Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Youri válasza WhiteWalker (#248) üzenetére


Youri
veterán

Nagyon jól értem. Te nem leírod a véleményedet, hanem próbálod a másikat meggyőzni arról, hogy ő rossz úton jár, azért mert neki nem elég a 9,9 giga.
Az, meg, hogy hol vannak a te igényeid, inkább hagyjuk... ~150k-s mobil telefonálásra, e-mailre, sms-re, ahhoz nem is kell a tárhely :U ...

RTX ON

(#252) vicze válasza WhiteWalker (#242) üzenetére


vicze
félisten

Érdekes módon a DS jelenleg tökéletesen kielégíti nagy részben az igényeimet egy 32GB-s kártyával, bár ha lenne 64GB tudnám mire használni főleg, ha lenne HDMI is rajta.
Jó lett volna egy hasonló minőségű, gyorsabb alternatíva, jobb kamerával, de úgy látszik nem lesz. :(
Semmi olyat nem írtam amit az eszköz ne tudna, csak a kevés tárhely miatt nem tudom minden lehetőségét kihasználni. :(

Netbookkal zenét hallgatni LOL, ne vicceljünk már, tablettel ne fényképezzek?
Komolyan nem lehetnek nagyobb igényeim, mint neked?

[ Szerkesztve ]

(#253) WhiteWalker válasza Youri (#251) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Arra keresem a választ,mi az ami a napi létszükséglethez kell és nem elég a 32giga hely..
Nekem pl iszonyat hasznos, hogy van a telefonon internet,bármikor tudok notebookhoz csatlakozni,vagy éppen hot spotként tudom használni...
De az hogy legyen rajta sok zene meg film( több tiz giga)... :U számomra jelentéktelen..Ez a mondandóm lényege..

vicze1 valamikor biztos gyártanak nagyobb tárhellyel és nagyobb méretű akksival ( talán már van is gyártósoron,csak a meglévő jelenlegi készleteket kell kiszórniuk) akkor az lesz majd neked a kánaán :K
Én kiegyeznék egy mostani flash támogatással :U és akkor minkettőnk igénye ki lesz elégítve :C

[ Szerkesztve ]

(#254) Rhino666 válasza 1stror (#226) üzenetére


Rhino666
őstag

Attól még irreális elvárásaid vannak.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#255) vicze válasza WhiteWalker (#253) üzenetére


vicze
félisten

ICS megjelenése után sajnos az volt az első félelmem, hogy ez fog történni, hogy minden gyártó kihagyja a SD kártyát, és már nem én dönthetem el, hogy mennyi helyre van szükségem, nem bővíthetem, nem változtathatom. Eddig egy változtatható paramétert fix-é tettek sajnos, és pont azt, ami nekem a legfontosabb. :(

[ Szerkesztve ]

(#256) 1stror válasza Rhino666 (#254) üzenetére


1stror
csendes tag

Igazad van 2012-ben a bővíthető memória az irrális.
Bírom az ilyen szűk látókörű embereket.
Nehogy elfogadd azt, h egy másik embernek más igényei is lehetnek. Istenem.

(#257) Ricardo válasza Rhino666 (#254) üzenetére


Ricardo
félisten

Miért irreális elvárás, hogy egy telefon memóriáját lehessen bővíteni? Van aki igényli van aki nem, de irreálisnak azért nem mondanám.

(#258) petymeg válasza vicze (#255) üzenetére


petymeg
addikt

A fix akksi is legalább ekkora nagy baj. Ha már majmolják az Apple-t, akkor legalább jól csinálják, hasonló üzemidővel, meg hasonló háttértárakkal (64 GB).

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#259) vicze válasza nuke7 (#51) üzenetére


vicze
félisten

Találtam egy ilyet. 0,687 W/kg
Link

Furcsán magasnak tűnik régebbi készülékekhez képest.

One X: 0,909 W/kg

[ Szerkesztve ]

(#260) Ricardo válasza petymeg (#258) üzenetére


Ricardo
félisten

Azt sem tartom szerencsésnek :(

(#261) vicze válasza petymeg (#258) üzenetére


vicze
félisten

Azzal még együtt tudok élni, hogy este töltőre rakom, nap közben azért elég irreális, hogy lemerül 16óra alatt. pl. Desire HD-ban is 1250-es van és fentem nem sírtak miatta, 1napot az is eldöcög. Nyilván van akinek ez is számít, annak sajnos ez nem jó, csak hát a Maxx-on kívül nem nagyon van olyan teló, ami bírná sokkal tovább szóval alternatíva nem nagyon van.

