Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) medvetalp78 válasza roti86 (#550) üzenetére


medvetalp78
tag

Köszi de ezt olvastam ...Valami közelebbi jó lett volna.....Hogy mire számítson az ember.......Annyit találtam hogy napok kérdése az egész, de hogy mikor azt nem nagyon jó lett volna az árakról kb. hogy mi mennyi és mit kapunk érte..... De azért köszi ........ :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#552) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Pozitív változás a megbízhatóság növekedése. De negatívként ért a mostani értékelések elvesztése :( .

(#553) Nibiru


Nibiru
tag

Örülök, hogy ennyi tervezgetés után végre beindult valami. Vége megszűnnek majd a fent hagyott, google által betárazott, de már rég nem aktuális lezáratlan hirdetések és a kamu áras feladások / lezárások.

De azért az eladott cuccok hirdetéseinek lezárását nem kellett volna letiltani az átállás idejére szerintem. Mégis mikorra várható, hogy le tudjuk zárni a hirdetéseinket?

(#554) Nibiru válasza BigBlackDog (#552) üzenetére


Nibiru
tag

Eltűnnek az eddigi értékeléseink? Hát ha ez igaz, az igencsak sajnálatos. :(
Legalábbis nekem és azoknak, akik tiszteségesen adtak-vettek eddig. De a belinkelt leírás egyértelműen rávilágít, hogy miért. Logikus sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#555) Yutani válasza Nibiru (#554) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az értékelés eddig sem volt a Hardverapró része, csak fórumon keresztül és 1-2 szorgalmas emberkének köszönhetően külön oldalon volt lekereshető. Az nyilván megmarad majd, azaz a fórumban továbbra is meg lehet nézni, az összesítő oldal pedig addig megy, amíg az üzemeltetők érdemesnek tartják.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#556) picur220


picur220
veterán

Nem értem, miért tűnnének el az értékeléseink. A kivel érdemes üzletelni topik megmarad, innentől nincs semmi gond szerintem, aki nagyon akar, utánanézhet az eladónak...

(#557) Nibiru válasza picur220 (#556) üzenetére


Nibiru
tag

Ja, ha megmarad akkor nincs olyan nagy baj végülis. Onnan a csalók úgyis kihullanak.

(#558) picur220 válasza Nibiru (#557) üzenetére


picur220
veterán

Ugye itt leginkább a negatívak nyomnak, ha már van 10-20 pozitívod meg nincs negatívod, akkor ugyanúgy fognak veled üzletelni, mintha 150-200 pozitívod lenne, viszont ha akár 1 negatívod is van, nincs az az isten, aki veled szóba áll...

(#559) béke


béke
aktív tag

sziasztok én effektív nem tudok bejelentkezni a felhasználó nevemmel,ez oldal hiba vagy más lehet? és a privát üzeneteim azok eltűntek? akvel szerettem volna üzletelni annak nem tudom a nevét é így hogyan fogom megtalálni mivel meg volt beszélve az idö pont de a telefon számát nem mentettem el.!!! sok-sok kérdés de remélem megoldódik valahogy.

Alá írás :)

(#560) béke


béke
aktív tag

bocsánat még is megvannak az üzeneteim itt de a hardver-ra akkor sem tudok bejelentkezni.

Alá írás :)

(#561) picur220 válasza béke (#559) üzenetére


picur220
veterán

Ha nem tudsz bejelentkezni, akkor nyomj rá h elfelejtetted a jelszavad, és kapsz másikat.

[ Szerkesztve ]

(#562) béke


béke
aktív tag

rendben megpróbálom.

Alá írás :)

(#563) béke válasza béke (#562) üzenetére


béke
aktív tag

kommunikációs hiba,
hiba a belépés során

majd megpróbálom később.
nektek minden rendben van?

Alá írás :)

(#564) picur220 válasza béke (#563) üzenetére


picur220
veterán

Hát mostmár akkor nem lépek ki kipróbálni :DDD Azt hittem, jelszóhiba miatt nem enged be téged, de akkor más lehet a gond...

