Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Jeanne d'Arc

Én már frissítéssel kaptam a telót. 4.1.1 van rajta.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5002) Sátán44 válasza Jeanne d'Arc (#5001) üzenetére


Sátán44
addikt

Mikori kiadású telefonod?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#5003) Jeanne d'Arc válasza Sátán44 (#5002) üzenetére

12-06-12. Németországból származik.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5004) Sátán44 válasza Jeanne d'Arc (#5003) üzenetére


Sátán44
addikt

Akkor még a környéken sem volt a JB, legalábbis HTC One S-re :F

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#5005) szuladam


szuladam
aktív tag

na srácok, protection!

ki mire szavazna, esetleg tapasztalatok?
egyik haveromnak ilyen van one x-én, nagyon praktikus tud lenni, remekül véd és nem is olyan csúnya
a másik ez lenne, GS3on láttam ilyet ami a legjobb benne hogy teljesen átlátszó ezért nem takarja a one s szépségét, viszont ennél kicsit sokallom az árát. Nem értem hogy az olcsóbb kategóriába miért nincs átlátszó hard case. mindenütt csak a csili vili színeseket találom meg...
harmadik opció ez a full body screen protect, azaz elől hátul fólia védi

valaki találkozott ezekkel?

(#5006) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Szerintetek ha hosszú távra tervezek, mennyire lehet jó a One S? Ugyebár 2magos, aminek bőven elégnek kell lennie, bár a "többmag" a jövő...de nem is annyira a hardver izgat, mint inkább a frissítések. Ugyebár egy Nexus telefon sokáig kap frissítéseket (lásd a Nexus S 5 vagy 6 updatet élt meg)....és hát ha veszek is akkor legalább 2 évre veszem...

Vagy legyen inkább a One X, erősebb hardver, valószínüleg tovább marad a topon...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5007) Jeanne d'Arc válasza Sátán44 (#5004) üzenetére

Gondolom nem akkor tette rá az első tulaj. Én már így kaptam és ez a lényeg. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5008) Sátán44 válasza Jeanne d'Arc (#5007) üzenetére


Sátán44
addikt

Jah így már értem. Azt hittem újonnan vetted. :B

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#5009) engusz válasza 307 (#4994) üzenetére


engusz
veterán

Ez valami külső program lehet, mert egyik eleme sem hajaz a Sense vagy a gyári Android felületre

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5010) Jeanne d'Arc válasza Sátán44 (#5008) üzenetére

Nem, általában mindig használtat veszek.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5011) probizz


probizz
tag

Hol lehet most legjobb áron gyártói garisat venni?

Ez a home screen bug dolog hogy áll most? Azt tudom, hogy nem általános hiba, de csak jó lenne tudni, hogy van-e már javítás rá. Ha jól gondolom ilyenkor újra kell indítani a készüléket.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5012) csaby87


csaby87
csendes tag

sziasztok:)..tegnap kaptam a htc one-s et..hasznaltan jott.nagyon megszerettem egybol de sajnos mar baja van..a mobilnetet egyszeruen nem kapcsolja be..bekapcsolva azt irja ki h disconnected..jelzem h a telefon erkezesekor safe modban indult...azt egy hardresettel kiiktattam es azota se mukodik a mobil net..ha valakinek valami otlete van pls help..nagyon koszonom elore is

(#5013) Sátán44 válasza csaby87 (#5012) üzenetére


Sátán44
addikt

Gyári adatok visszaállítása, Factory reset legvégsőbb esetben, hátha ezek közül valamelyik megoldja a problémád.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#5014) csaby87 válasza Sátán44 (#5013) üzenetére


csaby87
csendes tag

azokat kiprobaltam sajnos semmi..ugyanaz a problema maradt..:(

(#5015) istnag válasza csaby87 (#5014) üzenetére


istnag
addikt

Az APN -ek jók?

(#5016) szuladam válasza csaby87 (#5014) üzenetére


szuladam
aktív tag

A net beállításoknál be kell állítani a szolgáltatnak megfelelő, beállításokat

(#5017) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Ehhez mit szóltok? ÁRban nem rossz, fekete, ha jól tudom ez a kerámia borítású (valóban kopik????), 1,5Ghz-es proci, vagyis S4, és 24hónap gyártói gari. Szerintetek?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5018) Jim-Y válasza volvoguy (#5017) üzenetére


Jim-Y
veterán

Tokban nem kopik, én is innen vettem, gariztatásnál nem volt különösebb probléma, de a htc szervíz nem egy gyors dolog...

Azt kell, hogy mondjam, hogy bevállalhatod, nem fogsz ráfázni, ha valami baja lenne, akkor is vissza tudod majd vinni javíttatni.

(#5019) mola027 válasza volvoguy (#5017) üzenetére


mola027
csendes tag

Már korábban ajánlották ezt. Vannak, akik itt vásároltak.

