Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) zorromoto


zorromoto
senior tag

Én faux-ba most a színkalibrációval szívok. Feketét szeretnék varázsolni meg egy kis szaturációt de nem tudom hogy lehetne kikeverni.

Ha valaki ért hozzá ne tartsa magában.

thx

[ Szerkesztve ]

(#6852) Picco válasza zorromoto (#6851) üzenetére


Picco
addikt

szerintem feketet ips panelen sehogy, de ha sikerult akkor megszothatnad :DDD
sok sikert :C

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#6853) zorromoto válasza zorromoto (#6851) üzenetére


zorromoto
senior tag

Most ebbe a faux-ba tényleg ilyen kevés a beállítási lehetőség a színeket illetően vagy én nem találom.

Se kontraszt, se fényerő ,se fekete .Ez így nem gyere be ,pedig a cpu részt elég jól be lehet lőni ,de a színek így nem tetszenek.

Sonique ? vagy bárki mit javasoltok ? A franco-ba meg pont fordítva van . A képernyőt jól lehet kalibrálni ,de a cpu rész nem tetszik.

ehhhh

(#6854) DjTaRsY válasza zorromoto (#6853) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Külön app van a képernyő beállítására. Azzal próbáltad beállítani?

(#6855) zorromoto válasza DjTaRsY (#6854) üzenetére


zorromoto
senior tag

melyikre gondolsz pontosan ? A faux display-re ? mert abban ugyanazok a lehetőségek vannak mint a faux123 pro ban.

Mondom én azt hiányolom hogy nincs kontraszt meg külön fekete állítási lehetőség jah meg fényerő.

[ Szerkesztve ]

(#6856) ilyen_85 válasza zorromoto (#6855) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Szia

nézd ezt meg, itt vannak értékek is, én a 2nd rev, 2nd variant-ot használom, eléggé gyere be színei vannak, remek feketével, szép fehérrel.

De ahogy a csákó írja is, eléggé nehéz beállítani a nexus 4 kijelzőjét, az Lg sz@rt se árult el a normál beállításokról, az alap beállítások pedig rettenetesek ahhoz képest, amit tud a kijelző.

Próbáld ki ezeket a beállításokat, szerintem tetszeni fog, ha sötétnek találod (nekem olyan 30%-os fényerőn eléggé tetszetős) akkor próbáld ki a halfbreed-et, az picit világosabb, de még egészen szép

Valakinek nem kell olcsó Nexus 7? :P Nexus 4 tulajoknak van nexus fanboy kedvezmény is :P

(#6857) Aerodyn


Aerodyn
csendes tag

Halihó!

Lenne egy nagyon furcsa kérdésem. Arra lettem figyelmes, hogy a telefon kijelzőjén lekapcsolt állapotban, megfelelő szögben nézve furcsa mintázat fedezhető fel. Természetesen le is fényképeztem, ami meglehetősen drasztikusra sikerült, mivel a valóságban ez messzemenően nem látszik ennyire. Jönne hát akkor a naiv kérdés, hogy másnak is ilyen e nexusa vagy csak az enyém defektes?(Meglehet tudatlan vagyok, és ez a touchpanel mintázata, ahogy a kijelzővédő üvegre van integrálva...vagy valami ilyesmi, de pár telefon már megfordult a kezemben, és ilyet én még nem láttam.) Alább a kép--->

(#6858) animoo válasza Aerodyn (#6857) üzenetére


animoo
senior tag

De jo foto, gondolom nem vmi kis kompakt geppel keszult:D
Nyugi, ez teljesen normalis, mindegyik N4 ilyen, es valoban az erintopanel miatt nez ki ugy.

Amugy S4 nem nagy show... marad n4 :)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#6859) FearTomi


FearTomi
őstag

Uristen! Ez az egyik gyartasi hiba! Ez azt jelenti, hogy veletlenul azt az uveget raktak a telefonodra amit a zsiguli hatso szelvedojere szantak! Azok futoszalak aminek nem kene a telon lenni!

