Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) K0vasz


K0vasz
aktív tag

Én majd arra leszek kiváncsi, h mi lesz akkor, ha elfogy a Jobs által 4-5 évre előre felvázolt fejlődési terv... mert igazából már most is az van, hogy ez az új iPad is tök ugyanaz, mint az előző kettő, csak "mindenből eggyel jobbat raktak bele"... ami persze jelenleg elég, mert lépéselőnyben vannak a többi gyártóhoz képest, de mi van, ha elfogy a "lendület"? Lesz majd valódi innováció? Én mondjuk simán el tudom képzelni, h pár év múlva mondjuk majd az apple másol a samsungról ;]

(#52) LSL1337 válasza hackeeeee (#49) üzenetére


LSL1337
őstag

samsung boltba is halottam olyat hogy Kies-t kerüld el:), semmire nem kell, fent sincs a gépemen

zene és egyéb szinkronizáció megy wireless, google szolgáltatásoknak köszönhetően, csak film átmásolásra miatt szoktam rádugni PCre, ott meg a kívánt filet beteszem a könyvtárba

(#53) kolosanyi válasza callmeakos (#45) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na mondjuk annak ellenére, hogy szerintem se baj, ha elérhető a nagyobb felbontás, én se érzek késztetést erre az egészre. Jó, az iPhone kijelzője valóban tök jó (csak ahhoz volt szerencsém eddig a nagy PPI-sek közül), de én a 800*480-at 4"-en is tűélesnek látom. Sőt, épp a notim 13,3-as kijelzőjét bámulom, miközben ezt a hozzászólást írom és annak meg 1280*800-as felbontása van. Teljesen pixelmentes a kép kb 40-50 centis távolságból.

De mondom, ha van nagyobb felbontás, az sose baj. Viszont számomra nem ez a döntő tényező. Nálam ami inkább az iPad felé billentené a mérleg nyelvét a konkurenciával szemben, az a szolgáltatáskínálat (bár semmilyen tabletet nem veszek szerintem még egy ideig).

(#54) callmeakos válasza K0vasz (#51) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na arra én is veszettül kíváncsi vagyok. Almáék örülhetnek hogy Steve 4-5 évre előre eltervezett mindent, de mi lesz ha elfogy az ötletei? Azután is ugyanaz az Alma marad mint most?

All→M8

(#55) hackeeeee válasza LSL1337 (#52) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem csoda, itt benézel bármelyik samsung topic-ba, ott is ezt fogják mondani. :)

Ahogy mondod.. Bár azt is meg lehet oldani akár FTP-s alkalmazással, vagy pl. Airdroid-dal.
Vannak alternatívák, viszont az Apple-nél nincs, csak az iTunes, és azt kötelező használni.

Véleményem szubjektív...

(#56) opeter87


opeter87
senior tag

Nagyon jó lett. Én az iPad2ről biztosan nem váltok, de ha most kéne tablet csak ilyet vennék :C

(#57) erdoke válasza LSL1337 (#36) üzenetére


erdoke
titán

Nincs Apple TV-m (a régivel egyébként se lehet Full HD-t streamelni, az új meg még nem kapható), és nem másolgatok iTUnes-zal. Szerintem inkább tájékozódj, mielőtt idejössz habzó szájjal galaxizni... :U

(#34) Shyciii
Te olvastad, hogy én anno mit írtam az iPad 2 kijelzőjéről, vagy egyszerűen elhitted a kollégának, hogy istenítettem? Egyébként nem is volt az különösebben rossz, amíg mellé nem tettem egy jobbat. Már a nagyobb felbontású telefon kijelzők mellett is remélte az ember, hogy javítani fognak az új iPad kijelző felbontásán. A javítás pedig praktikusan (szoftveres okokból, a fejlesztők érdekében) a duplázás volt, aminek jelenleg még vannak hátulütői, leginkább a sokkal magasabb kijelző fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#58) Soni84 válasza Zsolto (#40) üzenetére


