Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46251) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Sziasztok!

Eltűnt Nexus 5 telefont úgy megtudnak találni ,ha nincs benne SIM kártya ,de a tulaj tudja kb merre vesztette el? :U
Van rá valami mód vagy ötlet?

(#46252) w333 válasza Gedeon31 (#46251) üzenetére


w333
félisten

Ha be volt kapcsolva az android eszközkezelő akkor talán igen :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46253) Gedeon31 válasza w333 (#46252) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi :)

Nem tudom hogyan magyarázom el olyan embernek ,aki nincs a közelembe és kevésbé ért ehhez. :)

Az nem világos ,hogyha csinálnak egy szoftver újra rakást ,akkor is működik ez ? :U

(#46254) scream válasza Gedeon31 (#46253) üzenetére


scream
veterán

Nem, akkor nem fog. Sajnos egy új ROM, ha normálisan rakják fel mindent gyalul.

(#46255) lord.lakli válasza Gedeon31 (#46253) üzenetére


lord.lakli
őstag

És persze telefonnak bekapcsolt állapotban van és van internet rajta, amit SIM hiányában kétlek.

(#46256) pepe091 válasza w333 (#46228) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A 95%-os kültéri 4G lefedettség véleményen szerint bőven nem "gagyi"... Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb telefon kevésbé merül 4G hálózaton, mint 3G-n, így elég nagy érvágás az olyan telefon, ami bizonyos 4G frekvenciákat nem kezel.

(#46257) w333 válasza pepe091 (#46256) üzenetére


w333
félisten

Igen lefedettség az van ... de szvsz. elég gyengus :(

Lakásban S6 és i6 is kb. 2 vonal térerő van, míg 3G -n full a térerő :)

Persze lassan 2016 -t írunk és alap hogy egy telefon tudja a 4G -t, de csak mint "vész" lehetőség említettem a Mi4C -t ami ugye sokkal olcsóbb lesz :R

Szerk.

Modi lettél ? grat hozzá :C akkor nem kötözködöm "igazad van" :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46258) Gedeon31 válasza scream (#46254) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi sejtettem.

(#46259) csordas11


csordas11
aktív tag

Sziasztok! Ma kaptam meg a Nexus 6-omat. Belaktam, majd felajánlotta az 5.1-re frissítést. Elindítottam a frissítést, ami le is futott, majd kiírta, hogy az android indítása... Alkalmazás optimalizálása: 1/136, majd végigfut és villódzás után újrakezdi az optimalizálást. Már két órája ezt csinálja. Mit kéne tennem?

(#46260) StarKiller89 válasza StarKiller89 (#46236) üzenetére


StarKiller89
senior tag

erre valaki?

| Samsung Galaxy S23 |

(#46261) scream válasza ( V ) (#45984) üzenetére


scream
veterán

Miért nem mondtad, hogy ez a Catacylsm ilyen jó azzal a kernerrel? :DDD

Tiszta felüdülés, úgy minden után.

(#46262) slice14 válasza csordas11 (#46259) üzenetére


slice14
veterán

Frissen belakott készülék esetén, gondolom a fontos dolgaid megvannak a gépen, felhőben, stb...

Amit én tennék:

Bootloader nyit, flashelném a legfrissebb image-t, öröm bódotá...

Bootloadert ne zárd vissza a művelet után.

Ha kell, a leírás az aláírásomban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46263) Fkris válasza StarKiller89 (#46260) üzenetére


Fkris
őstag

Wifi-speciális, tartsa bekapcsolva a wifit alvó üzemmódban-> mindig

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#46264) StarKiller89 válasza Fkris (#46263) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ez van bekapcsolva, mégis dobálja néha
feloldom a telefont látom hogy a 4G jelzést mutatja, aztán hirtelen bekapcsol a wifi, kb 1 mp alatt történik meg ez

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S23 |

(#46265) metal01 válasza StarKiller89 (#46236) üzenetére


metal01
őstag

Ez nálam is van/volt amióta Lolli van. Stock és custom egyaránt. Valami alap OS bug.

(#46266) csordas11 válasza slice14 (#46262) üzenetére


csordas11
aktív tag

Recovery módban azt írta ki, hogy nincs adat.
Nexus root toolkittel bootloopot bepipálva feltettem a legfrissebb 5.1.1-et, szépen lefutott, de továbbra sem kapcsol be. Kiírja: Android is starting optimizing app 0/125-től végigfut, majd pontok játéka és előlről ugyanez.
Mit csináljak vele?