(#5020) volvoguy válasza Jim-Y (#5018) üzenetére


volvoguy
addikt

De a fekete verziónál ez a kerámia-mizéria tulajdonképpen micsoda? Ha jól tudom full fémházzal van dolgunk (unibody), ami a különleges eljárásnak köszönhetően nemcsakhogy kerámibevonatú, de anyagában is fekete....viszont a neten a kopós képeken meg látni hogy a lepattogzás alatt ott fehérlik vmi...most akkor? Kamu az egész?

[link]

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5021) DokiBaxxi válasza volvoguy (#5020) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nem tudom pontosan, hogy mi az eljárás, de elvileg a fém házra 10.000 V feszültséget vezetnek, ezáltal egy nagyon ellenálló bevonat képződik a fémen és ez adja a fekete színt is (de nem az egész fém ház lesz fekete, csak egy külső része). A nagyon ellenállóságról csak annyit, hogy lekopogom, nálam nem kopik, valakinél igen, valakinél nem, valamit elrontottak rajta, de szerintem az újabb szériák javítva vannak.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#5022) volvoguy


volvoguy
addikt

Gondolom azért a többség, különleges eljárás ide vagy oda, tokban hord egy ilyen készüléket, én is a jelenlegi Nexus S-t. Tudtok olyan tokot, ami véd is leeséskor, de mégsem bumfordi. Nem lesz tőle az amúgysem kis készülék mégnagyobb....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5023) h65535 válasza volvoguy (#5022) üzenetére


h65535
tag

Nem a legolcsóbb, de nagyon patent!
Van szürke és áttetsző is belőle.

[ Szerkesztve ]

(#5024) Jim-Y válasza volvoguy (#5022) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én ezzel szemeztem/szemezek, csak hát nem a legolcsóbb, de mondjuk erről elhsizem, hogy ha kis távolságból leejtem, akkor meg is védi, főleg a Defender.

(#5025) engusz válasza h65535 (#5023) üzenetére


engusz
veterán

Nekem a fekete van. Tényleg nagyon komoly tok, minőségi mind anyagra, mind tapintásra. Egyszerűen érződik rajta, hogy nem az 2-3 dolláros kínai vacak. Viszont a GPS jelet nagyon lefogja, szinte nem is talál a telefon ezzel a tokkal pozíciót. Ez nagyon elkeserített, mert azon túl, hogy ennél még nem láttam jobb minőségű tokot, eléggé drága volt

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5026) eres79


eres79
csendes tag

Hi,

Nálam is gyanús az ár.
Én is próbáltam kapcsolatba lépni, de csak mailon keresztül megy.

Utalas elott minden esetben kuldom a futarom szemelyazonosito okiratanak masolatat. Hazhozszallitasnal kiprobalhato a keszulek, ha barmiben nem felel meg, a futar a helyszinen visszafizeti a vetelarat a szamla alapjan. nekem ezt írta. - Kit érdekel a futár személyazonossága engem inkább az eladóé érdekel.

Sehol egy telefonszám
a mail cím is .....

Milyen városra találtátok a hirdetést??

(#5027) eres79 válasza tomson67 (#4811) üzenetére


eres79
csendes tag

Hi,

Nálam is gyanús az ár.
Én is próbáltam kapcsolatba lépni, de csak mailon keresztül megy.

Utalas elott minden esetben kuldom a futarom szemelyazonosito okiratanak masolatat. Hazhozszallitasnal kiprobalhato a keszulek, ha barmiben nem felel meg, a futar a helyszinen visszafizeti a vetelarat a szamla alapjan. nekem ezt írta. - Kit érdekel a futár személyazonossága engem inkább az eladóé érdekel.

Sehol egy telefonszám
a mail cím is .....

Milyen városra találtátok a hirdetést??

(#5028) h65535 válasza engusz (#5025) üzenetére


h65535
tag

Nekem is javaslatodra. :K De nekem nincs GPS jel problémám vele. A napokban Szeged-Arad között nagyon jól muzsikált.

(#5029) h65535 válasza Jim-Y (#5024) üzenetére


h65535
tag

Nekem ez már bufszli nagyon. Tuti megvédi a telefont, szerintem nagyon brutál körülmények közé való.

(#5030) m_makai


m_makai
tag

Hali!
Tudnak valaki egy összefoglalót írni, hogy S3-as procival és gyári software-el hogyan teljesít a telefon, mennyire stabil, mikor milyen frissítés jön/jött rá, home screen bug?
Előre is köszönöm.

(#5031) engusz válasza h65535 (#5028) üzenetére


engusz
veterán

Hm, heteken át idegesített téma, végül a tokból kivéve javult meg a GPS vétel. Lehetséges, hogy valamiért alapból gyenge lenne és a borítás csak az utolsó döfést adja meg neki?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5032) istnag válasza volvoguy (#5022) üzenetére


istnag
addikt

Én ezt használom
[link]
Nekem bevált

(#5033) Jeanne d'Arc válasza engusz (#5031) üzenetére

Nekem a szifonnál volt ilyen. Egy műanyag tokba volt anno, és nagyon gyenge volt a vétel. Aztán kivettem a tokból és láss csodát megjavult.:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5034) mumuss válasza Jeanne d'Arc (#5033) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nekem is ilyen tokom van feketében. Szerintem teljesen jó.

