Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) madgie válasza franc0 (#150) üzenetére


madgie
titán

Meg olvasson CF-et is. Meg legyen rajta e-sata is. Meg HDMI meg D-Sub, mert a projektorba az kő. Meg DVD Rom, miféle dolog, hogy nincs rajta? És kész is a karácsonyfa :)

(#152) fordfairlane válasza franc0 (#150) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem ne haszontalan SSD-t gyártsanak, hanem traktorokat. Nagyon drágák, és én olcsó traktorokat akarok.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#153) Tom1939 válasza fordfairlane (#149) üzenetére


Tom1939
őstag

Mindkettő ok volt, a szabadság és a méret/tömeg is. Egy "kis" ipad elbizonytalanított volna. Főleg hogy egy csomó fizetős app ingyen meglett volna (ugye max 4 saját ipadra feltehető mindegyik megvett).

A 7.7-nek is kitűnő a képernyője, és tovább is bírja az akku mint bármely más jelenlegi tablet. És hardverének ereje nagyrészt (de nem teljesen) kiküszöböli az android hátrányait. Végig a 7.7-es volt az esélyes, de meg akartam adni az esélyt az új ipadnak.

(#154) nuke7


nuke7
veterán

Az egész cikk normális volt, de ez:
"az iTunes kezelése alapvetően nehézkesebb, mintha kézzel átdobnánk az mp3 fájlokat a gépre"
Na ilyet!!! Basszus nem egyszerűbb szinkronizalni egyszer az összes zenédet egy lejátszóba, es aztán az autómatikusan szinkronizalja amit mi kivalasztunk es változott... :F
Nem, egyszerűbb egyesével mindig kivalogatni hogy mit akarunk feltenni.. LOL

https://youtube.com/user/nuke7

(#155) bongeszo válasza nuke7 (#154) üzenetére


bongeszo
aktív tag

A cikk írója feltehetően nem nagyon merült el a témában...

(#156) fordfairlane válasza Tom1939 (#153) üzenetére


fordfairlane
veterán

Köszönöm. Nagyon hasznos volt számomra a hozzászólásaid, iOS-Android fronton többnyire csak a hitvita megy. :R

x gon' give it to ya

(#157) madgie válasza bongeszo (#155) üzenetére


madgie
titán

Szerintem nagyon is elmerült, csak a fórumban olyanok (is) szokták verni az asztalt az iTunes ellen, akik csak sebtiben töltenek le valami torrent-remixet, ami két hallgatás után a kukában landol. Az ilyen srácok nem szeretnek szinkronizálni, katalogizálni, Total Commander + F5 a tuti Mass Storage-re ( hogy újabban az iOS OTA szinkronizál? Ki bánja? :U )

Egyébként én se szeretem az iTunes-t, valahogy nem tudom megszokni a dolgot. Pedig volt már pár almás cuccom...

(#158) #16820480 válasza nuke7 (#154) üzenetére


#16820480
törölt tag

így is úgy is ki kell választani, hogy miket akarsz rápakolni, nem nehezebb egyik a másiknál. csak a különbség az, hogy a fájldobálós módszer bármilyen gépről működik, míg az itunes nem feltétlenül.

madgie: miért, most mid van?

[ Szerkesztve ]

(#159) gyoref1 válasza #16820480 (#158) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Mert esetleg az itunes pont a "letőtöm torrentrő az átrakom a havernak is me teccik "keleteurópai gondolkodás ellen van ?

Meg mondhatnám még a " mé nem jácca le kódolás nélkül a letöltött Rambó 8 MKV-t? "

[ Szerkesztve ]

(#160) Tom1939 válasza fordfairlane (#156) üzenetére


Tom1939
őstag

Nagyon szívesen. "Kicsit" kütyü mániás vagyok, próbálom mindig objektíven felmérni a felhozatalt. Ezért nagy arányban sikerül olyan cuccot vennem ami megfelel az igényeimnek. Az egyetlen komoly problémám hogy soha nem sikerül olcsón...

