Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) TOZ


TOZ
addikt

5x/32-nek ugyan még preorder a statusa expansys-on, a de a 379 GBP már kint van hozzá.

(#46702) asturel válasza thesound (#46694) üzenetére


asturel
őstag

Hosts fajlhoz nem kell root :) twrp alol siman ki lehet cserelni (amiket adaway hasznal hosts source meg elerheto publikusan)

(#46703) MichaelScott válasza Draken (#46695) üzenetére


MichaelScott
csendes tag

Működik az, csak engedélyezni kell a Beállításoknal a Megjelenítés más alkalmazások felett menüpontban a Messengert, akkor lesz chatfej.

(#46704) Fkris válasza TOZ (#46699) üzenetére


Fkris
őstag

Jól beszélsz!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#46705) Scooter74 válasza TOZ (#46701) üzenetére


Scooter74
őstag

én még nem látok árat expansison de ahogy írtad az ár HUF-ra átszámítva 160 ezer lesz

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#46706) miroon válasza MichaelScott (#46703) üzenetére


miroon
aktív tag

Nekem akkor se működik, pedig engedélyeztem :(

iPhone 13 Midnight Black

(#46707) abopeti


abopeti
tag

Sziasztok!
Nexus 6-om van, de talán tudtok segíteni. Tehát, 5.0 -ról frissítettem, mielőtt a fejlesztői beállításokat aktiváltam volna, így az USB hibakeresés sincs kipipálva. Az a baj, hogy bootolás és az appok optimalizálása után nem bekapcsol, hanem újra bootol, de még kikapcsolás után is azonnal újra kezdi az egészet. Próbáltam már az NRT-vel de állandóan kéri az USB hibakeresés aktiválását, csakhogy ezt most már nem tudom. :((
Csordas11 fórumtárs segítségével, aki nélkül eddig sem jutottam volna, már volt factory reset és a wipe cache partition is, de ezek sem segítettek. Most az Google USB driver letöltését ajánlotta, ami megtörtént, csak azt nem tudom, hogy mire kattintva tudom telepíteni vagy futtani a programot. És ez fog tudni nekem segíteni vagy szükségem lesz az SDK-ra is vagy van valaiknek valami ötlete, hogy kommunikációra bírjam a gépet és az telefon? Még annyi, ha rádugom a telefont a gépre, akkor a telefon felugró ablakja tök üres, ez jelent valamit?

(#46708) gery2123 válasza abopeti (#46707) üzenetére


gery2123
őstag

Hát én a helyedben egy live linux alól feltolnék egy Stock factory img-t.
Ha jól rémlikakkor most, hogy frissítettem 6.0-ra nekem se volt bekapcsolva az usb hibakeresés és a fastboot simán felismerte a készüléket.
Tehát live ubuntu telepít a fastboot és az adb a telefon fastboot - mód aztán mehet a factory img fel.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#46709) slice14 válasza abopeti (#46707) üzenetére


slice14
veterán

Vagy olvasd el az aláírásomban lévő leírást. Benne van minden, ami kell.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46710) zolka95 válasza MichaelScott (#46703) üzenetére


zolka95
őstag

Ezt valaki leírná pontosan hol kell???

Mert én a 'Beállítások > Alkalmazások > Messenger > Értesítések > Betekintés engedélyezése (ON)'

akartam volna bekapcsolni, de már alapból be volt, mégsem ugranak fel a chat fejek

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#46711) MichaelScott válasza zolka95 (#46710) üzenetére


MichaelScott
csendes tag

Beállítások, Alkalmazások, és jobb oldalt felül a Beállítások ikonra kattintva ott lesz a Megjelenítés Más alkalmazások felett, azalatt kell a Messengert engedélyezni.

(#46712) SteveJobs


SteveJobs
őstag

azt szeretném megkérdezni , hogy ha rendeltem egy akkumulátort a speedshopt-tól és csak 98%ra tudom feltölteni a telefont , 100%ra nem tudom feltölteni a telefont. kb 10-15x próbáltam a régi akkumulátort meg feltölti 100%ra , akkor valószínű , hogy az aksi rossz? Megkérdezték a speedshop-ot azt mondták nem cserélik ki. Ilyenkor mit tudnák tenni? vagy hogyan orvosolhatnám ezt ?

Válaszokat előre is köszönöm !

(#46713) noorbertt válasza SteveJobs (#46712) üzenetére


noorbertt
őstag

Állj el a vásárlástól, jelezd nekik és vissza minden

(#46714) Fkris válasza noorbertt (#46713) üzenetére


Fkris
őstag

:K
14 napig elállhatsz a vásárlástól, akármilyen indok nélkül.

