Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45851) Krisz79


Krisz79
őstag

Kicsit kikacsintgattam a Nexus mellett egy másik készülékre és pár napja azt használom...
Mire is várunk most ennyire???

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#45852) Dottore válasza Krisz79 (#45851) üzenetére


Dottore
addikt

Mondjuk, hogy leírd milyen készülékre kacsingattál és miért azt választottad. ;)

(#45853) Krisz79 válasza Dottore (#45852) üzenetére


Krisz79
őstag

Kicsi változatosság végett megnéztem 1 S6 készüléket...
Ami nagyon tetszik benne,hogy roppant jó fotókra képes ellenben, iszonyat csúszós a készülékház...
Összességében annyival többet nem kaptam tőle,mint az asztalomon fekvő Nexus5-m...

Szóval?
Most Te jössz...
Új készülékek debütálása...?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#45854) Dottore válasza Krisz79 (#45853) üzenetére


Dottore
addikt

Egészen pontosan arra várunk, hogy amire várunk az valóban az lesz-e mint amire várunk.

(#45855) Krisz79 válasza Dottore (#45854) üzenetére


Krisz79
őstag

Ez telefon vagy szoftver vagy összességében mindkettő?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#45856) Dottore válasza Krisz79 (#45855) üzenetére


Dottore
addikt

Részemről kizárólag a hardver, beleértve a design is. Szoftver nekem rendben van. Szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#45857) Krisz79 válasza Dottore (#45856) üzenetére


Krisz79
őstag

Számomra jobb kamera, kicsit élénkebb szinek a kijelzőn (ips)
Kultúrált design. ( nexus felirat kihullásának mentessége)
Szoftver nálam is rendbe...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#45858) slice14 válasza Dottore (#45854) üzenetére


slice14
veterán

:DDD

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#45859) vacs


vacs
Topikgazda

Pár napja frissült a gyári ébresztő alkalmazás, ééés végre belekerült az emelkedő hangerő opció. :K
Pár hete valaki ezt hiányolta a gyári appból, mondjuk én is örülök neki! :)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#45860) CB válasza vacs (#45859) üzenetére


CB
senior tag

Én voltam. Mindjárt meg is nézem.
......és tényleg.
Köszi, hogy szóltál. :C :R

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#45861) Sajtqukac válasza Dottore (#45850) üzenetére


Sajtqukac
tag

SlimLP-t használok de ha fagyasztom, illetve törlöm akkor használni sem tudom az appot nem? (beállításoknál szoktam jegelni az appokat de akkor azok el is tűnnek.)

(#45862) Dottore válasza Sajtqukac (#45861) üzenetére


Dottore
addikt

Így van de ez az egyetlen módja, hogy ne frissítse.
De miért nem használsz másik launchert? Ott a Nova pl. Be tudod állítani, hogy olyan legyen mint a gyári, ha azt szereted.

[ Szerkesztve ]

(#45863) Fkris válasza CB (#45860) üzenetére


Fkris
őstag

Nem hiányolnád légyszíves az sd kártya bővítést és a4 napos SOTt is? :R :DD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#45864) Dottore válasza CB (#45860) üzenetére


Dottore
addikt

Én egy One Plus-hoz erősen hasonlító dizájn hiányolását szeretném kérni és a 2GB RAM helyett jobb lenne három. Köszi!

(#45865) bl4ze válasza vacs (#45859) üzenetére


bl4ze
veterán

Tééényleg frissítem is :)

.:. bl4ze .:.

(#45866) dwelablack válasza thesound (#45832) üzenetére


dwelablack
tag

Ezert jottem most be a topikba. Azt hittem a gyerek nyomkodott el valamit, de ezek szerint jott egy nem vart frissites? Finoman fogalmazva is rohadtul zavar a scrollozas. Foleg mert htcrol jottem at, ott vertikalis volt es nagyon szerettem. Atjottem ide, nagy nehezen megszoktam a horizontalist, erre most megint visszateszik a vertikalist. Az embert arra kenyszeritik ezekkel a valtoztatasokkal, hogy launchereket hasznaljon, amit szinten utalok :)

Szoval akkor most ezzel megint egyutt kell elni?