(#46267) Fkris válasza csordas11 (#46266) üzenetére


Fkris
őstag

Olvasd el az összefoglalót, nyisd meg a manuális flash leírást, és az alapján tedd fel, ne toolkittel.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#46268) Dottore válasza csordas11 (#46266) üzenetére


Dottore
addikt

Ha nem önjáró vagy, azt csináld amit írtak, ne a toolkittel, mert így még azt sem tudjuk hol akadsz el, meddig jutottál, mit nem értesz.

Fkris megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#46269) Scooter74 válasza csordas11 (#46266) üzenetére


Scooter74
őstag

falasheld vissza az 5.0-s imagest, ha azzal elindul akkor próbáld meg végig az OTA-t 5.1.1-ig.
Ha OTA-kor meg ismétlődik a dolog akkor valszeg EMMC hibás a készüléked és alaplapot kell cseréltetni bent garanciában.
Ha végigmegy simán akkor az 5.1.1-s letöltésed hibás és az okozta a problémát.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#46270) ( V ) válasza scream (#46261) üzenetére


( V )
veterán

mondom én ha kérdeznek! ;)

ám melyik kernel, az Ex vagy a blu?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#46271) slice14 válasza csordas11 (#46266) üzenetére


slice14
veterán

Mint írták előttem is. Ne toolkit-el próbálkoz, inkább a a flash-all.bat-os dupla klikkest próbáld.

Más: Nem vagyok munkamániás, de legyen már hétfő...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46272) csordas11 válasza Scooter74 (#46269) üzenetére


csordas11
aktív tag

Köszi! Sikerült! De a 64 gb háttértárból 32 lett. Valaki tud segíteni?

(#46273) Just_Reboot válasza slice14 (#46271) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én hétfőn nem is megyek dolgozni, hogy ha kijött az image rögtön flashelhessem. :D

(#46274) kislaci


kislaci
senior tag

Ti milyen progit használtok Galériának? Nekem a Google Photosban a videok lagolnak.

(#46275) Just_Reboot válasza kislaci (#46274) üzenetére


Just_Reboot
addikt

QuicPic Szerintem ennél nem nagyon van jobb.

[ Szerkesztve ]

(#46276) Scooter74 válasza csordas11 (#46272) üzenetére


Scooter74
őstag

Gyári recoveryben wipe.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#46278) csordas11 válasza Scooter74 (#46276) üzenetére


csordas11
aktív tag

Segíts légyszi, hogy azt hogyan kell!

(#46279) TaylorPro válasza csordas11 (#46278) üzenetére


TaylorPro
addikt

Egy sima gyári beállítás, mindent töröl pipa be és kész.

Pixel 8 Hazel

(#46280) eisento válasza csordas11 (#46266) üzenetére


eisento
addikt

szerviz vagy ha 3 napon belul vagy akkor vissza. nekem ugyanez volt a nexus 5-el alaplapcsere lett a vege monjuk harcolni kellett az lg szervizben...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#46281) slice14 válasza csordas11 (#46278) üzenetére


slice14
veterán

Be vmész bootloader-be és ott recovery mode, majd a vol+ hosszanti nyomása közben power gomb. És ott data wipe.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46282) L.L.


L.L.
senior tag

Sziasztok. Lehetőségem lenne 75.000Ft ért venni egy új nexus 5 készüléket. Tudom hogy a saját topikjában nem a legjobb hely ilyet kérdezni, de szerintetek érdemes ennyiért megvenni, vagy ezért az összegért van más alternatíva? Köszönöm

(#46283) _q


_q
addikt

Sziasztok!

Úgy emlékszek jellybean alatt még volt lehetőség a telefonkönyvből SIM kártyára menteni a telefonszámokat. Lollipop óta viszont nem találok ilyen lehetőséget csak a memóriakártyára történő telefonkönyv mentését. Esetleg valahogyan megoldható még a SIM kártyára mentés?

(#46284) Fkris válasza eisento (#46280) üzenetére


Fkris
őstag

Ne bolondítsd, toolkot baja volt, most oldottuk meg.

Csordas11- összefoglalót tényleg fusd át!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#46285) Dél válasza L.L. (#46282) üzenetére


Dél
csendes tag

Én is hasonló gondokkal küzdök napok óta. Nézek mindent, de egyik se jön be. Az új 5x és a tavalyi 6-os nagyon nem. Szóval érdemes még venni?

(#46286) TaylorPro válasza L.L. (#46282) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szerintem megéri. Én februárban vettem 103 ezerért, és újra megvenném.

Pixel 8 Hazel

(#46287) Dottore válasza Dél (#46285) üzenetére


Dottore
addikt

Nem nehéz kiszámítani.

