTC-nél ez nem lehetséges? Ha már egyszer rootoltam, akkor nincs visszaút? :Y

(#673) Djuree


Djuree
félisten

hát baszik se lenni a vodánál :W ez kis vidéki üzlet, nem tudom pösten van-e már a vodás boltokban.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#674) crhis86 válasza nexusking (#672) üzenetére


crhis86
tag

Lehetséges, amint az okosoknak sikerül az S-OFF

(#675) BenHans válasza Djuree (#673) üzenetére


BenHans
addikt

Nincsen még itt Budapesten sem, most érdeklődtem meg... :(

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#676) nexusking válasza nexusking (#666) üzenetére


nexusking
aktív tag

Gyorsboltnál nem Beats fülessel árulják sajnos :(

(#677) MCs88 válasza nexusking (#676) üzenetére


MCs88
aktív tag

Azért figyelhetnének, hogy mit írnak ki az oldalukra. Egy ~15k-s füles azért nem mind1 kategória a "Csomag tartalmában".
:(

(#678) imicsavo


imicsavo
csendes tag

Sziasztok! Tegnap lettem tulaja egy ilyen készüléknek. Megnéztem quadranttal a system infót.
http://mobilarena.hu/dl/upc/2012-06/12/386845_v6gbriclzbafc5zr_2012-06-12_20-52-42.png
http://mobilarena.hu/dl/upc/2012-06/12/386845_ufg4ucpkcylkde5s_2012-06-12_20-52-50.png
Ez azt jelenti hogy itthon a régi processzorral szerelt telefonokat árulják?
A dobozára Z560e van írva mint típus.

(#679) Xaels válasza imicsavo (#678) üzenetére


Xaels
félisten

Hol vetted? Ez S3-as verziónak tűnik :F

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#680) BenHans válasza imicsavo (#678) üzenetére


BenHans
addikt

Hol vetted a készüléket? Xaels megelőzött... Remélem szolgáltatókhoz S4es kerül...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#681) redbiro válasza imicsavo (#678) üzenetére


redbiro
őstag

speedshop?

engem csúnyán átbasztak a desire anno. elvileg ugye nem brandelt készülékeket árulnak, ezzel szemben egy komplett szériát adtak el voda-germany carrier-rel.
az asztalt nem borítottam végül rájuk, mert nagy baj nem történt, nem befolyásolja a működést, kivéve, hogy a minden custom rom németül indul alapól, meg goldcard kell majd a root eltüntetéséhez.
de ettől még patkány húzás.

it never gets easier, you just go faster

(#682) MCs88


MCs88
aktív tag

[link]

"the S3 variant will launch across Asia-Pacific regions and some (as-yet unspecified) European markets" Ettől tartottam, hogy mi leszünk az unspecified Europen market....

(#683) BenHans


BenHans
addikt

A dobozán nincs véletlenül rajta hogy mi az ábra?
Mert anno desire-nél volt hogy csak onnan tudtad hogy milyen kijelző van benne ugye (amoled elfogyott és slcd-vel nyomták utána) hogy a dobozra rá volt írva hogy Amoled display vagy slcd...
Ez így nagyon bukta legalábbis nekem mert nálam kiesik ez az opció ha Smal van szerelve, már csak egy reményem van, hogy Vodafone-nál S4es lesz, bár az talán reménykedésre ad okot hogy a Mobileum(vodás magazin)ban 1,5GHz val van írva... :(( [az készülékadatok részletes összesítésében] [a legutsó havi]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#684) MCs88 válasza MCs88 (#682) üzenetére


MCs88
aktív tag

Úgy tűnik hogy a Z520 az S4-es és a Z560 az S3-as. Ezt elvileg írja a dobozon is. Kérem erősítse meg ezt akinek már megvan a teló.

(#685) crhis86 válasza BenHans (#683) üzenetére


crhis86
tag

Speedshopban is S4-gyel szerelt van a honlapjuk szerint

(#686) Balinov


Balinov
félisten

imicsavo: legfrisebb free Quadrant-tal nezted?

Megnyugodtam, igaz es masokat nem vigasztal, viszont hatha segit

dobozon a modellszam : Z520e

crhis86: gyorsbolt honlapja szerint Beats fules is van hozza :(

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#687) imicsavo


imicsavo
csendes tag

A gyorsboltban vettem tegnap. Ma el voltam foglalva a rendszer megismerésével, most este néztem meg a legfrissebb quadranttal.
A telefon szuper, de azért bosszant egy kicsit ez az apró "malőr". :(((
Bár nekem adhatták volna 1 magos procival is, 5230 után minden megy mint a villám.
A dobozára rá van írva a modellnél (legfelső sor) Z560e
A plombánál fel van még tüntetve egy pár országnév: AL, BG, BiH, BY, CZ, EST, HR, HU, LT, LV, MD, MNE, MK, MT, RO, SK, SLO, SRB, and UA

(#688) Bailey válasza redbiro (#681) üzenetére


Bailey
senior tag

Nézd meg a Blackberryket a honlapjukon: [link]
Van ott pl: BlackBerry Bold Touch 9900, fekete + magyar nyelv (T-Mobile logóval), vagy BlackBerry Bold Touch 9930, fekete (Verizon logoval)

Az viszont szívás ha a magyar piacra az S3-as modellek jönnek. Márpedig az eggyel feljebb lévő lista alapján az egész régiónk az fogja kapni.

