Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Folytatás előtt olvasd el a téma összefoglalót!

-------------------------------------------------------
Eredeti hozzászólás:

Az alsó része olyan semmilyen.

Nem tudom, annyira nem győzött ez meg.

Sajnos a szívem még mindig az x-hez húz, bár sok benne a nem szimpi dolog.

Lehet ez a kör kimarad, végül is nem kell minden évben új telefon. ;]

[ Módosította: Barthezz2 ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) rankesz válasza Zirowe (#1) üzenetére


rankesz
veterán

Engem jobban érdekelne az XL, ami az erősebb S4-est kapta meg, a többiben azt tudja mint az X

(#3) sif85


sif85
tag

Köszönjük a tesztet!
A kamera kivételével engem meggyőzött...
Bár továbbra is a nagytestvért preferálom.

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#4) lcee79


lcee79
őstag

Annak tudatában, hogy van X-es változat is, és pláne, hogy az már volt a kezemben.. :)
A jobb mindenestül (nekem).
Az üzemidején javítanak valamit és máris teljesen jó lesz (ilyen téren ez sem túl jó)
Annyira nem vészesen nagy a 4,7-es nekem annak több előnye van mint hátránya :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5) legiaap


legiaap
nagyúr

Hát véleményem:
Ugyanaz a tipikus formavilág, kissé már unalmas
A tesztben azt írták, hogy 4,3 nem tepsi...szerintem meg már az.
Az emberek többségének ez már nagy. A határ véleményem szerint, valahol 3,8-4 közt van.
A nagyobb kijelző már a kényelem rovására megy.
És pont a fentiek miatt mondom azt, hogy ezért megy szarul a HTC-nek, mert:
- Szinte csak bazinagy telefonokat gyártanak, azt hogy aranyközépút nem ismerik
- Szinte minden telefont túláraznak, itt sincs aranyközépút
- Nem igen tudnak újítani
Az utolsó nagy dobása a HTC-nek szerintem a HD2 volt, azóta lejtőn vannak.
Sajnálom a HTC-t, de ha így folytatja, akkor nem sokáig fog még lavírozni a mobilpiacon.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6) helixP


helixP
nagyúr

Hóóóóógyne: Legyen 7,8 mm, fél napos üzemidővel... :W
Komolyan mondom, ez annyira kiakaszt!Kit érdekelne ha 1 cm körül maradnának, viszont belesúvasztanának egy nagyobb akksit? Okostelefont azért veszek, hogy használjam. Ezt így nem lehet.

És akkor a beépített tárhelyről nem is nyavalyogtam, ez nekem nem lenne elég...

[ Szerkesztve ]

(#7) tjb007 válasza rankesz (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az XL -ben lévő is ugyanazt fogja tudni mint ez, eltérés csak az adatkommunikációs téren van. Ami erősebb lesz az a 8960 Pro de az is csak GPU -ban.

Magával a telefonnal kapcsolatban a véleményemet már a One X tesztnél leírtam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8) hunter84


hunter84
aktív tag

Volt szerencsém meglesni a Veletech-en. Iszonyat szép telefon, csak sajnos nagy. Átmentem utána a Huawei standhoz, és ott a 4,5"-os Ascend D Quad is kisebb ennél.

Minap épp gondolkodtam azon, hogy vajon hova tűntek a 4"-os készülékek. Valakinek - akár egy gyártói bennfentesnek is - van ötlete?

(#9) #06658560


#06658560
törölt tag

A 28mm-es látószöget hogy kell értelmezni?

(#10) rankesz válasza tjb007 (#7) üzenetére


rankesz
veterán

Ja értem. :B

Viszont ennek az eredményeit látva, nem lehet hogy az XL-nél a 720p-s kijelzőt már nem fogja olyan fürgén mozgatni, és lagok lesznek a kezelésben?

(#11) Zirowe válasza legiaap (#5) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig hidd el, nem olyan nagy a 4,3", főleg a htc telefonjainál.

Desireről váltottam sensationre, először én is ódzkodtam, de jól van megoldva, kellően keskeny a telefon, mindennapi használatban még pont kényelmes, annyira megszoktam, hogy most már a desire elviselhetetlenül kicsinek is tűnik. :)

Érdemes személyesen kipróbálni.

Viszont a 4,7"-et már én is kicsit soknak tartom.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) tjb007 válasza rankesz (#10) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem tudom, ez majd az AT&T -s One X / One XL tesztnél fog kiderülni.

[ Szerkesztve ]

(#13) sif85 válasza Zirowe (#11) üzenetére


sif85
tag

Használd egy napig az X-et, és máris megfelelő lesz a méret, és fura mód rögtön kezelhető lesz a telefon, mivel rááll a keze az embernek... :-)

Ha a Note-ot tudják kezelni olyanok, akik kisebbségi komplexusuk kompenzálására vásároltak ilyen készüléket. (Ismerek ilyet, és nem általánosítás volt). akkor ez sem okozhat problémát egy átlagos kezű férfiembernek.