Soni84
tag

Itt Sheratan-nal akkor nagyon ellőttünk egymás mellett. Én úgy értelmeztem a postját, hogy 16:9-re érti a DSLR-t az Ipaddal kapcsolatban. Ezért linkeltem be neki a 4:3 és 3:2-es wikipedia linket, hogy egyik sem az. A "minden kamera"-t pedig nyilván nem kell szó szerint venni, de a többség smartphoneokkal meg p&s-ekkel lő. Csak meg kell nézni a facebook-on lőtt képek minőségét :D
Ezzel szemben minden kompaktban van 16:9, amire rávilágítottam volna az az, hogy a többsége az átlagfelhasználóknak nem fog belemászni a menübe és állítgatni a felbontást. Alapnak pedig a 4:3 van beállítva.
Na mindegy, ez már tényleg offtopic, erről elég ennyi.

szerk: a "minden kompakt" -ot se vedd szó szerint :D

[ Szerkesztve ]

(#59) Alex91 válasza fattyu (#44) üzenetére


Alex91
félisten

Szerk: azt már meg sem említem hogy ha nem vannak kitöltve az mp3 tagjeid akkor az itunes olyan kérdés nélkül kócolta össze MAGÁN A HDDn is annó ( még ipod 1 korszak ) a cuccaimat hogy azt hittem megüt a szél...

Ja, user error...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#60) adalbert1 válasza hallerlaller (#26) üzenetére


adalbert1
veterán

Oké, akkor csak én nem figyeltem fel rá soha, mert nem kerestem tudatosan sehol sem...

Gondolom a legtöbb iPad tulajnak úgyis van okostelefonja, amivel ki tudja elégíteni az ilyen igényeit (legalábbis nekem nem tűnik túl életszerűnek az a szituáció, hogy tablettel fizessek, mikor ott van nálam a telefon is). Persze mint plusz feature biztos jó, de annyira nem tűnik égető hiányosságnak.

(#61) fattyu válasza Alex91 (#59) üzenetére


fattyu
veterán

10 éve volt? Nem kérdezett.... csinálta. Mai verzió már megkérdi.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#62) erdoke válasza kolosanyi (#53) üzenetére


erdoke
titán

Én most éppen egy 13,3-as, 1366x768-as laptop előtt ülök, és hej de jó lenne az 1440x900, ami a 14-esen van. Függőlegesen van is elég hely a 16:10-nek, de a felbontás is simán elkélne, pixeles a kicsike. Nyilván attól is függ, mihez vagy szokva, asztalin 6 éve 1920x1200-at nézek 24"-en, illetve utóbbi időben irodában 23" 1920x1080-at. Mivel a nézési távolság arányosan kevesebb a laptopnál, sajnos jól látható a különbség. Nem véletlenül pakoltak a TP X300-301-be, vagy a 13-as MB Airbe ekkora kijelzőhöz 1440x900-as felbontást.

A legjobb aláírás a héten

(#63) Shyciii válasza erdoke (#57) üzenetére


Shyciii
veterán

Félreérted. Én hátulütős gondok mellett nem a kijelzőt értem. A kijelző teljesen rendben van.
Nálam az idegesítő dolgok kb ezek: dlna hiánya, kötelező itunes használata, tölteni jószerovel csak a sajátjáról lehet...Az utóbbi kettő tekintve hogy akár mindennapos használatban is szerepel, így kifejezetten idegesítő.

(#64) kristof83 válasza hackeeeee (#47) üzenetére


kristof83
aktív tag

Mint ahogy a pad1 után mindenki tabletet kezdett gyártani.....majd a 2 után vékonyítottak (lásd Samu aki még a frissen bemutatott tabjét is újratervezte).....most meg majd a 3 után idén jön a felbontásláz! Szóval ééérted? ;)

Egyébként arra én is kiváncsi lennék, hogy mi lesz 2-3 év múlva.....lesz-e akkora lendülete az apple-nek Jobs után pár évvel? Bár erősen kétlem.

