Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) Bilux válasza twine (#6598) üzenetére


Bilux
veterán

Üdv itt is :D :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6602) mcsabi84 válasza BoB (#6556) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Hát sajna ezek az opciók nem működnek. De van itt olyan, aki simán fellép az angol playre? Szerintem valamit változtathattak a rendszeren, vagy nem vágom mi a szitu.

(#6603) O$zkł válasza zorromoto (#6594) üzenetére


O$zkł
aktív tag

Milyen programmal lehet bekapcsolni ezt a swipe2wake dolgot?

"Be the change you want to see in the world"

(#6604) Pőze


Pőze
aktív tag

Tudok ajánlani valami minőségi fóliát?

(#6605) somnia válasza Pőze (#6604) üzenetére


somnia
őstag

(#6606) twine válasza O$zkł (#6603) üzenetére


twine
addikt

Kell, hogy tudja a kernel,és EZ a progi szükséges hozzá...vagy ennek a fizetős verziója....(több funkcióval felvértezve....)
Nagyjából "ennyit tudok monn'nani,,kérem ka'csojja ki" :DDD
A többit majd a "nagyok" megmondják :B

(#6601) Bilux: ;)

[ Szerkesztve ]

(#6607) Pőze válasza somnia (#6605) üzenetére


Pőze
aktív tag

Magyarországon nem lehet venni valami komolyabbat? Mert a szállítás elég sok külföldről. :( [link] Erről van valami tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#6608) somnia válasza Pőze (#6607) üzenetére


somnia
őstag

Egy ezres a szállítás, itthon sem kevesebb. :F

(#6609) Picco válasza mcsabi84 (#6602) üzenetére


Picco
addikt

en londonban elek, mit szeretnel? :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#6610) mcsabi84 válasza Picco (#6609) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Néha ránézni az angol playre itthonról :). De azért köszi a kérdést

(#6611) Bilux válasza twine (#6606) üzenetére


Bilux
veterán

Mi lesz az S4-gyel? :F ;]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6612) twine válasza Bilux (#6611) üzenetére


twine
addikt

S4pro? ..hát tuningoljuk... ;] :DDD (á nem,, csak a pofám nagy,,itt már nincs rá szükség úgy érzem)

Ha pedig a GLXY S4-el....!? Arra azt kell mondjam, egyelőre úgy érzem,bek@phatja a Samu is, meg az összes gyártó részemről, így 2013-ban.... :B
Engem nem mozgat az 1080p....amire én használom a készüléket, arra hibátlan a "kisHD" is... :U
Böngészni, távoli eléréshez,fotókat "mutogatni"..nekem elegendő ez a kijelző is...(még mielőtt megtámadna valaki, nem azt mondom, hogy nem lesz szebb egy fullHD,de nekem nem áll fel tőle,,,nem arra izgulok...)
Ellenben viszont imádom a zökkenőmentes működést, ha nem kell várnom semmire a képernyőn, és minden akkor történik amikor megnyomom a "gombot",,,etc,,etc,,,Ezt pedig ez a vas, amit beledobtak az N4-ben tudja..."és tudja,és tudja..." :))
Én az elkövetkezendő egy évre biztosan "megérkeztem"...már csak egy bajom van....hogy eddig miért nem Nexust használtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6613) Bilux válasza twine (#6612) üzenetére


Bilux
veterán

SGS4-re gondoltam igen :)
Mert eddig a vas volt elmaradott.
Ezzel az Nexus 4-gyel odatette magát a google. :C
A full HD meg már tényleg felesleges parasztvakítás.
5,5 col felett talán van értelme.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6614) Kaji válasza Bilux (#6613) üzenetére


Kaji
tag

sziasztok! Gondolkozom ilyen teló vásárlásán. Kérdésem az lenne, hogy akksi hogy szuperál? Én nagyjából úgy használnám, hogy 8-18ig félóránként szedje le maileket, napi kb. 30 perc telefon, whatsapp, mondjuk 10-15 perc net. Ezzel kilehet húzni 2 napot? Köszi

(#6615) O$zkł válasza twine (#6606) üzenetére


O$zkł
aktív tag

Nekem matrix kernelem van és működik vele de néha kiságy és nem érzékel a kijelzo csak ujrainditas után mukodik