Minden hozzáállás, megszokás kérdése. Kicsit használod, aztán a 4,3" már aprónak tűnik, és nincs visszaút...

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#14) stilo18


stilo18
addikt

No és akkor ez vagy az Xperia S? :D

Egyébként szimpatikusabb, mint az X!

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15) Blyan


Blyan
félisten

Ha most akarnék Androidos telefont, ezt választanám. Sokkal jobban tetszik, mint az X, abból legfeljebb a SLCD2 kellene ide, meg az akksija.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) Zirowe válasza sif85 (#13) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na jó, de a tárolásra is kell gondolni. :DDD
4,7" a farmer elülső zsebében kényelmesen?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) zso79 válasza stilo18 (#14) üzenetére


zso79
őstag

Nekem egyértelműen ez! A Sense nagyon állat és már a One X tv adásban is szó volt róla, hogy az Xperia S még a One X -nél is gyengébb akksiidőben!

Az expansys-nál 148k-ért van, máshol még nem láttam...

(#18) Brutális eb válasza stilo18 (#14) üzenetére


Brutális eb
addikt

Egyértelmű a htc.
Sense,jobb gyári és alternatív support,stb

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#19) Maxentius


Maxentius
addikt

Szép dög lett, örülök a kamerafejlesztéseknek is, de ahogy az összes európai androidos HTC-knél, itt is baromira hiányolom azt a nyamvadt fizikai gombot. Bezzeg az amerikai EVO 4G LTE verzióba sikerült belerakni... :W

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#20) tjb007 válasza Maxentius (#19) üzenetére


tjb007
nagyúr

Abba még microSD bővítőhelyet is sikerült rakni.

(#21) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Szerintem nagyon jó készülék lett, kár hogy az akkuidő elég kevéske, de a Super AMOLED
miatt nálam sokat dob!
Valószínű hogy ha lehetőségem lesz rá akkor beszerzek egyet belőle! :R

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#22) amanoba


amanoba
őstag

az új htc szériából ez teszik a legjobban, és ahogy t-s árlistát néztem, nem vitték el annyira az árát, mint vártam..a forma és anyaghasználat mindent visz, ha most kellene választanom, nálam is ez lenne a befutó. :K

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#23) stilo18 válasza zso79 (#17) üzenetére


stilo18
addikt

Az akkuideje az új frissítéssel jelentősen javult az SXS-nek.

Fene tudja, majd következő hó elejéig még eldöntöm! :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#24) zso79 válasza amanoba (#22) üzenetére


zso79
őstag

??? T-s árlistán még nyoma sincs, a V-t linkelted be.

(#25) rizso


rizso
addikt

Kár a micosd bővítés hiányáért :( Az a "16GB" ma már sokszor kevés, ha az ember valóban ki akarja használni a telefonja képességeit. Nagyon vártam a One S-t, de egyre jobban hajlok a gyengébb One V felé. Igaz, hogy nem egy csúcshardver, viszont amire kell, arra nagy valószínűséggel elég lesz, a mérete is megfelel, és az ára sem annyira vészes...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#26) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Nagyon szimpatikus volt addig, amíg át nem gondoltam, hogy mire elég az a 10 gb...Ha ez a cucc ugyanúgy fényképez, mint a nexus ( csinál rengeteg képet, aztán majd a user kiválasztja a megfelelőt), akkor kb. egy családi szülinap alkalmával tele lehet az egész fényképekkel...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#27) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az eleje kicsit ingerszegényre sikerült.
Nekem a V tetszik a legjobban :) külsőre is, a hardver is eltalált, csak így tovább HTC.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Erre is sokmindent lehet mondani, de hogy csúnya azt nem :R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#29) amanoba válasza amanoba (#22) üzenetére


amanoba
őstag

bullshitet írtam, sry..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#30) zso79 válasza hülyegyerek (#26) üzenetére


zso79
őstag

Van ilyen üzemmódja is, de már a kép elkészülte után egy "gombnyomással" tudod törölni a felesleges képeket, csak a legjobbat tartja meg :)

Így fotóz amúgy: [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Youri


Youri
veterán

Árához: a csajszi a HTC standon 150-et mondott

RTX ON

(#32) feenty


feenty
aktív tag

Engem maradéktalanul meggyőzött már a Veletech-en is, ez a cikk pedig teljesen rávett, hogy ő legyen a Sensation-öm utódja.....
Az akku miatt nem aggódom, hisz anno rémes volt a sensation akkuja is, de az XDA-s srácok kitettek magukért, szerintem ezzel sem lesz gond :)

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#33) kaller1


kaller1
veterán

Nem lenne rossz, de ez az üzemidő és a cserélhetetlen akku páros... :U
Ha úgy lefagyna a készülék, hogy csak akku kivétel segítene rajta, akkor mi van? Meg kell várni, amíg teljesen lemerül?

.::> <::.

