Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) lafaty80 válasza crhis86 (#746) üzenetére


lafaty80
őstag

Neked jött válasz, vagy kitették a közösbe? Mert én hiába keresem nem találom :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#752) Sherkulás válasza crhis86 (#746) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

és e kereskedők már rakják is félre az S4-eseket... jó lesz az pár hét múlva drágábban tolni...

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#753) crhis86 válasza lafaty80 (#751) üzenetére


crhis86
tag

(#754) Sherkulás


Sherkulás
aktív tag

A rootoláshoz:

Miután megvettem az első dolgom volt rootolni. Egyrészt a 3 dot menu idegesített és A custom rom-oknál orvosolható a probléma. Másrészt a alap kitünő akku időhöz képest még nyertem 10-15%-ot. Letakaríthattam az előre telepített appokat amik nem kellettek (facebook huss picsába :) ). Plusz mivel fejlesztek ezért Wifi Debug kellett mindenféleképpen.

Van több rom is én TrickDroid-ot használok, a német fejlesztővel elég jó kapcsolatot építettem ki :) Természetesen van LeeDroid is amit ugyebár nem kell bemutatni...

S-off még nincs és ahogy olvasom nem is nagyon dolgoznak rajta mivel X-en melóznak rendesen és abban reménykednek, hogy majd átültethető a megoldás HOS-ra.

XDA HOS dev fórumában minden fenn van ami kell a root-hoz, de azért az egészet lefordítottam, androidportal root fórumában megtalálható.

[ Szerkesztve ]

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#755) szata.68 válasza Sherkulás (#754) üzenetére


szata.68
senior tag

Az igaz,hogy rootolással ugrik a gari?

(#756) Al Capone


Al Capone
tag

De most akkor nálunk nem is beszerezhető az S4-es? Illetve ha igen, akkor az nem lesz magyar? Ebben az esetben hogy működik a gariztatás, vagy egyáltalán a magyarítás? Írtátok páran, hogy akkor lemondotok a teloról, de akkor mit vennétek helyette? Nekem tényleg nagyon megtetszett és az X az nekem nagyon nagy, nem tudok mit kitalálni..

(#757) hétalvó válasza Sherkulás (#754) üzenetére


hétalvó
addikt

roothoz mindenképpen unlockolni kell először a bootloadert?
mert akkor már kezdem érteni miért nem ment nekem :)

ezt a sort kihagytam :)
"You will need to htcdev bootloader unlock your device to use this root solution" ááá, ez így nem jó nekem

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#758) Cyrin válasza Al Capone (#756) üzenetére


Cyrin
addikt

hát olvasva a többi topicot, leginkább semmit...

(#759) MCs88 válasza Al Capone (#756) üzenetére


MCs88
aktív tag

Hát pont ezen filóztam én is.
Arra jutottam, hogy ez a teló nekem S3-al is baromira kell. Azért az S3 se szar. Mindenesetre futok egy kört, hogy lehet-e valahol kapni gyári garis S4eset, de ha nem akkor megveszem vitamax-al és lesz amilyen lesz.

(#760) redbiro válasza MCs88 (#759) üzenetére


redbiro
őstag

hát így viszont S3-mal érdemi versenytárs lett az xperia s is.

it never gets easier, you just go faster

(#761) randras


randras
veterán

Tulajdonképpen mi a baj az S3-al?

(#762) hétalvó válasza redbiro (#760) üzenetére


hétalvó
addikt

igen, esetleg még az xperia s, de ott is a fogyasztás talán ami nem a legjobb, mint s3-al a hos. szerintem aki akar venni, fossza ki a sufnikat ahol még van külföldi s4-es és örüljön, mint én :) pedig szidtam magam rendesen hogy nem bírtam ellenállni neki ;]

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#763) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, mult heten tema volt, hogy van-e Beats fules vagy nincs. Nekem nem volt hozza, de itt az S3 vs. S4 mizeriaban azok, akik megvettek mar, jelezhetnek itt a topikban, hogy melyik szolgaltatonal (esetleg GSM boltban) vettek es hogy kaptak-e Beats fulest hozza.

hétalvó: en se birtam :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#764) lafaty80


lafaty80
őstag

Újabb hivatalos htc közlemény fb-n (nem én jeleztem :) ):

"Köszönjük, hogy jelezted a htc.hu oldalon lévő pontatlanságot. Ott csak az 1,7GHz szerepelhet. Kollégáink javítani fogják az elírást. S4-es processzorral hivatalosan nem kerül Közép-Európába HTC One S készülék. Tehát itthon minden üzletben és szolgáltatónál S3-as processzorú mobil lesz elérhető. Ha valaki itthon S4-es telefont vásárol az nem hivatalos forrásból való így lokalizációs és garanciális problémái lehetnek. Az S4 gyártását beszállítói problémák miatt kell beszüntetni."

