Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) randras válasza nexusking (#800) üzenetére


randras
veterán

Arra nyomattam a smileyt, hogy itt király vétel! :)

(#802) nexusking válasza randras (#801) üzenetére


nexusking
aktív tag

Jaa, akkor jó.

Most már csak azt nem tudom hogy S2-t vegyek 110ezerért vagy One S-t 140-ért.
Azért mégiscsak 30ezer a különbség.
S3 kiesett, mert teljesen nevetséges amennyit elkérnek érte. Ráadásul 200k-t nem adok ki egy telefonra. :(((

Itt is várunk még az S-OFF-ra, mint az OX-nél?

[ Szerkesztve ]

(#803) randras válasza nexusking (#802) üzenetére


randras
veterán

"Most már csak azt nem tudom hogy S2-t vegyek 110ezerért vagy One S-t 140-ért."

Szerintem ez nem kérdés... ;] De lehet, hogy nem egy HTC fant kellene erről kérdezned.

(#804) nexusking válasza randras (#803) üzenetére


nexusking
aktív tag

Jogos, jogos. :DDD
Emellett szól a minőség és a UI
S2 mellett meg a méret, a nyilván nem véletlen népszerűség és a kivehető akksi.

Valaki ki tudná próbálni hogy működik-e az újraindítás azzzal a kombóval mivel bármilyen fagyásból megmented a telefont?

(#805) randras válasza nexusking (#804) üzenetére


randras
veterán

Nem minden fagyásból indít az újra, simán le lehet fagyasztani úgy egy telefont, hogy ne reagáljon rá...

(#806) nexusking válasza randras (#805) üzenetére


nexusking
aktív tag

Na igen... és ebben az esetben muit csinál az ember? Hiszen az akkumlátort ugye nem lehet kivenni. :F

(#807) randras válasza nexusking (#806) üzenetére


randras
veterán

Hát ez az... :F

(#808) nexusking válasza randras (#807) üzenetére


nexusking
aktív tag

Engem zavarna, mert bármilyen jó is a Sens4 UI azért időnként biztos lecserélném. Ekkor előfordulhat ilyen fagyás vagy ha valami trágya romot sikerül ráraknom...

Más szituációban viszont szerintem kizárt hogy ilyen történjen.

(#809) hétalvó válasza nexusking (#806) üzenetére


hétalvó
addikt

viszi a szervizbe, ha nem okoskodta szét akkor ingyen megcsinálják, ha széttúrta akkor fizet.
vagy keres valami szétszedős videót, ha van ilyen ?!

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#810) randras válasza hétalvó (#809) üzenetére


randras
veterán

Szerintem egyszerűbb megvárni, míg lemerül az akku, nem? Mondjuk ez az a helyzet, amibe sosem kerülnék, és éppen ezért nem is fogok zárt házas telefont venni SOHA.

(#811) monti0222w válasza nexusking (#804) üzenetére


monti0222w
addikt

A méretet nem értem? Nem ugyanaz a kijelző méret?

(#812) hétalvó válasza randras (#810) üzenetére


hétalvó
addikt

szerintem meg simán szét lehet szedni, itt egy hox videó hox crack

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#813) randras válasza hétalvó (#812) üzenetére


randras
veterán

Jó, akkor bontsd szét a telefonod egy körömreszelővel, ha lefagy. :W Én maradok a kivehető akkunál.

(#814) hétalvó válasza randras (#813) üzenetére


hétalvó
addikt

az s is kétcsavaros, csak bukod a garit, mert le van ragasztva, ergo csak szerviz ameddig garis.
ezen nem agyaltam, mert minek, nem kell rápakolgatni mindenféle romot és nem lesz baj. szerintem nagyon rendben van az alap rom, hozzá nem nyúlnék.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#815) nexusking válasza monti0222w (#811) üzenetére


nexusking
aktív tag

A kijelző igen, de ha megnézel egy képet amin mindkét telefon rajta van, akkor láthatod hogy a One S sokkal magasabb, szélességre kb ugyanakkorák.
Ráadásul felül van feloldógomb amit én átfogás nélkül, egy kézzel nem biztos hogy elérnék.

(#816) randras válasza hétalvó (#814) üzenetére


randras
veterán

Marketről letöltött appal is be lehet fagyasztani resetelhetetlenre, pont a minap volt rá példa nálam. Stock ROM-om volt...

(#817) nexusking válasza randras (#816) üzenetére


nexusking
aktív tag

Melyik appal sikerült? :Y

(#818) rígel válasza randras (#807) üzenetére


rígel
őstag

soft reset.Ugyanaz mint az akkukivét.

(#819) monti0222w válasza nexusking (#815) üzenetére


monti0222w
addikt

Szélességre vékonyabb az one s az s2 egyike a legszélesebb teloknak!

