Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) bbalika81 válasza desigo (#5999) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Nálam kb ugyanez a szitu...................... :F

(#6002) istnag válasza desigo (#5999) üzenetére


istnag
addikt

GSAM Battery jó kis app. Playen megtalálod free.
Én tippem a viber.

[ Szerkesztve ]

(#6003) desigo válasza bbalika81 (#6001) üzenetére


desigo
senior tag

De valami program ezt meríti indokolatlanul mert ez így túl gyors.
Éjjel pár %-ot lenne szabad merülnie.

(#6004) CyberSoma válasza qrta89 (#5998) üzenetére


CyberSoma
tag

Én ezért vettem S3 -at. Úgysem vagyok benchmark fetisiszta... ezen is akadás nélkül megy minden..

(#6005) desigo válasza istnag (#6002) üzenetére


desigo
senior tag

Kipróbálom.
Tudom nullázni a statisztikát vagy adott időszakot nézni?

(#6006) istnag válasza desigo (#6005) üzenetére


istnag
addikt

Tudod nullazni is.
Apropó S3 HTC__001 re érkezett frissítés 28 mega. Tudni valamit róla?

(#6007) bbalika81 válasza istnag (#6006) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Most néztem, S3 HTC_102 re is jött 24 mega, otthon fel is rakom, hátha megjavul a widgetem:))

(#6008) engusz válasza istnag (#6006) üzenetére


engusz
veterán

Az eszem azt súgja, hogy JB bugfix, míg a szívem szerint android 4.2 és Sense 5 alapozás ;)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#6009) istnag válasza engusz (#6008) üzenetére


istnag
addikt

:)
A JB alapozás szerintem az S4 esekre jön majd először.

(#6010) CyberSoma válasza bbalika81 (#6007) üzenetére


CyberSoma
tag

Mi lett a rom verzió?

(#6011) KDOG


KDOG
tag

Nekem is megjött a frissítés...
Mi van a csomagban? :) Valaki vállalkozó szellemű mesélje el.

Kicsit lassan épül fel a wifi... de nem volt factory reset a múltkori frissítésnél... lehet ez az oka?

hopp, belenéztem a friss csomagba: "Ez a frissítés fontos újításokat és javításokat tartalmaz: - készülék teljesítményre."
de diplomatikus... :) mielőtt letöltöm, várom még ki mit talált benne.

[ Szerkesztve ]

(#6012) bbalika81 válasza CyberSoma (#6010) üzenetére


bbalika81
aktív tag

3.19.401.102 lett, de sztem előtte is ez volt nem?? :F

Újítást nem találtam, viszont reggelre egyetlen %-ot sem esett az akku :C :C :C

Van nekem ez a bug, hogy a HTC profil widget-et akármire állítom akkor is szól a telefon...sajnos ez nem javult meg!

(#6013) CyberSoma válasza bbalika81 (#6012) üzenetére


CyberSoma
tag

.101 az èn verziom

(#6014) istnag válasza bbalika81 (#6012) üzenetére


istnag
addikt

Arra lennék kivácsi,hogy akik beszámoltak arról,hogy ordít a telefonjuk beszéd közben és nem lehet telefonálás közben lehalkítani,nekik nem javult a helyzet?

(#6015) bbalika81 válasza istnag (#6014) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Nekem nem volt ilyen problémám az előző verziónál sem.

(#6016) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok!

Gondoltam írok, aki esetleg még nem tudná, hogy S4-es JB-vel telepített teló simán viszi OTG-n a pendrivet, egy sima, nem külső tápos OTG kábellel!
Egér is működik, tesztelve! Megjelenik egy rendes egér kurzor! :D

üdv

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#6017) istnag válasza Janaboy (#6016) üzenetére


istnag
addikt

Sőt még az USB -s billentyűzetet is viszi. ;)

(#6018) Janaboy válasza kirkri (#5889) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem nem látszik, a plugin fent van, valami ötlet? :)
Köszi!

Janaboy

(#6019) Fionella válasza istnag (#6014) üzenetére


Fionella
tag

Nálam egy ideig úgy nézett ki, hogy megszűnt, de nem rég újra előjött.
Viszont kipróbáltam a legutóbbi ilyen esetben, hogy nem halkítani próbáltam, hanem hangosítani és utána halkítani és ez akkor bejött. Vagyis lehalkult a beszéd. Azóta viszont nem jött elő a hiba, így nem tudom, hogy ez tényleges megoldás vagy sem.

(#6020) dirtrider válasza Janaboy (#6016) üzenetére


dirtrider
csendes tag

Szia, valamilyen programot hasznalsz az adathordozohoz? En is most vettem egy OTG kabelt, az eger megy, de az adathordozott nem tudtam meg elindulasra birni. Elore is koszi a segitseget :)

(#6021) dirtrider válasza dirtrider (#6020) üzenetére


dirtrider
csendes tag

Vagy is azt szeretnem kerdezni hogy ntfs adathordozott probaltale vele? Mert ahogy olvastam root nelkul nem nagyon megoldhato csak FAT tipusra formazott pendrive.