[ Szerkesztve ]

(#565) picur220


picur220
veterán

Na most nézem az új designt, alapvetően nem lett rossz, de szokni kell kicsit :D Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket, és úgy működik majd, ahogy szeretnétek :D

(#566) Atikusz


Atikusz
senior tag

Huu.. nekem elsőre egy nagyon amatőr oldal látszatát keltette az új felület.
Az előző szerintem sokkal jobb és átláthatóbb volt.. de hát idővel lehet megszokom :F

(#567) Jacek


Jacek
veterán

Uristen mii ez a szar???????????????????????????

Azt már nem is mondom hogy 3-4 dologra küldtem privátot 30 perce most emg eltünt az összes!!!!!!!!!!!!!!! hát a jó édes anyját azt aki ezt most betolta ilyen pro modon.... csak gratulálni tudok...

(#568) Jacek


Jacek
veterán

pfffejj amit kb 2 órával ezelőtt hozzá szóltam az is eltűnt.. nagy grat.. azért ez kibazott nagy proságra utal..

(#569) Jacek


Jacek
veterán

hmm

[ Szerkesztve ]

(#570) devbence


devbence
tag

imho: mivel PH! juzerek fejlesztik a megbizhatosag renccert is (TERMESZETESEN ONEROBOL ES INGYEN - ha flame, hat legyen.. :DDD -
Siman el lehetne kerni egy dumpot felhasznalok pirosaval egyutt.. ;)

+ most pl timeoutol a hardverapro.hu :(((

[ Szerkesztve ]

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#571) odorgg


odorgg
addikt

Kicsit a színpalettán lehetne tuningólni, mert elég egyszínű és fakó. A fehér háttér meg egyenessen irritáló, legalábbis a számomra nagyon zavaró, és a szemem nem bírja megszokni, ha sokat nézem az oldalt, egybeolvad az egész mint 1 massza.
Remélem lesz még némi vizuális tuning, mert ez kopár mint az alföld, 5 perc utánn még délibábot is láttam :B

Bocs a negatív kritikáért, de a szemem eléggé érzékeny, és ha hunyorogva kellene a hardverek közt böngésznem a jövőben, annak nem örülnék :( :R

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#572) Yutani


Yutani
nagyúr

Nekem minden új oldalra lépésnél megjelenik egy hibaüzenet:
Stack overflow at line: 0

Remélem a színeket át lehet majd állítani, mert ez így nagyon gáz.

#tarcsad

(#573) sasa134


sasa134
addikt

Én nem tudok belépni a hardverapróra a ph-s nickemmel/jelszavammal. Kiírja, hogy SIKERES BELÉPÉS, de végül nem lép be, nem látom a hirdetéseim stb

Amúgy szerintem elnagyolt, csúnya, már ami a külcsínt illeti.

Avanti Roma

(#574) sasa134 válasza sasa134 (#573) üzenetére


sasa134
addikt

Chrome alatt nekem a cookie törlés sem segít...

Avanti Roma

(#575) hitman77 válasza sasa134 (#573) üzenetére


hitman77
senior tag

Nekem is ez a helyzet. Feladni sem tudok és meglévőt törölni sem.

Az oldal felépítése nem elég átlátható, a design szerintem nem szép.

[ Szerkesztve ]

(#576) olbeteam


olbeteam
tag

Kérném vissza a régi "dizájnt"...az új borzasztó, teljes zűrzavar.

I can resist everything but temptation.

(#577) vorik


vorik
tag

Csak egy kérdés: HOL VANNAK AZ ÜZENETEIM???

recreational nuclear physicist

(#578) spirit007


spirit007
senior tag

Ez egy katasztrófa ! :(

(#579) Jacek


Jacek
veterán

Ez egy raklap fos!!!

