Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) kordasb


kordasb
tag

Akkumlator problamaim vannak, az elsö 20%ot elbukja a telefon a toltorol levett. elsö
2-3 oraban ha 3G is megy a telefonon (2G sem sookal jobb a helyzet) ugy bir kb 1 napot (munkanapot!) ha a buszom jatszom is vele akkor ugy 12 ora alatt 70%-80% elfogy ez normalis jelenseg ? :Y

(#2002) Al Capone válasza kordasb (#2001) üzenetére


Al Capone
tag

Igen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2003) Sátán44 válasza kordasb (#2001) üzenetére


Sátán44
addikt

Nekem 1-5%-ot merül 6 óra alatt, ha nem nyúlok hozzá. Ma készítettem kb. 10 fényképet + 20 perc játék és lement 10%-ot az akku. Szinkronizálások nincsenek bekapcsolva.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2004) Jim-Y


Jim-Y
veterán

sziasztok

egyszerű a kérdés
megbízhatóbb gsm boltból újonnan erősebb procival 106K-ért vegyem-e meg, vagy szolgáltatónál 15K-ért drágábban a gyengébb procival, de gyári garisan?!

Ha mondjuk biztosítva van az, hogy a gsm bolt nem szűnik meg 1 éven belül, akkor lehet olyan gondja a telónak amit a gsm bolt nem csinál meg, de a gyári gari igen?!

(#2005) VirtuHun válasza Jim-Y (#2004) üzenetére


VirtuHun
csendes tag

Kicsit visszaolvasgattam, de még mindig nem világos, hogy melyik bolt adja gyári garival. A Nextel nem, de megveszem ott, ha máshol lehetetlen.

(#2006) Jim-Y válasza VirtuHun (#2005) üzenetére


Jim-Y
veterán

gyári garival a szolgáltató adja, leginkább.. vagy asszem még ők is.

(#2007) istnag válasza VirtuHun (#2005) üzenetére


istnag
addikt

Az adja gyári garival,ami kihangsúlyozza azt.pl: [link]
Az az érzésem,hogy aki S4-est vett a Nextel nél 130-ért az nagyon jól járt,mert hiánycikk lett Mo.-n a gyári garis S4-es procis. :U

(#2008) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Most rendeltem meg egy Z520-as One S-t Nextelnél 2év gyári garival 112K-ért, remélem ezt így nem tudom megszívni :)

(#2009) Palesz191


Palesz191
aktív tag

tervezem, hogy egy ilyen telot veszek.. olvasgatok, de azé friss hsz-k kellenének olyan emberektől akik min 1hónapja használnak iylen telót..
megéri megvenni? jó telefon? vagy rossz? valaki esetleg elégedetlen vele, ha igen miért?

(#2010) Balinov válasza Palesz191 (#2009) üzenetére


Balinov
félisten

s4 SoC-os, fuggetlen z520e-s keszulekem van, topikbol kb elso harom emberkent kb majus ota hasznalom. imadom. Sensation es Legend utan iszonyat jo cucc

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2011) Sátán44 válasza Palesz191 (#2009) üzenetére


Sátán44
addikt

Icconyat teló, csak jönne már a frissítés :) Szintén S4-es, kék-szürke, 3 hete van meg.

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2012) Palesz191


Palesz191
aktív tag

fuu de nem vagyok tájékozodott... most ez mi hogy s4? :D
én t-mobileba néztem, simán az van írva hogy HTC one s

(#2013) karcsi3 válasza Palesz191 (#2012) üzenetére


karcsi3
tag

Szolgáltatónál s3as van és az s4es pedig a jobb procit jelenti nekem s4es szürke van jùlius 10en valahányadika óta ,nagyon jó teló

(#2014) Sátán44 válasza Palesz191 (#2012) üzenetére


Sátán44
addikt

S4-es hszek ezeket olvasd el. ;)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2015) Palesz191


Palesz191
aktív tag

szal s4 jobb :D
és iylt t-mobilnál nem is lehet..? csak az s3 van? de fel sincs tünteve ez?

(#2016) Sátán44 válasza Palesz191 (#2015) üzenetére


Sátán44
addikt

Ne haragudj meg nem bántásként, de kérlek használd a keresőt! Belinkeltem azt is átfuthatnád. Azért egy kis segítség.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2017) Palesz191 válasza Sátán44 (#2016) üzenetére


Palesz191
aktív tag

kerestem én.. .de most több ezer hsz-t átolvasni .. de köszönöm

(#2018) GR44


GR44
csendes tag

Sziasztok!

