Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) powerup2 válasza tomi5244 (#2999) üzenetére


powerup2
addikt

Igen minél messzebb laksz Pestől annál drágább de ok megbízhatónak voltam leadták a rendelést este 11 fele jött az email másnap rajuk teloztam megrendelték az iPad 4 fehér 4g-set es következő nap átvettem es meg aznap hívtak megvan a termek , korrektek voltak. Én Pesten érte mentem szóval jól jártam vele 180ezerert vettem storeba meg ez 219ezer azért nem mindegy az ár .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#3002) powerup2 válasza DiVaD (#3000) üzenetére


powerup2
addikt

Szívesen amúgy ha valamek haveroknak akarsz segíteni es ne tud beállítani valamit a gépen akkor tudsz neki bárhonnan segíteni okos kis progi a lényeg hogy amek gép képed akarod látni azon a profinak rajta kell lenni de könnyű kezelni .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#3003) powerup2


powerup2
addikt

Amúgy Pesten kívül kurva szar a 3G lefedettség nekem telenor is a simem Pesten jó meg a nagyobb városokba reptéren volt ma a legjobb xd amúgy meg egy kalap fős az Edge kapcsolat ..... Van mit fejleszteni meg a mobil neten de jobb mint a semmi . A másik írjak hogy a 3G produkál 5 megy ítélt is lefelé eddig max 2-őt mertem . Nektek hogyan működik a 3G a keszulekeiteken ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#3004) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jó reggelt,

Srácok, használja itt valaki a TuneInPro-t? Ezt a rádiós alkalmazást? Azzal küzdök, ami régebb nem volt, hogy ha háttérbe rakom, akkor elhalkul. Vagyis valahogy úgy,hogy elindítom, nyomok egy gombot, kilép a főképernyőre, de ahogy elindítom a Safari-t, akkor azonnal leáll a műsor. Mi a fészkes fenétől?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3005) madgie válasza V.Stryker (#3004) üzenetére


madgie
titán

Sima TuneIn-t használ az asszony, de fut rendesen a háttérben (iPad-en és iPhone-on is)

(#3006) V.Stryker válasza madgie (#3005) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Emlékeim szerint régen jól ment - ritkán használom. De ma reggel már felidegelt ezzel. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3007) erdoke válasza V.Stryker (#3004) üzenetére


erdoke
titán

Most próbáltam telefonon, nálam semmi gond, zökkenésmentesen fut tovább a háttérben, miközben böngészek.

A legjobb aláírás a héten

(#3008) tomi5244


tomi5244
őstag

Az index is megszellőztette a pletyka szintű infót. Kíváncsi leszek, hogy a fizikai változásokon kívül mivel rukkol még elő az apple. Így olvasatra a 2mm nem valami sok de élőben biztos lesz érezhető különbség.

Most hívott az ujgsm-es hölgy, holnapra itt az ipadem! :C Gyári garanciás kivitelt tudta adni (10-essel több), ami minden tartozékával együtt fog érkezni. De akkor leszek nyugodt ha látom is! :)

(#3009) vans? válasza V.Stryker (#3006) üzenetére


vans?
őstag

Nalam is tokeletesen mukodik.

hábm bábm

(#3010) powerup2 válasza tomi5244 (#3008) üzenetére


powerup2
addikt

Melyiket választottad?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#3011) MajaG válasza madgie (#2981) üzenetére


MajaG
senior tag

Nem streamelni akartam/rom.

(#3012) tomi5244 válasza powerup2 (#3010) üzenetére


tomi5244
őstag

ipad 4 16 gb wifi fehérben.

(#3013) powerup2 válasza tomi5244 (#3012) üzenetére


powerup2
addikt

Akkor holnap nagy lesz az öröm :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#3014) p87 válasza p87 (#2965) üzenetére


p87
senior tag

Na, csak nem nyugodtam és megvettem a Plex nevezetű programot, amivel gépről lehet streamelni iPad-ra.
Leírnék róla egy kis ismertetőt, hátha valakinek segítségére lesz.

Előzmény: Akartam egy App-ot ami Full HD mkv filmeket, tud nagy bitráta mellett lejátszani iPad-on, wi-fi-n át streamelve PC-ről, akadozás mentesen, és nem jelent gondot neki az AC-3 és a DTS hangsáv.
Rengeteg ingyenes programot kipróbáltam, de egyik se felelt meg az elvárásoknak.
Nemrég bukkantam erre a Plex App-ra és rendesen utána néztem és mikor olvastam véleményeket róla, hogy megy neki az 1080p és az Ac-3, megvettem, mondom kipróbálom.