"Be the change you want to see in the world"

(#6616) FearTomi válasza rum-cajsz (#6591) üzenetére


FearTomi
őstag

Az eléggé butaság lenne, hiszen az UK Google Play HC-ja Dublin-ban van, ami Írország fővárosa, pedig ugye nem az UK tagja, de ott is érvényes kéne, hogy legyen:) Mégegyszer megjegyezném, nincs olyan, hogy Angol Google play ;)

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6617) FearTomi válasza Kaji (#6614) üzenetére


FearTomi
őstag

Azt mondom neked, hogy úgy 1 napot fog bírni, mint minden hasonló szintű készülék:) Nekem még sosem merült le teljesen és kb. a leírtak alapján ugyan úgy használom mint te. Persze 2 nap is kihozható belőle Custom rommal, valaki múltkor linkelt is képet.

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6618) mcsabi84 válasza twine (#6598) üzenetére


mcsabi84
senior tag

csatlakozom :). Lekaptam egy phonelocator pro-t amit rootolt telóval jobban hasznosíthatok gaz tolvajok ellen

[ Szerkesztve ]

(#6619) twine válasza O$zkł (#6615) üzenetére


twine
addikt

:R
Ez nem jó hír... :(
Szerettem volna ugyanazt a stabilitást (vissza)kapni, mint amit eddig megszoktam a készüléktől...
Január óta egy fagyásról sem tudok beszámolni....reméljük ha nem "hekkelem szét" ez meg is marad...
Na maj' meglátjuk :U

(#6620) sonique


sonique
őstag

egy kis helyzetjelenéts screen protector ugyben

rendeltem 3 félét is hogy végre lecserélhessem a gyari foliát
talan 1 majd küld valami rendes minöséget de sajnos nem igy lett
abbol 1 már a pénzt is vissza küldte reménykedtem hogy a masik 2 böl 1 csak jo lesz de
azok ma érkeztek meg és azok is kukába valok

ezek küzül 2 két külömbözö ebay eladotol lett rendelve és ugyan azt a szemetet küldték ugyan olyan boritékben

a hibája pedig az hoy tulméretes nem lehet ugy felrakni hogy a szélei is tökéletesek legyenek minenhol lelog vagy nem leleog hanem a sik felületröl log le igy nem lehet felrakni tökéletesen és mindig bele akadsz az ujjadal meg ilyenek
1verzio
2verzio

a harmadik pedig csak proba képpen ha mar ugyis akcios volt az Xtreme guard féle szemét
amiböl ugy 2 szett jött akciosan
és itt a 4 foliábol 1 hatlap folia ami valamennyire megüti a minöséget
a többi mint lyukacsos kráteres nem teljesen sima egyszerüen ocsmany ahogy kinéz
a szélei teljesen jol néznek ki egy ideig utána viszon mintha megsorozoták volna öke egy gépfegyverrel :(
szal ezeket ne rendeljétek meg

masik 2nél is éltem a paypal lehetöséggemmel és kértem a visszafizetést
az xtreme guard nal csak akkor ha nem küldenek uj mar teljesen jo minöségü foliát

most megprobalok egy ilyet rendelni hátha

huh ez jo hosszu lett sorry :(

(#6621) FearTomi válasza sonique (#6620) üzenetére


FearTomi
őstag

Hehe, nincs normális fólia ilyen áron, én sajna már ott tartok, hogy leveszem a fóliát...csupa karc az összes 1 hét után...

A legviccesebb az a fajta volt, ami olyan anyagból volt kivágva, mint amibe anno anyám kötötte általánosba a könyveimet:D Mondjuk röhögtem, mert az egyetlen volt, ami a legprecízebben volt kivágva:)

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6622) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Media Markt felől bármi hír?

"Csak úgy mondom"

(#6623) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

NRT 1.6.3-hoz elszálltak a fájlok. Valaki fel tudná tölteni őket?

