Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) adnoctum18 válasza erdoke (#4995) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Köszönöm!

Ez tényleg gyönyörűen visz mindent. Kár, hogy megvettem pár napja a Goodplayert...
Hangsávot és feliratot is lehet benne állítani, tökéletes.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#5002) justaview válasza erdoke (#4995) üzenetére


justaview
őstag

Ez érdekes. Az AVplayerHD is tudta a hardveres gyorsítást már régen. Aztán megszűnt létezni. Akkor az volt a mondás róla, hogy Apple megelégelte, hogy hardveres gyorsítást alkalmaz. Most mégis megjelenhet ezzel egy másik cég?

(#5003) @matthew@ válasza justaview (#5002) üzenetére


@matthew@
őstag

A hardveres gyorsítás mir jó pontosan?

Matthew 24:42

(#5004) agabe válasza @matthew@ (#5003) üzenetére


agabe
addikt

gpu-t hasznalja nem a cpu-t ami hatekonyabb erre igy kevesbe fogy az akksi

(#5005) #27813376


#27813376
törölt tag

Üdv. Véleményetek szerint az csereok, ha a home gomb 10-ből 6x nem reagál csak erősebb nyomásra?
Normálisan megnyomva hallani a kattanást, viszont nem mindig lép vissza a főképernyőre.
Mennyi ezekre a garancia? Még nincs fél éves, lehet várnom kellene a visszavitelével?

(#5006) erdoke válasza justaview (#5002) üzenetére


erdoke
titán

Az AVPlayer visszakerült a Store-ba, a Dolby licencek miatt vették le anno, de az is rendeződött. Viszont a stream oldala nagyon gyenge, egyelőre csak valami FTP-s dolog van benne. Ráadásul külön kell megvenni a telefonos és a tabletes verzióját. Írtam egy gyors review-t a Store-ba, hátha többen felfigyelnek rá.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5007) Ragnar95 válasza #27813376 (#5005) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

1 év a gari, vidd vissza cseréltetni nyugodtan, én nem várnék vele...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5008) #27813376 válasza Ragnar95 (#5007) üzenetére


#27813376
törölt tag

thx

(#5009) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Most szembesultem azzal, hogy ha van ujsagelofizetesem es az ott az ujsagok kozott, akkor hiaba lapoztam mar at,ha nincs net, offline módban nem látszanak. Normális ez?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5010) erdoke válasza V.Stryker (#5009) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, milyen appot használsz, de a legtöbb olvasó magazinos progiban le lehet tölteni számonkérés, amit akarsz. Én Zinio-t használok, egyenként meg tudom adni, melyiket töltse le.

A legjobb aláírás a héten

(#5011) erdoke válasza erdoke (#5010) üzenetére


erdoke
titán

Izé, a fene az automata javításba, illetve hogy nem volt időm átnézni. :((
Szóval számonként lehet letölteni, és akkor azok elérhetők offline.

A legjobb aláírás a héten

(#5012) V.Stryker válasza erdoke (#5010) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De azzal nem érem el AZauto-t. Vagy át tudom tenni a gyári appból?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5013) Ragnar95 válasza V.Stryker (#5012) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is megvettem már példányokat az Az autóból és nekem amit letöltök, azt offline is elérem (a letöltött példányoknak lesz egy kis x a bal fölső sarkában.
Viszont katasztrofális, hogy ennyi pénzért milyen silány appot voltak képesek kiadni a kezükből... :((( Tök gagyi az egész, nem képes megjegyezni azt se, hogy hol tartottál benne és nem is olcsóbb, mint a nyomtatott verzió... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5014) V.Stryker válasza Ragnar95 (#5013) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jah, hogy az arhovumot kene megnezni.. :DDD Akkor nem szóltam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5015) 0pityesz0 válasza Ragnar95 (#5013) üzenetére


0pityesz0
tag

Szetm az app értehtő.

Egyre gyorsabban lassulok...

(#5016) erdoke válasza Ragnar95 (#5013) üzenetére


erdoke
titán

Néztem a Dimag és hasonló előfizetéses appokat, de a fasorban sincsenek a Ziniohoz képest. Éppen tegnap néztem a Home Theater áprilisi számát, és gyönyörű Retina lapok, Text nézet, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#5017) Ragnar95 válasza erdoke (#5016) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ok, de Newsstanden belül sajna nem tudod kiválasztani, hogy mivel nyissa meg az újságokat, alapból az adott újság appjával nyitja meg, ami pl a Slide Magazin esetén zseniális szreintem, de pl Az autónál katasztrofális :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5018) tomi5244


tomi5244
őstag

Próbálom összekapcsolni iPaden az instagrammot a facebookommal, de valmi miatt nem engedi, a szöveget ki tudtam hámozni de nem vágom mit kéne állítgatnom.

Valakinek ötlete?

Köszi!

