Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Lenry válasza Parci (#180) üzenetére


Lenry
félisten

tehát aki néha elad 1-2 cuccot, az továbbra is ingyen és bérmentve megteheti ezt?
ha ez így van, akkor kiemelve, aláhúzva, vastag, pirosan villogó betűkkel írd ezt le kérlek, mert az itt sírók 99%-nak ez volt a problémája. hátha akkor abbahagyják.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#202) PH-User válasza PH-User (#199) üzenetére


PH-User
addikt

Azzal még kiegészíteném, hogy nyugodtan megadom a személyi igazolvány számom, a lakcímem és egyéb adataimat is, ha szükség van hozzá a korrekt üzleteléshez.
Márpedig szükség van (szerintem). :)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#203) Chaser


Chaser
titán

Én fizetek az aprókért, én meg fizetést kérek a cikkekben levő hibák javításáért...velem lehet üzletelni :P
Ezzel az új rendszerrel miként is szűnnek meg a csalások?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#204) hackeeeee válasza Marci79 (#189) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor ajánlom figyelmedbe a hardverapró szabályzatát...

üzletszerűen kereskedők számára az apróhirdetések feladása díjköteles, és - itt részletezett - formai szabályokhoz kötött.

üzletszerűen kereskedőnek minősül minden olyan hirdető (magánszemély, cég vagy vállalkozás), aki rendszeresen, folyamatos haszonszerzés céljából hirdet a HardverAprón.

minden hirdetőnek saját felelőssége, hogy betartsa az itt leírtakat. Amennyiben nem teszi ezt meg, a moderátorok először figyelmeztetik, majd törlik hirdetéseit, illetve további szabálysértés esetén felfüggesztik a felhasználót.

Továbbiak itt.

De mint írta Parci, ezért is ment a rinyálás, mert fizetni kell... Hát ha már üzlet... Nah mindegy, hagyjuk szerintem...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#205) hackeeeee válasza Parci (#197) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah értem, akkor mindegy.. Pedig beillesztettem pont a szabályzatból az idézetet, na de akkor mindegy. Így viszont kezdem érteni az egészet...

Véleményem szubjektív...

(#206) apóka válasza vittuka (#195) üzenetére


apóka
aktív tag

Mondtam egy példát. Minden verziónak van hátrányos oldala.

Fizetős lesz, mert a tulajdonosoknak az ingyenes nem éri meg.....ez tény. Ha beírjuk az ötleteinket, talán segít és jó rendszert találnak ki.
Ha 1-2 hirdetés nem lesz díjköteles, akkor a ritkán hirdetőknek ez elegendő.

Sajnos a becsületes felhasználokat fogja hátrányosan érinteni, hogy a csalók miatt a rendszert bonyolultabban (feltételezés a részemről, még nem látom) lehet használni.
De cserében védi is őket.

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#207) superecneB


superecneB
őstag

Én személy szerint a PayPal-os fizetési rendszert nagyon kedvelem nem bánnám ha ezen keresztül működne. (Remélem nem hurrogtok le emiatt, de szerintem egy nagyon jó kis találmány) Esetleg van tervben ilyen irányú fejlesztés?

[ Szerkesztve ]

(#208) Marci79 válasza hackeeeee (#205) üzenetére


Marci79
aktív tag

Remélem olyan lesz az újítás, hogy "a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad". :DDD

(#209) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja hát ha fizetős lesz, akkor részemről is csókolom, marad az Expressz.
Nem hirdettem akkora értékű cumókat, hogy érdemes legyen %-ot adni belőle.

Mutogatni való hater díszpinty

(#210) Szoszibá válasza Lotusomega (#2) üzenetére


Szoszibá
tag

+1

(#211) buherton válasza Szoszibá (#210) üzenetére


buherton
őstag

Nem biztos hogy ez a fajta flame-elés olyan káros lenne.