(#34) sdd2


sdd2
veterán

Nagyon jó telefon lett, ez az írás nagyon megfogott. A telefont szívesen elfogadnám. :K

kaller1

Biztos lesz hozzá billentyűkombináció ami bármilyen fagyásból újraindítja a készüléket. Gondolom ezek együttes nyomása megszakítja az áramellátását így kikapcsol. :) Ez már az X10 mini-nél sem volt gond, az Xperia S-nél sem gond, ennél se lesz az.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35) zso79 válasza kaller1 (#33) üzenetére


zso79
őstag

Pontosan nem tudom mit kell nyomni hozzá, mindjárt leírják a hozzáértők, de a resetre van egy hasonló a megoldás, mint a recovery-be lépésre bekapcsolásnál.

Részletes akkuidő teszt: [link]

Azt mondják a web browsing-ra azért ilyen gyenge az eredmény, mert full fehér háttérrel fut a cucc :D Lássuk be, ez nem túl életszerű...

[ Szerkesztve ]

(#36) Napfénysüti

Ez sokkal jobban tetszik mint a One X főleg az emberibb mérete miatt.

Més que un club!

(#37) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jóféle. De ez is az akku miatt vérzik el. Miért? Miért nem lehet a Motorola-t követni?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#38) zso79 válasza Cyberpunk (#37) üzenetére


zso79
őstag

Gondolom ez már gyártás előkészítésen volt, mikora Motorola lépett egyet és csinált egy vastagabb hátlapot. Az unibody háznál ez komplett újratervezést jelentett volna, szerintem :)

(#39) AMD Power válasza Napfénysüti (#36) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is a mérete miatt tetszik jobban. :K

(#40) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

16Gb-ból 10Gb elérhető és még csak nem is bővíthető??
Nekem csak a zenéim 10Gb-ot foglalnak.
Ilyet sem veszek, az tuti... :(

(#41) sz.gabor11


sz.gabor11
tag

Isteni, már várom :DDD :C :R

(#42) AMD Power válasza eldiablo (#40) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem a 2GB kártyám sincs tele. :))

(#43) Dottore


Dottore
addikt

Négy HTC telefonom volt, környezetemben három van jelenleg is.
Viszonylag nagy csalódás volt (rossz térerő, GPS, Wifi, illesztési problémák), szóval részemről soha többet HTC.

Nem lenne gond ha nem hangoztatnák, hogy ez egy mennyire prémium kategóriás termék, holott ez nem igaz. Egy prémium telefonnál nem lehet azt írni, hogy az összeszerelés igen jó, egyben van minden, nincs lötyögés, viszont a két műanyag elemnél lehetne kisebb az illesztési rés. Mert akkor az nem prémium. Kb. ennyi.

(#44) zso79 válasza Dottore (#43) üzenetére


zso79
őstag

Minden relativ, a premium nem egy egzakt definicio ;) Nalunk mindenki elegedett a HTC-jevel, pedig van jopar modell a Legendtol az EVO 3D-ig :)

(#45) AMD Power válasza zso79 (#44) üzenetére


AMD Power
titán

Én mint eladó/kereskedő 1x sem tapasztaltam ilyen és ehhez hasonló problémákat mint amiket előbb leírt a kedves fórumtárs. ;)

(#46) LouiS22 válasza Dottore (#43) üzenetére


LouiS22
veterán

A rossz térerőt, GPS-t és a wifit ne a telefon számlájára írd. Mindhárom abszolút helyfüggő: ha egy panelház liftjében akarsz GPS jelet fogni, az egészen biztosan nem fog menni, ahogy 5 kilométerre a routertől sem lesz jel. Térerő-problémát meg jelezni kell a szolgáltatódnál.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#47) Dottore válasza zso79 (#44) üzenetére


Dottore
addikt

A prémium fogalma nem relatív. Az emberek fogalma a prémiumról viszont az. Leírtam a véleményem erről. Azt gondolom, hogy a HTC nem az.

(#48) sif85 válasza Dottore (#43) üzenetére


sif85
tag

Azért valami oka csak volt, hogy négy alkalommal őket választottad..

Szerinted melyik készülékek tartoznak a mai piacon a prémium kategóriába? És a nagy kérdés, hogy miért?
Tényleg érdekelne a véleményed!

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#49) Loretto


Loretto
veterán

Biztosan ízlésficammal küzdök, de ennél is, és az X-nél is puritán a hátlap, és a kamerasziget környéke... Ezek a szinek. :(

Soirée...

(#50) LouiS22 válasza Youri (#31) üzenetére


LouiS22
veterán

150 az X a T-nél, igaz, az hálózatfüggő. Tehát ennek olcsóbbnak kell lennie szolgáltatónál. Függetlenül reális a 150, de a HTC-t ismerve kb. két hét alatt olcsóbb is lesz. Ugyanez volt a Desire-nál: az is 150-nel nyitott, én már 130-ért vettem két héttel a megjelenés után.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.