(#6624) pityaa23 válasza sonique (#6620) üzenetére


pityaa23
senior tag

Pont ma tettem fel az Xtreme Guardot előre. Miután megrendeltem olvastam róla rosszakat, de adok neki egy esélyt. Most még eléggé hólyagos, de kezd kisimulni, talán holnapra szép lesz. Méretre viszont ez teljesen jó lenne, csak hát ez szerintem sosem lesz teljesen áttetsző, ez is narancsbőrös lesz. Eddig ami teljesen átlátszó és használható volt, leszámítva, hogy méretben alul felül kicsi és a lekerekített széleket nem fedi, azt opeter87 kollégától vettem. Ha nem válik be az extreme, akkor visszateszem azt. Viszont lassan már kezdem unni, ezt a fólia keresést. Elég sok pénzem bánta már. spigen sgp-re kíváncsi leszek, bár az sem védi a lekerekített oldalait, ami nem is a karcok miatt, hanem az érés és dizájn miatt lenne jó.

(#6625) FearTomi válasza Csapi007 (#6622) üzenetére


FearTomi
őstag

Media Markt elektronikus ügyfélszolgálat: ugyfelszolgalat@mediamarkt.hu

Media Markt telefonos ügyfélszolgálat (minden nap 8 órától 21 óráig): 06/1-358-6600

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6626) Kaji válasza sonique (#6620) üzenetére


Kaji
tag

Én már sok készülékhez rendeltem tőlük fóliát, mindegyikkel meg voltam elégedve. Persze a nagyon olcsónál nem kell kimagasló minőségre számítani, de a drágábbak már nagyon jók. Ja és általában 2 munkanap alatt ide is ér.

[link]

(#6627) hirschtec válasza sonique (#6620) üzenetére


hirschtec
csendes tag

Én ilyet rendeltem a minap, még nem érkezett meg, de ha itt lesz, akkor beszámolok róla.
Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a német fóliával kapcsolatban?

Közben látom Kaji kollégával egy üzletről beszélünk...

[ Szerkesztve ]

(#6628) Picco válasza sonique (#6620) üzenetére


Picco
addikt

Nekem extreme guard tokeletes, csak nem olyan siman siklik rajta az ujjam, ennyi. Ninxs bubi, szelek makulatlanok. Ha meg tudsz baratkozni a tapadossagaval, szerintem jo cucc :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#6629) mcsabi84 válasza Kaji (#6626) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Hát én rendeltem egyet a hátlapra, de valami rohadt vékony átlátszó matricát küldtek, amit felrakni rohadt nehéz, mert lötyög a kezedben, buborékosodik és amikor kártyával ki akartam préselni a kis bubikat, akkor már durván összekarcoltam.

hirschtec:
Nem akarlak elkeseríteni, de én a helyedben már most megrendelném az alternatívát, mert ha ugyanazt kapod mint én akkor ezzel nem leszel megelégedve

[ Szerkesztve ]

(#6630) FearTomi válasza hirschtec (#6627) üzenetére


FearTomi
őstag

Na ez volt az ami olyan volt, mint amibe anyám kötötte a könyveimet anno:D Egy boritékban jött és annyira vékonyak, hogy egy maradt a 6-ból, mire jól felbírtam rakni:) Remélem azóta módosítottak rajta:)

mcsabi84: Nekem sikerült felrakni buborék nélkül, de 1 órába tellett és úgy néz ki 2 hét után, mint egy korcsolyapálya zárás előtt:D

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6631) hirschtec válasza FearTomi (#6630) üzenetére


hirschtec
csendes tag

Szóval ne fűzzek hozzá nagy reményeket... :) De, legalább olcsó :P

mcsabi84: Mi lenne az alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#6632) FearTomi válasza hirschtec (#6631) üzenetére


FearTomi
őstag

[link] Ilyen szépen fog kinézni! Ajánlom figyelmedbe a hangszóró körül és a kamera meg a vaku körül, na meg ahol a lámpa becsillant, ott lehet látni, hogy mindenhol karcos:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6633) Kaji válasza mcsabi84 (#6629) üzenetére


Kaji
tag

nem az 1 eurósra gondoltam, én fotógépemre 6 eurósat rendeltem, az nagyon jól szuperál.

(#6634) hirschtec válasza FearTomi (#6632) üzenetére


hirschtec
csendes tag

Ezért lehet csak 6-os packban venni :P De, néztem és 12-es és 18-as kiszerelésben is kapható. Gyakran kell cserélni :) Egyébként nekem se lenne türelmem ehhez, valószínű én is keresek valami drágább, jobb minőségűt...