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#6860) sonique válasza zorromoto (#6853) üzenetére


sonique
őstag

az a baj a szinbeallitassal hogy sztem ez embere valogatja mi tetszik neki

nekem pl amikor sikerült fasza feketét és jo szineket elérni
no az a beallitas hasznalhatatlan ha hétágra süt a nap itt nyomtam egy presetet és probaltam egy fényesebb beallitast találni itt a szinek nem lettek olyan jok de végre lehet latni a telefont kintifényben is

a faux beallitassa sztem alaposabb
ha szinekkel és erösségel akarsz jatszani azt az gamma amp 0 és 1 es beallitassal tedd meg itt nagyon jol ell lehet találni egy szint tartományt ami neked tetszik elöször javasol egyenként probald ki mi milyen szint valtoztat mindig képernyö kikapcs ugye :(

maga a kernel appban kevesebb a beallitasi lehetöség
én megvettem külön a display részét ott iszonyat sok mindent lehet allitani
de xda-n van egy tpic ahol kiprobalt beallitasok is vannak és van aki leirja mire törekedett ami neki tetszik

@Picco
Faux kernelhez kellett change log ugye?

https://github.com/faux123/mako/commits/jb_mr1.1_exp

[ Szerkesztve ]

(#6861) Sanya válasza Aerodyn (#6857) üzenetére


Sanya
nagyúr

az enyémen még rajta a gyári fólia, észre sem vettem :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6862) zorromoto válasza sonique (#6860) üzenetére


zorromoto
senior tag

Lehet akkor megveszem az a display részét.Az a baj hogy nem értek hozzá és idegesít.pl Mit állít a gamma 0 és mit a gamma1.
nekem igazából nem ia aszínekkel van a gondom (hiányosságom) hanem a fényerő-kontraszt párossal.

#6856) ilyen_85:köszönöm megnézem azonnal

[ Szerkesztve ]

(#6863) zorromoto válasza ilyen_85 (#6856) üzenetére


zorromoto
senior tag

Most nézem hogy ez egy Pa. kernel .Itt megint bukom akkor a többi beállítást (processzor) stb... :F

(#6864) sonique válasza zorromoto (#6862) üzenetére


sonique
őstag

itt van egy tonna beallitas
probalkozni kell sajnos
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AoDp2qRui0u0dGE4T2gtSDBTRHVFSldPS2RrX1Rya0E#gid=0

a masik ugye a fényeröt a rom allitja
azt is célszerü ilyenkor beallitani egy fix értékre nem automatán hagyni

a konrtaszt pedig a gamma amp 0 - 1 parossal probalkozz de ugye mind3 szint egyenlö arányban valtoztasd ilyenkor ugye valtozik a kontraszt de a szin nem

[ Szerkesztve ]

(#6865) Tarkusx válasza sonique (#6864) üzenetére


Tarkusx
csendes tag

A fényerő állítására a Lux-ot használom. Főleg sötétben jó, mert egészen le lehet venni vele a fényerőt!

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#6866) zorromoto válasza sonique (#6864) üzenetére


zorromoto
senior tag

köszi már megtaláltam én is .

más : nem tudom miért de az utobbi 2-4 ROM-ban supeuser van beépítve.Nekem jobban begyere az supersu.Feltehet azt is gondolom nem lesz gebasz.Viszont magát a superuser-t nem találom mint app.
Hol van ?

(#6867) sonique válasza zorromoto (#6866) üzenetére


sonique
őstag

már nincs benne külön superuser
maga a rom része lett system-be integrálva

(#6868) #16820480


#16820480
törölt tag

esetleg ez érdekes lehet azoknak, akik a színekkel trükköznek: [link]

(#6869) KillBorn válasza Aerodyn (#6857) üzenetére


KillBorn
senior tag

Nyugi, mindegyik ilyen, már a Nexus S-em en is ilyen volt anno. Ez a telefon annyira jó, hogy még ezt is látni rajta :) A csaldában van egy 4x HD még, azon alig látni, vagy arra csak én halucinálom oda:D

MÁS: Csahogy ide elérjen:D S4 vs. N4 form factor comp.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#6870) zorromoto válasza sonique (#6867) üzenetére


zorromoto
senior tag

ez volt a sanda gyanum nekem is.

problémám van a gmail szinkronal: csak homokóra homokóra és ennyi. Már unistalláltam ,visszatettem de semmi eredmény.

van valami ötletetek ?