(#65) FeherMate


FeherMate
csendes tag

Hat elismerem, szep-szep, a kijelzoje is tuti, viszont hozza tennem hogy egy atlag felhasznalo nem fogja eszre venni nagyon a kulonbseget mert szerintem nem 3mm fogja sasolni hogy mennyire pixelesek a betuk. De valljuk be, ez egy ujabb statusz szimbolum lett, amibol ugyan ugy hianyoznak az alapveto funkciot mint a tobbi apple termekbol (gondolok itt a flash tamogatasra, a nem szabvanyos kabelajzatra, es ha radugod pc-re itunes nelkul nem igazan tudsz vele mit csinalni)

Meg mindig ugy vagyok vele, hogy ez a nagyok jatekaszere, akik nem ertenek hozza de megveszik mert "biztos jo mert ilyen draga"

(#66) hackeeeee válasza kristof83 (#64) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Asszem ezt már lefutottuk, hogy az ipad előtt is volt már táblagép.. :U

Véleményem szubjektív...

(#67) kolosanyi válasza erdoke (#62) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mondom, sose baj ha van nagyobb felbontás (na meg ugye van ami meghajtsa, de itt ez adott). Csak számomra nem ez a döntő. Amíg nem feltűnően sz@r (márpedig a jelenlegi számomra nem az, persze látom a különbséget én is), addig elvagyok vele. Nyilván hozzászoknék a jobbhoz és akkor már lehet engem is zavarna. Igazándiból ki kéne próbálni, de csak ezért nem veszek új kütyüt. Majd ha aktuális a váltás, akkor, na meg addigra már úgyis túllépünk a jelenlegieken (majd egy-másfél év múlva tervezek ilyesmit).

(#68) #16820480 válasza erdoke (#62) üzenetére


#16820480
törölt tag

ja, ez amúgy akkora baromság a laptopoknál, hogy csak na! azt hiszem addig nem leszek hajlandó lecserélni a T420-at, amíg nem képesek felhagyni a 16:9-es aránnyal, és betenni valami 8:5-öt vagy 3:2-t inkább.

(#69) babosmiki


babosmiki
addikt

Sajnos csak ennyi tellett az apple-től.
A kijelzőn kívül hol itt az innováció?
Pedig pénzük lett volna rá...
Szerintem bunkóság egy év után, egy új készüléket ugyan abba a házba belepakolni. :U
Kicsit unalmas lehet ha valaki évente beújít, ugyan azt a készüléket bámulni.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#70) kolosanyi válasza babosmiki (#69) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát a többiek se erőltetik meg magukat dizájn terén... Ez legalább szép (pl nézd meg szegény Archost :DDD )

(#71) Misály


Misály
addikt

Tetszik ez a cucc, az a baj hogy ios van rajta, es hogy letezik asus transformer.

Na egy olyat win8-al megvennek talan.

(#72) Titi76


Titi76
aktív tag

Ez kiköpött olyan mint a Samung Galaxy TAB :)))

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#73) siti


siti
senior tag

ez is maradt sima mono hangszórós?

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#74) TheGerike válasza erdoke (#31) üzenetére


TheGerike
tag

Nézőpont kérdése megint...

Mert nincsen 50"-os plazmám DLNA támogatással, Apple TV-vel, wifivel, akármivel, csak egy sima FullHD-s LCD-m. Media szerverem sincsen.
Ehelyett van egy eszközöm, a prime.
Amivel ezt mindent megoldom egyszerre.

MiniHDMi -> TV re
És mikor meg dolgozom Torrent zakatol a Prime-on otthon, ha úgy akarom.

Szóval nem kellett új TV-t vennem, se media servert. Se új routert, se még sorolhatnám.
Hanem megvettem azt, amihez nem kellett egy új rendszert kiépítenem, hanem a meglévővel rendesen tudom használni :)

Persze, ha lenne pénzem rá, biztos mindenből mindig a legújabbat, meg a leghájtekebbet venném, mert az jó :K

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#75) babosmiki válasza kolosanyi (#70) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez is igaz!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#76) erdoke válasza Shyciii (#63) üzenetére


erdoke
titán

Eddig csak erősítőt választottam úgy, hogy AirPlay kompatibilis legyen, mégis át tudom lőni a videókat más eszközökkel, nem kell hozzá DLNA. Tölteni max. naponta egyszer kell, de sok esetben kibír 2-3 napot is, amiatt nem kell aggódni. Ahogy iTunes miatt sem, megoldható a böngészőn keresztüli, vagy az FTP-s másolás is nagyobb fájlok esetében, képeket beolvas SD-ről is, kis fájlokhoz pedig a legegyszerűbb a cloud (Dropbox és társai). Ez utóbbit használtam már a WinMo alapú korábbi okostelefonomon is, pedig az aztán tudott mindent, BT is megvolt. :D