[link]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#46715) SteveJobs válasza Fkris (#46714) üzenetére


SteveJobs
őstag

Boltba vettem akik ùgy rendeltèk a spee s-tòl.

[ Szerkesztve ]

(#46716) metal01 válasza SteveJobs (#46712) üzenetére


metal01
őstag

Hagyd merülni az akkut, majd told neki újra a töltést. Hagyd rajta tovább a töltőn. Fel kellene neki töltenie, csak kalibrálnia kell elsőre. SGS2-nél volt ilyenem.

(#46717) csipuka


csipuka
senior tag

Nagyon szepen egyenesen megy lefele a akkustat szerint az akksi, es latom, hogy valami folyton felebreszti a procit, igy szerencsetlen doze se bir mukodni. A Wakeloch Detector app nem muxik a 6.0-n. Van mas modszer, hogy kideritsem mi ebresztgeti a procit?

(#46718) thesound válasza Dottore (#46688) üzenetére


thesound
őstag

Működik :)
1. Flash stock 6.0
másold rá a beta super su-t
reboot into bootloader

2. fastboot flash boot boot.img
3. fastboot boot customrecoveryname.img
4. Install SuperSU
reboot, enjoy

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#46719) Dottore válasza thesound (#46718) üzenetére


Dottore
addikt

Köszi!
Viszont a TWRP is fent van (3. fastboot boot customrecoveryname.img). Úgy értettem, hogy TWRP nélkül flashelni a supersut.

Egyébként én a stockban flashelés előtt kicseréltem a módosított kernelt és eleve azzal csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#46720) thesound válasza Dottore (#46719) üzenetére


thesound
őstag

3. fastboot boot customrecoveryname.img - itt csak annyit csinál, hogy csak bebootol a TWRP-be, de nem cseréli le a gyárit, felrakom a supersu-t és kész is, marad a gyári recovery (azt nem próbáltam, hogy TWRP segítsége nélkül flasheljem a supersu-t)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#46721) bl4ze válasza thesound (#46720) üzenetére


bl4ze
veterán

érdekes ez az OTA : még mindig nem érkezett meg a M, pedig már telót is újra indítottam. (5.1.1. úgy jött annó)

.:. bl4ze .:.

(#46722) TOZ


TOZ
addikt

A végleges M radioval (.27) kezdett előjönni a T-mobile mobilnet problema.
Most flasheltem egy .26-os vegu (5.1.1.) radiot.
Meglatjuk.

(#46723) Dottore válasza thesound (#46720) üzenetére


Dottore
addikt

Áhha, értem.

Nektek is lassan csúszik le az értesítési sáv fentről?

[ Szerkesztve ]

(#46724) thesound válasza Dottore (#46723) üzenetére


thesound
őstag

Nem tünt fel, hogy lassabb lenne.

#46721 bl4ze Jön az majd. Barátnőmnek ma jött a frissítés, többeknek már korábban itt a topicban

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#46725) roland091 válasza Dottore (#46723) üzenetére


roland091
senior tag

nekem nova launchernél csinálja ezt :)

(#46726) slice14 válasza roland091 (#46725) üzenetére


slice14
veterán

Pontosabban akkor csinálja, ha lefele gesztussal húzom le. Ha fentről húzom, akkor nem tapasztalom (nava).

Más: Tasker Auto Notification értesítést használok időjárás kiíratásra, de ez ugyan így megvan Chronus értesítésnél is. Tehát az a gondom hogy az értesítés ikonja megjelenik a status bar-on. Eddig úgy volt beállítva pl a chronus hogy a prioritás minimumon volt és az alkalmazás prioritásélvező volt. Így nem volt ott az ikon, csak az értesítést mutatta. De a 6,0-val nem tünik el így az értesítés íkon. Ugyanez auto notificationnál.

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46727) Dottore


Dottore
addikt

Igen nekem is Nova alatt. Hát akkor ez egy Nova bug. :)

(#46728) Fkris


Fkris
őstag

M alatt vissza lehet hozni, hogy a záróképernyő bal oldalán a hívás legyen, ne az asszisztens?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#46729) Just486 válasza Fkris (#46728) üzenetére


Just486
senior tag

Igen: Beállítások > Alkalmazások > fogaskerék > Alapértelmezettek > Asszisztens és hang > Asszisztens > Semmi

Nem tudom jár-e egyéb (negatív) következményekkel, de a mikrofon telefonkagylóra vált a záróképernyőn.

That unconquered country we call the future.

(#46730) Fkris válasza Just486 (#46729) üzenetére


Fkris
őstag

:R

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#46731) SteveJobs válasza metal01 (#46716) üzenetére


SteveJobs
őstag

Màr végig jàtszottam mindent.