Használatba vétel:
Gépre telepíteni kell a média szerver alkalmazását és ebbe lehet betallózni a filmeket, sorozatokat, zenéket.
Nagyon furcsa volt, hogy html alapú, tehát böngészőben kell mindent csinálni.
Na ebbe kicsit beleőszültem mire rájöttem mindenre és beállítgattam...
Mostanra már viszonylag megszoktam és megy elsőre minden.
Nagyon tetszik ahogy magának elrendezi pl. a sorozatokat, csak a főmappát kell betallózni és sorozatokra-évadokra és epizódokra szedi, az internetről azonosítja fáj/mappanév alapján és letölti hozzájuk a borító képeket és szöveges leírást is, még epizódonkénti rövid tartalmi leírást is, filmeknél hasonlóan. Irtó jó.
Mondjuk borzalmasan lassú volt mire 500GB sorozatot beolvasott és letöltötte minden epizódhoz ami kellett neki, kb. 2 órán át szöszölt úgy hogy közben át kellett nevezgetnem pár évadot mert pl. a 501, 502 formátumú számozást nem ismerte fel, hogy az az 5. évad 1.-2. rész, még jó, hogy a TC-ben van csoportos átnevezés.
Filmek már gyorsabban mentek mert nem volt annyi fájl, itt csak annyi volt, hogy párat nem tudott felismerni, és nem töltötte le az adatokat hozzá, ezeknél át kellett nevezni a fájlt, és mint közben rájöttem van olyan hogy hibás találatok javítása, itt lehet másik nevet és szervert választani ahonnan azonosítja a filmet.
PC-n a filmekre kattintva lehet kiválasztani a default hangsávot és feliratot is amit az iPad lejátszon, persze ezen módosíthatunk az iPad-on is így nem kell géphez ülni ha váltani akarunk, és van csoportos hozzárendelés is, hogy milyen nyelvű hangot és feliratot állítson be mindennél, ez is hasznos.

Jött a próba: iPad-en irtó jól néz ki borítóképes elrendezés, beállítások elég széleskörűek.
Nagyon megörültem mikor megláttam, hogy milyen felbontásokhoz milyen bitrátát lehet beállítani, legnagyobb 1080p és 20Mb/s, ez aztán bőven elég, mert a legtöbb full hd mkv is 12-15Mb/s -os, ezt be is állítottam. Nagyon szépen viszi a 1080p mkv-kat is, hang is van legyen az bármilyen formátum.
Az mkv-ban lévő feliratot és külső srt feliratot is simán viszi ha az full felirat, sajnos az mkv-ban lévő Forced feliratokkal viszont meggyűlik a baja, irtó lassan indul és 1-2 perc után leáll.
A megoldás, amit én megcsináltam amelyik filmnél van forced felirat mkvtoolnix-el kiszedtem külső srt fájlba és így már gond nélkül mennek ezek is.

Szerintem az indítási és tekerési sebessége sem rossz, legyen bármilyen fájl, 3-4 másodpercen belül elindul, a tekerés kicsit lassabb, az 5-6 s, bár nem tudom mennyit lehetne elvárni ilyen távoli wi-fi-s stream-nél, lehet ez is nagyon jónak számít, mindenesetre nekem megfelel.

Szóval összességében megérte megvenni és kicsit szenvedni a gép oldali beállítással, visz mindent nagyon jó minőségben.

(#3015) erdoke válasza p87 (#3014) üzenetére


erdoke
titán

Dehát nem az eredetit viszi, hanem az átkódoltat. Ehhez nem kellett volna megvenned semmit, illetve ha volt már bármilyen streamelni képes lejátszód iPaden, akkor egy PS3 Media Server ugyanezt megcsinálja PC oldalon. Azaz OTF átkódolja mp4-re a videót, és mp3-ra/AAC-re a hangot. Legalábbis az AC3 mizéria közepette mindenképpen ezekre érdemes kódoltatni.

Egyébként ezek az OTF átkódolások egy átlag kétmagos procit simán full közelébe terhelnek, ha jó minőséget állítasz be, és kicsit luxusnak tűnik, hogy egy asztali gép csak azért benyeljen 150 W-ot, hogy az iPaden h264 helyett mp4-et nézzek... Főleg, mivel dedikált hardveres dekódoló van a SoC-ban, csak támogatni kellene a vasat. :F

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3016) ferikek válasza tomi5244 (#3012) üzenetére


ferikek
aktív tag

Hali,

Először EU-s "gairval" vetted volna, de most gyártóival adják? Mennyi így? 132 + szállítási költség?