Ha nekem kellene új rendszert kitalálni ugyanezt csinálnám. Mert itt kiderülnek a vélemények, elvárások, kinek mi lenne a jó, és így lehet a legjobb rendszerre törekedni. Nem mellesleg jó ötleteket adhatnak a fejlesztőknek.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#212) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én nem örülök, de ha ez kell, hát ez van. Lehet szeretni. Csak azt nem értem, hogy hogyan fejik meg a dolgot. Ha a felrakás pillanatában nem kell perkálni, akkor a privátok olyan kiskput hagynak, hogy nincs benne egy forint se. Nem értem a dolgot, valaki tudja konkretizálni?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#213) hcl válasza #92942848 (#50) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vszont az Expresszen meg annyira sötét tahók, meg pofátlanok jönnek... Én általában régi/óccó cuccokat árulok. Fillérekért, szóval nincs pénz még hirdetésre is.
Az Expresszen van 4 lehetőség, az OK, de az priceless, hogy itt a PH-n nem jönnek ilyen dumával a 12 éves laptora, hogy "XP megy rajta?" (Anyád, az megy rajta.)

Meg ugye old cuccokat itt vesznek a szakmaibb emberek, Expresszen nem.

Mutogatni való hater díszpinty

(#214) Atos23


Atos23
senior tag

Na én most tudtam meg. Kiváncsi vagyok milyen lesz az új. Volt már erről cikkezés?

(#215) Parci válasza Lenry (#201) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bizonyos számú hirdetés ingyenes lesz, bizonyos időintervallumon belül. nincs még teljesen kialakulva, hogy hány hirdetés és milyen időintervallumra. tehát, hogy például évente 1 hirdetés, vagy havonta 3. egy hirdetés 30 napig fog élni. fizetős kiemelések egy hétig lesznek érvényesek. kb. ez a koncepció jelenleg.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#216) föccer válasza Parci (#215) üzenetére


föccer
nagyúr

Esetleg olyan ötlet, hogy az egyszerre aktív hirdetések számát szabályznátok, maximalizálnátok? És azon belül a felhasználó állíthatná be az érvényeségi időt.

Gondolok arra, hogy mondjuk az ingyenes részben max 2 aktuális hirdetést lehetne futtatni egyszerre. ezeknek menuálisan lehetne beállítani az alapértelmezett érvényessíégi időt. (1 nap, 1 hét stb), aminek lejárta után automatikusan zárodna a hirdetés.
Ingyenes szakasznál lehetne maximalizálni ezt az időt x napban.

Még jó régen (hardver apró indulása környékén :F) privátben beszéletm erről az ötletről Racecam-mal. Akkor azt mondha, hogy nem elvetendő gondolat, és meg fogja majd említeni, ha fejlesztésen van az idő. Kérd el tőle a postot, hátha :B

Fizetésnél meg a megvásárolt csomagnak megfelelően nőne az egyszerre futó hirdetések száma, és a maximális érvényességi idő is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#217) hcl válasza Parci (#215) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na, ez így teljesen rendben is lenne. :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#218) Lenry válasza Parci (#215) üzenetére


Lenry
félisten

zsír. :K
most már csak annyi a bajom, hogy a hsz-ed nem elég piros, nem elég feltűnő és nem villog eléggé, így biztosan lesz még vagy 200 okos, aki jön ez miatt sírni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#219) föccer válasza Lenry (#218) üzenetére


föccer
nagyúr

A sírós okosoknak tök mindegy, hogy piros, vagy sem. Nem képesek visszaolvasni 3 hszt-sem :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#220) Dany007 válasza Parci (#178) üzenetére


Dany007
veterán

Ha arra gondoltok, mint ami az sg.hu fórumban is van akkor isten ments tőle... Nagyon elborult egy elme lehetett aki azt kitalálta...

Mondjuk ha ilyet vezetnétek be én inkább fizetnék egy aláhúzogató mentes fórumért :D

Amúgy meg jó látni, hogy az ilyet alapból elvetitek! :R

[ Szerkesztve ]

(#221) föccer válasza Dany007 (#220) üzenetére


föccer
nagyúr

Régebben volt egy ilyen időszak itt is. szerencsére nagyon rövid lett. Meg volt majd a teljes oldalt kitakaró flash reklám is. Közfelháborodásra mind a kettőt hamar beszüntették ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#222) Parci válasza föccer (#221) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

layeres reklámok azért a jövőben is várhatóak (nagy ritkán), de jó drágára vannak árazva, ha már fáj (mert fáj, nekem is, belátom), akkor legalább fizessék meg. ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#223) Telefunen válasza Parci (#222) üzenetére


Telefunen
őstag

részemről inkább azok, sőt én az aláhúzogatást sem bánom, amíg a lényeg ingyenes. persze, kinek a pap...