(#46732) TOZ válasza Just486 (#46729) üzenetére


TOZ
addikt

biztos en vagyok a bena, de nekem ez nem megy... :F

Radio:

vissza is raktam .27-.es vegut, az elozovel es szarakodott, megint kezdodik a T-mob kalvaria, fasza.

[ Szerkesztve ]

(#46733) purechill


purechill
csendes tag

Nálatok is késik az óra egy nap után 3-4 percet automatikus illetve manuális beállításnál is 6.0 alatt?

(#46734) radicspeter1 válasza purechill (#46733) üzenetére


radicspeter1
őstag

Nem...

Más: akinek wifi sokat eszik az akku statban az a beállítások-tartózkodási hely-egyebek opciónál kapcsolja ki a wifi illetve kékfog keresést... Akksi időben is hozhat valamit.

[LG NEXUS 5]

(#46735) #Dániel válasza radicspeter1 (#46734) üzenetére


#Dániel
tag

Nem segít semmit. Ez már kicsi frusztráló.

(#46736) noorbertt válasza #Dániel (#46735) üzenetére


noorbertt
őstag

Ha majd ez nálam is ilyen lesz akkor én keresek más rendszert. Lolli is csak szívás ... Talán win10 vagy ubuntu (sok minden nem jó de legalább jelzik hogy nem jó és rajta vannak..)

(#46737) pierre464 válasza #Dániel (#46735) üzenetére


pierre464
csendes tag

"Használat az utolsó feltöltés óta" azaz előbb tölts fel teljesen a telepet, mert csak akkor reseteli a statisztikát és utána nézd a wifi fogyasztását.

(#46738) radicspeter1 válasza #Dániel (#46735) üzenetére


radicspeter1
őstag

Így van az akku stat nem fog varázsütésre megváltozni :))

[LG NEXUS 5]

(#46739) ( V ) válasza #Dániel (#46735) üzenetére


( V )
veterán

én inkább a Gsam appot javasolnám fogyasztás meghatározásra - sokkal pontosabb (főleg root kiegészítővel).

amúgy ez már 6.0?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#46740) Deion Branch


Deion Branch
tag

Üdv!

Laikusként kérdezem hogy megéri OTA 6-ot ráengedni? Lassul tőle a teló? Vagy érdemesebb várni az első frissítésig? (illetve frissítéskor minden adat, alkalmazás, mentett bejelentkezés megmarad?)

(#46741) zolka95


zolka95
őstag

Mikor lesz teszt mobilarénán az 5X-ről és a 6P-ről?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#46742) horvathkrisz válasza zolka95 (#46741) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem tudom.

(#46743) ( V ) válasza horvathkrisz (#46742) üzenetére


( V )
veterán

ha ez vigasztal, én se :DDD

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#46744) Fkris válasza Deion Branch (#46740) üzenetére


Fkris
őstag

6.0 dob rá egy kis eyecandyt.
amúgy megéri, lassulni nem lassul tőle semmit.

OTA pedig nem bántja a beállításaidat, bár ajánlott egy tiszta telepítést végezni főverziószám változáskor.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#46745) TTTotya válasza purechill (#46733) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nálam Chroma 5.1 alatt volt ilyen Electroactive kernellel. Miután váltottam stock kernelre megszűnt a gond. De lehet, hogy nem attól szűnt meg hanem, mert csináltam egy clean flash-t. Ki tudja? Hogyan frissítettél 6-ra?

Ha emlékeim nem csalnak valakinek volt ugyanez a problémája prev3-mal is.

(#46746) dozsabalint válasza #Dániel (#46735) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Nálam is 60-70%-ot eszik. Mellette meg hozza a 4+ órás SOT-kat. Szóval ez inkább valami statisztikai hiba lesz csak, ténylegesen távolról sem eszik ennyit a WiFi (egyébként már a dp3-nál is ez volt, rosszul jelzi a fogyasztást).

Egyébként hatalmas nagy, hogy éjjel egyszer sem ébred fel a telefon. Nagyon jó hatással van az akksira. Kb 1%-ot eszik 8-9 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

(#46747) Deion Branch válasza Fkris (#46744) üzenetére


Deion Branch
tag

Köszi:)
Ez a tiszta telepítés azt takarja, hogy lepucolom teljesen?

(#46748) slice14 válasza Deion Branch (#46747) üzenetére


slice14
veterán

A factory image flashre gondol a Fkris gazda. :)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46749) Deion Branch válasza slice14 (#46748) üzenetére


Deion Branch
tag

Köszi, ilyenekhez nem értek, vállalom nélküle a kockázatot :))

(#46750) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Én még a bootloadert is visszazártam. Full stock M, ettől jobb nekem nem kell. Image flashkor úgyis gyalulok mindent. Nekem ne virítson ott a lakat se és had jöjjön a havi ota.

Pixel 8 Hazel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.