Üzenetek meg hol elmennek hol nem egy vicc ez kérem.....
Harveraprón elküldök egy privit, elmegy PH privát üzeneteknél meg sem jelenik!!!!! természetesen nem mindeggyik hanem össze vissza:DDDDDDD és fordítva is igaz!!!
Tragikomédia.. apr.1 lenne még nevetnék is..

(#580) lajtika válasza sasa134 (#573) üzenetére


lajtika
aktív tag

Ugyan ez a gondom, én sem tudok belépni. Már írtam egy üzenetet. Remélem megoldják a problémám.

(#581) MPowerPH válasza Jacek (#579) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez egy katasztrófa. :W :W :W Nálam még a bejelentkezés is probléma. Szvsz, ez egy vicc. Privát üziket csak úgy tudom megnézni, hogy átlépek fórumra.

Egyébként teljesen átláthatatlan, és átgondolatlan. Ezért szerettem a hardver aprót, mert mindent megtaláltam rajta, amit kerestem. Eléggé össze lett csapva az egész. Legalább egy professzionális, erre szakosodott csapatot bíztatok volna meg ezzel... Akkor még szívesen pengetnék is. Na de így....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#582) MPowerPH válasza MPowerPH (#581) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, és piszok lassú lett, telóról kész szenvedés a használata. Az optimalizációra illett volna odafigyelni, mert a régi ehhez képest fénysebességgel ment.

Don't Tread On Me

(#583) lajtika válasza MPowerPH (#582) üzenetére


lajtika
aktív tag

Szerintem még dolgoznak az oldalon. legalábbis remélem.

(#584) jerry311


jerry311
nagyúr

Azzztaku....!
Ezt a vizualis buncselekmenyt ki kovette el? :Y
Remeltem, hogy valami hasonlo lesz, mint eddig volt, valami ami szepen illik a PH! lapcsalad arculataba.
De ez, hat ez sokkolt. Harmadik megtekintesre is.

(#585) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Úristen,hogy néz ez ki ? Mintha csak a tesz-vesz újra dizájnólt oldalára tévedtem volna...csatlakoznék azokhoz akik kérik vissza a régi kinézeti felületet :((

best regards, egy fórumozó blogger

(#586) akom


akom
senior tag

(#587) menyus89


menyus89
csendes tag

????Tudtam hogy ez lesz :O

(#588) sNORh


sNORh
addikt

Szavazást kérünk!!! Kérjük vissza a régit!

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#589) Dyrtyho válasza sNORh (#588) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Inkább arra szavazok,hogy a régi kinézetnél lévő kiemelésért kelljen fizetni.De most komolyan,miért kell minden jó megszokott dolgot elrontani ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#590) sNORh válasza Dyrtyho (#589) üzenetére


sNORh
addikt

egyetértek..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#591) jerry311 válasza jerry311 (#584) üzenetére


jerry311
nagyúr

Lassuk a hibalistat:
- nem talaltam a sajat hirdeteseim listajat.
- nem talaltam admin feluletet, CTRL+F sem.
- reszletes kereses nem indul Enter-re.

(#592) Jacek válasza jerry311 (#591) üzenetére


Jacek
veterán

Csak ennyit találtál:) próbáld a privit meg hasonlók:)

(#593) Norb3rto válasza sNORh (#590) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Remélem a régi felület visszatér mert ez egy ...... :O

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#594) jerry311 válasza Jacek (#592) üzenetére


jerry311
nagyúr

Egyelore csak ennyit probaltam.
Igazabol torolni akartam az osszes hirdetesem, de nem sikerult.

(#595) Nibiru


Nibiru
tag

Elsőre ez egy szokásos, rugalmatlan és randa CMS felület. A hwapro elveszítette az egyéniségét. Ráadásul már belépni sem tudok. Azt írja ki először, hogy sikeres belépés, azonnal továbbítunk, majd vált, hogy sikertelen belépés. :(((

(#596) béke


béke
aktív tag

Most már sikerült új jelszót kérnem ide,és kiderült a hardver belépési probléma is, magyarul szar volt.