Tervezem, hogy Vodafone-os előfizetéssel veszek egy HTC One S. Érdeklődnék tőletek, hogy a Vodás telefonokra problémamentesen felmennek-e az androidos frissítések?

Köszi a választ előre is.

(#2019) charg


charg
tag

Sziasztok!

Az érdekelne hogy a szürke one S-nek is olyan sérülékeny-e a festése mint a feketének?

(#2020) istnag válasza charg (#2019) üzenetére


istnag
addikt

Szürkém van, egy db kopás nincs rajta a microUSB-nél sincs,pedig tokban sem tartom.

[ Szerkesztve ]

(#2021) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Milyen tokot érdemes venni a telefonhoz?

(#2022) Sátán44 válasza Jim-Y (#2021) üzenetére


Sátán44
addikt

Bőr, szilikon, case mate, amelyik szimpatikus. Én csàjnàbòl rendeltem bőrtokot, ami 3 hét alatt meg is érkezett.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2023) Jim-Y válasza Sátán44 (#2022) üzenetére


Jim-Y
veterán

szerintem holnap elmegyek westendbe, vagy valami nagyobb mobilos shopba, nem szeretném, hogy 2-3 hete tok nélkül legyen a kicsike, vettem kijelző védő fóliát is, amit nagyszerűen elrontottam, így vehetek újat:D Egy mm-es kis légbuborék maradt benne, amit nem tudtam kimasszírozni, ezért felszedtem újra a fóliát, de visszaragasztva már képződött alatta szennyeződés, most tiszta pöttyös -.-

(#2024) desigo válasza Jim-Y (#2023) üzenetére


desigo
senior tag

A gyorsboltban nekem hibátlanul felrakták a fóliát plusz elém raktak 3-4 féle bőrtokot.
Belepróbáltam a telefonom,megtapiztam melyiknek jó az anyag és amelyik tetszik megvettem.
Korrektek voltak csak ajánlani tudom őket.
Klapka u. 4-10

[ Szerkesztve ]

(#2025) Jim-Y válasza desigo (#2024) üzenetére


Jim-Y
veterán

köszi, szerintem holnap akkor el is látogatok oda ;)

(#2026) desigo válasza Jim-Y (#2025) üzenetére


desigo
senior tag

Vasárnap pont nincsenek nyitva :/

(#2027) Jim-Y válasza desigo (#2026) üzenetére


Jim-Y
veterán

..akarom mondani hétfőn :D kicsit oda vagyok :/

(#2028) Jim-Y


Jim-Y
veterán

nem hiszitek el, de egész egyszerűen nem tudom leszedni a felső műanyag takarót, azt valami úgy fogja, hogy sehogy sem sikerül lepattintanom :(

(#2029) Casti98 válasza Jim-Y (#2028) üzenetére


Casti98
tag

Mikor megvettem en is izzadtam vele,vvolt egy ketto olyan telom aminel nehezen jott le a hatlap,de ennel,huhuu,megdurvabb volt,de igazabol batran kell,am youtubon van fent video.:) :Y

"Je ne regrette rien..."

(#2030) Sátán44 válasza Jim-Y (#2023) üzenetére


Sátán44
addikt

Én ilyet vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve. :)

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2031) andrás47 válasza istnag (#2007) üzenetére


andrás47
senior tag

Üdv !

Akkor a Nextel-né hirdetett gyártói garis az nem gyártói garis,most is van ilyen náluk 112.900 Ft-ért ?

Köszönöm.

(#2032) Jim-Y válasza andrás47 (#2031) üzenetére


Jim-Y
veterán

de, az gyártói garis, én is ott vettem tegnap. üdv

(#2033) hétalvó


hétalvó
addikt

Home screen problemahoz, tessek kicserelni a vagott simeket, gyari microsimre. Nekem azota nem csinalja.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#2034) Casti98 válasza hétalvó (#2033) üzenetére


Casti98
tag

Akkor lehet nekem ezért nem is csinálta soha,hála Istennek!De azt tényleg nagy köcsögségnek tartom,hogy S3 és S4-es procis gépek kerültek forgalomba,szomorú,főleg úgy hogy Magyarországra csak S3 jön hivatalosan... :((( :F
Mert amúgy egy szerethető készülék lenne...

"Je ne regrette rien..."

(#2035) Sátán44 válasza hétalvó (#2033) üzenetére


Sátán44
addikt

Az én ismerősöm vadonatúj micro simet kapott és mégis előjött ez a rémálom, szal ez nem mérvadó. :(

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2036) Casti98 válasza Sátán44 (#2035) üzenetére


Casti98
tag

Akkor sajnálom,pedig jó lett volna...120k mobil hogy normálisan működjön.