(#262) zso79 válasza petymeg (#258) üzenetére


zso79
őstag

petymeg: Már linkeltem ezt és nekem ezek alapján úgy tűnik, hogy eléggé hasonló az üzemideje, mint az i4S-nek...

[link]

Arról is volt szó, hogy a web browsing-ra miért az az eredmény ami...

(#263) Rhino666 válasza 1stror (#256) üzenetére


Rhino666
őstag

Nem a bővíthető memória irreális hanem a 32GB tárhelyre való igény egy telefonnál. :U Én is a bővíthető memória pártján vagyok, mert ha az megdöglik akkor veszek egy másikat boltban, de ha a telefoné megdöglik akkor vagy gariztatás vagy rosszabb esetben kuka. De az hogy 16GB (vagy legyen 10GB) kevés egy telefonban, az még 2012-ben is abszurdan hangzik.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#264) Oppenheimer válasza Rhino666 (#263) üzenetére


Oppenheimer
veterán

LOL. Mindenkinek mások az igényei... Egyébként Bill Gates is megmondta, hogy 640 KB memória mindenkinek elég.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#265) Youri válasza Rhino666 (#263) üzenetére


Youri
veterán

Ja, hiszen a 640KB mindenre elég. Meg a szabadalmi hivatalt is be kellett volna zárni 1900-ban, mert mindent feltaláltak.... Ennél fafejebb megnyilvánulás nem volt ebben a topicban.... :U

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#266) mmate2012


mmate2012
csendes tag

Szerintem is jobb a bővíthető, mert kezedbe adja a döntést, de úgy néz ki ez a trend. Én személy szerint el tudok lenni 10 GB-n, plusz felhő.
Azt me, tudja veleki hogy végülis USB On-The-Go van e rajta? Mert akkor pl. ha elmész nyaralni viszel egy pendrive-t (bármekkorát) és tudsz vinni filmet, meg le tudod menteni a zenét (nekem utazáshoz filmezni se lenne gáz, most h ott van mellette egy pendrive is, de legalább elméletben végelen adatot elérhetsz)
De ezt lécci válaszolja meg valaki, mert ha van rajta, akkor a követező telóm megvan :)

(#267) rizso válasza Rhino666 (#263) üzenetére


rizso
addikt

Annyira nem nagy igény a 10GB-nál nagyobb tárhely.

Én:
- elég sokat fotózok a telefonnal, mert mindig nálam van. Egy kép legyen durván 1MB.
- videózok: 1 perc 720p videó durván 100MB
- zenéknek nekem nem kell olyan sok hely, 500MB elég, de legyen max 1GB
- sokat utazok, és sokszor filmezek közben, így filmeket is teszek a telefonra. Egy film mondjuk 1,5GB - van, hogy 4-5 film is van a telón, de előfordult már több is (meg sorozatból is egész évadok).
- és akkor ott vannak az egyéb adatok, amiket lehet tárolni a telefonon, illetve programok és játékok is (amik már-már elérik az 1GB-ot is néha).

Máris túlléptük a rendelkezésre álló 10GB-ot.

Nyilván nem teljesen átlagos az én "háttértár-fogyasztásom", de nem is egyedi. Van olyan ismerősöm, aki csak zenével képes lenne telepakolni a 10GB-ot, mert neki az úgy jó.

De attól szép az élet, hogy nem vagyunk egyformák. Neked a 10GB feletti tárhelyigény az abszurd, nekem meg az az alatti;)

mmate2012: passz. Ha jól emlékszem, Sensation még nem támogatta az OTG-t (S2 meg N8 viszont simán), így könnyen lehet, hogy most is mellőzte ezt a funkciót a HTC.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#268) exelsior1 válasza rizso (#267) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, nagyot csalódtam én is. Tetszett eddig ez a HTC, újra fém, super amoled, normális méret, erre elrontják azzal, hogy nem lehet bővíteni. Akkor meg adhattak volna legalább 32 gigás memoriát, de még így is kényelmesebb a memoriakártya. Nagyon kár érte, mert amúgy kellemes, erős, szép teló

Galaxy S10

(#269) nuke7 válasza vicze (#259) üzenetére


nuke7
veterán

heh, köszi. :R
közben már írtam a htc-nek és válaszoltak is.