Én szerintem maradnia kellet volna a régi felületnek, privát üzenetek,szűrés,hozászolások,PP,
És csak a kinézetett kellet volna fel turbózni egy kis színnel meg a képfeltöltésen változtatni azt ennyi. És ha fizetős lesz akkor legalább valami megoldást találjanak már ki mert én aztán egyáltalán nem használok bankártyát és nem is fogok senki kedvéért csináltatni meg utalgatni úgy hogy szerintem tiszta baromság ez a fizetösdi,nem elég hogy a kenyér 400ft-lett a cigi meg 700ft, így még jobban elveszik majd a szegény emberek megélhetését,mint pl. én.
És a csalókat így is meg úgy is ki lehet szűrni egyszerűen személyesen találkozol,tesztelsz,és nem utalsz ennyi. Azért remélem minél előbb vissza jön. :)

Alá írás :)

(#597) lajtika


lajtika
aktív tag

Én is kértem új jelszót de sajnos ezzel sem sikerült belépnem. Elég idegesítő hogy még törölni sem tudom a hirdetéseimet. Én szerintem egyszerűbb lett volna valami éves tag díjat kérni és megtartani a régit.

(#598) GomezGTS


GomezGTS
tag

Sziasztok!

A téma hasonló nálam is, nem tudok belépni, azaz kiírja, hogy sikeres és továbbít...csakhogy visszafelé továbbíthatott, mert továbbra sem tudok privit olvasni, stb.

Feltételezem, hogy folyamatosan robotolnak az ügyön és abban is biztos vagyok, hogy most baromi idegesek lehetnek, mert nem működik még minden és ezren akarják használni egyszerre, viszont ennek nem ez a módja. Az átállást normális helyen úgy oldják meg, hogy azt a felhasználó még csak észre sem veszi. Ez az oldal számomra profi érzetet keltett valahányszor felléptem rá, megbízhatónak éreztem az egészet, ahogy van. Ésszerű és átlátható volt. Most viszont azt az érzetet kelti, hogy kezdő honlap szerkesztők ülnek a kis teljesítményű szerverek közelében és próbálkoznak valamit összetákolni gyorsan, hogy menjen már a rendszer. Sajnálom, a régi valóban jobb volt. A jó dolgokon már nehéz felfelé változtatni, sokszor lefelé építi a dolgot.

Sok sikert azoknak, akik most marha sokat dolgoznak az oldalon!
Remélem, gyorsan helyreáll minden!

...és azt is remélem, hogy be tudok lépni, nem kell íméleznem majd napokon keresztül.

Üdv!

Keresem -hozzám hasonlóan- korrekt, üzleti partnereimet! (2004 óta a PH-en)

(#599) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem kár volt ennyire megjavítani azt, amivel szerintem semmi gond nem volt. :U
Még ha szépen finoman adagolva kerültek volna be ezek az új feature-ök, és fokozatosabban ált volna át a design is, de így ez most olyan, mint ha megszűnt volna a hardverapro.hu, és leváltotta volna valami új, aminek semmi köze hozzá azon kívül, hogy a jogutódja.
Az már csak szubjektív megítélés, hogy nekem nem tetszik ez az új arculat...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#600) mackosajt


mackosajt
addikt

Valaki segítene, hogy miként lehetne mondjuk rendezni a hirdetéseket böngészésük közben? MOndjuk feladás, vagy valami más alapján? (utolsó UP stb.)

Amúgy nekem nagyon nem "Begyere" az oldal így. Egy ismerősöm említette az este, hogy "olyan, mintha valami gagyi társkereső lenne" :) Mármint a színvilága.