(#820) Greg_H


Greg_H
csendes tag

Valaki tudna tanácsot adni, hogy hol lehet kézbe venni, megnyomkodni egy one s-t?
Szemezek vele, de jó lenne némi személyes tapasztalat mielőtt döntök...

(#821) BenHans válasza Greg_H (#820) üzenetére


BenHans
addikt

Speedshopban azt mondták lesz bemutatódarab...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#822) crhis86 válasza Greg_H (#820) üzenetére


crhis86
tag

Szerintem lesz a Vodafone Smart Store-ban is, ha megjelenik náluk.
Arra azért figyelj, hogy M.o-n nem azzal a procival jelenik meg, mint a tesztekben van... :(((

(#823) Greg_H válasza crhis86 (#822) üzenetére


Greg_H
csendes tag

Igen követem a témát, ha veszek mindenképpen s4 soc-osat szeretnék, csak kéne egy kis taperolás hogy rászánjam magam, hogy a kiskereskedők forgatagába vessem magam, hogy kihalásszak egy s4-est, normális áron (130k körül és nem 160k körül), vmi normális garanciával (az már csak hab lenne a tortán ha urbeats fülest is szerválnék hozzá). Am nincs valami olyan progi android marketen (google playen) ami megmondja kerek perec, hogy milyen soc van a gépben? (ne kelljen már órajeleket nézni, meg kódok között túrni, hogy valami infó kiderüljön..)

[ Szerkesztve ]

(#824) Balinov válasza Greg_H (#823) üzenetére


Balinov
félisten

csak a dobozt kell megnezni s4 z520e s3 z560e, meg egy quadrant sysinfo, ha orajel 1,7ghz korul akkor S3, ha 1,5, S4

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#825) BenHans


BenHans
addikt

Vodasmartstoreban nincs még, legalábbis amikor én bent voltam tegnap akkor még engem is csak értesítési listára tettek aztán majszólnak' ha lesz :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#826) Sherkulás


Sherkulás
aktív tag

Összedobtam egy kis appot ami semmi mást nem csinál csak megmutatja a SOC-ot.
Felismeri az S4 és S3 összes típusát.

Ne kelljen markettel küszködni amikor keresitek az üzletben a tutit :)

http://sherad.info/soc.apk

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#827) lafaty80 válasza Sherkulás (#826) üzenetére


lafaty80
őstag

Köszönjük

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#828) Al Capone


Al Capone
tag

Ne kövezzetek meg, de asszem megrendeltem az utolsó fekete két év garis Z520-ast a Nextel-nél.. :C

De aggodalomra semmi ok, tegnapi telefonos egyeztetés alapján, még rendelnek belőle.. ;]

(#829) Greg_H válasza Sherkulás (#826) üzenetére


Greg_H
csendes tag

Nagyon nagy tx érte!
Bár volt már okos telefonom, de azért leírnád (pm is jó), hogy a boltba ha megyek, akkor miként használjam az appod? Mert ezt az .apk-t valahogy fel kéne telepíteni akkor a kiszemelt telóra ugye? [jelenleg nincs bluetooth-os telefonom, hogy át tudjam küldeni..]

(#830) zso79 válasza Al Capone (#828) üzenetére


zso79
őstag

Ez a Nextel-es forrás mennyire megbízható? Látom, hogy 2 év gyári garit írnak, de sikerült már valakinek érvényesíteni is?

(#831) randras válasza zso79 (#830) üzenetére


randras
veterán

Olvass vissza...

(#832) zso79 válasza randras (#831) üzenetére


zso79
őstag

:((( Mit olvassak?! Annyit írtál, hogy már több készüléket vettél náluk. Arról sehol semmi, hogy sikerült-e garanciában csináltatnod valamit is...

(#833) Al Capone


Al Capone
tag

Akinek már van ilyen készüléke, Ők hogy használják a telefont képernyőjét? A'la nature, vagy vettetek rá vmilyen védőfóliát? Plusz milyen autós tartót ajánlotok hozzá? Esetleg egy jó webáruház, ahol nagyobb választék van? :)

(#834) randras válasza zso79 (#832) üzenetére


randras
veterán

Gyártói garanciával adják a telefonjaikat, hologramos matricával leragasztott bontatlan dobozban. Eddig sajnos minden telefonomat kellett garanciáztatni, amit náluk vettem, E-Care-ben (hivatalos szerviz).

(#835) zso79 válasza randras (#834) üzenetére


zso79
őstag

Így már más ;) Köszi!

(#836) Al Capone válasza randras (#834) üzenetére


Al Capone
tag

Hogyhogy minden telót kellett garanciáztatni, amit tőlük vettél? Mi volt velük a gond??

