Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) #16820480 válasza B-A-B (#6200) üzenetére


#16820480
törölt tag

de, az is segíthet, persze. de attól függ, hogy mit piszkál a rendszerben az a fehér illentyűzet pontosan.

(#6202) Keeperv85 válasza B-A-B (#6198) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Egy napja vagy itt, de lesed a lehetőséget, hogy belém köss. hidegen hagy. Ok? Nálad minden működik, kivéve... és itt jönnek azok a dolgok, ami nincs is még kész lásd lejjebb, de bele kell ugatni. Ok. Nincs N4-m... Mintha csak azon lenne CM10.1, kizárólag és egyedülálló módon.. Nem így van. Van körülbelül még vagy 20 hivatalosan és számos nem hivatalosan támogatott eszköz. Ok.

"Igaza volt jó párnak. Ok."

Pár emberbe gerinc helyett egész mást szereltek és természetesen csak a hátam mögött olyan nagy a mocskos pofája, hogy le merje írni a véleményét. Na ez nem "OK".

"De mégis mindent jobban tudsz itt ( is ) mint bárki más. "

Nálad hál' istennek jobban. Másnál nem biztos. Megnyugtató a tudat. Neked lehet akármilyen telefonod, tök mindegy, úgyis azt használod, amire valamelyik baromarcú XDA-s hatalmas modder azt mondta, hogy hibátlan. Használd! Csak ne etess meg vele másokat, mert nem hibátlan! Tele van hiányosságokkal.

@sheratan:

Csak a témával bugzik, vagy az alap romban is előfordul? Ha csak a téma, akkor ki lehet venni külön a billentyűzet részt vagy belejavítani. Na nem intha a romban nem lehetne, csak ahhoz kell egy forrás előbb.

[ Szerkesztve ]

(#6203) #16820480 válasza Keeperv85 (#6202) üzenetére


#16820480
törölt tag

ezt a kollégától kérdezd, mert én nem használom az alap Android billentyűzetet, ezért azt a fehér skint sem tettem fel hozzá.

(#6204) B-A-B


B-A-B
tag

Mindent jobban tudsz nálam ? Grat :)) No comment. Off

(#6205) Keeperv85 válasza #16820480 (#6203) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Alternatív megoldásként akkor szerintem célszerű lehet egy amúgy is praktikusabb bill. telepítése, miként te is tetted. :K

Szerintem a téma vacakol ebben. Bele kéne lesni. Majd délután, akkor lesz CM képes készülék itthon. :K

@B-A-B:

Tudtam hogy tetszeni fog. :P

[ Szerkesztve ]

(#6206) pityaa23 válasza Keeperv85 (#6205) üzenetére


pityaa23
senior tag

Mint már feljebb írtam, feltettem a nightly-frissítést, letöröltem a témát és most működik minden úgy mint azelőtt. Nekem megfelel azt alap billentyűzet, csak kíváncsiságból próbáltam ki ezt a témát.

sheratan: Nálad nem vesznek bele a fehér háttérbe a kezelő ikonok némelyik menüben?

(#6207) Keeperv85 válasza pityaa23 (#6206) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Pedig elég szépnek látszik. Lehet a készítője is fut majd vele még egy kört. Nem tűnik igénytelen munkának. Egy-egy ilyen téma néha több hónapos munka, mert mindent át kell színezni, tervezni stb. :)

(#6208) zorromoto


zorromoto
senior tag

tudja valaki hogyan lehet előhozni a telepített G-mail app-ba hogy asztali kinézete legyen?

egyedűl Pa-s rom-on láttam ilyet. ezt nem tudja a gyári? mert nem találok ilyen nézetet

(#6209) pityaa23 válasza Keeperv85 (#6207) üzenetére


pityaa23
senior tag

Igen egyébként tetszene, de megvárom míg kijavítja a hibákat. Azt írja az oldalán, hogy augusztus óta készíti Biztos nem fogja így hagyni... :).

Egy kérdés, cm alatt nem lehet valahogy egyszerűen megoldani, hogy a főoldalon az értesítési és a navigációs sáv is átlátszó legyen? Mármint a hátteret lássam alatta?