(#161) madgie válasza #16820480 (#158) üzenetére


madgie
titán

Tabletban még egyes iPad, telefonban már rég android(de az oly' mindegy, azzal tényleg szinte csak telefonálok)

Tabletet nem is tudnék mást elképzelni, egyszerűen kiszorította nálunk a notit is. Persze egy erős asztali van mellé, a fotós dolgaimhoz szükség van rá. Kreatív, önszórakoztató dolgokat viszont sokszor iPad-en csinálok, zenék a slideshow-k alá (GarageBand), újabban maga a slideshow is (iMovie), egyszerűen felhasználóbarátabb, egyszerűbb, mint akár PC-n.

(#162) #16820480 válasza gyoref1 (#159) üzenetére


#16820480
törölt tag

ha mondjuk nem itunes-ról vannak a zenéim, akkor már feleslegesnek mondható ez a szoftver is a gépre. ha nem kötelező lenne, hanem opcionális, akkor nem sírnának miatta az emberek.

(#163) gyoref1 válasza #16820480 (#162) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Az iTunes-szal ugyanolyan könnyű bánni mint egy total commanderral és vele ellentétben Free :K

(#164) nuke7 válasza #16820480 (#158) üzenetére


nuke7
veterán

iTunes eseteben elég egyszerre kiválasztani.
Kézzel mindig kell.

https://youtube.com/user/nuke7

(#165) radi8tor válasza madgie (#157) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem az a bajom az iTunessel hogy nem mindig azt csinálja amit akarok vele.
Ha csak valamit le akarok szedni a telefonról, akkor sync-el mindent, akár 10 GB is.
Bután és bolondbiztosan van megírva.
Ahhoz, hogy tudj rendesen másolni, letölteni a telóról JB kell.

Ez Androidnál nem így van.

⭐ Stella

(#166) kleinguru válasza gyoref1 (#163) üzenetére


kleinguru
addikt

Ezzel szerintem sokan vitatkoznának, én is:D!

iTunes free, de kötelező használni:(
TC nem shareware, de nem kötelező használni és van free verziója is:D

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#167) Gl4diator


Gl4diator
tag

Nagyon kiváncsi leszek mit találnak ki az ipad 4-re. Mi innoválnak rajta, és mennyire lesz az is hypeos. Örök időkre csak nem lehet fenntartani ezt a hypeot.

(#168) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Jó, meg minden, de magamnak biztos nem vennék! :N

Mentalita'

(#169) manchester85 válasza radi8tor (#165) üzenetére


manchester85
addikt

Tapasztaltabb iTunes használótól még soha nem hallottam olyat, hogy az iTunes ne azt csinálta volna, amit a júzer akart. Velem se fordult elő még ilyen. (Vagyis régen persze, de akkor rájöttem, hogy én voltam a hülye.) Nem gondolod, hogy inkább magadban kéne keresni a hibát? :U

i6 Silver

(#170) DasH_001


DasH_001
tag

NFC, FM-rádió minek?

(#171) nuke7 válasza radi8tor (#165) üzenetére


nuke7
veterán

Hajaj... Telorol letölteni? Azt meg miért akarnad, amikor az összes zenéd fenn van a gépen, nem? ;]

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#172) radi8tor válasza nuke7 (#171) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem a zenét akarom letölteni, hanem mondjuk a hangfelvételeket, amiket csinálok. iTunes képtelen volt lementeni a 3-4 órás 600 megás hangfelvételeket.
Napokig kellett bújni a netet mire rátaláltam iPhone Explorerre, ami gond nélkül lementette. :K
Képeket is jó lenne Win7 beépített képletöltője nélkül is lementeni olyan gépen, amin nem Win7 van. Ilyenek.
De például az sem lenne rossz, ha másik gépre át tudnám menteni a zenéket róla.
Gondolom azért csinálták meg így, hogy a fizetős zenéket ne lehessen kimenteni a telefonról.

manchester85: nem vagyok tapasztalt iTunes használó, ha tehetem elkerülöm.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#173) vicze válasza nuke7 (#171) üzenetére


vicze
félisten

Te csak 1 szem gépet használsz és sose szeretted volna a telefonról rárakni másik gépre azt, amit éppen hallgatni szeretnél?