(#837) peti626


peti626
csendes tag

Üdv Mindnekinek!
3 hete vettem mem az One S-emet, es mivel eddig nem volt Androidosom, szeretnek feltenne par kerdest, es szives segitsegeteket kerni! :)

Mivel Nemetorszagban lakom, igy itt vettem a telot. Nyelvi atallitasokban nem talatam magyart... lehet valahogy frissiteni? Hogy tudja a magyar nyelvet?
- Ha app-okat akarok letölteni a telora, akor az csak a telefon internet hasznalataval lehetseges? rädugom a gepre es ugy töltök rä programot, olyan nem lehetseges?

- Navi: alapbol az a Google-s van rajta....mi a velemenyetek rola? Ajanlotok vmi mast? ha igen akkor hol tudom letölteni? A google- navihoz ami alapbol rajta van kell internet hasznalat?

Remelem nem kerdeztem oltari hulyesegeket, es tudtok nekem segiteni.

egyebkent en a vekonysaga es kijelzö merete miatt valasztottam ezt mint az X-t. Teljesen jo a telo, bar mondom...eddig meg okosabb nalam....
Köszönöm elöre is a segitsegeteket! :C

(#838) zso79 válasza peti626 (#837) üzenetére


zso79
őstag

- Nem fogsz tudni magyar nyelvet választani, más a lokalizációja, viszont van egy Morelocal (vagy hasonló) nevű alkalmazás, ami a segítségedre lehet, de nem mindig 100%-os.
- Letöltöd az apk-t pc-n, felmásolod a telóra és telepíted.
- Egész jó a Maps, csak kell hozzá net. Be tudsz cache-elni vele bizonyos területeket, akkor anélkül is megy.

(#839) randras válasza Al Capone (#836) üzenetére


randras
veterán

HTC Desire HD: kiesett hangerőszabályzógomb, HTC Sensation: porosodás, még egy HTC Desire HD: meghalt érintőpanel... :O

(#840) Sherkulás válasza peti626 (#837) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Nem kell morelocal.

Alkalmazások / ősszes

Keres ott egy olyat hogy: Custom provider settings

Lépj be abba. Ott: Leállítás, bezárás.

Vissza a nyelvekhez és eléred az összes nyelvet köztük a magyart is.

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#841) Al Capone válasza randras (#839) üzenetére


Al Capone
tag

Hát az érdekes. Kérdéses, hogy Te voltál ilyen peches az adott telefonokkal, vagy rossz minőségűt hozott a beszállító?! Kicsit aggasztó a dolog, de én még bizakodok.

(#842) randras válasza Al Capone (#841) üzenetére


randras
veterán

Az első eset tipikus a DHD-nál, a második szintén tipikus a Sensation-nél, a harmadik pedig a saját hibámból, szoftveres úton történt.

(#843) peti626 válasza Sherkulás (#840) üzenetére


peti626
csendes tag

Szia!
Lehet en vagyok bena, de nem talalom ezt a Custom provider settings-et.

(#844) Sherkulás válasza peti626 (#843) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Bocs hajnal van még nekem:

Customization Settings Provider

ilyet keress...

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#845) Al Capone válasza randras (#842) üzenetére


Al Capone
tag

Áhááá, értem. Köszi a választ! :)

Szóval, aki használ ilyen telefont, vett rá vmilyen védőfóliát, vagy anélkül használja? Plusz autós tartót, és különböző tartozékokat honnan lehet jó áron, nagy választékkal beszerezni? Néztem a hivatalos HTC tartozékok oldalán, de nem találtam jó autós tartót.. Viszont ott volt kb. 3.000 Ft-ért 2db védőfólia. :U

(#846) peti626 válasza Sherkulás (#844) üzenetére


peti626
csendes tag

Alkalmazasokba akkor megyek bele ha minden appot latok nem? itt van mindenfele, de egyik sem ez....face, google, twitter...meg minden ami nem kell...de ezt nem latom....

(#847) peti626 válasza zso79 (#838) üzenetére


peti626
csendes tag

Megprobaltam letolteni az apk-t pc-re, de google play-en mikor ramegyek hogy install kihozza a telomat es arra tölti le.... hol tudom kivalasztani hogy ne a telomon töltse le ?
Köszi!

(#848) zso79 válasza peti626 (#847) üzenetére


zso79
őstag

Onnan nem tudod leszedni. Más forrásból megoldható, de igazából hivatalosan a Google Play a megoldás és ahhoz bizony kell net.

(#849) Szancsó válasza peti626 (#846) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Ő szerintem úgy értette, hogy a menüből menj be a Settings -be, ott Apps, majd azon belül a fölső tabfüleknél az All -t választva keresd ki a Customization Settings Providert és válaszd ki. Ekkor lesz ott pár infó + gomb: nyomj rá a [Force stop] -ra.
Innen lépegess vissza a nyelvi beállításokhoz és próbáld újra beállítani a magyart.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#850) peti626 válasza Szancsó (#849) üzenetére


peti626
csendes tag

Köszönöm!!! Ällat..magyar a telefonom ! :) bar deaktivalni kellett...igy jött be minden nyelv.... az baj ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.