"Je ne regrette rien..."

(#2037) white1


white1
csendes tag

Sziasztok

Szeretném kérdezni, hogy lehet előre írt fix sms-t elküldeni ha valaki rossz időben hív s nem akarom kinyomni?

Köszi

(#2038) kilozsul válasza Sátán44 (#2030) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Ilyet viszont ne rendeljetek! A szürke ayag ami rajta van elkezdett eljönni 1 nap után az éleknél. Pedig igen jó fogást biztosított, passzos is, csak kopik...

(#2039) Ralph23


Ralph23
csendes tag

Sziasztok!

Két napja cseréltem le az Xperia X8-at a One S-re, igen nagy a különbség, nagyon bejön eddig, viszont olyan problémám adódott, hogy a WiFi-t nem hajlandó bezárni, amint off-olom, egyből aktiválja magát. Ugyanezt műveli a mobilszolgáltatóhoz csatlakozásnál, illetve az Airplane mode-ot sem tudom bekapcsolni, folyton kinyomja magát. Fogalmam sincs miért csinálhatja ezt, talán az Avast lehet a cinkes? (Wifi kapcsolat elérésekor látom gépről a telefon helyét, stb) Valaki?

(#2040) istnag válasza Casti98 (#2034) üzenetére


istnag
addikt

Honnan veszitek ezeket a hülyeségeket,hogy csak S3 as jön ide hivatalosan? Nekem is és még rajtam kívül jó pár embernek van,S4 és hivatalos gyári garanciával,mindenféle német t mobilos logó nélkül.

(#2041) Balinov válasza istnag (#2040) üzenetére


Balinov
félisten

nezd meg a CID-et, es rajossz, hogy vagy marha makod van, vagy kulfoldi szolgaltatonak szant s4-esed van, amit szurkeimportoltak az orszagba

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2042) istnag válasza Balinov (#2041) üzenetére


istnag
addikt

Az enyém IMEI alapján le van ellenőrizve.Egyébként a CID : HTC_001 . :K

[ Szerkesztve ]

(#2043) ko9 válasza Balinov (#2041) üzenetére


ko9
addikt

Marha mákja van. Az elején egy pár bolt kapott S4-es szállítmányt, és kifújt.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2044) zso79 válasza istnag (#2040) üzenetére


zso79
őstag

Miért lenne hülyeség? A HTC hivatalosan bejelentette, hogy ez van és kész....

[ Szerkesztve ]

(#2045) g0n21


g0n21
senior tag

Sziasztok!

Egy hatalmas kérésem lenne!
Meg tudnátok mondani, hogy a HTC One S egészkijelzős (pl.brando) fóliája mekkora? (szélesség/magasság miliméterben)
Nagy segítség lenne számomra!
Előre is köszönöm!

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#2046) istnag válasza zso79 (#2044) üzenetére


istnag
addikt

:F
Ne kezd már el Te is. Akkor Nekem hogy van? :P

[ Szerkesztve ]

(#2047) Casti98


Casti98
tag

Legalább a frissítés érkezne,várom kíváncsi vagyok mennyire orvosolja majd a melegedést,és a teljesítményt hogy növeli,nem mint ha panasz lenne rá... ;]

"Je ne regrette rien..."

(#2048) desigo válasza g0n21 (#2045) üzenetére


desigo
senior tag

szélesség : 59 mm
magasság : 119 mm ( középen mérve)
A sarkai le vannak kerekítve.

(#2049) zso79 válasza istnag (#2046) üzenetére


zso79
őstag

Nem kezdek semmi, ez a helyzet... Amúgy nekem is unbrandelt S4-es van a nextel-től még júniusban vettem, kaptam hozzá kis HTC-s gari könyvecskét, de nekem személyesen mondta az eladó srác, hogy Németországból hozták.

Ha nekünk nem hiszel olvass utánna ;) Valamikor június elején-közepén jött a hír...
"In certain markets, such as Taiwan, India and some European (usually Eastern European) markets, the One S will use the older Snapdragon S3 MSM8260 SoC, with a 1.7 GHz dual-core Scorpion CPU and Adreno 220 GPU"

Az expansys sem tud már S4-est hozni, pedig ők a HTC hivatalos beszállítói...

[ Szerkesztve ]

(#2050) Casti98


Casti98
tag

már 2. napja nem érem el a HTC Hub-ot! :((( :((( Nektek működik?

"Je ne regrette rien..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.