Egyébként én már 3. napja használom (Black 16gb wi-fi) és baromi jó. iphone 4s-sel tökéletes párost alkotnak:)
Mivel csak hetezésre meg munkára használom (mailezés) így eddig 3 nap alatt kb. 50%ot merült, úgyhogy 1 hétig bírja, ezt nem gondoltam volna (ezzel párhuzamosan nem használom annyit az iphone uh az is bírja 3 napig:))
Vettem hozzá még egy sötétszürke icase-t vagy mit uh überjó a cucc:)
Eddig semmi gondom vele, amire használom, arra tökéletes!!! (jobb, mint az előző andoridos, mert hiába több a ficsör azon, még a legszuperebb is néha szaggat, és fagy)

(#3017) p87 válasza erdoke (#3015) üzenetére


p87
senior tag

És aztán iPad oldalon mivel játszom le?
Mert ami ingyenes streamelőket próbáltam mind befagyott vagy akadozott vagy nem tudott full hd minőséget vagy nem volt hang.
Ami egyedül működött az az Air video, de az csak 720p meg 5Mb/s -es volt.

Közvetlen DLNA vagy egyéb lejátszó ami nem kódol az meg egyszerűen nincs, kérdeztem is tudtok-e valamit, meg utána néztem de nincs se fizetős se ingyenes, ami mindent tud, ezekből próbáltam párat hasonló gondokkal, a minőség megvolt éppen csak veszettül akadozott és nem volt hang.

Ezek tudatában szerinted, hogy másképp lehetne dönteni ha kell 1080p, jó minőségben, hanggal, felirattal?

Egyébként, gépnek ígyis-úgyis mennie kellene, nincs NAS-om.

[ Szerkesztve ]

(#3018) tomi5244


tomi5244
őstag

powerup2: Hát gondolhatod! Már jó pár hónapja spórolok rá, eddig mindig közbejött valami kiadás sőt, 2-3 napja a monitorom is kezdi beadni a kulcsot, de úgy gondoltam ott eszi meg a fene... nem érdekel! :D

ferikek: Igen de amikor a hölgy hívott akkor úgy fogalmazott, hogy gyártói garanciával tudja adni, így annyi amennyit írtál. Ez még belefér. :) Holnap nézek hozzá egy tatyót meg egy smart covert is.

(#3019) erdoke válasza p87 (#3017) üzenetére


erdoke
titán

Azt hiszem, még mindig nem érted: Az iPad nem az eredeti 1080-as mkv-t kapja, hanem valami átkódolt mp4-et, amit a PC-s szerver alkalmazás küld neki. Olyan formátumot, amit a natív lejátszó is támogat.
A PC pedig nem csak "megy", hanem számol, mint az őrült, ugyanis menet közben kódolja át a videót (és jó eséllyel a hangot is). Mivel azonos minőséghez iszonyat teljesítmény kellene az OTF átkódoláshoz, az is nagyon valószínű, hogy az eredetinél gyengébb minőséget nézel.
Miközben egy AVPlayer HD a tabletre másolt anyagot hardveresen dekódolja, így semmivel nem eszik többet, mégis az eredetit nézed. Ezért reménykedünk többen abban, hogy az amúgy jó stream tulajdonságokkal felvértezett lejátszó appokban rövidesen egyesül a hardveres h264 dekódolás és az AC3 hang támogatást is visszakapják. Nekem mindegy, hogy az AVPlayer kap egy jó streamelő update-et, vagy a Goodplayer hardveres gyorsítást (+ visszanyeri az AC3 támogatást), csak működjön végre egyben az egész.

A legjobb aláírás a héten

(#3020) p87 válasza erdoke (#3019) üzenetére


p87
senior tag

Dehogynem értem, már akkor tudtam, hogy némelyik stremelő amit gépre kellett telepíteni az átkódol mert dolgozott a proci, pl. Az air video is ilyen, és tudtam, hogy a Plex is ilyen.

Ami nem kódol a dlna és tsa- i, de ezekből ugye nincs működő verzió, én meg nem várok ki tudja meddig.
De legalább találtam egy működő streamelőt mégha átkódolja is.
Egyébként nagyon jó minőségű, egymás mellett nézve egyidőben monitoron és ipadon nem látok különbséget.
A proci se dolgozik folyamatosan, 10 másodpercenként kb. 2s ig dolgozik mind a nyolc szál 90% felett, maradék időben visszaesik 0-ra.

Na szóval én csak annyit akartam mondani, hogy legalább valahogy működik, aztán ha megoldják a kódolásmentes streamelést akkor nyilván váltok.