(#69) babosmiki

"Sajnos csak ennyi tellett az apple-től.
A kijelzőn kívül hol itt az innováció?
"

Mi a fontos egy tabletben hardveresen? Szerintem (az anyaghasználaton és a minőségi összeszerelésen kívül) 3 dolog:
- A kijelző messze a legfontosabb.
- Az üzemidő.
- A súly.

Mi történt az új iPaddel? Kapott lényegesen jobb kijelzőt, amit a vas meg is bír hajtani. Mindeközben az üzemidő nem romlott, maradt 10-12 óra, a súly pedig 10 % alatti mértékben nőtt, még mindig az első iPad alatt van.
Ennek ellenére úgy tűnik, egyelőre nem elsősorban a hardveres különbségek döntenek egy tablet sikerességéről, lásd Kindle Fire, ami népszerűségben simán lealázta az összes androidos, ópenszószfrí csoda vasat.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#77) Konflikt válasza Shyciii (#63) üzenetére


Konflikt
addikt

tolteni lehet mar eleg sok alaplaprol is, ami le kepes adni 500mA-nel tobbet. (pl. ASUS-ok, de biztos vagyok benne, h a Giga-nak is van a lapjaira program)

amugy is, nalam napi ~2 ora hasznalat mellett atlag heti 1x eleg tolteni. eleg intenziven kell ahhoz hasznalni, hogy naponta toltened kelljen.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#78) erdoke válasza Konflikt (#77) üzenetére


erdoke
titán

Töltődik 500 mA-ről is, ha nem megy a kijező.

A legjobb aláírás a héten

(#79) babosmiki válasza erdoke (#76) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem írtam, hogy nem történt semmi, csak én többet vártam az apple-től.
A kijelző az biztos király!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#80) hallerlaller válasza erdoke (#76) üzenetére


hallerlaller
addikt

A Kindle fire is android :B

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#81) Shyciii válasza Konflikt (#77) üzenetére


Shyciii
veterán

Az elég sok, és a mindegyik között nagy a különbség. Elég gáz, hogy úgy kell választani "alaplapot", hogy jó legyen egy olyan termékhez, amin max játszani, és híreket olvasni lehet, mert ezen én nem tudok dolgozni mint egy notebookon. És itt egy probléma, ami alapvető.
Napi 2 óra használat? Akkor tényleg nagyon szükséges lehet ez az eszköz... :)

erdoke

Tudod, nem feltétlenül az a jó erősítő, ami tudja az airplayt, sőt. Én anno high-end hifiztem. Maradjunk annyiban, hogy nem azaz erősítő, ami ismeri ezt. Amúgy meg szomorú, hogy pl erősítő és megannyi eszköz esetében kompromisszumokat kell kötnöm, hogy jó legyen egy apple termékhez. Nem szeressem a kompromisszumokat.

(#82) erdoke válasza hallerlaller (#80) üzenetére


erdoke
titán

Ha erről megkérdezed a Google-t, talán nem ért messzemenően egyet. TEchnikailag az, Google szemszögéből meg nem. Másik boltot használ, nem kötelezőek a Google szolgáltatásai, stb.
Persze a számháborúban a fanoknak az is Android, még ha a koncepció egészen más, akkor is. Végre egy "sikeres androidos" tablet. :D

(#81) Shyciii

Elfogyott az érv, és most az erősítő minőségét kezded feszegetni? :((
Nekem megfelel ez a vacak 6006-os Marantz, bár zenében éppen nem jobb, mint a h/k 630-as, amiről váltottam rá. Úgy sincs hozzá elég jó hangfalam, úgyhogy tökéletesen mindegy. Amennyiért vettem pár hetesen (190e), nem kaptam volna lényegesen jobbat (minimum 5 HDMI bemenettel) AirPlay nélkül se.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#83) Gábor17