"And you wanted to know what the SAR value is on the HTC One S, so here is the value for you:
One S: 0.687 W/kg @10g 0.804 W/kg @10g"

amúgy lehet tudni, hogy mikortol lehet majd kapni és hol? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#270) rizso válasza exelsior1 (#268) üzenetére


rizso
addikt

Én is vártam. Korábban volt Sensationöm, utána S2-m. A One S majdnem ötvözte mindkettő pozitív tulajdonságait, erre tessék, spórolnak a háttértárral. Nem is lenne baj ez, ha mondjuk egy BB vagy E-series Nokia lenne. Na de egy (mondhatni) multimédiás droidnál ez azért kicsit sovány. Hátha lesz belőle egy One S+ kiadás nagyobb háttértárral, vagy ami még jobb lenne: bővíthetőséggel. Szép álmok, mi? ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#271) exelsior1 válasza rizso (#270) üzenetére


exelsior1
senior tag

Túl szépek, aztán kijön egy bővíthető változat annyiért mint a Galaxy S3 :D

Galaxy S10

(#272) rizso válasza exelsior1 (#271) üzenetére


rizso
addikt

Az b@szna be...Vagy mondjuk az, ha kijönne az S3 16GB belső tárhellyel, microsd bővíthetőség nélkül, One X áron ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#273) petymeg válasza zso79 (#262) üzenetére


petymeg
addikt

(kár hogy nincs itt Xperia S)
Van amiben hasonló. Nekem a web surfing tűnt fel. Kollégám 4s-sel állandóan FB-zik, meg szörföl, vígan kitart estig. Nekem meg áramra kell dugni már kora du.
Én leginkább netezésre, navigálásra, szórakozásra használom (FB, meg egy csomó oldal le van tiltva céges PC-n)
A telefonálást intézem a céges "buta" 6303-mal. Az legalább ingyen van.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#274) exelsior1 válasza rizso (#272) üzenetére


exelsior1
senior tag

Olyat sosem tenne a Samu :D Mondjuk 32 gigával akár el is tudnám képzelni, vagy 64-el, ohgy gyorsabb legyen a telefon, de remélem, maradnak a bővíthetőségnél.

Galaxy S10

(#275) crhis86 válasza nuke7 (#269) üzenetére


crhis86
tag

A Veletech-en a hostess csaj azt mondta, hogy május-június környékén lesz nálunk elérhető, először a T-nél és a Vodánál, majd pár héttel később a Telenornál is (ugyanúgy, mint most az X és a V)

(#276) zso79 válasza mmate2012 (#266) üzenetére


zso79
őstag

Ma kaptam meg a hivatalos valaszt a HTC-tol: nem tud usb hostingot es usb otg-t :(

(#277) Bopez


Bopez
tag

Hmm, ezt is láttam azt hiszem kint Veletechen de nekem továbbra is az X ami nagyon nagyon.
Jó nagy tepsi de valamiért tetszik!
Ő sem lett csúnya, csak nekem olyan semmilyen..

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#278) vicze válasza zso79 (#276) üzenetére


vicze
félisten

Mi a fenéért nem? :S
A chipset 100%-osan támogatja most már még hack se kell, tényleg ennyire nehéz a hülye kernelbe belefordítani. Samsung is kivette S2-ből, most meg HTC is. :(

(#279) zso79 válasza vicze (#278) üzenetére


zso79
őstag

Fogalmam sincs. Két kérdésem volt feléjük, hogy tudja-e, ill. amennyiben nem, van-e terv, hogy a jövőben belerakják. A második részre nem válaszoltak.

(#280) sarközi89


sarközi89
csendes tag

nem tudom ez mennyire egyedi eset de nekem a tegnap este érkezett ONE S szürke, felső élén mintha lepattant volna a burkolat, és csak a kezemben és a tokban volt, nem sérülhetett meg sehol ... kicsomagoltam és ágyamban párnán töltött és reggel vittem magammal és pár ki be rakosgatás után egyszer csak észrevettem ami eddig nem volt ott :(((

ui: tudom h ez nem a karcálló kerámia ... de a kezemtől azért ne sérüljön a burkolat ha vissza tolom a tokjába :W

(#281) Rhino666 válasza sarközi89 (#280) üzenetére


Rhino666
őstag

Garanciában cserélik a korai szériás sérülékeny darabokat.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#282) sarközi89 válasza Rhino666 (#281) üzenetére


sarközi89
csendes tag

hát remélem nem fogják vissza dobni a csere igényemet azzal az indokkal, h ez nem a kerámiás változat így arra vigyázni kell :D

(#283) tixem


tixem
addikt

nos nem igazán ehhez a telefonhoz tartozik, de azért mégiscsak, mert ezen kicsit kiakadtam

gratulálok :(((

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#284) Xaels válasza tixem (#283) üzenetére


Xaels
félisten

Őszinte leszek. Ez a cikk amit linkeltél úgy ahogy van szubjektív fröcsögéssel van tele. Azon az egyetlen elérhető típuson (Maxx) kívül mondjatok már nekem olyan készülékeket amikben 3000mAh-s akku van? Szerintem baromira nem véletlen, hogy mások nem erőltetik annyira.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#285) tixem válasza Xaels (#284) üzenetére


tixem
addikt

jó de ennyire nyíltan leszarni a dolgot :U na mindegy

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#286) zso79 válasza tixem (#285) üzenetére


zso79
őstag

OMFG :W Gratulálok a szerzőnek :(((

Az eredeti cikk marhára nem erről szól!!!