[ Szerkesztve ]

(#689) Bailey válasza imicsavo (#687) üzenetére


Bailey
senior tag

Azt írja valahol hogy mekkora akku van benne? Mert ugye az S4 alacsonyabb fogyasztású mint az S3. És ha magasabb órajelen fut akkor főleg nagyobb a fogyasztása, szóval ha ugyanakkora akku van benne mint az S4-esekben az gáz.

(#690) imicsavo


imicsavo
csendes tag

Az akkuról nincs infóm. 1-2 hét használat múlva kiderül meddig bírja.
Akinek az S4-es verzió van hol vette?
Lehet hogy az első magyar verziók S4gyel jöttek, a szolgáltatókhoz viszont már az S3asok kerülnek. (ez majd később úgyis kiderül)

[ Szerkesztve ]

(#691) rígel válasza Bailey (#688) üzenetére


rígel
őstag

Nagy a hiány S4-ből, egyértelmű hogy a zsírosabb piacokat fogják preferálni. Ez van, rossz helyre születtünk. Szerintem ha megjelenik Európában a ONE XL S4 Soc-al, szépen ki fognak kopni az S4-es One S-ek, amik amúgy is veszélyeztetik a One X eladásokat.

(#692) redbiro válasza Bailey (#688) üzenetére


redbiro
őstag

ez így rendben is lenne, ha ennek tudatában vettem volna.

it never gets easier, you just go faster

(#693) Al Capone


Al Capone
tag

Felvilágosítana valaki, hogy mik ezek az S3 - S4 verziók?

Nem igazán vágom, eddig folyamatosan követtem a topicot, nagyon tetszik a teló, már csak arra várok, hogy valahol meg tudjam tapizni élőben. Az X-et már próbáltam, nekem hatalmas, kényelmetlen lenne, szóval mindenképp maradok az S-nél, csak most nem igazán értem, hogy min megy a vita.. :) Természetesen a jobbat szeretném megvenni, ahogy látom itt mindenki, de úgy tűnik velünk magyarokkal megint kitolnak..

(#694) MCs88 válasza Al Capone (#693) üzenetére


MCs88
aktív tag

Röviden: 2 verzió van a telóból, az eredetileg is meghitdetett 1,5Ghz-es Snapdragon S4es procival és a balkánnak (köztük M.o.), meg Ázsiának szánt 1,7Ghz-es Snapdragon S3-al. Nyilván az S4 szeb jobb. Az ára meg ugyan annyi a szarabb procival is.

(#695) lafaty80 válasza MCs88 (#694) üzenetére


lafaty80
őstag

Azért mondjuk ez egy kicsi gusztustalan húzás a HTC-től.

Annó ZTE Blade-nél volt hasonló, amibe én is belecsöppentem. ott a beígért 512MB RAM helyett csak 256MB volt. Igaz, hogy ezt firmware frissítéssel megoldották, de a hozzállás a T részéről (mondjuk most nem ők tehetnek majd róla) is gusztustalan volt.
Hiába vertem az asztalt, hogy átverés és igazam van, és hogy nem mindegy mit mennyiért veszek, a válasz csak annyi volt hogy annyival is elmengy nem?

De kérem, ha én One S-t akarok venni, akkor a beígért S4 SoC-os telót akarom, nem valami olcsóbb megoldást, nem?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#696) Al Capone válasza MCs88 (#694) üzenetére


Al Capone
tag

Értem, vagyis nem teljesen, mert ugyan az 1,7 több, mint az 1,5, de biztos más tényezők is közrejátszanak. Ezt azt hiszem nem is akarom megérteni.. :D

Köszi a gyors választ! :) Ha vásárlásra kerül a sor, akkor erre mindenképp odafigyelek.

(#697) marlboromen válasza imicsavo (#687) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Ebben az a gáz, hogy a gyorsbolt weboldalán az s4 procis adatok vannak fent. Megrendelem, oszt kapok egy s3-ast?

(#698) zso79 válasza imicsavo (#690) üzenetére


zso79
őstag

Én a helyedben visszavinném! Nem azt kaptad, amit hirdetnek és nagyon nem egy kategória a kettő!

(#699) hétalvó


hétalvó
addikt

akkor mázlim hogy nem ott vettem, gondolom az összes hivatalos garis már 560 lehet... még a végén örülhetek, hogy sufniban vettem egy franciát :)

egyébként szerintem is veszélyezteti az one x-et és így oldják meg, csak ugye akkor más néven kellene kiadni.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#700) Djuree


Djuree
félisten

mit kell nézni a dobozon hogy az új procis legyen?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.