+1 feketepont: adbvel atallitottam korabban a densityt, igy mindenhol 5 ikon volt egy sorban. Erre ez is el van most cseszve. A kezdokepernyon 5 kicsi ikon van, a menuben 4 bazi nagy. Bravo :)

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#45867) Sajtqukac válasza Dottore (#45862) üzenetére


Sajtqukac
tag

Azért mert én folyamatosan használom a Google now funkciókat és a search bart is és egyszerűen semelyik másik launcheren nem úgy mennek ezek ahogy kellene nekik. Gondolok itt arra hogy míg a GEL-ben minden szépen animációval át vezetve röccenés nélkül megy, addig máshol ugrik a kép, nem lehet a Now oldalról vissza lapozni csak a vissza gombbal, stb. Egyedül ami megoldást találtam most arra hogy a GEL megint 5x5-ös grid-el rendelkezzen az az xposed de azt meg kerülném és így úgy látszik marad a várakozás, vagy erre a rövid időre míg ezen variálnak addig kipróbálom a slim launchert ami a legközelebb áll a GEL-hez. No mindegy. Köszi a segítséget azért!

(#45866) dwelablack:

Az a fekete pont nálam pont fordítva van. App drawer 5 oszlopos, a home page meg 4x4-es ami olyan ostobán néz ki hogy valami hihetetlen. (DPI 380)

[ Szerkesztve ]

(#45868) Dottore válasza dwelablack (#45866) üzenetére


Dottore
addikt

Minden tiszteletem mellett megjegyezném, hogy ebben az esetben te szívatod saját magad. És nagyon jól csinálod, profi munka. :)

Sajtqukac

Nem lehet, hogy néha megérné kicsit változtatni a szokásodon és újakat felvenni? Talán az ezzel járó kényelmetlenség kisebb lenne, mint folyamatosan szenvedni egy problémával.

[ Szerkesztve ]

(#45869) dwelablack


dwelablack
tag

lehet, de en kinottem mar abbol, amire te gondolsz. Veszek egy telefont, megszokom, hasznalom. A telefon ne kezdjen el onkent ilyen mindennapi dolgokban mas lenni, mert nem en vagyok az eszkozert, hanem forditva. Egy-egy ilyen huzas utan en siman eladom a telefont :) :) :)

[ Szerkesztve ]

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#45870) Sajtqukac válasza Dottore (#45868) üzenetére


Sajtqukac
tag

Most kezdtem el használni a SlimLaunchert pont amiatt hogy hátha jó alternatíva, de sajnos hiába van ez a legközelebb a GEL-hez még mindig zavar hogy nem az. Egy időben zavart hogy nem tudom meg változtatni az ikonokat GEL alatt és végig próbáltam elég sok launchert, mindegyiket legalább 2 napig erőltetve és ezek után is a GEL jött vissza. Az teljesen jól működik a Now funkciókkal (értsd: úgy működik ahogy annak kell) és nekem ez lényeg mert míg itthon sok pluszt nem ad, külföldön rendkívül hasznos. És ezért remélem hogy minél előbb jobb egy újabb google update és vissza kaphatunk működésben valamit a régi GEL-ből.

(#45871) CB válasza Dottore (#45864) üzenetére


CB
senior tag

Hiányolom, hiányolom!

De jó lenne +1 GB ram, és de jó lenne egy kis plusz képernyőidő, meg SD kártya hely. Meg de jó lenne, ha az új Huawei nexus nem lenne olyan randa, hanem az One Plus 2 külsejét kapná....!!!!

Most aztán gyorsan nyissa mindenki ki az ablakot, hátha fénypostával küldik.

:D :DD

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#45872) Dottore válasza dwelablack (#45869) üzenetére


Dottore
addikt

Nem vagyunk egyformák, én direkt élvezem ha néha meg kell változtatni a szokásaim. :)

Sajtqukac

SlimLauncher és a gyári stock launcherről beszélünk? Mert ha igen akkor ahogy nézem nem sok mindenben hasonlítanak. Ott a Nova. Tedd fel és elküldöm neked azokat a beállításokat amikkel ugyanolyan lesz mint a stock. Már ha ugyanarról beszélünk, mert az, hogy hasonlónak találod a SlimLauncher, az kicsit megkevert, vagy félreértek valamit.

CB

Isten vagy, köszi!

(#45873) slice14 válasza Dottore (#45872) üzenetére


slice14
veterán

Nova-ba hogy tudod aktiválni az Now felületett? Mármint a bal 0-dik lapra.

Már ott tartok hogy össze hanyigálok egy saját widget lapot. Csak a lustaság ami miatt mindig halasztom. Az pedig nagy úr. Sok meló volna tasker-ben is. Különböző adat lekérések, stb, stb...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#45874) Sajtqukac válasza Dottore (#45872) üzenetére


Sajtqukac
tag

A slim launchert én úgy gondolom hogy viselkedésre, és kinézetre is ez áll legközelebb a Google Launcher-hez. A beállításokat szívesen el fogadom,köszi! Kíváncsi vagyok rá és akkor lehet ki próbálom a novát, ha már annak idején megvásároltam.