(#6635) FearTomi válasza hirschtec (#6634) üzenetére


FearTomi
őstag

meg nyilvánvaló, hogy a gyártási költség kb. 0,1 euró és nem akarnak annyiért eladni egy darabot:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6636) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Lassan itt az ideje, hogy valaki kipróbálja (a sok olcsó szahar után) a talán legdrágább fóliát (25 EUR): Zagg InvisibleSHIELD. Ez a telefon megérdemli a kimagasló védelmet.

Aki viszont igazán szeret kockáztatni, az rendel egyet a még gyártásba sem került Rhino Shield nevű dologból, 12 GBP áron.

Aztán pedig mesél mindkettőről.

:a:

(#6637) Endless


Endless
aktív tag

Én most Nillkin Crystalt raktam rá, eddig meg vagyok vele elégedve.

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#6638) FearTomi válasza kiraly.andra (#6636) üzenetére


FearTomi
őstag

Én rendelni fogok egyet ebből a Rhinoból!

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6639) mcsabi84 válasza FearTomi (#6638) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Ha kétszer ledobtad és semmi baja, akkor én is veszek :D

(#6640) Fromtropoja válasza palika! (#6583) üzenetére


Fromtropoja
csendes tag

Igen, 6 napja vettem, más kérdés, hogy jelenleg nem lehet kapni.

(#6641) MartOOn válasza kiraly.andra (#6636) üzenetére


MartOOn
addikt

az elozo n4-em hatuljan invisible shield volt. vastag volt es tapados. ill megboldogult mobilos koromban raktam fel par i4-re es s2-re, haaat nekem ingyen se kellene. :)))

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#6642) mcsabi84 válasza MartOOn (#6641) üzenetére


mcsabi84
senior tag

És mit tolsz most? Nekem valami olcsó vacakom van, de a kezdeti nehézségek ellenére totál meg vagyok vele elégedve. Nem karcolódik (mondjuk egy lyukasztóval kellett kilyukasztani, a bal felső sarokban), majdnem tökéletesen illeszkedik és még a tapintása se rossz. Vettem egy másikat, hátha azzal megütöm a főnyereményt, de nehéz jól feltenni és olyan mintha tapadna, így nem tudtam tökéletesen használni, nem is él sokáig a telómon.

nálam most ez fut

(#6643) rankesz válasza MartOOn (#6641) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem az S3-on volt amikor megvettem, mert a srác aki hozta nekem kintről pár napig azt használta, ezért tett fel rá IS-t hogy nehogy karcos legyen... hát, fél nap után téptem le róla, annyira undorító egy valami.

(#6644) ice9


ice9
tag

a touch controlos xda topicban azt írják h jó cyanogenmodon. nekem cm m2-van de az alap kernellel nemigen megy (free)

(#6645) Straw válasza kiraly.andra (#6636) üzenetére


Straw
senior tag

Én használtam Invisible shield-et a Razr-emen, sőt előtte a Desire-emen is az volt. Meg voltam elégedve vele, annyi a furcsa hogy a felrakás után kicsit mintha ragadna a külső fele, amíg be nem kopik, de csak érzésre olyan mert csúszik úgy az ujj rajta mint alapból. De nagyon jól védi a kijelzőt, viszont picit talán rücskös. Itt egy kép a razr-ről, nem olyan vészes mint ahogy kinéz :D

[ Szerkesztve ]

42

(#6646) Pőze válasza Kaji (#6614) üzenetére


Pőze
aktív tag

Nem megy el kétnapot így az biztos.

(#6647) zorromoto válasza twine (#6612) üzenetére


zorromoto
senior tag

+1. Ezt jobban le sem irhattad volna. Ez a masinka úgy jó ahogyan van.

(#6648) FearTomi válasza zorromoto (#6647) üzenetére


FearTomi
őstag

Szerintem is szuper...kivétel az, hogy rühelli a Whatsappot valamiért:S

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6649) Pőze válasza kiraly.andra (#6636) üzenetére


Pőze
aktív tag

Most rendeltem a Speedshopból egy Ghoo fóliát majd megírom milyen ha érdekel. :)

(#6650) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Valakinek nincsenek meg a szükséges fájlok a Nexus Root Toolkit-hez? Sajnos a honlapon nem találja én meg máshol nem találom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.