(#174) #16820480 válasza gyoref1 (#163) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem használok tc-t már évek óta. van helyette más, ingyenes megoldás, de továbra is arról van szó csak, hogy az itunes egy platformfüggő lock-in, ami nem jó.

nuke7: persze, egyszer kiválasztod, és aztán mi? legközelebb már magától kitalálja, hogy aznap mit szeretnék hallgatni? vagy neked elfér az összes zenéd egy tableten?

(#175) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Ez alatt mit ert a cikkiro?

"véleményem szerint sokkal praktikusabb lenne, ha a töltő önmagában is működne, nem kellene hozzá a kábel"

Mi a gond azzal, hogy van egy "ipadhez meretezett" fali usb aljza es egy "apple dock-to-usb" kabel?
iPhone is ugyanigy jott, csak kisebb usb adapterrel.

///

(#176) erdoke válasza Frenky87 (#175) üzenetére


erdoke
titán

Bizonyára sokkal jobb lenne, ha két tyúkbelet kellene hurcolászni a táskában.

A legjobb aláírás a héten

(#177) nuke7 válasza #16820480 (#174) üzenetére


nuke7
veterán

Köv. Szinkron alkalmával lemásolja a változásokat ami közben történt az adott mappaban, playlisten. :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#178) nuke7 válasza vicze (#173) üzenetére


nuke7
veterán

3 gépet használok rendszeresen es mivel 5 kapcsolható az id-mhez, ezért azt rakok rá a gépekrol amit akarok

https://youtube.com/user/nuke7

(#179) nuke7 válasza vicze (#173) üzenetére


nuke7
veterán

3 gépet használok rendszeresen es mivel 5 kapcsolható az id-mhez, ezért azt rakok rá a gépekrol amit akarok

https://youtube.com/user/nuke7

(#180) GeneraL_XTX válasza Dr. X (#133) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Azért várjuk meg mi lesz abból a végén.... a samsung vékonyság mániás kétlem h bevállanénak még egy ipad3-nál is nagyobb akksit a 4 magos erőműhöz meg az iyen nagy, hatalmas felbontású kijelzőhöz.

(#181) gyoref1 válasza manchester85 (#169) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Igen :P iTunes-nál a leggyakoribb hiba a USER ERROR ;]

(#182) #16820480 válasza nuke7 (#177) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem másról beszélünk egyszerűen. tfh, fent van már X adag zene a tableten. egyik nap úgy döntök, hogy mégis mást akarnék rátenni, akkor azt ugyanúgy kikeresem és áthúzom az eszközre, nem fogja kitalálni nekem az itunes magától, hogy mit akarok feltenni rá.

(#183) gyoref1 válasza #16820480 (#182) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Egyszerűen kiveszed a pipát a régiek mellől és lekerülnek a gépről , még törölgetni se kell.

(#184) #16820480 válasza gyoref1 (#183) üzenetére


#16820480
törölt tag

oké, de mennyivel bonyolultabb áthúzni a megfelelő mappát az eszközre, mint pipálgatni? szerintem teljesen ugyanaz a szint... és az áthúzás ismételten bárhol működik, nem kell hozzá külön szoftver.

(#185) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ez a video konvertálás 2012-ben halál.Meg az i tunesfos is.
Jo cucc egyébként de kopik a varázs.
Ha ingyen adnák azonnal vennék egy asus transformerst az eladott pad árából. ;]

Tisztelettel : Dr.Brutális eb

(#186) kolosanyi
Miért?Met leírtam a véleményem mi esetleg pár fanatikusnak nem jön be?
Ugyan már az ovit már bezárták lassan 6 óra. :DD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#186) kolosanyi válasza Brutális eb (#185) üzenetére


kolosanyi
veterán

Támadásra felkészülni... 3... 2... 1... ;]

(#187) nuke7 válasza Brutális eb (#185) üzenetére


nuke7
veterán

jah, hát pont fordítva vagyok ezzel :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#188) manchester85 válasza #16820480 (#184) üzenetére


manchester85
addikt

Annyival, hogy így egy megfelelő rendszer szerint tárolod a dolgaidat, és vagy fenn van valami az iEszközön, vagy nincs. Ha viszont össze-vissza huzigálsz mindent a készülékeidre, akkor valami vagy többször lesz meg vagy egyszer se, de egy nagy zűrzavar lesz a vége, az tuti. Így meg tudod, hogy amit nem szinkronizáltál a gépre, az törölve lett onnan, ha fenn volt előtte, ha nem.

i6 Silver

(#189) gyoref1 válasza #16820480 (#184) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Nyilván egyszerűbb ,de hogy magamat idézzem :

Mert esetleg az itunes pont a "letőtöm torrentrő azt átrakom a havernak is me teccik "keleteurópai gondolkodás ellen van ?