(#45875) Dottore válasza slice14 (#45873) üzenetére


Dottore
addikt

Azt hiszem sehogy, ezért írtam, hogy nem lenne-e egyszerűbb néha a szokásainkkal kezdeni valamit.

Sajtqukac

Kinézetre kizárt. pont egy hete szórakoztam vele, hogy olyanra állítottam be a Novát mint a gyárit. Pár pixel eltérés van csak a margónál, amit nem hiszem, hogy bárki is észre vesz.

Itt van.

A "Data" mappát a gyökérbe kell másolni és nálam csak egy oldal van beállítva, de ezeket megtudod változtatni úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#45876) Sajtqukac válasza Dottore (#45875) üzenetére


Sajtqukac
tag

Köszi sikerült. Még kicsit személyre szabom bár egyelőre hiányzik a Google Now de lehet megszokom ezt az ikonos előhívást.

(#45877) Sajtqukac válasza Sajtqukac (#45876) üzenetére


Sajtqukac
tag

Ki csúsztam az időből bocsánat. A Google Now felület elő hozására a felfelé swipe-ra be raktam egy gyors elérést és eddig így nagyon jónak tűnik.

(#45878) ( V )


( V )
veterán

vótmá?

gyári memory leak már megint

LMY48I-ról LMY48M-ra váltás után

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#45879) csipuka válasza slice14 (#45873) üzenetére


csipuka
senior tag

A Google app inditja a Now-t, en kiraktam ikonnak a fokepernyore.
Bar mostanaban azt se hasznalom, mert a Nova-ban beallitottam, hogy egy gesture-t, ha felfele huzom az ujam akkor hivja meg, igy barmelyik asztalon konnyen elerheto.

(#45880) randras_83 válasza ( V ) (#45878) üzenetére


randras_83
addikt

Azért örülök, hogy M alatt nincs ilyen :) pedig már majdnem visszaraktam a lolli - t csak úgy unalomból.

https://www.flickr.com/randras83/

(#45881) SybenX válasza ( V ) (#45878) üzenetére


SybenX
őstag

Igen,visszatért a memory leak nálam is :(

(#45882) csipuka válasza SybenX (#45881) üzenetére


csipuka
senior tag

Nalam 4 napja volt a reboot es 450Mb-ot eszit a system. Az nem rossz.

(#45883) tybsen válasza SybenX (#45881) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam ma hosszú idő óta megint újra előjött a kamera hiba, tegnap használtam hosszabb ideig (max 2 perc talán) a zseblámpát, ami lekapcsolt és nem is lehetett újra bekapcsolni (bár a zseblámpa úgy látszik, ilyen). A telefon amúgy gyors, de a legújabb 5.1.1 frissítés óta megint akadozik gyakran/néha (máskor meg extra smooth), tegnap meg az utóbbi napokban a google launcher újra töltött, google play szolgáltatás meg valami őrült fogyasztással volt jelen az akku statisztikában. Nem értem komolyan, mert ha mindig sz@r lenne akkor érteném, hogy ez ilyen, de máskor meg - mint például ma reggel - alig merül az akksi ha nem használom és nagyon gyors, akadásmentes.

(#45884) SybenX válasza tybsen (#45883) üzenetére


SybenX
őstag

Nálam 190 óra uptime után már csak 300-500MB volt szabad és a rendszer evett kb 800-1000MB-ot .A kezdőképernyő nem töltött még újra,de minden más igen.Az akksi meg jó ha 2,5 óra sot-ot bír.
Megint lehet hetente vagy 4 naponta újraindítani...Többet ártott mint javított ez az utolsó biztonsági frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#45885) bl4ze válasza SybenX (#45884) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem a Lux alkalmazást nyírogatja ki, én sem örülök ennek a legutóbbi biztonsági frissítésnek.

M-et várom OTA-n, a stock 5.1.1-et akarom cserélni rá, ha tényleg olyan jó.

.:. bl4ze .:.

(#45886) ( V ) válasza randras_83 (#45880) üzenetére


( V )
veterán

hát csak az M alatt meg más issue-k vannak, bár remélhetőleg a megjelenése nem lesz olyan gyenge mint a Lolly első időszakasza. nem tudom mit bénázik ennyit a Google, kihoz egy kritikus frissítést viszont visszatesz egy már elvileg fixált bugot...