Gábor17
csendes tag

Én 2-es ről most biztos nem váltok.Viszont az nagyon tetszik az új is.
Innováció hiánya ? Maga az iPad az innováció !
Minden évben javítanak rajta és változatlan áron adják.iOS-re folyamatosan jönnek a frissítések (nem csak az ígéretek) +AppStore hatalmas kínálat,mi kell még ?Az iTunes valóban idegölö tud lenni...
Megértem hogy egyeseknek fontos a korrekt fájl kezelő meg a torrent kliens, de ez csak szűk rétegnek kell.Szerencsére mára mindenki tud válogatni a saját igényéhez táblagépet.Amire kitalálták az iPad a legjobb. :D

(#84) tommjee


tommjee
senior tag

Elég jól sikerült !

(#85) hallerlaller válasza erdoke (#82) üzenetére


hallerlaller
addikt

Lool, belemagyarázni ilyen dolgokat egy egysoros megjegyzésbe, nem semmi. :C

Ha nem android, akkor szerinted micsoda?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#86) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Már vártam a tesztet! :)
Meló után elolvasom!

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#87) erdoke válasza hallerlaller (#85) üzenetére


erdoke
titán

Mintha írtam volna, hogy technikailag Android, megközelítésben és a Google szemszögéből viszont nagyon nem az. Ha ezt képtelen vagy felfogni, ne szaporítsuk tovább a szót ezügyben. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#88) fattyu válasza erdoke (#87) üzenetére


fattyu
veterán

A jailbreakelt szifonon se IOS van akkor ugye? csak technikailag? :W

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#89) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nagyon jól össze van rakva ez a masina, de a 4:3 képarány számomra továbbra is a múltat jelenti...

[ Szerkesztve ]

(#90) besk23


besk23
tag

Aki azt mondja, hogy CSAK iTunes-on keresztül lehet másolni az miért téveszti meg azokat, akiket mondjuk ez elrettentene a vásárlástól? Használtatok valaha iPad-et? Honnan veszitek, hogy csak iTunes-on keresztül lehet? Akkor én, hogy másolok pl. filmeket böngészőből vagy finderből? Egyáltalán minek fikázza az az iTunes-os másolást, aki azt se tudja, hogy milyen lehetőségek adottak? Idejön és benyögi, hogy rablánc meg iTunes fogalom nélkül? Ezek csak költői kérdések...

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#91) Shyciii válasza erdoke (#82) üzenetére


Shyciii
veterán

Elfogyott az érv? Ember gondolkozz már. Te próbálod bizonygtani, hogy az a sok kompromisszum amiket kötögetned kell mindenféle szolgáltatáshoz az milyen jó, mert hol így, hol úgy oldod meg. Más meg megoldja egyféleképpen az összes nálad jelentkező problémát, és nem mellesleg bármit, mondom BÁRMIT választhat ha össze akarja kötni valamivel.
De látom igazuk van a többieknek, tényleg elvakult vagy.

(#92) Shyciii válasza besk23 (#90) üzenetére


Shyciii
veterán

Böngészőből másolás? Hát ha neked az annyira jó móka, akkor életed végéig csak azt használd, semmi mást. És lehetőleg az usb winyódról a számítógépedre is, meg számítógép és számítógép között is csak böngészővel másolgass, semmi mással. Kíváncsi vagyok, hogy meddig fogod et a módszert jó alternatív megoldásnak tartani.

Na de én ki is szálltam, mert látom továbbra is agybajt kapnak azok, akik odáig vannak az almáért, hogy ha egyesek rávilágítanak bizonyos hiányosságokra.

(#93) decoati


decoati
aktív tag

okos cikk, gratula

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#94) hallerlaller válasza erdoke (#87) üzenetére


hallerlaller
addikt

Persze, rosszul fogalmaztam, természetesen úgy értettem hogy szerinted a google szemszögéből nem android, akkor szerinted a google szemszögéből a kindle fire micsoda? Nagyon érdekel a válaszod.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#95) besk23 válasza Shyciii (#92) üzenetére


besk23
tag

Az USB vinyót ne keverd ide mert oda az ember esetenként jó pár gigát másolgat. Ott nyilván nem kényelmesebb, de telón nem értem, hogy mi a probléma vele? Kifejthetnéd, hogy neked miér nem jó móka? Tényleg kíváncsi vagyok. Gyorsaság: egy 500MB-os sorozat 1,5 perc.