Lassú is.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#601) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ha rámegyek a hardverapro.hu-ra,akkor azt írja ki,hogy "Karbantartás" Ez csak nálam van így,vagy másnak is ez jön be ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#602) Superadam99 válasza Dyrtyho (#601) üzenetére


Superadam99
csendes tag

nekem is és kuva jó mert egy eladás közben vagyok

Hamár pü-t írok neked illik visszaírni!

(#603) Superadam99 válasza Jacek (#592) üzenetére


Superadam99
csendes tag

ja meg bejelentkezés...

Hamár pü-t írok neked illik visszaírni!

(#604) Superadam99 válasza Superadam99 (#603) üzenetére


Superadam99
csendes tag

JA ITT LEHET ÜZIT néZNI!

Hamár pü-t írok neked illik visszaírni!

(#605) baleee89


baleee89
aktív tag

sziasztok! az a új hardverapró kinézete egy nagy rakás sz@r olyan mint a vatera, arról nem is beszélve hogy nem is működik! 4 vagy 5 napja volt ki írva hogy 1-2 nap és jó lesz erre haza jövök ma és semmi.
Elvileg belépek de még se! :F

(Nem a fizetéssel van gondom félre ne értse bárki de én azt hittem marad olyan amilyen volt csak fizetni kell)

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#606) Nibiru válasza janos666 (#599) üzenetére


Nibiru
tag

Hát akinek ez az arculat teszik, annak nemigen van ízlése. Szerintem. Semmi szerethető nincs benne. Tizenkettő egy tucat CMS megoldásokkal van teli, hülye a színvilága, és gyenge webáruház designja van. Nagyon sajnálom a régi hwaprót, pláne úgy, hogy simán be lehetett volna építeni a szükséges funkciókat a régi designba.

(#607) McNamara


McNamara
Ármester

Azért ne szarozzatok! Olvassátok a korábbi hozzászólásokat! Ők is pénzből élnek és érthető, hogy ingyen nem szeretnek dolgozni VISZONT

Nekem nagyon hiányzik a régi felület. Ez számomra nem annyira átlátható. Hiányolom a régi PÜ-ket. Sok emberkével felvettem a kapcsolatot, de ez most mind elveszett.
Elvileg a csalókat majd az új rendszer távol tartja. Én azt mondom aki egy kicsit is utánna jár a dolgoknak és nem hadja magát becsapni azt nem is fogják. Napokban egy iPhone 4S próbáltak átverni.......hát nem jött össze.

Elfogadom a modosításokat (mást nem tehetünk), de a régi felület 100x jobb volt!

(#608) torocsik


torocsik
tag

Privát üzenetet lehet törölni, ha igen akkor hogy????

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#609) Anarkhon


Anarkhon
csendes tag

Noshát ez egy nagy rakás sz@r lett.
Ez a felület ahogy kinéz meg működik ez egy f*s.
Jahogy pénzt kellene akasztani a soksok üzletből ami létrejött az oldalon keresztül??
Az már más.
Azthiszem rövidesen létre fog jönni egy olyan oldal ami hasonlóan nézki és hasonlóan működik mint a régi jólmegszokott hardverapró.
Állítólag sok volt a meló a régi oldallal?
Mégis mi??
Lehet segédmunkások lapátolták bele a hozzászólásokat a fórumba "öccázé" óránként... :P

(#610) picur220


picur220
veterán

Nos ezen a felületen kicsit böngészgetve rájöttem, hogy kicsit nehézkes lett. A régivel jól elvoltunk, ha abba lenne beleépítve az új szolgáltatáscsomag, az mondjuk jó lenne. De így ez nem az igazi szerintem... Mindegy, most 2 dolog lehet, vagy elfogadjuk, hogy ez van, ezt kell szeretni, vagy kevesebben hirdetnek majd rajta... majd meglátjuk, így mennyire hoz hasznot...

