Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Alex91 válasza @matthew@ (#3999) üzenetére


Alex91
félisten

Hi-hi. Ezek utan sok minden xar lesz... :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4002) powerup2 válasza Nnobi (#4000) üzenetére


powerup2
addikt

Ez így van én majd iMacet akarok :) volt iPhone-om régebben 3GS csak ellopták :O majd legközelebb iPhonet veszek . Az iPad 4 szuper jó cucc tesztelgetem hány órát bír 19-20 óra simán megy netezéssel youtube-al :) . Csak mostanság iPadem után fura az iPod touchomhoz nyúlni .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#4003) @matthew@ válasza Alex91 (#4001) üzenetére


@matthew@
őstag

Mikre gondoltál :DDD

Matthew 24:42

(#4004) sunahunter válasza @matthew@ (#3999) üzenetére


sunahunter
senior tag

Pontosan. Úgy utáltam az iPhone-t mint senki más.
Kaptam egy 4S-t egy montiért cserébe tök véletlenül. Két hétig még utáltam, de azt mondom sose volt jobb eszközöm, pedig százezres androidos készülékeket nyúztam el.

(#4005) @matthew@ válasza sunahunter (#4004) üzenetére


@matthew@
őstag

Most titkon abban reménykedem h a céges flottával átköltözünk a T-mobile-hoz, mert akkor nagy esély van iPhone-ra, mert most Telenoréknál sajnos csak bugfónok vannak :( Ezért inkább kártyafüggetlenül vásároltam készüléket mindig, csak az almás cégnél az még elérhetetlenebb számomra :U

Matthew 24:42

(#4006) agabe válasza @matthew@ (#3971) üzenetére


agabe
addikt

no mi lett a torteneted vege?

(#4007) Nnobi


Nnobi
tag

Sziasztok!

nem tudom jó helyre írom -e ,de azért megkérdezem . párom iphone 4-ese mostanában azt produkálja, hogy nem jönnek meg rá az üzeneteket. mindegy hogy sima szöveges vagy imessage .
neki az előfizetéshez nincsen net csak wifi-n jönnek a netes dolgai.. de a munkahelyén is és itthon is mindig van net.wifi... sőt a viber sem küldi el mindig üzeneteket pedig mikor hívom azt mondja fenn van wifi-n .
Sőt mióta 6.1 re frissítettem az én iphone 5-s sem küldi el egyből a viber üzeneteket LTE használata mellet.
páromnál sim kártya produkálhat ilyen dolgot?
Segítséget tippeket köszi előre is

üdv: Norbi

(#4008) @matthew@


@matthew@
őstag

Azt nem értem h kijelezte nekem az iPad az iOS 6.1-et, és azt írja h le is van töltve, és már csak telepítenem kell, ezt miért csinálja? Ki lehet kapcsolni h ne szedje le automatikusan, mert mivan ha pl nem akarom feltenni a frissítést és letölti, csak a helyet foglalja :C

Nnobi: szerintem inkább iPhone-os fórumon kérdezd meg iPhone 5
iPhone 4

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4009) Darko


Darko
senior tag

JB mire lesz előbb 6.0.1-re vagy 6.1-re? Ha majd szeretnék JB-t később, frissithetek most 6.1-re?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#4010) Ragnar95 válasza Darko (#4009) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Frissíts nyugodtan, MuscleNerd írta, hogy a 6.1 biztonságos, tehát lesz rá JB :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4011) kiskekko


kiskekko
tag

Sziasztok! Elsősorban azokhoz szól a kérdésem akiknek van iPad-e és nem csak tartalomfogyasztásra hanem tartalom előállításra is használja. Használja valaki szövegszerkesztésre? Írt már valaki diplomamunkát vagy azzal megegyező bonyolultságú szöveget iPad-en? Ha igen szívesen venném a véleményét és tapasztalatait. :)

"Az elitet csak az különbözteti meg az összes többitől, hogy bárki másnál jobb az alapokban."

(#4012) Darko válasza Ragnar95 (#4010) üzenetére


Darko
senior tag

Köszi, akkor este meg is teszem.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#4013) @matthew@ válasza kiskekko (#4011) üzenetére


@matthew@
őstag

Szia!
Őszintén szólva gy ilyen munkát mint amt írtál, arra nem nagyon jó szerintem, mert sokkal jobban szerkeszthető egy dokumentum egy PC-n vagy laptopon, sőtt van amir különleges formátumokat kérnek egyetemen, pl nálam is ez van és iPad-en nem tudom azt megcsinálni, viszont arra h néha irogass vagy vmit szerkessz Word-ben az megoldahtó, pl a Pages nevű programban, de egy nagyobb volumenű munkánál megoldható, de sztem nem a legjobb megoldás. De egy billentyűzettel egész kellemesen használható, újságírót is láttam iPadel dolgozni, de sztem ők is csak az alapot begépelik és gépen véglegesítík, szóval szerkeszteni nem a legkényelmesebb és legjobb megoldás.

