Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) #16820480 válasza sompetike (#6299) üzenetére


#16820480
törölt tag

itt írnak egy-két megoldást: [link]

ice9: meg ott van még a számhordozás is, aki megteheti.

(#6302) oceanrush válasza edward2 (#6287) üzenetére


oceanrush
senior tag

So true. :K

(#6303) sompetike válasza Keeperv85 (#6300) üzenetére


sompetike
aktív tag

thx.de láttam én is ezt a videót,s sajna nem müködött...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#6304) Keeperv85 válasza sompetike (#6303) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hajaj... Tán a fórumtárs által linkelt megoldások. Én viszont nem nagyon szenvednék vele: lepucolnám ahogy van az egész rendszert, majd tiszta telepítéssel mindent vissza.

(#6305) ilyen_85 válasza Keeperv85 (#6304) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Megnéztem a hibát orvosolandó videót, de csak kíváncsiságból, szerencsére nem jött nálam ez elő. Viszont a kapcsolódó videókban megtaláltam ezt :)

Nekem tetszett az ubuntu-s oldalról indítható appok, akinek szintén bejött nézze meg ezt

GloveBox

(#6306) B-A-B válasza ilyen_85 (#6305) üzenetére


B-A-B
tag

Sidebar nevü okosabb és testreszabhatóbb ( szebb ) szerintem. Én azt haszálom. Nézz rá :)

[ Szerkesztve ]

(#6307) B-A-B


B-A-B
tag

V5 re támázva a frissített mihome launcher. Még a Lockscreent is átírja Miuisra. Témákkal. A tegnapi témával kész Miui a telefonom ;] [link]

(#6308) ilyen_85 válasza B-A-B (#6306) üzenetére


ilyen_85
senior tag

köszi a Sidebar-t, már nézem is, majd válaszd ki, hogy milyen színű bumper-t szeretnél.

Írok most mindenkinek, mert úgy néz ki olyan 11-14 dollár között van darabja, ha ennyibe kerül veszek egy feketét meg egy zöldet vagy kéket, vagy fehéret, még nem tudom :)

(#6309) B-A-B válasza ilyen_85 (#6308) üzenetére


B-A-B
tag

Véletlen töröltem a linket amit küldtél. El tudnád még egyszer melyik az ? Meg szeretném nézni milyen szín legyen. Köszönöm !

(#6310) ilyen_85 válasza B-A-B (#6309) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Önnek egy új üzenete érkezett xD

(#6311) madoxx válasza ilyen_85 (#6308) üzenetére


madoxx
aktív tag

Szia!

Milyen bumperről van szó?

(#6312) protko1 válasza szponzor (#5800) üzenetére


protko1
csendes tag

Nekem ma érkezett meg a 2 Fasttech Qi töltő. (1 kicsi & 1 nagy )
Eddigi tapasztalatok: Nagyon pontosan kell rárakni és erősen melegszik a a telo' töltés közben.

(#6313) szponzor válasza protko1 (#6312) üzenetére


szponzor
senior tag

Nekem hétfőn jött meg a nagyobbik verzió...tényleg melegszik, de gyorsan is tölt.
Neked így kb. 70$ összértékű a csomagod, kellett rá vámot fizetned? Neked is 89.5$-os címkét raktak rá? Nekem a kevesebb, mint 50$-os rendelésre 89.5$-os címke került, de a vámot megúsztam.

(#6314) protko1 válasza szponzor (#6313) üzenetére


protko1
csendes tag

Nem kellet vámot fizetnem, ba'r nekem Be'csbe szállítottak.
Nekem "$121 postage paid, HongKong China" be'lyeg van rajt.
...meg egy "ZollAmt Wien: Abgabenfrei Art. 23, 25 ZBefr. VO"

JA?! és ajándéknak van jelölve!

(#6316) mcsabi84 válasza ilyen_85 (#6308) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Többen használjátok a sidebart, ti hova rakjátok a csúszkát? Én már tettem balra, jobbra, de mindig összeakadt valamivel (lásd MartOOn gmail parája)

(#6317) ilyen_85 válasza madoxx (#6311) üzenetére


ilyen_85
senior tag

ment pü

A sidebar-os kérdésre: én jelenleg mind a kettőt a Glovebox-ot és a Sidebar-t is a bal oldalon használom, az egyik a kijelző felső harmadán, a másik az alsó harmadán "figyeli" az érintést.

így 2x8 alkalmazást tudtam betenni xD szívesen megvenném valamelyiket, csak még nem használtam sokat egyiket se, így nem tudom melyik lehet a jobb. Egyelőre nem vettem észre az érzéketlenséget.