Megnézed mit kapsz ennyiért, a Nexushoz hozzáadod a mályvacukrot amit még biztos meg fog kapni, levonod a negatívumait (kicsit karcsú akksi és szeret elrepedni power mellett) a kapott eredményt pedig megveszed magadnak. :)

trixi78
Neked nem kell számolgatni. Ennyiért best buy.

[ Szerkesztve ]

(#46288) gabro0


gabro0
őstag

Arra kíváncsi leszek mikor lesz működő root a végleges 6.0-ra. A SuperSU már február óta nem kapott frissítést, Chainfire pedig részben mások kezébe adta a fejlesztést.
Lehet, hogy jó lesz a Marshmallow, de a rreklámokat nem tűröm... Remélem minél előbb jön mindkettő (Android és SuperSU)

(#46289) eisento válasza Fkris (#46284) üzenetére


eisento
addikt

nem bolonditom nalam ez volt a baj azert mertem leirni. 4.4.4-rol mikor kijott a lolli. eleg nagy volt az update es nem tudtam frissiteni aztan alaplapcserevel lett jo csak... fura volt mert 4.4.4-el tokeletesen ment de mivel a lolli nagy meretu volt es gondolom a belso memoja serult volt az enyemnek ezt a hibat tolta. de lenyeg hogy megoldodott

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#46290) G4bi89


G4bi89
senior tag

Na ma érdekes dologgal találkoztam. Egyszerűen nem akarta megtalálni a telefon a pozíciómat és csak egy újraindítás után lett jó. Mindegy volt melyik programban akartam és az is, hogy nagyon pontosra állítom vagy csak energiatakarékosra (ekkor ugye menetközben csak a mobilcellák alapján próbálja...) Stock 5.1.1 @ Electroactive kernel.
Kapcsolgattam ki -be a tartózkodási hely használatát de arra sem reagált, olyan mintha nem érzékelte volna, hogy bekapcsoltam. Ezért is tért észhez egy restart után gondolom.

Járt már így valaki ? Remélem nem játssza el sűrűn mert elég frusztráló. :((

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#46291) Madoc válasza gabro0 (#46288) üzenetére


Madoc
veterán

Miért is kapott volna frissítést? A meglévő az összes androiddal működik. A prev M-hez kellet bétát használni mert ugye az csak ideiglenes. Amugy ha kijön a Marshmallow akkor kb másnapra van rá root.(ha az eddigi trendeket követjük)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#46292) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Egy tipp minden nem stockos rootolt felhasználónak!

A swappiness értéket állítsátok 30-ra (virtual memo) és öröm bodosságot egyből érezni fogjátok a rendszeren! Nem is értem eddig miért nem jöttem erre rá!!! Sokkal jobb multitask, responzív folyós rendszer... A többit majd ti leírjátok :) Az app neve Kernel Auditor

Egy próbát megért mivel 5-én úgyis gyaluljátok a rendszert ...

[LG NEXUS 5]

(#46293) randras_83 válasza L.L. (#46282) üzenetére


randras_83
addikt

ha tényleg új, akkor valóban bestbuy! :K

https://www.flickr.com/randras83/

(#46294) eisento


eisento
addikt

ez a hetfoi 6-os frissites mennyire tuti nexus 5-re? :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#46295) aizen92 válasza eisento (#46294) üzenetére


aizen92
addikt

"Soon" :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46296) eisento válasza aizen92 (#46295) üzenetére


eisento
addikt

hat ha ez olyan soon mint a gran turismo sorozatnal a soon akkor ebben az evben ne nagyon szamitsunk ra :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#46297) Madoc válasza eisento (#46296) üzenetére


Madoc
veterán

:D Akkor menj vissza játszani. Ez nem csamcsung! ;]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#46298) csordas11


csordas11
aktív tag

Köszi a segítségeteket, mindent sikerült megoldani, kivéve egyet: egyik equaleser progival se tudom az n6-on állítani a hangszínt. Van esetleg tippetek?
Más.
Végigjártam a Nexusokat: N7(2012), N7(2013), N4, N5, N6. A 2012-es N7-en kívül mind meg van most is.
Szerintem mindegyik új modell nagy előre lépés volt a korábbihoz képest. Igen még az N4-N5 váltás is. Nagyon tetszik az N6, csak picit szokni kell a méretét.

(#46299) Madoc válasza csordas11 (#46298) üzenetére


Madoc
veterán

Ugye nem a hangszórón próbálod az hangszínszabályzót?
Fülhallgató kimeneten mennie kell.Poweramp szabályzója se változtatja?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#46300) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Melyik a legolcsóbb világítós QI-töltő kínában?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.