(#6871) sonique válasza zorromoto (#6870) üzenetére


sonique
őstag

gmailben nem tudok segiteni
fel sincs telepitve :)

(#6872) zorromoto válasza sonique (#6871) üzenetére


zorromoto
senior tag

ez sztem rom hiba lesz mert eddig ez nem volt

akkor mit használsz email-re ?

[ Szerkesztve ]

(#6873) Sanya


Sanya
nagyúr

A stock rom-os nexus 4-ek esetében van-e megoldás a WIFI-nem kapcsolódás problémára?
Egyes WIFI AP-ra nem tud csatlakozni, hiába adom meg a jelszót, (továbbmenve a titkosítás típusát, akár IP-t, proxy-t, dns-t, átjárót adok meg) a wifi kezelőpultban annyi látszik, hogy van jel a WIFI-n, kiírja az SSID-t, odaírja, hogy mentve, de nem csatlakozik. Ha eröltetem a csatlakozást nem történik semmi.

Otthon a TP-LINK 1043 ND-t fullra ki tudja használni, de egy-egy másik wifit nem (pl munkahelyit)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6874) amisis


amisis
aktív tag

Vki tudna segiteni akarok venni egy ilyen készüléket de nem mo-n mert itt drága hanem amerikából vagy angliából aki már csinált ilyet az tudna segiteni, köszönöm :)

Apple iPhone 8 Plus

(#6875) Pőze válasza zorromoto (#6851) üzenetére


Pőze
aktív tag

Franco kernel alap kijelző beállítása kegyetlen jó próbáld ki.

(#6876) sonique válasza zorromoto (#6872) üzenetére


sonique
őstag

kiprobaltam nalam müködik
+999 olvasatlan mail :D

(#6877) Pőze válasza amisis (#6874) üzenetére


Pőze
aktív tag

Usabazar.org :) Én innen rendeltem.

(#6878) Tarkusx válasza Sanya (#6873) üzenetére


Tarkusx
csendes tag

Lehet például, hogy a router-ben mac cím szerinti szűrés van beállítva!

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#6879) zorromoto válasza sonique (#6876) üzenetére


zorromoto
senior tag

köszi akkor "A hiba az én készülékembe van" bacca meg

(#6880) X DoZ3R válasza amisis (#6874) üzenetére


X DoZ3R
tag

http://digitalbridge.hu/blog/blogs/blog4.php/nexus-10-a-rak-az-2
Innen és érdemes, én múlthéten rendeltem meg és jövhétre már meg is jön :)

(#6881) Sanya válasza Tarkusx (#6878) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem az a probléma, nincs rajta mac szűrés :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6882) Tarkusx válasza Sanya (#6881) üzenetére


Tarkusx
csendes tag

Esetleg egy router újraindítás segíthet. Tudom nem túl tudományos módszer, de néha segít. :D

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#6883) ilyen_85 válasza zorromoto (#6863) üzenetére


ilyen_85
senior tag

de az értékek ott vannak leírva, a kernel felett. Ugyan ezeket tudod beállítani az alkalmazásban is, ezért linkeltem ezt, ha beleolvasol a hozzászólásokba, egy rakás ember írta, hogy ő is használja ezeket a beállításokat xyz kernelen, csak kézzel kellett bevinni.

(#6884) zorromoto válasza ilyen_85 (#6883) üzenetére


zorromoto
senior tag

:R követem híveim :)

meg is néztem ,de sajnos gyakorlatilag a faux-ba egyetlen paraméter sem állítható ezek közül vagy legalabb is nem igy van megadva. így ezt buktam vagy vissza kell kavarnom franco-ra.

ejj de nem egyszerű eset ez. A stock Rom-ok meg röhögnek hogy mi a faxt szerencsétlenkedek itt :D

[ Szerkesztve ]

(#6885) Pőze válasza Sanya (#6881) üzenetére


Pőze
aktív tag

Nekem router fw frissítés után jó lett.

