Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) VirtuHun válasza Sátán44 (#1346) üzenetére


VirtuHun
csendes tag

Szia!

Honnan rendelted?

Köszi

(#1352) zorromoto


zorromoto
senior tag

Sziasztok.

Telefon vásárlás elött állok és felmerűlt pár modell ami szóba jöhet.Többek közt a one s -is.
Viszont olvasgatva látom hogy van ebből s3 és s4 is ami a chippsett specifikációját olvasva jelentős különbség.

Most jön a lényeg .Ti mit választanátok?

Egy s3-as one s-t? vagy színte az ugyanilyen adatokkal bíró sensation-t ?

Mondanom se kell hogy a sensation árban sokkal jobb (használtról beszélek)

Ami különbséget vélek felfedezni :
1.A kijelző slcd vs amoled.
2. RAM-ba a one s erősebb (1GB)
3. akkuba is erősebb 1520 mAh vs 1650mAh.

jah és van még 1 masina ami színtén s3-as procival szerelt de felbontásban veri mindkettőt az pedig az xperia S.Mondjuk ezen a felület elbújhat a sense mellett.

Ezek tükrében ti mit választanátok ? Próbáljatok elfogulatlan tanácsot adni .

köszi bocs a kis off-ert

(#1353) Sátán44


Sátán44
addikt

Megérkezett :) Szürke szín, dobozára az van írva, hogy Z520e. HTC embléma az oldalán sértetlen volt. Első bekapcsoláskor német nyelven jött be és nem is lehet magyart beállítani, de olvastam hogy valamilyen szofttal lehet magyarítani.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1354) zso79 válasza Sátán44 (#1353) üzenetére


zso79
őstag

Apps>All> ott leállítod a Customization Settings Provider-t, visszalépkedsz és át tudod állítani magyarra ;)

(#1355) istnag válasza Sátán44 (#1353) üzenetére


istnag
addikt

Nem kell hozzá szoftver.le kell tiltani a Customization Settings Provider -t és utána megjelenik a magyar nyelv

(#1356) Xaels válasza zorromoto (#1352) üzenetére


Xaels
félisten

One S. A Sensation merül mint a Titanic. ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1357) ferrari1 válasza Sátán44 (#1353) üzenetére


ferrari1
őstag

megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#1358) ZeDboy válasza Sátán44 (#1353) üzenetére


ZeDboy
csendes tag

Ezt cáfolom igen is lehet magyar menüt varázsolni rá. És nem kell semmilyen program hozzá. Csak engedélyezni kell a többi nyelvet.Settings/Applications/Manage Applications/ ALL/Cuustomization Settings Provider/Clear Data :)

(#1359) Balinov válasza zorromoto (#1352) üzenetére


Balinov
félisten

Sensation vs One S. Egyertelmuen One S, meg akar S3-al is. magasabb orajel miatt tuti porgosebb lesz, nameg Sensation-nal eleg sokunknak volt alaplaphibas a teloja (random rebootok, se soft, se hard reset nem segit).

SE-vel nem tudom osszehasonlitani, utoljar D750-em ill. Uiq3-as P990-em volt, az meg ugye mas kategoria. Bar tavaly volt kinn nalunk ismeros, SE Arc-ja volt, az nem volt rossz kis keszulek, igaz, akkor meg csak a Legendhez tudtam hasonlitani

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1360) Barnee88 válasza zorromoto (#1352) üzenetére


Barnee88
tag

vegyél s4-es one s-t és probléma megoldva.
amúgy én fontolóra venném az xperia s-t is, NAGYON sokat számít, hogy annak 720p-s a kijelzője, ha sokat olvasol vagy netezel telefonon akkor érdemes személyesen kipróbálnod mindkettőt, hogy el tudd dönteni.

(#1361) Sátán44


Sátán44
addikt

Sikerült, magyar nyelv most már :K

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1362) Balinov válasza Sátán44 (#1361) üzenetére


Balinov
félisten

hogy tetszik igy par ora utan?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1363) Sátán44 válasza Balinov (#1362) üzenetére


Sátán44
addikt

1 órája van meg, amiből 45 percet nyelv átállítással töltöttem :B Soha nem volt még androidos telefonom, így kicsit lassabban megy a kezelése.

Első benyomásom:
Csomag kibontásakor kellemes benyomást keltett. A telefon méretét nagyon eltalálták, remekül illeszkedik a kezembe. Anyaghasználat szintén kiváló, tapintása kellemes. A kijelző mérete, teljes mértékben megfelel az igényeimnek, bár első pillantásra megakadt a lélegzetem. Örülök, hogy nem az X mellett döntöttem :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1364) metju válasza zorromoto (#1352) üzenetére


metju
tag

Sensation Xe inkább mint a Sims...