[ Szerkesztve ]

(#3021) k4rL^


k4rL^
senior tag

Eddig nem nagyon használtam az iPadet filmnézésre, kipróbálnám.
Láttam, hogy visszakerült az Avplayer HD az AppStoreba. Melyik lejátszót ajánlanátok az Avplayer HD-t vagy a Cinexplayer HD-t?

(#3022) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Három nap után ki merem jelenteni, hogy ez a 12 Days egy fos. Nem méltó az apple-hez...kicsinyes és gagyi.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3023) Alex91 válasza V.Stryker (#3022) üzenetére


Alex91
félisten

Ajandek lonak ne nezd a fogat... :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3024) madgie válasza V.Stryker (#3022) üzenetére


madgie
titán

Maximálisan egyetértek.

(#3025) Ragnar95 válasza V.Stryker (#3022) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sajna ez tavaly is így volt :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3026) Tyler Durden

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy imessage-ben kapott képet, hogy tudok törölni? Csak olyan opciót találtam, ahol az egész beszélgetést tudom kitörölni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3027) erdoke válasza Ragnar95 (#3025) üzenetére


erdoke
titán

Zenei ízléstől függően tavaly 2-3 cucc volt jó a 13-ból. Illetve inkább 10-11-ből, mert – a maihoz hasonlóan – pár dolog el se érhető a magyar boltban az ajándékok közül.
Még van 8-9 lehetőség, tehát meglehet a 2-3. :D

A legjobb aláírás a héten

(#3028) Ragnar95 válasza Tyler Durden (#3026) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elhúzod az ujjad balra az üzeneten es rányomsz a behajtani tilos táblára vagy rányomsz a szerkesztés gombra jobb fölül és úgy.
erdoke: nekem sajna 1 hasznos se volt, amennyire emlékszem :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3029) Blaise válasza Ragnar95 (#3028) üzenetére


Blaise
veterán

A fizetős Soundhound nem volt rossz.

(#3030) Ragnar95 válasza Blaise (#3029) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem is emlékeztem már, h az abban volt, pedig azóta is boldogan használom :B :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3031) tomi5244


tomi5244
őstag

Kezemben az iPad 4!!! :C Most még baromi hideg, nem merem bekapcsolni, várok vele kicsit! :)

Egy ilyen szürke átalakítót mellékeltek hozzá. Egyébként full original bontatlan dobozzal jött!

Mivel totál kezdő vagyok így hasznos és haszontalan app ötleteket szívesen fogadok, akár privátban is. :)

Köszi!
T

(#3032) Keksz válasza k4rL^ (#3021) üzenetére


Keksz
senior tag

Avplayer HD

A cinexplayer nekem akadt egy csomószor 720p mkv-nál, az Avplayer HDnál nem volt ilyen gond.
Viszont cinexplayer-ben van böngésző, lehet vele ftpézni, meg ilyenek.
De sztem nem jobb. Én már le is töröltem.

(#3033) madgie válasza Keksz (#3032) üzenetére


madgie
titán

Ez a cinex-izé tök jó, azt hittem csak nekem vacak. Megvetettem egy ismerőssel (mikor még csak az vitte az ac3-at) hát neki meg abszolút el sem indul, konstans fagy a drága :D

Mikor lesz már például egy Goodplayer-ben AC3 támogatás? :O

(#3034) k4rL^ válasza Keksz (#3032) üzenetére


k4rL^
senior tag

Köszi, meg is vettem az Avplayer HD-t, egyelöre 720p-vel néztem, azt viszi tökéletesen.

(#3035) powerup2 válasza tomi5244 (#3031) üzenetére


powerup2
addikt

Használd mire vársz kérdezz amit nem tudsz es szeretnél tudni .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#3036) Blaise válasza madgie (#3033) üzenetére


Blaise
veterán

avplayer miért nem jó?

(#3037) madgie válasza Blaise (#3036) üzenetére


madgie
titán

Nincs hálózati lejátszás vele (tudtommal). Nekem az fontos, minden filmet NAS-ról nézek (néznék).

(#3038) Blaise válasza madgie (#3037) üzenetére


Blaise
veterán

Szakadj már le erről a hálózati lejátszásról, ez elég kis réteg igénye, általában az emberek útközben néznek filmet, nem otthon :D

(#3039) erdoke válasza Blaise (#3038) üzenetére


erdoke
titán

Mi is csak otthon nézünk videót iPaden, amikor az ötből 3-4 nem ugyanazt akarja nézni a tévé(ke)n. Mi a fenének másolnék rá órákon keresztül pár videót? :F Ha a videózás fontos lenne, valami 16:9-es androidos csodát vettem volna SD bővíthetőséggel. Talán az egyetlen felhasználás, ahol azok egyértelműen jobbak.