(#6886) sonique válasza zorromoto (#6884) üzenetére


sonique
őstag

minden beallitas modosithato app nékül is de most ne kérdezd hogy melyik file amiben att kell irni

fauxclock appban valoban nincs annyi beallitas
de fauxdisplayben igen

(#6887) mrdavid


mrdavid
aktív tag

Feltettem a AOKP PUBot, eddig elégedett vagyok vele.

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#6888) Tarkusx válasza Pőze (#6885) üzenetére


Tarkusx
csendes tag

Én egyszer próbáltam router-en fw frissítést. Közben leállt, és totál halott lett tőle. Még az volt a szerencsém, hogy garanciális volt. Azóta inkább nem erőltetem. :F

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#6889) Tarkusx


Tarkusx
csendes tag

A hívásfelvétel senkit nem izgat, csak engem? A [Call Recorder]-t találtam. Ez nem ingyenes, de az xda-ról letölthető a trial verzió. Viszont ehhez root-olni kell még is csak a telefont. Valaki használta már?

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#6890) zorromoto válasza Tarkusx (#6889) üzenetére


zorromoto
senior tag

használom mindennap. kicsit lehetne hangosabb is ,de működik.Viszont root tényleg kell hozzá

(#6891) Picco válasza Tarkusx (#6889) üzenetére


Picco
addikt

Annyit tudok a temahoz hozzafuzni h tudtommal minden hivas rogzito progihoz root kell, bar en meg egyet sem hasznaltam :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#6892) zorromoto válasza sonique (#6886) üzenetére


zorromoto
senior tag

igen feltettem a display-t. Egyszerűen nem értem miert nincsenek egyértelmű beállítások mint ez a fényerő,kontrast,saturácio stb. vagyis itt van gamma 1 meg gamma 2 .nagyjából azokkal lehet variálni ezeket az értékeket.
Na kellett nekem nexus :) A hajam kihullik tőle :)

(#6893) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Már többször kérdeztem, de senki nem.válaszolt... vsn köztetek olxan aki használ vezetékmentes tőltőt és meg van vele elégedve? Ha igen milyen tipus az ami bevált?
Választ köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6894) sompetike válasza jacis (#6893) üzenetére


sompetike
aktív tag

én használom 2napja a fastTeches töltöt.jó.eddig nincs bajom vele.felmelegszik egy bizonyos hőfokra,s azon is marad.gyorsabban tölt,mint a vezetékes....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#6895) zorromoto


zorromoto
senior tag

Nos ilyenekre gondoltam Ez mennyivel használhatobb értelemszerübb

Ez csak francos franco-ba tudom előhozni ,de azt is angela kernellel.

Mennyi bajom van mi? viszont itt az energia gazdálkodási rész eg kalap szar. na most légy okos ....akárki is .

[ Szerkesztve ]

(#6896) jacis válasza sompetike (#6894) üzenetére


jacis
nagyúr

Hol vetted?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6897) BoB válasza jacis (#6844) üzenetére


BoB
veterán

Lásd: #6717

(#6811) rum-cajsz: Már kapható a bumper újra.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6898) twine válasza BoB (#6897) üzenetére


twine
addikt

"Már kapható a bumper újra"

"kár"...
reméltem, hogy új életet kezdek a pénzből, amennyiért ezek után el tudom adni... :DDD

(nem,nem akarom eladni!!! Persze ha valami őrült, kifizetné a két/háromszoros árát,,,bármikor.... :D )

[ Szerkesztve ]

(#6899) zorromoto válasza ilyen_85 (#6856) üzenetére


zorromoto
senior tag

Ezeket az értékeket hova lehet bebiggyeszteni ? Az elején az r,g,b az még oké de
#define g_white 0x40
#define g_mids 0x44
#define g_black 0x76
#define g_contrast 0x1A
#define g_brightness 0x00
#define g_saturation 0x48

ezekkel nem tudok mit kezdeni

Peedig tetszetős .Egy kis fényerőt dobnék még rá és tökéletes lenne számomra.

(#6900) Bilux válasza twine (#6898) üzenetére


Bilux
veterán

Nem kell neked az Galaxy S4 :N

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.