(#1365) zorromoto válasza Barnee88 (#1360) üzenetére


zorromoto
senior tag

Igen engem is a kijelző és a processzor különbsége ejt gondolkodóba.

Vajon mi ér többet?.A kis mértékben ám de mégis fejlettebb processzor ,vagy a nagyobb felbontás?
Az biztos hogy magamat ismerve xperia-s-nél azonnal cserélném a ROM-ot valami fincsi CM-9,10-re mert a gyári az nagyon puritán számomra a HTC után.

Viszont még valami.Milyen képeket lövöldöztök az s-el ? Mert így látatlanba szerintem ebben jobb az xperia-s.
Őszintén szólva szeretném magamat meggyőzni a HTC melletti voksot illetően,de jelenleg egáll.

(#1366) istnag válasza zorromoto (#1365) üzenetére


istnag
addikt

Arc S ről váltottam,azt mondták,hogy mennyire jó a kamerája az Arc S-nek,hát ennek sem nagy szám,de annak.. :( . Egyszerűen,ilyen fátyolos a kép,nem tudom elmagyarázni milyen és ,amint láttam ennél sem javították.
Itt láthatod,hogy miről beszélek:
[link]

Itt is látszik,ugyanez,az első képnél:
[link], bár ez meg Xperia P,de úgy gondolom ez szoftverhiba.

[ Szerkesztve ]

(#1367) istnag válasza zorromoto (#1365) üzenetére


istnag
addikt

Töltenék fel képeket,de a legtöbb privát jellegű,itt egy,ami talán nem annyira az :B . épp tegnap készült:
[link]
Auto módban készült csak úgy hirtelen. Nem rossz,azt gondolom,de nem is egy 808 .

[ Szerkesztve ]

(#1368) zorromoto válasza istnag (#1367) üzenetére


zorromoto
senior tag

Ez a képminőség szerintem egy telefontól elfogadható.
Értem a fátyolosságot amiről beszélsz mindha egy szűrő lenne elötte.
Viszont az is igaz hogy az ARC S az nem Xperia S.

(#1369) Sátán44


Sátán44
addikt

Simre rámásoltam a kapcsolataimat és beimportáltam az S-be, van amit jól jelenít meg és van amit meg fordítva. Utónév van elől :( Már a névjegyek rendezését megtaláltam és hiába állítottam át vezetéknév legyen elől, de az sem tette helyre. Nem sok kapcsolatom van kb. 300, de akkor is időigényes lenne egyesével újra beirkálni.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1370) Balinov válasza Sátán44 (#1369) üzenetére


Balinov
félisten

en beimportalnam Google contacts-ba, majd desktopon rendezgetnem oket, majd visszasync

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1371) Barnee88 válasza zorromoto (#1365) üzenetére


Barnee88
tag

xperia s kamerája érezhetően jobb, összességében én nem vagyok megelégedve a one s és one x (tök ugyanaz) kamerájával, tavaly a galaxy s2-m sokkal élesebb és szebb képeket csinált, de ez legyen a legnagyobb gondom a telefonnal.

a one s mindenképp gyorsabb mint az xperia s, főleg ha snapdragon s4-es procival veszed a one s-t.

igazából azt kell eldöntened, mi a fontosabb, a gyorsaság, a kijelző, a külső dizájn, romozhatóság.

htc-n csak garanciavesztéssel lehet rootolni, és szerintem s-off sem nagyon fog jönni, ha lenne rá mód, már kitalálta volna valaki.

(#1372) istnag válasza zorromoto (#1368) üzenetére


istnag
addikt

Itt egy összehasonlítás:
[link]
igaz HOX -al,de,ahogyBarnee is írta tök ugyanaz.
Viszont itt van egy kis összeállítás az Xperia S topikból..hááát,nekem itt is előtünik a fátyol effektus,néhol :(( :
[link]

Én nem akarlak sem rá,sem lebeszélni,csak annyit tudok mondani,hogy ne a kamera alapján dönts...

[ Szerkesztve ]

(#1373) zorromoto válasza istnag (#1372) üzenetére


zorromoto
senior tag

Köszönöm nektek a választ.

Természetesen mindent összevetve próbálok majd dönteni.Annyi biztos hogy eddig a ROM-lás fontos volt mert eddig az összes telóra fözött rom kerűlt elöbb vagy utobb.Akkor ha jol olvasok a sorok közt akkor még nincs rá s-off.Szerintem majdnem biztos hogy lesz mert olyan telefont még nem csináltak amit ne nyitottak volna ki.Itt az idő lehet a sarkallatos pont.