Egyébként a HD+ kijelzőn SD DivX-et nézni elég gagyi, a Full HD videók pedig iszonyatosan eszik a helyet.

(#3040) madgie

Nem én vagyok az egyetlen, aki repülőn, vonaton, vagy akár kompon iPadet használ, de láttam mar parkban is emberek kezében, úgyhogy cikknek nem mondanám, ha kiviszed otthonról. :N

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3040) madgie válasza Blaise (#3038) üzenetére


madgie
titán

iPad-en, útközben? Nekem eszembe sem jutna kivinni a házból ilyen céllal a 9.7" mértével, valahogy olyan ciki, mint a ghettoblaster :DDD

szerk: egyébként nehezen tudok elszakadni ettől a témától, elég szomorú, hogy nem tudják két hónapja megoldani, hogy normális app-okkal menjen a filmezés (hanggal) az apple termékeken (vagyok annyira hirtelen haragú, hogy csak emiatt cseréljek másra... az iPad "szerencséje", hogy belefáradtan a többiek béna alkalmazáskínálatába)

[ Szerkesztve ]

(#3041) csokoládé13


csokoládé13
tag

Helló srácok!

A Gmailes kontaktokat lehet valahogy szinkronizálni?

(#3042) powerup2 válasza madgie (#3040) üzenetére


powerup2
addikt

Én simán használom vonaton buszon plázába stb . És az hogy streammelni filmeket otthon felesleges tv-n nézed a filmeket ha utazol akkor meg az ipadre kell tenni a filmet .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#3043) erdoke válasza csokoládé13 (#3041) üzenetére


erdoke
titán

Heló csoki!
Igen, Exchange-ként állítsd be a Gmailt (amíg lehet, mert rövidesen fizetős lesz), aztán pipáld be a névjegyek szinkronizálását.

A legjobb aláírás a héten

(#3044) powerup2 válasza erdoke (#3043) üzenetére


powerup2
addikt

szerintem minden fizetős lesz ez olyan gáz ....

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#3045) Blaise válasza madgie (#3040) üzenetére


Blaise
veterán

erdoke + madgie:

Lehet, hogy csak én használom út közben, de ha otthon vagyok vagy 42" Tv-n vagy monitoron nézek filmeket, persze néha ágyban döglés közben megnézek az ipaden 1-2 sorozat epizódot, de az úgyis rá van töltve :D

(#3046) erdoke válasza Blaise (#3045) üzenetére


erdoke
titán

Én is 50" plazmán mozizok (de majd beszerzek egy 60-ast, ha lesz rá keret és hely), viszont ha közben a gyerekek mást akarnak nézni, de tudják, hogy nem állok fel USB-n másolgatni a kedvenc sorozatukat a másik TV-hez, akkor előveszik az iPadeket, és mindegyik nézi azt, amit éppen megtalál a 6 TB hálózati tárolón. ;)

Emellett én már jó ideje nem kötöm PC-re (ammegmi?) az iOS eszközöket, esetleg WiFi-n szinkronizálok apróságokat. Nem fogok se tyúkbélről lógatva filmeket másolgatni, se órákat várni WiFi-n keresztül. Tiszta 20. század... :P

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3047) madgie válasza Blaise (#3045) üzenetére


madgie
titán

Én is az 50" plazmn nézem a filmet, de ha átmegyünk dögleni a hálóba és folytatnánk a filmet, vagy néznénk valami sorozatot, akkor ott a NAS+iPad kombó, amit már megszoktam és szerettem... na ezt vették el tőlem az ac3 mizériával :(

És ott az erdoke féle példa: ha az asszony mondjuk grészklinikát néz, én meg mást néznék (ami nem csoda), akkor is jól jön.

(#3048) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Van olyan progi ami stream nelkul viszi a hd filmeket a tableten lokalbol? Az avplayerHd-t kiprobaltan mkv 720p es akadt :( pedig retina iPadben van szufla sztem...

(#3049) powerup2


powerup2
addikt

Valaki tud valami rendes olvasó progit ami a legtöbb kiterjesztést viszi és lehetőleg ingyenes?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#3050) Scoobyka válasza Scoobyka (#3048) üzenetére


Scoobyka
addikt

Valamint a szerkesztesbol kifutottam...vagy legutolso sorban olyan appot ami netbook harmatos procival tud szreamelni 720pt ipadre...anelkul h annak a netbook procijat kinyirna...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.