[ Szerkesztve ]

(#6210) B-A-B válasza pityaa23 (#6209) üzenetére


B-A-B
tag

Így gondolod ? Ez AOKP - n van, de sztem CM is tartalmazza a beállítási lehetőséget.

(#6211) rum-cajsz válasza zorromoto (#6208) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ha átállítod a képernyő sűrűségét, akkor átáll magától az app a tablet kinézetre.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6212) zorromoto válasza rum-cajsz (#6211) üzenetére


zorromoto
senior tag

Ezt pontosan hogy érted hogy a sűrűségét? nyomkodtam, duplakatt, csipkodtam összefele 2 ujjal ,de semmi.

(#6213) vendingo


vendingo
veterán

Használ valaki közületek vezeték nélküli töltőt?
Mik a tapasztalatok? Ugyan annyi idő alatt tölti fel a telefont, mint kábelról?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6214) rum-cajsz válasza zorromoto (#6212) üzenetére


rum-cajsz
őstag

lcd density-re gondoltam. Én ezt a progit használtam Atrixon: [link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6215) Keeperv85 válasza zorromoto (#6212) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Olyan alkalmazást kell keresni, amivel DPI-t lehet váltani. Ha lefelé mész vele, akkor át fog váltani. Nyilván ez csak részmegoldás persze, mert a fene sem akarja folyton állítgatni felhasználástól függően...

(#6216) zorromoto válasza rum-cajsz (#6214) üzenetére


zorromoto
senior tag

Áhám.

Azt gondoltam van egy egyszerű gomb hogy "desktop verz." azt kész.

ez így elég macerás.

Azért köszi neketek

(#6217) #16820480 válasza pityaa23 (#6206) üzenetére


#16820480
törölt tag

eddig egy helyen veszett bele, de az elég specifikus: amikor swipe alatt a kínai szövegbevitelnél elő akarom hozni a kézírásfelismerést, és kettő lehetséges változat közül kell választani, nos itt nem látszik a szöveg, de amúgy eddig máshol még nem futottam bele.

Keeperv85: azon gondolkozom, hogy esetleg ilyen hibalistát lehetne küldeni a srácnak, hogy tudjon mit javítani. csak azért kicsit hezitálok, mert ahogy nézem, a Play-en ez egy fizetős téma, és nem is kompatibilis a telefonommal, viszont az xda fórumon a saját topikjában ott vannak a letöltési linkek, amiket a srác tett fel, és ott nem kell semmit fizetni érte, csak simán leszedem.
egyébként ez egy olyan téma, ami kifejezetten ötletes és szép is, ezért még simán fizetnék, csak még kicsit csiszolni kellene rajta :)

a másik téma, ami amúgy bejött az az Xperia téma, csak a fránya WALKMAN felirat ronda rajta...

(#6218) Keeperv85 válasza #16820480 (#6217) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Sok témából van ilyen "Donate" kiadás. Pl. az egyik leghíresebb a Steel Blue. Érdemes lehet "zaklatni" vele, ezzel ugyanis nagyobb az esélye, hogy ki lesznek javítva a hibái.

Amúgy ezek nem kifejezetten egy-egy telóra készülnek, elég univerzálisak. (Már persze azok, amik a Theme Engine alá vannak írva). Csak arra érdemes figyelni, hogy a felbontással ne csússzon el a dolog, mert pl. egy HDPI-s téma rémesen fest egy MDPI telón, vagy éppen fordítva.

Egy-egy képet könnyen ki lehet cserélni, ha csak annyi nem tetszik, csak rajzolgatni kell egy kicsit, vagy ha az eredeti (amit cserél) megfelel a témához, akkor akár ki is lehet hagyni a cserét.

[ Szerkesztve ]

(#6219) #16820480 válasza Keeperv85 (#6218) üzenetére


#16820480
törölt tag

igazából ilyen képes problémám nincs ezzel a témával, csak pár helyen rosszul áll össze a szöveg-háttér kombináció. egyébként tök szuper. ha esetleg még használja valaki, akkor össze kellene szedni, hogy hol vannak ilyen hibák, aztán írok neki egy üzenetet, hátha kijavítja.