[link]

(#287) enginev3.0 válasza zso79 (#286) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gondolom volt egy htc telefonja, nem tetszett neki, és most le kell húzni a mélybe, és éltetni a samsungot meg a motorolát .... pffff

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#288) hallerlaller válasza Xaels (#284) üzenetére


hallerlaller
addikt

Mostanában egyébként egyre több az ilyen cikk. :((

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#289) ABal


ABal
őstag

A Samsung Wave-em lehetséges utódaként nézegetem a One S-t, és mivel ennek is Samoled kijelzője van felmerült bennem egy kérdés: a Wave kijelzőjén egy idő után beégés mutatkozott az állapotsorban, ahol mindig ugyanazok az ikonok jelennek meg. Napi használat mellett nem lehet észrevenni, és ha az ember vizsgálja, akkor is mereszteni kell a szemet, de ekkor már nyilvánvalóvá válik. Egyszínű képernyő háttér jobban kihozza, kéken vagy fehéren jól látható.
Lehet, hogy még túl korai rákérdezni, de akinek van már ilyen telója esetleg megnézné, hogy ezen is mutatkoznak-e a beégés jelei? Remélem, hogy ebben már valami más technológia dolgozik ilyen szempontból, mert ugyan tényleg nem zavaró napi használat mellett, de a tudat, hogy ott van csalódást keltő.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#290) richies


richies
senior tag

hi all,

Ha a töltön van a telo
akkor nagyon lassu.
vki eszrevette mar?

Rozsomak of Power

(#291) Xaels válasza ABal (#289) üzenetére


Xaels
félisten

Állítólag SGS2 kijelzője is hajlamos beégni ennyi idő után. Érdemes az ilyen kijelzővel szerelt készülékek topikjában érdeklődni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#292) FragMaster válasza ABal (#289) üzenetére


FragMaster
addikt

Amoled betegség sajnos. Max késleltetni lehet a statikus megjelenítések visszafogásával, alacsony fényerővel, minél sötétebb színtónusú háttér megjelenítésével stb.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#293) vbence98


vbence98
csendes tag

Tsztelt szerkesztőség!

A Mobilarena TV HTC One V adásában elhangzott, hogy a kütyü tesztje Csütörtökön vagy Pénteken lesz olvasható. Szombat van !!! Még mindig nincs fenn a teszt, pedig nagyon tetszik nekem ez a telefon és lehet, hogy boldog tulajdonosa is leszek a következőkben egynek.

Köszönöm előre is a választ!

[ Szerkesztve ]

Technológia, kompromisszumok nélkül!

(#294) zso79 válasza vbence98 (#293) üzenetére


zso79
őstag

Na es ezt minek osztottad meg velunk???!

(#295) nuke7 válasza vbence98 (#293) üzenetére


nuke7
veterán

:F

https://youtube.com/user/nuke7

(#296) <Adamsky> válasza zso79 (#286) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Akkor miről is?

Fröcsögős vagy sem, sok igazság van benne. Egyébként olyan, mintha a HTC csak az európai vásárlókat büntetné. Tegnap néztem a HTC Evo 4G LTE-t és minő meglepetés, abban van microSD foglalat, és az akksi is 2000 mAh-s.

Én egy kicsit hasonló hírnél vontam fel a szemöldököm. Akkor azt írták, hogy a 4" (de a 3,7" biztos) alatti készülékek a "lady phone" kategória. A következő az lesz, hogy aki nem vesz legalább 4,5"-est az minden bizonnyal b**zi.

(#297) hallerlaller válasza <Adamsky> (#296) üzenetére


hallerlaller
addikt

Mindig nagyobb akksit pakolnak a 4G-s változatokba, nem kibaszásból, hanem mert azok sokkal energiaigényesebbek. :U

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#298) sdd2 válasza <Adamsky> (#296) üzenetére


sdd2
veterán

hallerlaller fórumtárs jól mondta. A 4G nagyon eszi az akkut és lehet hogy még a nagyobb aksival sem bír annyit mint a másik verzió kisebb aksival. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#299) crhis86


crhis86
tag

Nem rossz ez a SOC: [link]

(#300) <Adamsky> válasza sdd2 (#298) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az akksi egy dolog. Persze azért "opcióban" adhatnák az eu-s verziót is a nagyobb akksival. A másik a microSD, aminek a léte / nem léte már nehezen magyarázható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.