(#5019) pescara válasza tomi5244 (#5018) üzenetére


pescara
aktív tag

A beallitasoknal kell engedelyezned. Beallitasok- fb-instagram-engedelyezes

(#5020) tomi5244 válasza pescara (#5019) üzenetére


tomi5244
őstag

Igen de a facebook app beállításainál nem szerepel az instagram. :U , hogy tudnám én azt oda belerakni? :)

(#5021) pescara válasza tomi5244 (#5020) üzenetére


pescara
aktív tag

Akkor passz.

(#5022) tomi5244 válasza pescara (#5021) üzenetére


tomi5244
őstag

Közben feltettem a padgram - direkt ipadre optimalizált instagram - appot. Egész jó! Ott müxik a facsé megosztás is :)

(#5023) pescara válasza tomi5244 (#5022) üzenetére


pescara
aktív tag

Aki keres, az talal:-)))

(#5024) tomi5244 válasza pescara (#5023) üzenetére


tomi5244
őstag

:K

(#5025) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Kutakodtam a topicba egy kicsit lejátszó terén. És az jött le hogy az AV Player HD ajánlott vétel nagyon. Illetve van még pár kissebb mint pl Ace Player GoodPlayer AnyPlayer HD CineXPlayer.

De mielőtt megvásárolnám bármelyiket, azért megkérdem hogy melyiket érdemes, vagy melyikeket érdemes amikkel valószínűleg filmek terén nem lesz gondom. Tehát ami lejátsza a filmek nagy részét, illetve hangok terén sem lesz gond?

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#5026) Ragnar95 válasza jozsi252 (#5025) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Most az nPlayer a tuti befutó, az tudja a legtöbbet (hardveres gyorsítás, samba, dlna, ac3), tehát én a helyedben azt választanám :K
AcePlayer sajna elég keveset tud, pl AC3-mat nem és a 720p-vel sem bírkózik már meg akadásmentesen...Ingyen jó program avik lejátszására, de pénzt én semmiképp nem adnék ki érte...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5027) lacy86


lacy86
addikt

Hello skacok!

Faterom vett egy ilyen billentyuzetet , es az lenne a kerdesem , hogy esetlegesen valakinek nincs magyar leiras hozza?! :B
[link]
Illetve a masik kerdesem , hogy ha Viberen ir valakinek akkor melyik billentyu kombinacio az ami az Entert helyettesiti?! / En probaltam de nem tudtam rajonni , hatha esetleg valakinek sikerult mar /

Elore is koszonom a segitseget!

Udv.

(#5028) Ragnar95 válasza lacy86 (#5027) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Minek kéne ehhez leírás? :D Nagyon egyszerű a használata, bekapcsolod az iPaden a bluetootht, a billentyűzeten pedig nyomvatartod a bekapcsológombot, amíg villogni nem kezd a bal fölső sarokban a zöld led, ekkor az iPaden a bluetoothon belül megjelenik a billentyűzet, ott kiválasztod, csatlakozik, beírod a kért kódot a billentyűzettel és használod :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5029) erdoke válasza lacy86 (#5027) üzenetére


erdoke
titán

A billentyűzet csatlakoztatását lásd az előzőben, nem kell hozzá papíros útmutató. :N
Chat progiknál, ahol az Enter elküldi az üzenetet, Shift + Enterrel tudsz új sort kezdeni, de ez nem a billentyűzet sajátja, így működik Windows alatt is.

A legjobb aláírás a héten

(#5030) lacy86 válasza Ragnar95 (#5028) üzenetére


lacy86
addikt

Mar reg hasznalja , nem arrol van szo! :) csak esetleg a leirasba ilyen plusz bill kombok lennenek leirva mint ahogy kerdeztem is fentebb! Erre ertettem! / bocs ha rosszul fogalmaztam! /

(#5031) Ragnar95 válasza lacy86 (#5030) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Billentyűzet kombók nem nagyon vannak iPaden, mivel nem rendes billentyűzetes használatra tervezték, de persze az alap billentyűkombók ugyanazok, mint gépen, keress rá, hogy osx billentyűzet kombinációk is találni fogsz csomót, de értelemszerűen a launchpad, dashboard, ilyenek nem fognak működni, viszont a cmd+c, cmd+v, stb igen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5032) lacy86 válasza Ragnar95 (#5031) üzenetére


lacy86
addikt

Oksa , rendben!
Koszonom szepen a segitseget!

Udv.

(#5033) pescara


pescara
aktív tag

Egy haverom kerdezte, hogy gariban baj-e, ha az ipad kicsit karcos, utott kopott kivul? Nem amiatt vinne vissza, hanem valami mas baja van.

(#5034) jozsi252


jozsi252
veterán

hops nem ide :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5035) Ragnar95 válasza pescara (#5033) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem gond, ha csak karcokról, kis ütődésekről van szó. Viszont ha tényleg nagy benyomódások vannak rajta, akkor már elutasíthatják a garit.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5036) pescara válasza Ragnar95 (#5035) üzenetére


pescara
aktív tag

ok, koszi!