Mate 10 pro/Note 10

(#5035) h65535 válasza engusz (#5031) üzenetére


h65535
tag

Odamentem a panel 1.emelet nyugatra néző ablakhoz, nekem ezt produkálja. A kocsiban sokkal jobb a helyzet. Lehet valami más gondod lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5036) engusz válasza h65535 (#5035) üzenetére


engusz
veterán

Ez melyik szoftver?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5037) Memmaao válasza csaby87 (#5012) üzenetére


Memmaao
addikt

Mivel még nem jelezted, hogy megoldódott-e a dolog, de a többiekkel egyetértésben: A telefonodba FR után ismét be kell írnod az APN-eket. A legegyszerűbb, ha bemész a szolgáltatódhoz, és elkéred a mobilnet ill. mms apn adatait. Gyárilag az enyémen (német független, de T-s logos) semmilyen apn adat nem volt fent.

My name is Bond, James... Dean.

(#5038) istnag


istnag
addikt

Akinek HTC_001 CID el S3-as a telefonja,azoknak jött már JB?
Ezt találtam xda-n:

"I contacted HTC on thursday and they said that my phone (htc__001) had downloaded the updates 3 days prior but there was a corruption/error and it failed to notify with the update. They said the only way i can now update is to send my phone off for 7 days....absolutely absurd really and i wont be bothering to update.

It is safe to say my next device will be a nexus"

[link]

Mit jelenthet a kiemelt rész szerintetek?

(#5039) ulmikukac válasza istnag (#5038) üzenetére


ulmikukac
tag

send my phone off for 7 days.
kapcsold ki a telefont 7 napig, ez érdekes :Y

Pixel 8 Pro bay

(#5040) istnag válasza ulmikukac (#5039) üzenetére


istnag
addikt

Én is ezért kérdezem :U

(#5041) ulmikukac válasza istnag (#5040) üzenetére


ulmikukac
tag

Mondjuk nem értem ha 7 napig ki van kapcsolva mi változik...

Pixel 8 Pro bay

(#5042) Satya999 válasza ulmikukac (#5041) üzenetére


Satya999
csendes tag

A fogyasztás :C

(#5043) lsz12 válasza istnag (#5038) üzenetére


lsz12
csendes tag

Nem azt jelenti, hogy "egy hétre el kell küldenem" ? Vagyis, hogy majd a szervizben frissítik?

(#5044) engusz válasza lsz12 (#5043) üzenetére


engusz
veterán

Nem, dehogyis. Kikapcsolásról írnak

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5045) istnag válasza istnag (#5038) üzenetére


istnag
addikt

Válaszolt,
Be kell küldeni HTC központba és ott frissítik,ez 7 nap.
Szóval,akinek ez a CID száma,ne nagyon várjon frissítést :((( Marad a RUU,de azt még nem láátam sehol. Ti találtaok valahol?

(#5046) szuladam


szuladam
aktív tag

http://www.androidfiles.org/ruu/?dir=Ville
ilyet találtam most xda-n, valamit tipp mi lehet a legelső zip? ez lenne a hivatalos JB?

(#5047) istnag válasza szuladam (#5046) üzenetére


istnag
addikt

Igen az a JB,csak az OTA verzió belőle. Ezekkel az még a baj,hogy S4-esekre van az a Ville,az S3-as meg a VilleC2.

[ Szerkesztve ]

(#5048) szuladam válasza istnag (#5047) üzenetére


szuladam
aktív tag

szóval akkor azzal tudom updatelni az s4-es telómat, manuálisan, pc-n keresztül?
más: ez a sok CID-es dolog... a RUU-knál csak az fontos hogy s3 vagy s4 ugye? az hogy melyik telónak milyen cid-e van az lényegtelen, nem?

(#5049) dokee78


dokee78
félisten

Előre is bocs az OFF-ért,de van olyan aki távolította már el a Sense-t HTC-ről?
Okoz valami gondot a rendszerben?
Tudom,hogy emberiség ellenes bűn eltávolítani,de kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#5050) appleGjuice


appleGjuice
tag

Sziasztok!

Jelentem, hogy visszakaptam a telefonom a szervizből másodszor (múltkor jeleztem a problémám) és végre megcsinálták!!! :DD :DD Olyan boldog vagyok, hogy az hihetetlen. A HTC kicserélte az akksim, illetve a fő panelt (gondolom alaplap) és végre valahára nem kapcsol ki a telefon, így kiélvezhetem a teljes HOS érményt. :C
Annyit még érdekességnek, hogy a CID_032 es telefon 4.0.3-al ment szervizbe és 4.0.4-el érkezett vissza, tehát a JB frissítést tényleg visszavonhatták egy időre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.