(#224) föccer válasza Parci (#222) üzenetére


föccer
nagyúr

Úgy igazándiból leginkább az új felhasználókat fogja meg. Mármint az új regisztrációkat. Normális ember nem akar olyan helyre regisztárlni (hacsak nincs feltétlen szüksége rá), ahol oldalni reklámok alól kell kiásnia a honlapot.

Viszont ha egy dologra megkérhetlek: automatikusan új ablakban megnyíló reklámokat ne tegyet ki. Ha a bannerre kattint az ember, akkor nincs vele semmi baj, de hogy egy oldal letöltésénél kapásból 8 másik is megnyílik... :( Klaszikus xxx stílus. Én akkor raknám tiltólistára a teljes lapcsaládot...

üdv, föccer

mod:

mostmár megnézem az árlistátokat. egész felcsigáztál, hogy mennyibe is fáj a kedves hirdetőnek egy teljes oldalas layeres reklám napi díjja. Vagy megjelenítés alapján megy az elszámolás?

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#225) Winner_hun válasza superecneB (#207) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#226) föccer


föccer
nagyúr

Parci:

Az iylen modatokért kellett kitöltenünk nemrégiben azt a dög unalmas iszonyathosszú netes kérdőívet?

célcsoport: aktív internetezők, akik döntően fiatal vagy középkorú, jó vagyoni
státusszal rendelkező férfiak. Érdeklődési körük középpontjában a
számítástechnikai/informatikai hardver-szoftver eszközök állnak. Kiemelt
véleményformáló és vásárlói szerepük van e területen, aminek következtében
egyaránt befolyásolják az üzleti és a lakossági beszerzéseket is.

Ilyen mondatokat tudok én is alkotni, és nem kérek érte annyit ;]

Átpörgettem az árlistát. Mennyit engedsz a feléből? ;g

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#227) Szoszibá válasza Day 'n' Nite (#43) üzenetére


Szoszibá
tag

Ez a rangos dolog nekem is bassza a csőröm, csak nekem pont ellenkezőleg. Nagyon rég óta itt vagyok a PH-n, kezdőlapom, naponta olvasok itt, viccen kívül állandóan meg van nyitva egy tabon és várom, hogy valami új dologról olvassak itt. De a lényeg, hogy hozzászólást nagyon nagyon keveset írtam bárhova is. Ergó a rangom nem valami überbrutál! Szóval én majd pórul járok...

(#228) kexksz


kexksz
addikt

Ez a piros pontos dolog még hagyján, de fizetni kell az uppolásért meg ha több hirdetést akarok?! :F

(#229) Parci válasza föccer (#226) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a reklámpiac egy külön műfaj/szakma. utálom azt a nyomorult kérdőívet, de sajnos évekig azt volt (és részben mindig az) a "standard", magyarán bármilyen kretén, a hirdetőket képviselő ügynökségek kérik és kész.

a médiaajánlati listaárakból meg ugye vonni kell a kedvezményeket, ami simán 40+15+15%, tehát lehet kb. harmadolni.

de ez egy irtó hosszú téma, és nem is releváns itt és most. (annyiban, hogy akár relatíve drágának, akár olcsónak találja valaki, nem jön belőle össze "elég" lóvé)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#230) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezzel a rangos dologgal kapcsolatban. Nem lehetne, hogy, bár ugyan az a reg él majd ott, mint a PH többi oldalán, mégis másik rangrendszer kapcsolódna oda? Tehát magyarán, ha elindul az oldal, függetlenül attól, hogy itt valaki újonc, vagy jómunkásember, ott mindenki 0-ról indulna, és a hirdetéseinek fejében kapna ott külön rangot?

Tudom, most meg majd a régiek támadnak nekem ezért, de ez csak egy felvetés, hogy mindenkinek hasonló esélyei legyenek, szóval nem megenni érte :P :)

Everybody lies.

(#231) Hunter2 válasza Parci (#215) üzenetére


Hunter2
addikt

Azért remélem ennél jóval több lesz az ingyenesen feladható hirdetések száma. Havi 6 az már egész korrekt lenne, és persze lehessen meghosszabítani ha lejár z 1 hónap.