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#45887) tvse1995


tvse1995
senior tag

Hol érdemes a telefonhoz csere hátlapot és akkut venni?
Lassan két éve van meg a telefon és gyakran alig több mint egy óra SOT után lemerül...

(#45888) balou99


balou99
csendes tag

Sziasztok!

Az utóbbi időben a Nexus 5 telefonom aksija hihetetlen gyorsan merül... még korábban simán kibírt egy napot normál használat mellett, addig most jó ha 4-5 órát kibír...
Csatolok két képet, amin láthatjátok, hogy mi történik:

Este egy fél óra netezés közben lement 100%-ról kb. 65%-ra.

Ha megnézem, hogy milyen programok használják az aksit, akkor nem látok semmi különöset, és a legnagyobb használók is 3-4% körül vannak.

Ami érdekes és látszik a képen is, hogy reggel kikapcsoltam a telefonomat, amikor kb. 60%-os volt a töltöttsége és amikor visszakapcsoltam már csak 17%-ot mutatott... aztán pedig töltés nélkül elkezdett felfelé menni az aksi töltöttség egészen 30%-ig...

Szerintetek mi lehet a probléma?

Nagyon köszi!

B.

[ Szerkesztve ]

(#45889) Madoc válasza balou99 (#45888) üzenetére


Madoc
veterán

Tönkrement a usb csati a telefonodon.Legalábbis pzoley-nak ugyanez volt a problémája,és a szerviz ezt javította.

Kikapcsolva állítólag csak az kap feszkót.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#45890) #Dániel


#Dániel
tag

Sziasztok

Hátlapon a mart feliratban lévő logóból hullanak a matricáim :D Honnan lehet rendelni ilyen pitiáner dolgot? (mármint matricákat)

(#45891) Dottore válasza #Dániel (#45890) üzenetére


Dottore
addikt

Nem tudok róla, hogy lehetne, de nem is baj, bár az meg gondolom nem vigasztal, hogy a matt hátlap sokkal jobban néz ki hasonlóan matt véséssel, mint a giccses zongoralakkal. :)

[ Szerkesztve ]

(#45892) TOZ válasza Dottore (#45891) üzenetére


TOZ
addikt

Igy van.
En ahogy kihullott az x egyik szara egybol kikapartam a tobbit, sokkalta jobb igy.

(#45893) Zsotti824 válasza balou99 (#45888) üzenetére


Zsotti824
tag

nekem is 1-2 hete előjött ez hogy nagyon gyorsan merül.én mondjuk kikapcsolni soha nem szoktam és nem vettem észre ilyet hogy kevesebb %-ról fel is megy,de a gyors merülés nekem is 1-2 hete jelentkezett.program használatban nem látok olyat ami szívná.mi lehet ez?

(#45894) w333


w333
félisten

Egyre szimpatikusabb ez a Nexus 6P, kíváncsi vagyok milyen lesz ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45895) Draken válasza w333 (#45894) üzenetére


Draken
őstag

Jo, hogy ezt belinkelted, mivel eddig nagyon az 5x fele hajlottam, ezek utan viszont mar inkabb a 6p fele. :U

(#45896) w333 válasza Draken (#45895) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45897) Martinitius válasza w333 (#45894) üzenetére


Martinitius
tag

Elölről kifejezetten tetszetős, hátulról meg majd élőben kiderül, mert képeken ez a kamera körüli forma nem jön ki igazán, hogy milyen is lehet. A spec is rendbe van teljesen szerintem. Amit az 5X előlapjáról láttam eddig képeket, azok alapján én is inkább a 6P felé hajlok mostmár :)) na de 3 nap és kiderül úgyis! :) Nem mellesleg itthon úgyis mocsok drágán fog nyitni mindkettő :(((

[ Szerkesztve ]

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#45898) slice14 válasza Martinitius (#45897) üzenetére


slice14
veterán

Előlről jól is néz ki, de hátulról még most sem tudott meggyőzni. Persze berakom tokba oszt nem látom, de akkor is tudni fogom hogy hogyan néz ki. :( Meg számomra az 5,7 inch kicsit nagy lenne.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#45899) Sajtqukac válasza slice14 (#45898) üzenetére


Sajtqukac
tag

Ezzel egyet értek hogy a tudat még mindig ott van. Én a DHD két színű mivoltával sem tudtam dűlőre jutni. Főleg hogy a vezeték nélküli töltés valószínűleg nem fog benne menni.

[ Szerkesztve ]

(#45900) TTTotya válasza Sajtqukac (#45899) üzenetére


TTTotya
senior tag

SZVSZ ennél a borzalomnál :DDD , még a DHD hátlapja is jobb volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.