(#6220) B-A-B válasza #16820480 (#6219) üzenetére


B-A-B
tag

ROM Toolbox Pro : Font telepítő sötétség. Ezek mind-mind apró Secondary stb textek csak. Az a baj, ha átírja a színértéket pl FFFFFF - re ( fehér ) , akkor a főmenűben jelentkezhet vmi gond fehér Popupnál sajna. Ott viszont sok a .9 png, ami ugyen nem csak egy sima png fájl / kép.

[ Szerkesztve ]

(#6221) Keeperv85 válasza #16820480 (#6219) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"csak a fránya WALKMAN felirat ronda rajta..." << Erre írtam a képet. ;) PS. És volt felirat, nincs felirat. :))

(#6222) Keeperv85 válasza B-A-B (#6220) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Lejárt a szerkesztési időm. :((( Mi a gond a draw patch-el? Semmi nem kell hozzá. Közönséges 24 bites png, mellé egy fekete csíkkal, amiből a motor két maszkolással számolja át az átméretezést. Nagyobb gond azzal van, hogy ha ezek miatt függővé válik a téma egy-egy launcherrel pl, mert azt is fel kell témázd, hogy ne vágják egymást. Na most képzeld el, hogy a jelenleg futó 30-40 db mellett, ami létezik az összesre megcsinálni kinek van kedve, ami saját képkészletet használ...

(#6223) B-A-B válasza B-A-B (#6220) üzenetére


B-A-B
tag

Nézegetem a Color TXT - ket. Ez csak a Framework az AOSP - ban. Szétkaptam. Át is lehetne írni, ha tudnánk melyikek azok. Sajna csak párat tudok melyik miért felel.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6224) #16820480 válasza Keeperv85 (#6221) üzenetére


#16820480
törölt tag

de az nem kép, hanem a Google Music nevét írták át WALKMAN-re, csupa nagybetűvel. persze ezt is nyilván meg lehet oldani, csak lusta voltam nekiállni szétszedegetni a csomagot.

(#6225) zorromoto


zorromoto
senior tag

Na guruk figyuzzatok.
Nem tudom miért de meg vagyok kattanva a opt.G-ben lévő buborékos lockscreen-re.

itt és és itt kutakodtam de nem merem feltenni .

szerintetek?

(#6226) pityaa23 válasza B-A-B (#6210) üzenetére


pityaa23
senior tag

Igen erre gondoltam, de nem találok ilyen beállítást cm alatt.

(#6227) sonique válasza zorromoto (#6225) üzenetére


sonique
őstag

nem olyan egyszerü felrakni
elvileg az aktualis verzo ami fenn van neked annak a framework -t kell modositani hogy müködjön
de ehez én mar nem értek :(

elvileg elkéne késziteni külön külön aokp - cm - stb...akualis verziora

viszont van uj
AOKP Mr1-B5

[ Szerkesztve ]

(#6228) katalin888


katalin888
aktív tag

SuperSU vagy Superuser
Mi a kulonbseg kozottuk?

(#6229) zorromoto válasza sonique (#6227) üzenetére


zorromoto
senior tag

hát ettől tartottam.

Te most fel is tolod az újjat? Ha ezt frissítem akkor ugrik minden ugye?

(#6230) Keeperv85 válasza #16820480 (#6224) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Csodás". :((( Igazán "jó" ötlet. Nem véletlen szoktam dicsérgetni az XDA-s dev. team oszlopos marháit... :W

@katalin888:

Gyakorlatilag semmi. Két alternatíva, de ugyan az a cél. Csak másképp megközelítve.

[ Szerkesztve ]

(#6231) sonique válasza zorromoto (#6229) üzenetére


sonique
őstag

én dirty flash-t szoktam nyomni
mr1-b4 röl frissitem folyamatosan minden beallitas marad azota 5 verziot biztos felraktam mindenféle pre kiadasokkal együtt

szerk: mostmar csak megvarom még lemerül aztan én is felrakom de mar kivancsi vagyok meddig megy
most tart az üzemidö 2nap21ora 4ora16perc kijelzövel

[ Szerkesztve ]

(#6232) katalin888 válasza Pompi (#6181) üzenetére


katalin888
aktív tag

Mivel lesz "tobb" Nexus 4-re a MIUI mint pl. a CM vagy AOKP ??