(#232) Barthezz2 válasza Hunter2 (#231) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Már nem azért, de ha valaki felad minden hónapban 6 hirdetést, az már messze nem az a "eladok valamit, mert már nem kell" kategória, és ha ő nem fizet, akkor mégis ki fog? :U

Everybody lies.

(#233) föccer válasza Parci (#229) üzenetére


föccer
nagyúr

Persze-persze. Nálunk is olyan az árlist, hogy ha valaki rendel is, akkor -10%, kérdés nélkül. Ha meg keretszerződést is kötünk, akkor meg örülünk, ha önköltségre ki tudjuk hozni. Tavaly nem sikerül Tulajdonosi kör nem nagyon dícsérte meg a főnököt. Még szerencse, hogy lapátoltunk egész évben, így az a vád nem érhetett minket, hogy nem dolgoztunk eleget. A baj az, hogy mennyiért tudja az ember elhozni a melót. Gondolom a hidetések piacán is ez a helyzet. Mennyiért, milyen mennyiséget tudsz produkálni, és a legolcsóbb nyer és megkapja a melót. Sajnos nagyon kevés partnerük van, aki hajlandó megfizetni azt a plusz minőséget, amit mi a többiekhez képest adni tudunk...

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#234) Parci válasza Barthezz2 (#230) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a reg. közös lesz, de szét lesz választva az aprós ténykedés a többitől. a ph-ról el is tűnik majd, hogy kinek hány aprós hozzászólása volt stb. ennek megfelelően a régi tagok honorálása tényleg a prohardveres (aréna, café stb.) ténykedés alapján lesz kalkulálva. ez egyébként azt is jelenti, hogy korrigálni fogjuk a rangos rendszert, hiszen "eltűnik" belőle a piacos rész. (külön életet él a jövőben a hardveraprón)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#235) Parci válasza Hunter2 (#231) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt viszont megígérhetem, hogy garantáltan nem így lesz. mind a szám irreálisan magas, mind a "lehessen hosszabbítani ingyen" csak kiskapu, hogy sokan átírják a hirdetésük az új cuccokra.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#236) Barthezz2 válasza Parci (#234) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez oké, de akkor tényleg az van, hogy hiába hirdetett eddig valaki akár több száz dolgot, csak épp PH-n nem fórumozott, mert csak hirdetni járt, az sokkal jobban pórul jár, mint aki PH-n fórumozik, de mondjuk az itt töltött 10 éve alatt feladott eddig 1 hirdetést. Mert ugye előbbi feltételezhető még újonc rangú, utóbbi pedig akár jómunkásember is lehet már. A hirdetéseik kapcsán pedig fordítva érdemelnének "jóváírást"..

Megmondom, eddig én egyszer vásároltam HA-ról, és semmit nem hirdettem, mégis az új oldalon a rangom miatt több kedvezményt kaphatok mint egy régebbi aprós.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#237) nuke7 válasza Lenry (#176) üzenetére


nuke7
veterán

ööö.. hirdetések? pl.az teljesen jó, hogy akinek mondjuk 3+ hirdetése van az fizessen. de az 1-2 hirdetést hogy nem lehet tulélni, ha ingyen lenne? ne mond nekem, hogy a nézettségből befolyo reklám bevételek = 0ft... :W

https://youtube.com/user/nuke7

(#238) Lenry válasza nuke7 (#237) üzenetére


Lenry
félisten

tényleg senki nem képes visszaolvasni, de vagyok annyira jó arc, hogy ide linkelem neked, nehogy fárasztani kelljen a buksidat irreleváns infókkal.

látod Parci, mondtam, hogy legyen piros, meg villogjon :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#239) Parci válasza Barthezz2 (#236) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nézd, két opció van: senki nem kap semmit, vagy a régi tagok kapnak némi kedvezményt.

mivel az apró egy teljesen új értékelési rendszerre áll át, nem tudjuk oda átmenteni az eddigi dolgokat. nagyon izzadva lehetne csak, és nem is ez a cél. ezért lesz kötelező értékelési rendszer.

