Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3705) belovary


belovary
senior tag

Én már nem foglalkozom nyomtatással, meg könyvvel. Tök felesleges. Most is rákérdeztem, erre jaaaa nem kell, majd a DM-be kinyomtatom ami kell, meg ott tudunk könyvet is csinálni olyat amilyet szeretnénk. Ez már a sokadik. Szóval nem is lesz benne semmilyen formában a csomagokban már. Most ott tartunk, hogy sokkal fontosabb egy fotobox amivel bohóckodhat a nép. Ahol most voltam, szinte meglepően konstatálták hogy nekem nincs ilyen masinám. Mondtam nekik milyen anyagi vonzata van egy ilyen bérlésnek, erre vettek egy Instax-ot, csináltattak minden féle kelléket hozzá, több csomag filmet hozzá, stb... Nem tudom mennyibe volt nekik, de kétlem, hogy olcsón kihozták. De szinte ez volt a legfontosabb.
Ok, a profi fotobox szerű dolgok, azok tényleg jópofák. Múltkor egy esküvőn volt. Egy iPad Pro, a körül egy körfény, állványon, és rengeteg kellék. Az iPadan a program baromi jó volt, egyszerű, és gyors. Sok részeg is totál lazán tudta kezelni. Na de ok, maga a cucc mennyi... Horror... Csak a bérlése is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.