Matthew 24:42

(#4014) sunahunter válasza Nnobi (#4007) üzenetére


sunahunter
senior tag

Szia,

Van iPhone topic, ott többet fognak tudni.

(#4015) sunahunter válasza kiskekko (#4011) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem arra való, ha kell, én egy ingyenes alkalmazással szoktam ezt megtenni, elég profin lehet szerkeszteni ezzel:

GDrive-ba, Dropbox-ba feltöltesz egy dokumentumot, ezzel jól tudod szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#4016) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Tavaly mikor derült ki hogy márc 7-én keynote lesz? Amikoris ugye bemutatták az iPad 3-at. Várom már nagyon hogy most mit fog az Apple előrukkolni. Én valamiért febr elejére emlékszem de nem vagyok benne biztos. Szóval a kérdésem hogy lassan lehet számítani-e pletykákra? Minit azért adtam el mert retinás kell belőle, de ha nem jönne az akkor maradok iPad4-nél. De azt a 1-2 hónapot mostmár kibírom. :P

iPhone 13 Pro Max

(#4017) Blaise válasza jozsi252 (#4016) üzenetére


Blaise
veterán

1 héttel előtte küldik ki a meghívókat.

(#4018) pszichiater


pszichiater
senior tag

agabe:
tomi5244:

Illetve a többieknek is.

Végül korrigálták az adminisztrációs problémát, ezért azt mondanám hogy ajánlott ez a bolt: ujgsm
iPad4-et vettem náluk wifi+4g 32gb kellemes áron. Egy kis bibi azért itt is volt. Angol töltővel kaptam, de őszintén szólva nem is számítottam másra. Vettem apple-tól egy gyári 12W-os "eu" töltőt, így most már
teljesen rendben vagyok.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#4019) Blaise válasza pszichiater (#4018) üzenetére


Blaise
veterán

Csak az új töltő árát te fizetted ki. :U

(#4020) agabe válasza pszichiater (#4018) üzenetére


agabe
addikt

angol tolto nem zavarna vegulis (meg van atalakitom), de ezek szerint ezert ilyen olcsok. en igazabol itthoni szabvanynak megfelelot vennek inkabb...garival mi a helyzet ?

(#4019) Blaise:
a 45ezres arkulonbozetbe beleferne tobb is, de ezek szerint ez is csak olyan bolt mint a tobbi olcso. nem fizetnek termekdijat, afat, igy joval olcsobban tudjak adni, bar maganszemelykent nem gaz ha tenyleges apple gari van, de ha valaki cegre venne annak nem javallot mert az apeh (nav) siman buntethet (ne menjunk bele a reszletekbe)

[ Szerkesztve ]

(#4021) pszichiater válasza agabe (#4020) üzenetére


pszichiater
senior tag

Gari egy év. Regisztráltam a készüléket és kész. Én cégre vettem, és 27%-os áfás számlát kaptam.

Blaise: igen, pont kilenc töltő jönne ki az árkülönbözetből. LOL

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#4022) Blaise válasza pszichiater (#4021) üzenetére


Blaise
veterán

"Regisztráltam a készüléket és kész"

Hol? Nem kell sehol regisztrálni.

(#4023) pszichiater válasza Blaise (#4022) üzenetére


pszichiater
senior tag

Én úgy tudom hogy kell, az előző iPad3-at is regisztrálták starkingba ott előttem. Na ez egy jó kis téma indító.

Amúgy itt követtem el a regisztrációt: [link]

[ Szerkesztve ]

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#4024) @matthew@ válasza pszichiater (#4018) üzenetére


@matthew@
őstag

Nekem is angol töltő volt hozzá és én is inkább vettem egy eu-s verziót, és így is jobban jöttem ki árban. Mondjuk számomra az nem tetszik h sehol sem írják ki neten h ez is előfordulhat h angol töltővel kapom és biztosíthatnának gyári töltőt, vagy akár ebyről rendelhetnének mindig 10-et és ha kell, csak adnak a fiókból sztem ez korrektebb lenne részükről