(#6022) qrta89


qrta89
csendes tag

sziasztok

Gondolkozom most az S4-es megvásárlásán, viszont el akarom kerülni, hogy home screen bugosat kapjak. A fórumot olvasva azt láttam, hogy ezt vásárláskor sajnos nem igazán lehet előre kiszűrni, mert lehet, hogy csak később jelentkezik a gond.
Jövő hétvégén viszont utazni fogok és arra gondoltam, hogy megvenném pénteken, utazás alatt pedig tesztelném. Egyébként Budapestről megyek majd Nyíregyházára autópályán. Szerintetek egy ilyen út alatt ha használnám folyamatosan a készüléket (mobilnet, telefonálás stb), akkor ki lehet szűrni, ha mégis gond lenne vele? Gondolom ilyenkor azért van rá esély, hogy változik a térerő, váltogat a telefon a mobilhálózatok között stb... Így ha előjönne a gond, akkor még 3 napon belül vissza tudnám vinni.
Szerintetek erre van esély, vagy ez teljesen független ettől? És bocsi ha esetleg tök hülyeséget kérdeztem... :D

(#6023) dirtrider válasza qrta89 (#6022) üzenetére


dirtrider
csendes tag

Hello, nekem is s4 -m van oktober eleje ota, nekem meg 1-er sem jott elo sem a home screen bug es amiota JB van a google now sem. Az igaz hogy nem is hasznaltam 1er sem mobilnettet, de ha jol tudom a home screen altalaban gyenge jelnel szokott elofordulni.

(#6024) Janaboy válasza dirtrider (#6020) üzenetére


Janaboy
veterán

Hali!

Csak FAT pendrive-t próbáltam, az ment szépen, ES File Explorerben mutatta USB-ként!

üdv

Janaboy

(#6025) |AP|


|AP|
veterán

Van itt valaki aki a P@rtnerotól vette a telefont? S4-esként hirdetik és az általam talált legjobb áron (igaz bolti gar és 0% ÁFA). Valóban S4-es példányokat árulnak, minden gyári tartozékkal? Van erről valami tapasztalat?

(#6026) Sátán44 válasza |AP| (#6025) üzenetére


Sátán44
addikt

Igen pl én onnan vettem.Nekem nem kellett gariztatnom,tehát erről nem tök nyilatkozni.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6027) |AP| válasza Sátán44 (#6026) üzenetére


|AP|
veterán

és valóban S4-es példányt árulnak? Rendes gyári dobozban? Sok helyen megy a trükközés az "OEM" készülékkel, amikor kapsz egy telefont meg egy töltőt és annyi...

(#6028) dirtrider válasza Janaboy (#6024) üzenetére


dirtrider
csendes tag

En a pendrive-t atformaztam FAT32 be es ugy sem lattom sehogy sem. Te hany gb-s pendrive-t hasznaltal? En 32 gb-t, vajon az lenne a gond?

(#6029) Sátán44 válasza |AP| (#6027) üzenetére


Sátán44
addikt

Igen, rendes gyári dobozban. Ha rakeresel a partnero szóra, találni fogsz több bejegyzést is.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6030) lsz12 válasza qrta89 (#6022) üzenetére


lsz12
csendes tag

nem biztos, hogy ennyi idő alatt előjön. itt olvashattad, hogy volt akinek csak 2-3 hónap után jelentkezett. az enyém s4-es, december eleje óta van meg, nem volt vele semmi.

(#6031) kridli válasza lsz12 (#6030) üzenetére


kridli
tag

amúgy én azt nem értem ebben az egész home gombos parában, hogy akinek előjött, az nem tudja garanciálisan javíttatni?

(#6032) Sátán44 válasza kridli (#6031) üzenetére


Sátán44
addikt

Kicsit visszaolvasol és itt a válasz: [link] ;)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6033) Sátán44


Sátán44
addikt

Feltettem a ViperOneS 2.1.0 és jelez OTA-n a 2.2.0 letölthető, viszont nekem telepítéskor megszakad. Más próbálta már?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6034) kridli válasza Sátán44 (#6032) üzenetére


kridli
tag

áhá. köszi a linket. mondjuk az nem ártana tudni, hogy gyári vagy bolti garanciás volt-e.

(#6035) zso79 válasza Sátán44 (#6033) üzenetére


zso79
őstag

Nekem CWM recovery van fent és miután OTA letöltötte be kell lépnem és magamnak flashelnem. Ez ismert dolog, recovery függő. Lehet nálad is ez a szitu. Amúgy én visszaraktam a 2.1.0-át, mert voltak gondjaim az update után.

(#6036) qrta89 válasza lsz12 (#6030) üzenetére


qrta89
csendes tag

köszi a válaszokat!

Hát akkor lehet inkább maradok az S3-nál...
Vagy HOX, nextelnél most lement az ára a gyári garisnak 110 k-ra. Igazából az már csak 7000 Ft különbség az S4-hez képest...

(#6037) Sátán44 válasza zso79 (#6035) üzenetére


Sátán44
addikt

Akkor nem vesződök vele. Jó ez így.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6038) Jim-Y válasza kridli (#6034) üzenetére


Jim-Y
veterán

Gyári garis, francia S4-es készülék. Hivatalos htc szervíz először romot frissített, majd másodszor romot frissített és anténnát cserélt, majd harmadszor szinte mindent kicserélt a készülékben. Egyik sem oldotta meg a problémát.