Amúgy az itunes nem újkeletű valami az iPod-dal jött több mint 10 éve azért használják
páran , azt ha nagyon kell vmi zene vannak más alternatív programok is már a neten.

sheratan: : Mert pont az illegális letöltés ellen találták ki anno, innen.

[ Szerkesztve ]

(#190) #16820480 válasza manchester85 (#188) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát nem tudom, nekem még nem fordult elő, hoyg kétszer lett volna fent valami, vagy káosz lett volna a másolás miatt. :U persze szép rendben vannak mappák szerint is a zenéim, nem nehéz megtalálni, amit keresek.

gyoref1: nem tudom hogy jön megint ide a torrent... :U

[ Szerkesztve ]

(#191) Brutális eb válasza nuke7 (#187) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mármint semmi sem izgat fel jobban egy ködös hajnalon mint konvertálni és itunes -t csesztetzni ? :DDD
Bocs.Tiszteletben tartom a perverziód. :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#192) nuke7 válasza Brutális eb (#191) üzenetére


nuke7
veterán

:N
"Ha ingyen adnák azonnal vennék egy asus transformerst az eladott pad árából"
ezzel vagyok pont fordítva ;) :P

amugy nekem semmit nem kellett még konvertálnom amit kölcsönöztem itunes-on... :U
(vagy esetleg vettem)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#193) gyoref1 válasza nuke7 (#192) üzenetére


gyoref1
aktív tag

amugy nekem semmit nem kellett még konvertálnom amit kölcsönöztem itunes-on... :U
(vagy esetleg vettem)
:R

(#194) PR0JECTNR56 válasza Brutális eb (#185) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Aki jót akar magának vesz egy Cowon J3-at meg egy tisztességes IEM fülhallgatót mellé, a tablet bizniszt meg maga mögött hagyja, ha zenéről van szó. ;]
Az iTunes-tól pedig engem is a sikítófrász kerülget, abszolút felesleges ráerőltetni az iPod/Touch stb. userekre.

(#195) djredbullka


djredbullka
csendes tag

nem tudom ti hogy vagytok vele de nem olyan nagy cucc ez az új kijelző... amúgy az új ipad vastagabb, melegszik, drágább és külsőleg nem változott. Szerintem inkább ipad 2.....

(#196) gyoref1 válasza djredbullka (#195) üzenetére


gyoref1
aktív tag

idézet : Szerintem inkább ipad 2.. :DDD

Nyilván ezért árulják még hivatalosan , hogy az így gondolkodók is inkább almát vegyenek ;)

[ Szerkesztve ]

(#198) manchester85 válasza #84418048 (#197) üzenetére


manchester85
addikt

Inkább azon gondolkozz, hogy miért másokat hibáztatsz azért, amiért nem tudsz valamit használni a megfelelő hozzáértés hiányából adódóan. Nyilván az a legegyszerűbb, hogy minden szar és használhatatlan, csakhogy ezt nem előismeret nélkül kellene kijelenteni, ugyanis én 4 éve használok iTunes-t minden gond nélkül.

i6 Silver

(#199) gyoref1 válasza #84418048 (#197) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Akkor nálad is fellépett a : USER ERROR ;] :))

Példa : Olyan furcsa ez a szerkezet , valaki azt mondta mosógép ?! Csak a sok kapcsoló
meg mindenféle hülyeség ?! Ki érti ezt ? Ki csinált ilyen szart?
Inkább kisétálok a falu végéhez a patakra oszt kimosom ott a ruhát ahogy mindig is . ;]

[ Szerkesztve ]

(#200) keIdor válasza #84418048 (#197) üzenetére


keIdor
titán

Remélem az Asus is csinál egy iTunes-t a tábláihoz. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.