Matthew 24:42

(#4025) agabe válasza pszichiater (#4021) üzenetére


agabe
addikt

az, hogy afas szamlat allitanak ki nem jelenti, hogy be is fizetik :(
nav meg azon veri le (ha epp vizsgalodik) akin tudja, es nyugodt lehetsz a bolton nem fogja tudni.
angliaban lepapirozzak mintha eu-n kivulre menne, igy az ottani afat sem fizetik be. nem fizetnek termekdijat sem pedig kellene, igy osszessegeben legalabb akkora a hasznuk (amit persze szinten nem adoznak le) mint a hivatalos forgalmazonak, a ceges vasarlas eseten meg akar par ev mulva a nav azt fogja mondani (persze ez a legrosszabb eset, ha epp keresztellenorzest tartanak...stb) , hogy ez, meg ez nincs a vasarolt arucikk utan befizetve, az elado felszamolta magat, igy a vasarlon hajtjak be az osszeget kamatostul + buntetes.
Nem mondom, hogy ez fog tortenni, de esely van ra, ha meg a bolt nagyon durvan nyomja akkor az esel nagyobb.

(#4024) @matthew@ :
a tolto penzbe kerulne a boltnak pluszban. szerinted fognak vele foglalkozni?

[ Szerkesztve ]

(#4026) @matthew@ válasza agabe (#4025) üzenetére


@matthew@
őstag

Tudom h pénzbe kerül, de ahol én vettem ott akartak adni egy átalakítót angol-eu konektohoz, abból a pénzből ebayről meg lett volna a töltő :U

Matthew 24:42

(#4027) Ragnar95 válasza Blaise (#4022) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mivel normális boltokban regisztálják neked vásárláskor, de itt úgy tűnik nem tették meg...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4028) Blaise válasza Ragnar95 (#4027) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem nem regisztráltak semmit az Edigitalban, fizettem es hoztam el egyből, rendes Apcom-os garancialevéllel.

(#4029) Ragnar95 válasza Blaise (#4028) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mivel nem a szemed előtt regizik a terméket általában, hanem gondolom miután távoztál, de lehet, hogy már korábban.
Apple garilevél :F Olyanról se hallottam még, Apple Store-os termékhez se adnak, de apám 220voltnál vett 4S-éhet se adtak Apple garilevelet, csak a 220voltosat, de simán serial alapján gariztattam azt is iStyle-ban... :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4030) Blaise válasza Ragnar95 (#4029) üzenetére


Blaise
veterán

Nem sokan láttatok még itt hivatalos forrásból származó dolgokat úgy látom :D

Így néz ki a rendes garancia levél (nagyítható):

Nyilván tudom, hogy általában működik serial alapján is a garanciális ügyintézés.

[ Szerkesztve ]

(#4031) agabe válasza Blaise (#4030) üzenetére


agabe
addikt

mert a szervizek sosem kerik ;)
amugy az apcomtol szarmazik valoban minden hazai forrasu tiszta keszulek....bar ha nemetorszagban veszed azzal sem lesz itthon gond, es nem tudom ahhoz adnak-e egyaltalan barmit.

(#4026) @matthew@
el is ment a kedvem az ujgsm-tol...bar ugyanazt csinaljak mint az osszes gsm bolt. kikerulik amit csak lehet, persze a masik oldal, hogy szabalyosan csinalva meg nem lenne forgalmuk...ehh.

(#4032) Blaise:
persze ki lehet, de vagy szerencse kell hozza, vagy turelem. ha en most szeretnek egy cuccot, akkor nem birom , hogy akar honapokig varjak, hogy hatha valahol akcios lesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#4032) Blaise válasza agabe (#4031) üzenetére


Blaise
veterán

Szerencsére nincs tapasztalatom Apple garanciális ügyintézéssel (illetve van, de az T-Mobile)

Egyébként simán ki lehet fogni hivatalos forrásból akcióban kb. hasonló áron cuccokat, mint a zugimportőröknél, csak nyitott szemmel kell járni, és nem angol töltő lesz a dobozban :)

(#4033) Ragnar95 válasza Blaise (#4030) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerinted az Apple Store az nem hivatalos forrás? :U :DD Annál hivatalosabbat nehezen találsz :))) :DDD Márpedig nekem az iPhone-om és iPadem is onnan van és nem adnak semmilyen garilevelet :N

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4034) Blaise válasza Ragnar95 (#4033) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, mert az Apple direktben szállítja be azokat amiket az online boltjában rendelsz, nem a magyar disztribútoron, az Apcom-om keresztül.