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#765) zso79 válasza lafaty80 (#764) üzenetére


zso79
őstag

Garanciális problémák gondolom a sufnigsm-ben vásárolt készülékekkel lehetnek, ha külföldön, hivatalos HTC gari papírral rendelkezel, akkor nem hinném...

(#766) lafaty80 válasza zso79 (#765) üzenetére


lafaty80
őstag

mondjuk a garancia része ütötte meg legkevésbé a szememet. Inkább az első fele.
Azért naaa, én hasonlóért már majdnem borítottam asztalt a T-s szervizesre.

Ha én kinézek egy 3000cm3/V12/ 400LE-ös motorral szereltautót, és megrendelem, akkor ha kapok egy 2000cm3/V6/ 200LE-ös autót azonos áraon, joggal reklamálok és érzem magam átverve. Hiába mondják nekem, hogy úgyse veszem észre majd az 1500cm3/V6/200LE különbséget :D (De észre fogom venni, mert már csak arra fogok figyelni nem az autó más tulajdonságaira)

Fogyasztói társadalomban élünk vagy mi fene...nem? Ráadásul tudatos vásárlók lennénk vagy nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#767) Al Capone


Al Capone
tag

Tehát, ha netán találok S4-es telót, akkor milyen garancia papírokkal kell rendelkezzen, hogy a hivatalos márkaszervizben javítsák a telót, ha vmi gond van? Szóval mire kell odafigyelni?

Egyébként kérdeztem Speedshop-ot, nekik Z560-as van.. :(

(#768) rígel válasza lafaty80 (#766) üzenetére


rígel
őstag

Tudatos vásárlóként egyet tehetsz: Nem veszed meg!
Egyébként a hasonlat enyhe túlzás :)

[ Szerkesztve ]

(#769) lafaty80 válasza rígel (#768) üzenetére


lafaty80
őstag

ott a félpont :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#770) randras válasza Al Capone (#767) üzenetére


randras
veterán

Gyártói garancia kell, hogy legyen rá, mert a forgalmazói szopás.

(#771) rígel válasza randras (#770) üzenetére


rígel
őstag

Olyannyira szopás, hogy nem is létezik. Egyféle hivatalos garancia van, a többi csak maszatolás.

(#772) Sherkulás válasza hétalvó (#757) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Azzal a lendulettel vissza is lehet zárni :)

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#773) Sherkulás válasza szata.68 (#755) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Ha Unlockolod a bootloadert igen. De vissza is zárhatod (elötte persze gyári rom visszaállítása) utána mehet gariba... (épp a napokban volt példa rá német oldalon :) )

[ Szerkesztve ]

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#774) rasszid válasza randras (#770) üzenetére


rasszid
csendes tag

Gyári garis, S4 procis(Z520e), de német piacra szánt készüléket meg szabad venni? Itthon fog ez a készülék frissülni?

(#775) sdd2 válasza rasszid (#774) üzenetére


sdd2
veterán

Persze. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#776) randras válasza rasszid (#774) üzenetére


randras
veterán

Németország közép-európai régió, tehát hogyha független, akkor HTC__032 lesz a CID, amivel itthon gond nélkül frissülhet.

(#777) Al Capone válasza rasszid (#774) üzenetére


Al Capone
tag

Hol tudsz ilyet?? Írhatod PM-ben is, ha úgy jobb. :)

Randras: ezt hogyan tudom megnézni? Esetleg írja a dobozon is, vagy csak ha be van kapcsolva a teló? :U

[ Szerkesztve ]

(#778) Balinov válasza Al Capone (#777) üzenetére


Balinov
félisten

CID Getter, Randras javasolta korabban :R , Marketrol elerheto

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#779) Sherkulás válasza rasszid (#774) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Persze hogy fog. Garival se lesz bajod...

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#780) randras válasza Balinov (#778) üzenetére


randras
veterán

Az lesz az, azzal meg lehet nézni! :N

(#781) zso79


zso79
őstag

Most konzultaltam az expansys-szal, nem tudtak megmondani h milyen soc van benne, csak h 1.5GHz dual core, garancia 24honap az ecare-nel.