(#6233) zorromoto válasza sonique (#6231) üzenetére


zorromoto
senior tag

bocs de mit jelent a dirty flash . nekem most twrp-m van fenn vagy goomanager-el ?

[ Szerkesztve ]

(#6234) FearTomi válasza katalin888 (#6232) üzenetére


FearTomi
őstag

Nem hiszem, hogy teljesítményre jelentős különbség lesz. Maximum a megszokott MiUI UI lesz más az eddigiekhez képest és úgy emlékszem MiUI-ék eléggé ügyesek voltak mindig is a fényképező minőségének javításában:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6235) vendingo


vendingo
veterán

Nexus 4 felbontására létezik ájgó?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6236) sonique válasza zorromoto (#6233) üzenetére


sonique
őstag

annyit tessz hogy rá flasheled az elözö verziora minden féle wipe és minden nélkül
hogya beallitasok megmaradanak

(#6237) zorromoto válasza sonique (#6236) üzenetére


zorromoto
senior tag

:R az ember holtáig tanul .Akkor meg is teszem ezt most.

(#6238) sonique


sonique
őstag

:DD

[ Szerkesztve ]

(#6239) katalin888 válasza FearTomi (#6234) üzenetére


katalin888
aktív tag

Azert kerdeztem, mert az UI kivul mar en sem hinnem, hogy sokkal tobbet nyujtana, igaz a MIUI tamogatottsaga talan most mar jobb is mint a CM, mert jobban tudnak oszpontositani (kevesebb eszkozre kell figyeljenek)!

(#6240) FearTomi válasza sonique (#6238) üzenetére


FearTomi
őstag

Mit csináltál vele?:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6241) defy456 válasza sonique (#6236) üzenetére


defy456
aktív tag

Dalvik-ot sem kell?

(#6242) zorromoto


zorromoto
senior tag

na fel is pattintottam. egyből találtam egy uj funkciót "navigációs sáv gyűrű" néven.

pesze a kernel az ugrott a gyárira.

A play az eltűnt , a gmail is .gondolom gaaps-okat fel kell megint tenni

[ Szerkesztve ]

(#6243) sonique válasza zorromoto (#6242) üzenetére


sonique
őstag

igen kernelt is vissza kell ilyenkor rakni meg a gaaps-t is ...

@defy456

meglehet csinalni de elvileg nem kell

@FearTomi

semmit nem csinaltam vele igy müködik :D

[ Szerkesztve ]

(#6244) zorromoto válasza sonique (#6243) üzenetére


zorromoto
senior tag

mi változott azt tudjuk? mert a mérete pl kisebb lett

(#6245) sonique válasza zorromoto (#6244) üzenetére


sonique
őstag

(#6246) B-A-B válasza zorromoto (#6244) üzenetére


B-A-B
tag

Új funkciók

New features
Traditional toggles instead of Tiles (optional)
New Navigation Ring configuration menu
S Pen support for Note IIs
Quiet Hours toggle

[ Szerkesztve ]

(#6247) sonique válasza B-A-B (#6246) üzenetére


sonique
őstag

akkor mar ez se hagyd ki :)
We fixed a really nasty memory leak – if you encountered any random reboots it’s definitely time to flash this build. Lockscreen also got a lot faster thanks to this.

(#6248) B-A-B válasza sonique (#6247) üzenetére


B-A-B
tag

Jogos ! :D

(#6235)

[ Szerkesztve ]

(#6249) mrdavid válasza sonique (#6247) üzenetére


mrdavid
aktív tag

Ez akkor mehet rá xylonra is? , annak is cm az alapja.csak dalvik, wipe kell?

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#6250) sonique válasza mrdavid (#6249) üzenetére


sonique
őstag

nem mehet rá ...
megprobalhatod de sztem nem lesz jo ... ha tévedtem akkor szolj :D
masik romrol sajnos mindig kell wipe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.