(#611) Ivanh


Ivanh
tag

üzenem a kedves HA mentorainak, és mindenkinek aki pénzt ölt ebbe a vacakba, hogy megítélésem szerint téves irányt vett fejlesztés, mind felületileg, mind eszmeileg "elvaterásodott", és a szégyenteljes kudarc alapjait hordozza magában.
Kb. olyan sikere lesz, mint a magyarországi romaintegrációnak, és az arra szánt pénznek.
Nagyot esett a szememben, mert felütötte fejét a "biznic-szemlélet", mely áthatja napjainkat, és mindenhatóvá teszi a pénzközpontúságot.
Igy kell tönkretenni valami jót, valami működőt.
És gratulálok, hogy sikerült felvenni politikusaink mentalitását, mellyel sikerült elsajátítani az adófizetők sanyargatását.
:(

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#612) Nibiru válasza McNamara (#607) üzenetére


Nibiru
tag

A régi pü-k nem vesztek el, azokat innen, a Ph-ról érheted el, ugyanúgy, mint régen.

(#613) spirit007


spirit007
senior tag

Nos így este felé ott tartunk, hogy a HA -val kapcsolatos fórumokban született úgy ~3000 hozzászólás.
Namost ez nyilván azt jelenti, hogy valami kurv@ra nincs rendben.
A fejlesztőknek + dizájnereknek annyit üzennék, hogy igazából örülhetnek ennek, normál esetben akár milliós tétel is lehet a tesztelők bére egyes projektekben... ők meg ingyen megkapták egy nap alatt -bár az issue tracking system hiánya miatt kissé nehézkes az értékelés :)

(#614) McNamara


McNamara
Ármester

Na találtam 1 pozitív dolgot az új HA-n. :) Jelentettem egy régebbi csalót, csak kérdés mire megyek vele mert a fekete pontok semmit se értek. Jogosan osztottam ki 2 de egyik félnél se láttam a negatív értékelést.

(#615) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Úgy látszik csak rápróbáltak, hogy működne élesben. Remélem a design -en még dolgoznak kicsit.

Don't Tread On Me

(#616) Atikusz


Atikusz
senior tag

Jól látom, visszarakták a régi felületet??
Hála istennek! :R

(#617) béke


béke
aktív tag

újra lehet gépelni a hardveren :C :C :R :R már fel is dobtam a hirdetésemet UP!! :DD :))

Alá írás :)

(#618) McNamara


McNamara
Ármester

Remélem ez a végleges változat! :)

Könyörgöm maradjon így :R :R :R :R :R :R

(#619) picur220


picur220
veterán

Lehet hogy a sok negatív hsz miatt rájöttek, hogy talán mégse lett olyan jó :D

(#620) MPowerPH válasza picur220 (#619) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem hiszem. :N Szerintem csak tesztüzem volt, még nagyon gyerekcipőben járt. A beléptetés egyáltalán nem működött.
Szerinted érdekli őket, mi a felhasználók véleménye?! :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#621) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

PH! blog: egyelőre újraindítjuk a régi Hardveraprót

best regards, egy fórumozó blogger

(#622) MPowerPH válasza Dyrtyho (#621) üzenetére


MPowerPH
félisten

Korrekt. :) Szerintem az új arculatra fölösleges energiát pazarolni, mivel a mostani hatványokkal jobban átlátható. A tökéletest felülmúlni sokkal nehezebb, mint elrontani. Ami a technikai részét illeti, az mind nagyon rendben van. Egyszerűen csak párosítani kellene a régi, jól bevált arculatot a technikai újításokkal. Kevesebb meló, nagyobb siker.

Don't Tread On Me

(#623) béke válasza MPowerPH (#620) üzenetére


béke
aktív tag

Szerinted érdekli őket, mi a felhasználók véleménye?! :D

Szerintem érdekli őket mert elvégre mi vagyunk a felhasználok és nem ők ha mi nem lennénk akkor nem lenne értelme a hardvernak.
Maguknak meg nem lenne értelme ennyi energiát belefektetni szerintem.
De akkor is maradjon a régi felület hagyják a picsába a másikat. :R :R

Alá írás :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.