(#4035) manchester85 válasza Ragnar95 (#4033) üzenetére


manchester85
addikt

Pontosan így van. :K Valójában Blaise az, aki nem látott, mert ha látott volna, tudná, hogy nem jár hozzá. :DDD

i6 Silver

(#4036) Ragnar95 válasza manchester85 (#4035) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ennyi :DDD
Blaise: én nem online boltról beszéltem amúgy, hanem rendes fizikailag létező Apple Store-ról, ahova be tudsz sétálni :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4037) Blaise válasza manchester85 (#4035) üzenetére


Blaise
veterán

Onnan indult ez a thread, hogy az emberek nagy része fuxos kigyúrt eladós GSM boltokból szerezte a készülékét, erre próbáltam reflektálni.

Aki itthoni APR vagy AAR üzletből vásárol, az ilyet papírt kap, olyan nehéz ezt felfogni?

Fizikai Apple bolt meg hol érdekli az itteni emberek nagy részét, amikor Németországban és Svájcban van a legközelebb? :C

[ Szerkesztve ]

(#4038) Ragnar95 válasza Blaise (#4037) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Bécsben is van tudtommal :B :D
Amúgy az a hivatalos forrás, tehát ne kötekedjél, jólvan? :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4039) Blaise válasza Ragnar95 (#4038) üzenetére


Blaise
veterán

Bécsben nincs.

Az Apcom is az Apple-től szerzi be, de szerintem hagyjuk ezt az irányt.

(#4040) Ragnar95 válasza Blaise (#4039) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban, akkor nem értem, hogy árulnak ott refurb termékeket :B :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4041) @matthew@ válasza Blaise (#4037) üzenetére


@matthew@
őstag

Én is GSM boltban vettem és nem kaptam garilevelet, csak számlát :K

Matthew 24:42

(#4042) pszichiater válasza agabe (#4025) üzenetére


pszichiater
senior tag

Az hogy Ők befizetik vagy sem az szerintem nem a vevőre tartozik. Én úgy tudom hogy ilyen áfa törvény már rég nincs, hogy a vevő kezességet vállalna azért hogy a szállító/eladó befizette az áfát. Most gondolj bele-a nemrég tönkrement elektro world hány számlát állíthatott ki magánszemélyeknek és cégeknek egyaránt. Én nem hallottam olyanról hogy a vevőkön próbálták volna behajtani a keletkezett hiányt, hiszen a vásárló kifizette az áfával növelt terméket.

Hogy legyen egy kis ON is. Itt mindenki megnézheti hogy regisztálva van-e a apple terméke, és ha igen meddig ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#4043) #24979968 válasza Darko (#4009) üzenetére


#24979968
törölt tag

6.1 re készül a jailbreak az összes ios6 os készülékre. :R február 3. körül érkezik.

(#4044) #24979968 válasza Blaise (#4037) üzenetére


#24979968
törölt tag

2014-re akarnak egy ''Apple Store-t' Pesten elvileg a Fashion Streeten , de hát ki tudja.

(#4045) Keksz válasza Blaise (#4037) üzenetére


Keksz
senior tag

APR-nél vettem, nem kaptam ilyet, csak a számlát.
De gariztattam már a telefonom, ott semmit nem kértek.
Csak a serialt ellenőrízték hogy él még a garancia vagy sem és intézték.
Ha GSM boltból veszed, akkor is így intézik, kivétel ha az lopott.

(#4046) #24979968 válasza Keksz (#4045) üzenetére


#24979968
törölt tag

Van azért még pár dolog amire ránéznek , pl egy 3gs avagy 4g -s ipadnál ott a sim-tálca is. :R

(#4047) powerup2 válasza #24979968 (#4044) üzenetére


powerup2
addikt

Ezt az infót honnan vetted?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#4048) erdoke válasza Blaise (#4037) üzenetére


erdoke
titán

4 iPadet vettem már hivatalos kereskedőtől (MM, iStyle, stb.), egyikhez se adtak semmilyen garilevelet. Valószínűleg azért, mert nincs rá szükség. ;)
Egyedül az Apple Care-hez jár egy kis dobozka, de az is csak addig érdekes, amíg be nem regisztrálnod a kódját az Apple-nél.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#4049) kriszpontaz válasza erdoke (#4048) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem sincs garijegyem, iStyle-ból van. Szériaszám alapján gariztattam, a cserekészülékem is szériaszám alapján garis.

(#4050) megema válasza erdoke (#4048) üzenetére


megema
őstag

Starking-nál adtak iPad-hez és Apple TV-hez is, bár kiemelték, hogy csak jelképes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.