(#5037) HIJ


HIJ
őstag

Üdv!
Most vettem egy ipad4 -t. Szerintetek az mitől lehet hogy magyar nyelv beállítása után a naptárban és ezzel együtt mindenhol a dátum kínai karaktereket tartalmaz? Első bekapcsoláskor kínaiul indult...

(#5038) madgie válasza HIJ (#5037) üzenetére


madgie
titán

Csingcsung GSM vétel? Ott sok az "olcsó" koreai és kínai példány. A töltőcsatiból rájössz.
Mondjuk akkor sem kéne magyar nyelv után mást mutatnia, de egy restore-t egyből ráeresztenék

(#5039) HIJ válasza madgie (#5038) üzenetére


HIJ
őstag

220 volt

(#5040) madgie válasza HIJ (#5039) üzenetére


madgie
titán

Töltőcsati EU szabványos?

(#5041) Ragnar95 válasza HIJ (#5037) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A Beállítások>Általános>Nemzetközi alatt nincs véletlenül a Naptár Gergely helyett Japánra állítva?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5042) HIJ válasza madgie (#5040) üzenetére


HIJ
őstag

Nem. De az a főnököménél, (amit ugyaninnen rendeltem) sem volt eu szabványos és nem volt vele ilyen gond :O

Ha restore -olom, akkor visszatudom állítani a jelenlegi állapotot? Egyenlőre kezdő ios -es vagyok, eddig főleg Droidjaim voltak... Szóval itt a mentés mindenre kiterjed?

(#5043) Ragnar95 válasza HIJ (#5042) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, minden ugyanolyan lesz, mint volt,de ha visszaraksz backupot, akkor a hiba is megmaradhat...De azt nézd meg, amit az előző hsz-ben írtam neked, mert valószínűleg az lesz csak a gond és akkor fölösleges a restore...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5044) HIJ válasza Ragnar95 (#5041) üzenetére


HIJ
őstag

ÓÓÓ bakker. Nem a naptár volt a gond, hanem a régióformátum. Az volt Tajvanon. Köszi a segítséget :R

(#5045) HIJ


HIJ
őstag

Tudtok ajánlani vmi progit Gtalkra? Jelenleg a Talk Lite van fent, de ha lezárom a képernyőt már nem vagyok elérhető...

(#5046) @matthew@ válasza HIJ (#5045) üzenetére


@matthew@
őstag

akkor ne zárd le :DDD

Amúgy én az eredetit ajánlanám, 0,89€-ért sztem nem olyan drága, és az már a Pro verzió, amiben van Push, úgyhogy egyáltalán nem vész, végképp ha már ennyit perkáltál iPad-ért :D 1-2 ilyen kisebb költség sztem belefér, azzal tuti nem lősz mellé, de nemtom van e free megoldás a push-ra :(

Szerk közben rájöttem, én régen IM+ Instant Messenger-t használtam, azzal több chat dolog is ki van lőve akár, elsőnek azt próbáld ki :K

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#5047) HIJ válasza @matthew@ (#5046) üzenetére


HIJ
őstag

Sajnos ra kellett ebredjek,h hiaba dicsertek az appstoret, az androidra joval tobb free app van. Egyebkent az eredeti alatt mit ertettel? En nemtalaltam google altal fejlesztett gtalkot :S ezt az IM -et egyebkent meg androidon hasznaltam, szoval kiprobalom, koszi. Ott mit nem tudhat a free verzio?

(#5048) @matthew@ válasza HIJ (#5047) üzenetére


@matthew@
őstag

Az Im+ nál nem láttam különbséget leírásban, de próbáld meg, ha megy a push értesítés akkor örülj :D Az eredeti alatt a Chat for google Talk-ot értettem, azt hittem az Google fejlesztés, de mégsem.
Amúgy igen ez így van droidra sokkal több a free app, de a 60%-a felesleges, bár az tény h van jó pár free ott ami itt fizetős, de ott azt is vedd figyelembe h a Google-é a droid, szóval ahhoz alap h ez hozzá tartozik, de sztem amennyibe itt kerülnek a dolgok nem nagy pénz, és én ha a készüléket nézed sztem iPad mindenek felett :D

Matthew 24:42

(#5049) tomi5244 válasza HIJ (#5047) üzenetére


tomi5244
őstag

Én ezt használom és elég jó, bár a videochatet nem próbáltam még szöveges téren teljesen rendben van és megjönnek az értesítések is.

Tény, hogy aki google orientált annak nehéz áttérni ios-re. Nekem sajna még nem sikerült teljes mértékben váltanom ugyanis telefonon még android fronton nyomom. De már dolgozom az ügyön talán egyszer megérem, hogy lesz iphoneom is. :)

(#5050) Blaise válasza HIJ (#5047) üzenetére


Blaise
veterán

Te a free appokban méred a dolgokat? Ha megveszel egy 150 ezres tabletet, akkor nem telik néhány 0,89 EUR-ba kerülő alkalmazásra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.