értem, hogy ez nem a legjobb, de kb. az egyetlen reálisan kivitelezhető megoldás.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#240) Parci válasza nuke7 (#237) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem nulla a hirdetési bevétel természetesen, és nem is gondoljuk, hogy a hardverapró el tudná tartani egy "személyben" a teljes prohardver lapcsaládot.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#241) Barthezz2 válasza Parci (#239) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Értem, s persze, senki sem kívánja a lehetetlent :)

De pl azt szerintem meg lehetne oldani, hogy most lesz így, ahogy írod, viszont későbbiekben, mikor már beindul az új apró, akkor az ott szerzett "rang", értékelés alapján is kaphatna kedvezményt, aki sok, és "normális" üzletet bonyolított le.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#242) föccer válasza Lenry (#238) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

;]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#243) nuke7 válasza Lenry (#238) üzenetére


nuke7
veterán

nem olvastad figyelmesen amit írtam, de lehet, hogy kicsit pongyolán fogalmaztam.
1: mondjuk ha havi 3 hirdetés ingyen van, az ok (jutalék mentesség..?)
2: nem mondtam, hogy ingyen csinálják az egészet, az oldalon elhelyzett reklámok nagy nézettségnél nem igaz, hogy nem hoznak vissza semmit.
3: abban mindenki egyetért, hogy aki üzletszerűen aprózik, az fizessen.

szerk. és nem igaz, h nem tudok visszaolvasni 3 hszt se :P

szerk2. én azt hittem nem a hardverapro a lényeg itt, hanem az itcafe/prohardver/mobilarena... azt hittem az apros rész csak ugy van, mellesleg, ilyen önregulázó működéssel.
én úgy érzékelem, hogy ez fog megszűnnik és profit center lesz a hardverapro. javíts ki ha tévedek. (barthezz is ezt írta, csak szebb szavakkal)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#244) Barthezz2 válasza nuke7 (#243) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Te nem olvasod, amit ő linkelt..
1-2 hirdetés ingyen lesz, jutalék egyáltalán nem lesz, a reklámokból pedig van bevétel, de nem annyi, hogy gazdaságosan, fejlődve a piaccal, és továbbra is megfelelő tartalmat nyújtva tudjon működni.

1000x le van már ez írva..

Everybody lies.

(#245) Lenry válasza nuke7 (#243) üzenetére


Lenry
félisten

1. akkor ez tiszta
2. lásd #240
3. ez is tiszta

(#244) Barthezz2 és le lesz 1001x is, mikor megtörténik az átállás, akkor meg valóban kell a pirosan villogó bezárhatatlan banner, hogy biztosan mindenki elolvassa

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#246) Barthezz2 válasza Lenry (#245) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az 1001. már akkor én voltam :D

Everybody lies.

(#247) DaveJr válasza Parci (#234) üzenetére


DaveJr
őstag

Lehet hogy akkor nem 0.25-öt fog érni egyközösségi hozzálszólás hanem 0.5-öt:)
Kíváncsián várom a fejleményeket. Remélem a teljes átállás előtt lesz egy hivatalos vitaforúm amiben leírjátok az elképzeléseteket és akár ötletekkel a felhasználók is hozzájárulhatnak a csiszoláshoz (lásd új ph dizájn).

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#248) föccer válasza DaveJr (#247) üzenetére


föccer
nagyúr

Már nem ez az első topik, amiben ilyen jellegű beszélgetés/vita folyik, amiben a PH! részéről is képviseltetve vannak. És biztos vagyok benne, hogy az itt leírtakat nagyon is figyelembe veszik. Már amennyire lehetőség van rá.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#249) kingabo válasza Parci (#239) üzenetére


kingabo
őstag

"mivel az apró egy teljesen új értékelési rendszerre áll át, nem tudjuk oda átmenteni az eddigi dolgokat. nagyon izzadva lehetne csak, és nem is ez a cél. ezért lesz kötelező értékelési rendszer."

A mostani rendszert vagyis a külsős honlapot és a kivel érdemes / nem érdemes üzeletelni topikok az új rendszer beindítása után is megmaradnak? Ha igen a legegyszerűbb az lenne, hogy kitenni rájuk 1 linket. Aztán amíg be nem indul az új pontozás, addig mindenki ott ellenőrizné a dolgokat. (ahogy most is)

(#250) Parci válasza DaveJr (#247) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az is csak dizájnváltás után volt, és most sem dobjuk fel előre az arculatot vagy bármi ilyesmit össznépi döntésre. már csak azért sem, mert sosem születne döntés. de a véleményekre figyelünk, mindig is figyeltünk, múltkor is reszeltünk a címlapon utólag, nem függetlenül tőlük.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.