(#1374) istnag válasza zorromoto (#1373) üzenetére


istnag
addikt

Ott meg a bootloaderrel kell "szenvedni". Nincs tökéletes telefon. Kevésbé rossz van csak :DD

[ Szerkesztve ]

(#1375) VirtuHun válasza Sátán44 (#1363) üzenetére


VirtuHun
csendes tag

Szia!

Előbb kérdeztem, lehetséges hogy elkerülte a figyelmedet, szóval újra megpróbálom! Honnan rendelted? Kicsit megkeveredtem, a szürke a sokak által emlegetett "kék", ami nem is kék, tehát össz vissz két színben kapható: fekete és kék?

Köszi

(#1376) Sátán44 válasza Balinov (#1370) üzenetére


Sátán44
addikt

Köszönöm sikerült. Mivel nem volt még androidos telefonom, így eddig tartott rájönnöm, hogy kell megcsinálni :B

VirtuHun
Küldtem privát üzenetet! Az enyém szürke.

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1377) Sátán44


Sátán44
addikt

Feltettem Sherko programját és az is megerősítette, hogy S4-em van.
Lefuttattam a quadrant tesztet és 4511-et kaptam.

Úgy néz ki, hogy az én telefonomat a német T-online-nak szánták, mert bekacsoláskor is a német volt az alapértelmezett nyelv + a böngészőben is a német t-online.de jelenik meg. Ezt nem lehet valahogy kiirtani belőle?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1378) zorromoto


zorromoto
senior tag

Szia nekem is elküldenéd az elérhetőséget hogy hol mennyiért vetted ?

köszi

(#1379) Sátán44 válasza zorromoto (#1378) üzenetére


Sátán44
addikt

Most vagyok a felrobbanás határán :((( Baj van a kijelzővel, az óra melletti részen hozzáérek a telóhoz és gyors vibrálásba kezd, minden színben játszik :( Ment Pü!

Holnap mehet vissza :W

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1380) Sátán44 válasza Sátán44 (#1379) üzenetére


Sátán44
addikt

Újraindítottam a telót most meg jó, nem csinálja a vibrálást. Akárhogy feszegetem meg sem rebben. Ilyenkor mi van? :F Most hw, vagy sw baja van?

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1381) istnag válasza Sátán44 (#1380) üzenetére


istnag
addikt

Nekem 1.53 as és 1.78 as szoftverrel sem csinált ilyet. :((

(#1382) istnag válasza Sátán44 (#1380) üzenetére


istnag
addikt

Nem telepítettél semmit ami befolyásolhatja ezt?

(#1383) Sátán44 válasza istnag (#1381) üzenetére


Sátán44
addikt

A build számom 1.77 és a szoft.frissítés sem ajánl fel frissebbet. Szerinted küldjem vissza? Ahogy írtam német t-online-os szoft van rajta, ezzel sem lehet mit kezdeni?

quadrant, skype, soc ennyit tettem fel eddig.

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1384) istnag válasza Sátán44 (#1383) üzenetére


istnag
addikt

Én azt gondolom ez szoftver hiba és lesz. Teszteld tovább netes vásárlás esetén 8 napos van,hogy visszaküld.

(#1385) Sátán44 válasza istnag (#1384) üzenetére


Sátán44
addikt

Nyomkodom ezerrel, azóta nem jött elő a hiba. Megfogadom a tanácsod. A többiek véleménye is érdekelne, akinek volt már hasonló problémája.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1386) Barnee88 válasza Sátán44 (#1383) üzenetére


Barnee88
tag

a tmobilos logóval sajnos nem tudsz mit kezdeni, csak akkor ha más romot telepítesz, ahhoz viszont root kell ami garanciavesztéssel jár.

a hullámzó képernyő csak akkor lehet sw hiba ha magától is csinálja amikor nem érsz hozzá

ha csak nyomásra jelentkezik (ne nyomd túl erősen, csak úgy ahogy normálisan használod), akkor várj még egy napot, és csak akkor vidd vissza ha majd a boltban is reprodukálni tudod a hibát.

