Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Én úgy vettem észre, hogy a neten a legtöbb ember az ingyenes dolgokra bukik, és ezekkal nagy sikert el lehet érni.Pl Google.Vagy a PH, nem véletlen, hogy ennyien vannak fenn, olvassák, stb.
A másik, hogy nem lehet ma már bevétel nélkül működtetni kb semmit, és most már nem csak a háborúhoz, hanem mindenhez az a bizomyos 3 dolog kell: pénz pénz és pénz...
És úgy látszik ezt hirdetésekből kevesen tudják megoldani (Kiv pl a Google, Microsoftot felűlmúlja a hirddetések bevételeiből...)
Szóval megértem, hogy fizetni kell.
Amivel konkrétan nem annyira értek egyet:
"a fórumos ranggal egyenes arányban egyre több dolog jár ingyenesen"
Oké, de ha valaki 5 éve fenntvan, atom rangot birtokol már, de mondjuk egyszer sem nézett az apró háza tájára... ? Inkább talán a sokat emlegettett, és jobbnak beígért értékelési rendszer alapján... talán.Nem tudom, nem is az én dolgom eldönteni.Mindegy lesz ami lesz, remélem jobb oldal kerekedik belőle...

U.i.: Valaki nyomjon már egy linket, hol lehet megnézni itt PH-n a fórumos rangokról valami infót (mi alapján kap a tag, stb...), lusta vagyok keresni :)) (Vagy fáradt, amelyik tetszik... :O <-- ásít :D )

[ Szerkesztve ]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.