(#6319) mcsabi84 válasza ilyen_85 (#6317) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Nekem van egy olyan érzésem, h az 5.0-nál amúgy bevezetnek egy ilyen funkciót. Mivel 6-os változatot nem akarnak idén kiadni, nem tehetik meg, h ne menjenek az ubuntu elé.
Bár igazából ezt a chromebook pixel vonalat se értem. Ahelyett, hogy androidot raknának egy noti alá, amire programok ezrei állnak készen, inkább nyomatják ezt a nem túl sok mindenre használható cuccot.

(#6330) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

AMOLED vitát, személyeskedést, flame keltést, trollkodást befejezni.

Feel Good Inc.

(#6331) FearTomi válasza Pompi (#6330) üzenetére


FearTomi
őstag

Lehet valahogy törölni üzenetet úgy, hogy nem olvasom el? Privátban zaklat az Amoledes gyerek és nem vagyok rá kíváncsi! Bocs az offért!

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6332) forintuser válasza B-A-B (#6307) üzenetére


forintuser
őstag

Köszi a linket. :R

Nagyon várom a MIUI-t.

Holnapkészítést vállalok.

(#6333) B-A-B válasza FearTomi (#6331) üzenetére


B-A-B
tag

Üzenetek megnyitása. És a személy sorában tilt opció.

(#6332) forintuser :R

[ Szerkesztve ]

(#6334) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Nexus 4 teszt

Nexus 5

(#6335) MartOOn válasza mcsabi84 (#6316) üzenetére


MartOOn
addikt

en leszedtem... bar nagyon tetszett de az elovarazsolas modja nem jott be... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#6336) mcsabi84 válasza MartOOn (#6335) üzenetére


mcsabi84
senior tag

nálam is uez. Gondoltam pár száz ft-ot megér, aztán nem tudom használni, mert csak bosszúságot okoz. Ha mondjuk lenne egy olyan opció rajta, h futó programok alatt kilőheted, csak a főképernyőre lépve fut, akkor használható lenne.

(#6337) jacis


jacis
nagyúr

Ma megnéztem srácok a lumia 920-at az MM-ben és ledöbbentem amikor a böngésző recceget az oldal le és fel mozgatásakor. A Nexusom sokkal simábban működik mint a csúcs wp mobil. Nem akartam hinni a szememnek...
Jelenleg sztem az egyik legsimább rendszer a stock droid és ebbensemmi túlzás nincs.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6338) FearTomi válasza jacis (#6337) üzenetére


FearTomi
őstag

Én pont ugyan ezt éreztem akkor, amikor a haverom mutatta az iphone 5-jét és egy twitter értesítés érkezésekor 10 mp-re megfagyott a telefon. Láttam is rajta, hogy izzad, mert épp azt mutatta, hogy milyen "smooth":D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6339) Kunsztler válasza jacis (#6337) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Hát igen amilyen lemaradásba volt az Android most meg a legjobb és ez nem túlzás :)

Nexus 5

(#6340) jacis válasza Kunsztler (#6339) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen meglepett a dolog. Nekem már annyira természetes, hogy fel sem tűnt csak most ahogy megnéztem a wp-t.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6341) Cyberpunk válasza jacis (#6337) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hülyeség. Nem tudom mit néztél, de ez vaj sima.;)

Csak meglepett mert én használom lassan két hete, és elég sokat böngészek, de ilyen fail dologgal nem találkoztam még.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6342) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Na megint háború lesz én megse szólalok :D

Nexus 5

(#6343) FearTomi válasza Kunsztler (#6342) üzenetére


FearTomi
őstag

Hozok pattogatott kukoricát:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6344) jacis válasza Cyberpunk (#6341) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem akartam fikázni csak tapasztalatot osztottam meg. ;)

(((Nem lesz háború, mert jóban vagyunk Punk komával...)))

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6345) Cyberpunk válasza jacis (#6344) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Értem, de elárulhatod hol csinálta ezt. Hátha reprodukálható.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6346) jacis válasza Cyberpunk (#6345) üzenetére


jacis
nagyúr

Prájvitben folytassuk ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6347) Cyberpunk válasza jacis (#6346) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ok.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6348) szponzor válasza FearTomi (#6338) üzenetére


szponzor
senior tag

Én is volt, hogy odaadtam haveromnak, hogy nézze meg. Elindította az Asphalt 7-et és újraindult a telefon, amit soha előtte, de még utána sem csinált. Az lehetett a baja szerintem, hogy le akarta húzni fájlokat, mert csak telepítve volt, de nem volt netkapcsolat.

(#6349) zorromoto


zorromoto
senior tag

Skacok kövezzetek meg De ez a telefon bumper nélkül ezerszer kecsesebb. Ma levettem róla és ezt tapasztaltam . Sokkal jobb a fogása is

(#6350) ilyen_85 válasza zorromoto (#6349) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Az lehet, de a telefon 2 oldala végig pókhálósodva elég kemény, ha esetleg ejted :)

egyébként én is ma eszméltem rá, hogy milyen szép aprólékosan kialakított telefon, mondtam is neki, hogy de szexi kis dög vagy xD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.