(#782) Al Capone válasza Balinov (#778) üzenetére


Al Capone
tag

Na jó, de ha bemegyek egy boltba, akkor mondjam azt, hogy figyumá, hadd töltsek le egy progit, hogy gyorsan megnézzek vmit, és az alapján eldöntöm, hogy kell-e a teló vagy sem?! :D

Egyébként köszi a linket! :R

(#783) randras válasza Al Capone (#782) üzenetére


randras
veterán

Simán megoldható, ha van kirakva próbadarab. :DDD

(#784) rígel válasza Al Capone (#782) üzenetére


rígel
őstag

Dobozon rajta vannak az országnév rövidítések, amelyik piacra szánták a készüléket. Ha európai országok, akkor nincs probléma. Sőt, szerintem agy némettel jobban jársz, fontosabb piac mint k-európa :)

(#785) zso79 válasza rígel (#784) üzenetére


zso79
őstag

Nem kell semmi extra, dobozon rajta van. Eddigi tapasztalatok alapjan:

z520 - s4
z560 - s3

(#786) Balinov válasza randras (#783) üzenetére


Balinov
félisten

ugyvan. Z560e-n orajelnek 1,7Ghz van, Z520e (S4) 1,5. Ha a dobozt meg tudod nezni vasarlas elott Al Capone, akkor tutira kiderul meg a penztar elott.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#787) Balinov


Balinov
félisten

Nem tul jo hir a Qualcommnak az S4-el kapcsolatban

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#788) nexusking válasza Balinov (#786) üzenetére


nexusking
aktív tag

Akkor most hivatalosan magyarországra csak S3-mas modellek kerülnek, vagy ez is meg az is keverve??

(#789) Balinov válasza nexusking (#788) üzenetére


Balinov
félisten

bal vagy jobb kisujjambol szivjam ki? :DDD

komolyra forditva a szót, - tózs - zso79-nek az Expansys csak az 1,5Ghz-es orajelet tudta megerositeni (remelem, hogy 1,5Ghz = S4), Korabban linkelt facebookos HTC valasz alapjan hivatalosan csak S3-as varhato.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#790) randras válasza nexusking (#788) üzenetére


randras
veterán

Megírták, csak S3. Hivatalosan.

(#791) nexusking válasza randras (#790) üzenetére


nexusking
aktív tag

Akkor viszlát One S, kár érte. :(((

(#792) Balinov válasza nexusking (#791) üzenetére


Balinov
félisten

expansys.hu, ha tenyleg 1,5ghz-est arul akkor az ugye S4-es, most neztem 139k-ert aruljak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#793) MCs88 válasza Balinov (#792) üzenetére


MCs88
aktív tag

Kár, hogy csak fekete van :(

(#794) Al Capone válasza Balinov (#786) üzenetére


Al Capone
tag

Köszi szépen!

Gondolkozik egyébként vki, hogy az Expansys-nál vesz mostanság telót? Mivel nem tudnak konkrét választ adni, hogy melyiket tudják szállítani, így csak kipróbálni lehet... Egyébként az ára nagyon kedvező!

(#795) Sherkulás


Sherkulás
aktív tag

Amugy a kérdés megoldható egyszerüen csak kell valaki akinél S3-as van. Csináljunk egy tesztet egymás mellett akét telefon. Én teszt erejéig felajánlom az én S4-esem (visszapattintom Stock rom-ra és mehet is).

Szoval ha valakinél van S3-as és van kedve tesztelni PŰ. Irodámban minden adott egy teszthez...

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#796) nexusking válasza Sherkulás (#795) üzenetére


nexusking
aktív tag

Na erre azért még kiváncsi lennék.

(#797) monti0222w


monti0222w
addikt

Hát one s-re vágytam, vártam, de így tovább várok a huawei quadjára. Sajnálom :(

(#798) nexusking


nexusking
aktív tag

Itt nagyon írják, hogy ők bizony az S4-es verziót árulják 2év gyári garival. Remélem a z520 kódot a náluk levő dobozokról olvasták le, nem a netről keresték ki

(#799) randras válasza nexusking (#798) üzenetére


randras
veterán

Ez egy korrekt bolt, a mostani telefonom a negyedik (vagy ötödik?) amit tőlük vettem. Ha azt mondják, Z520, akkor az. (De telefonon biztos megmondják, ha rákérdeztek.)

Gyártói garanciával, mi kell még? :DD

(#800) nexusking válasza randras (#799) üzenetére


nexusking
aktív tag

Ráadásul itt a legolcsóbb 2éves gyári garival ha jól láttam.

Miért olyan vicces ez a garancia-dolog? :F
Samsungoknál ez sokat számít, itt talán nem!?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.