1. Elindítod a telón a progit.
2. Beírod böngészőbe az IP-t.
3. Rendezgeted a mappákat, másolhatsz, törölhetsz stb.

Azért kapok agybajt, mert jönnek az okosok és azt mondják, hogy csak iTunes van és meg akarják nekem mondani, hogy nem jó a böngészős/FTP-s másolás.

Volt HTC-m mégse szaladok másik topikba, hogy miaz, hogy, ha rádugod a telót gépre látsz 30 mappát aminek fele rendszermappa és akkor kezdhetsz másolgatni. Felfogom ép ésszel, hogy valakinek az jön be valakinek meg ez.

[ Szerkesztve ]

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#96) hackeeeee válasza Shyciii (#92) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mi ezzel a probléma? Android-nál ez Airdroid-dal ez tök jó, és egyszerű...

(#90) besk23: Mondogasd ez egy olyannak aki mondhatni csak egy felhasználó a sokból. Tehát, Ő is képes pikk pakk itunes nélkül a készülékére másolni? Vagy ugyan úgy megoldható egy alkalmazással?

A másik, hogy Én már pár Apple termék tulajdonostól is hallottam, hogy örülne neki, ha nem lenne iTunes. :) Tehát, nem csak azok mondogatják ezt, akik "nem ismerik".

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#97) Jaffafa válasza Shyciii (#91) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

Nem tudom eldönteni, hogy ki a hülyébb. Az, aki vásárol egy prémium terméket, prémium áron (bár ez erösen relatív, mert szerintem mindent összevetve az iPad nem is olyan drága), vagy az, aki minden hasonló cikknél megjelenik, és rendre fikázza azt, amit ö még sohasem használt és amúgy sem venne meg. :W

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#98) maross


maross
veterán

En imadom a jo minosegu videokat, es jo felbontasu kijelzoket, tenyleg szuper lehet, ezert is akartam venni egyet. De ahogy egyre tobbet olvasok rola, egyre kevesbe ertem: Mire hasznaljak ezt az emberek??? "Sajnos a mozgóképek kezelése és ilyen és gyárilag a fájltámogatás is igyen gyenge" <- ez mit takarna az igenytelen szerkesztesen kivul, nem tudok ra egy filmet felmasolni es lejatszani? mp3 maceraval, vagy hasznaljak itunest? flash nuku? android jatekok nem? Mi marad a felig herelt bongeszesen kivul, ami meger 150k-t? Tenyleg nem flameinditas, de mondjatok mar par pozitivumot, mivel leszek elorebb az istenijo kijelzon kivul.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#99) Tom1939


Tom1939
őstag

Nekünk van otthon ipad2 és ipad is. Ipad2-t biztos nem váltanék le e miatt. Bár a kijelző tényleg gyönyörű lehet.

Meg kell mondanom engem felhasználóként le is nyügőz az ipad (szép képernyő, majd mindig gördülékeny, nem lagol), meg halálra is idegesít (itunes és társai, nincs sd micro hely, "alternatív" másolás).

Én most magamnak egy samsung galaxy tab 7.7-et vettem miután megvártam az ipad3 bejelentést. Fő ok az volt hogy valami kicsi könnyen hordozhatót akartam. A plusz tömeg és vastagság végleg eldöntötte a kérdést. Nekem az ipad2 is túl nagy/nehéz.

A 7.7-es 2 hete van meg és eddig nem bántam meg. Jelenleg a családban mindenki elcserélné velem az ipad/ipad2-jét a 7.7-esre csak irigy vagyok és nem adom. Majd idővel meglátjuk ez így marad e (most ugye még az újdonság varázsa).

(#100) Qukac


Qukac
tag

Benne vagyok a tesztbe az e-maileknél :P Utólag is bocs Bocha az értelmetlen e-mailért főleg hogy 2őt is kaptál belőle mert először azt hittem félreütöttem a címet :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.