(#1387) Sátán44 válasza Barnee88 (#1386) üzenetére


Sátán44
addikt

Hogyan tudok meggyőződni róla, hogy nem hálózatfüggő? Azt tudom, hogy nálunk is az első széria független volt.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1388) BenHans


BenHans
addikt

Sziasztok!
Segítsetek pls. hátha én is fórumtárs leszek (itt is)!
Volt 2 HTC One X-em de az egyik rossz és többedjére cserélni kell vodánál(2 három napon belüli csere után volt e-careban 2* kijelzővel és maradt a hiba és ezért cseréli ha minden igaz a voda bármire) szoval ez volt az enyém a másik a páromé ami hibátlan, és mivel most cserélni kell és bármire cserélhetem, az enyém lesz a párom hibátlan X-e és őneki a One S jön be.....(jobban kézre áll neki nincs akkora tepsi keze mint nekem stb.)
az lenne a kérdésem hogy milyen az S3-as S, mert a vodánál csak ez a verzió van, és futnak-e szépen rajta olyan játékok mint, RiptideGP stb.
mennyire melegszik? Fogyasztása milyen, akkuidő? egyéb használatnál a sebesség?

Kijelző milyen? Pentile ellenére nagyon észrevehető-e az X mellett/után?
Mire kell odafigyelni milyen hibái vannak amit vásárlás előtt illene megnézni?(pl, mint X-en a hullámosodó kijelző, stb.)

Minden egyéb vélemény stb érdekel!

Nagyon köszönöm!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#1389) Fionella


Fionella
tag

Sziasztok! Csatlakozom egy T-s S3-sal. HERO-ról váltva. Még ismerkedünk egymással. :)
Az egyetlen negatívum, hogy a hívó fél hangja nálam fémes, néha kis kattogás hallatszik. Pedig eddig pont azt olvastam róla, hogy hihetetlenül tiszta a hang. Más tapasztalt hasonlót?

(#1390) istnag válasza Fionella (#1389) üzenetére


istnag
addikt

Térerő van rendesen :F ?

(#1391) Fionella válasza istnag (#1390) üzenetére


Fionella
tag

Azt nem is figyeltem. Majd meglesem. De egyébként hallom rendesen, nem szakadozik, csak kicsit fémesen torz.

(#1392) istnag válasza Fionella (#1391) üzenetére


istnag
addikt

Azért kérdezem csak,mert nekem a Vibernél szokott fémesen szólni,ha sz@r a net sebesség nálam,vagy a másik félnél. próbáld meg,állítsd át csak gsm-re és nézd meg úgy milyen.

(#1393) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Nem tudom ki olvasta, ki nem, de EISA díjat kapott a One S :C
Europen Social Media Phone 2012-2013

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1394) kilozsul válasza Fionella (#1389) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Szerintem is próbálgasd, mert nálam kristálytiszta a hang. Ráadásul az első telóm, amit a felére kell halkítanom, hogy ne süketüljek meg beszélgetés közben, így bármilyen körülmények között lehet érteni normálisan a másikat, egy kis utcazajtól nem kezdődik a "hallóhalló, mivan, nagyonrosszulhallak..." effektus... :)

(#1395) Balinov válasza kilozsul (#1394) üzenetére


Balinov
félisten

hangero kivallosagat meg tudom erositeni enis. kicsit kasuti fulem van, legalabbis Legend-ig bezarolag az utobbi 5-6evben a telefonjaimat halknak ereztem beszelgetes kozben. itt nincs ilyen problem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1396) desigo


desigo
senior tag

A gyári töltő nekem 5Volt,1 Amperes mégis azt tapasztalom,hogy lassan tölt.
Ha este rádugom reggelre persze feltölti de ma reggel 5 %-ról 2 óra alatt 25 %-ra töltötte.
Más töltő akár autós is sokkal gyorsabban tölti.
Galaxy Nexus is nagyon gyorsan töltődik a sajátjával.
Nektek mi a tapasztalatotok?

(#1397) Balinov válasza desigo (#1396) üzenetére


Balinov
félisten

nalam pont forditva, gyari tolto gyorsabb, noname usb-s szivargyujto adapterrol gyari kabellel toltve megy fel ugy 10%nyit egy ora alatt. gyari tolto meg kb 20%-rol 1,max 2 ora alatt csutranyomja

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1398) Fionella válasza istnag (#1392) üzenetére


Fionella
tag

Köszi! Egyelőre annyit tudtam megnézni, hogy fullon van a térerő beszélgetés közben is.
Megpróbálom az átállítást gsm-re.

(#1399) Fionella válasza kilozsul (#1394) üzenetére


Fionella
tag

Köszi! Próbálgatom. :)

(#1400) Fionella válasza Balinov (#1395) üzenetére


Fionella
tag

Hangerővel nincs bajom. Mondjuk a Hero-val sem volt hangerő gondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.