4. alkalommal már a bolt ahol vettem nem küldte be a htc szervízbe, hanem a saját szervizükkel szoftveresen próbálták megoldani, nem tudom, hogy ténylegesen mit csináltak vele, de mostmár 5-6 napja nem jelentkezett a probléma.

Vagyis a legfrissebb fejlemények szerint csak lehet vele valamit csinálni... majd megérdeklődöm pontosabban, hogy mi volt a megoldás.

(#6039) qrta89 válasza Jim-Y (#6038) üzenetére


qrta89
csendes tag

Azt még megkérdezhetem, hogy melyik boltban vetted?

(#6040) kridli válasza Jim-Y (#6038) üzenetére


kridli
tag

Azért ez így elég kemény, már értem miért fél tőle mindenki.

(#6041) mumuss válasza kridli (#6040) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nekem S4-es a telefon, és eddig még szerencsére soha nem jött elő a Home Screen bug. Bolti garis.

Mate 10 pro/Note 10

(#6042) mumuss


mumuss
aktív tag

Helló mindenkinek!
Lehet már úgy rootolni, hogy utána vissza lehessen zárni a telót, és gariztatni? Vagy nem is lesz ilyen megoldás?

Mate 10 pro/Note 10

(#6043) szoja válasza mumuss (#6041) üzenetére


szoja
tag

Nekem francia S4-em van, ICS-en hetente-kéthetente volt home screen issue-m, de a december végi JB frissítés óta talán egyszer volt google now. Szóval nálam lényegesen jobb lett a helyzet, nekem ez már elfogadható.

(#6044) istnag válasza mumuss (#6042) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem nem.
Igazából "csak" azt kell(ene) elérni,hogy a bootloader nyitást ne a htcdev-en keresztül kelljen végezni, a többi feltétel már adott.

(#6040) kridli :
Nekem is S4-es és sosem volt vele gond,egyébként tényleg bosszantó lehet,de azt gondolom JB alatt a GoogleNOW már közel sem akkor probléma.

[ Szerkesztve ]

(#6045) mumuss válasza istnag (#6044) üzenetére


mumuss
aktív tag

Értem. Tehát akkor még csak az a verzió van. De sajnos kell nekem a root, eddig tudtam várni vele :)

Mate 10 pro/Note 10

(#6046) Jim-Y válasza istnag (#6044) üzenetére


Jim-Y
veterán

Gondolod te.. igaz, hogy nem annyira zavaró mint a HSB, de attól függetlenül még nem lett megoldva a probléma, mi van ha a következő androidban megint megváltozik a középső gomb funkciója, mi van ha addigra már lejárt a gari?! És amúgy is, nem azért fizet az ember 100+ ezret, hogy legalább annyira használható készüléke legyen mint mindenki másnak? Teszem azt hibátlan?!

Az egy szerencsés véletlen, hogy JB alatt csak a Google Now jön elő.

Mi van ha majd bejön a Sense 5, és teszem azt a home gomb funkciója nem a google now lesz, hanem a Blink Feed frissítésé, ami mondjuk 5 percenként előjönne mint anno a HSB és fele annyi idő alatt lemerülne az akksi, akkor se lenne zavaró? :)) (ez persze fikció, de valami hasonló simán megtörténhet)

Nem beszélve arról, hogy ha valami miatt el akarnád adni, akkor is hátrányba kerülsz ha van ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#6047) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok:) Sense 5-ről lehet valamit tudni,mikor kapjuk meg? vagy még hasonló hír sincs?

SM s21+

(#6048) qrta89


qrta89
csendes tag

Olvastam, hogy egy páran a B-Tel-től vettétek a telefont. Megnéztem a honlapjukat és 20 ezer Ft-tal olcsóbb nálunk az s4-es one s mint a nextelnél, persze 1+1 év bolti garanciával. A bolt az árukereső értékelése alapján a második legmegbízhatóbb a nextel után.
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek megér +20 ezer Ft-ot a gyári garancia? Mennyire származhat hátrányom ebből, ha egy ilyen, elvileg megbízható boltnál veszem bolti garanciával? Esetleg valaki garanciáztatott már nálunk telefont? Mert 20 ezer Ft azért nem kevés...

(#6049) szoja válasza Jim-Y (#6046) üzenetére


szoja
tag

Szerintem (és mások szerint is) nem csak az változott, hogy más a home gomb hosszú lenyomásához kapcoslt funkció. Valószínűleg szoftveresen is "kalibráltak" az alsó gombsor érzékenységén, mert töredékére csökkent azok esete, amikor a telefon úgy érzi, hosszan nyomkodjuk a home-ot.

(#6050) szuladam válasza szoja (#6049) üzenetére


szuladam
aktív tag

Kapunk Sense 5-öt, és lehet, hogy 4.2-t is, már csak azt kéne tudni, mikor...

http://www.gottabemobile.com/2013/04/08/htc-android-4-2-sense-5-update-breakdown/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.