Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zirowe válasza infectedmann (#48) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondjuk gondolom itt nem kell nagy összegre gondolni.
Jelenleg van kb60ezer hírdetés.
Ha ennek csak a fele lejárt vagy kamu, akkor is van kb 30ezer hírdetés.
Ha mondjuk 5és100ft között lenne egy apró ára egy hónapra bizonyos számú uppal, akkor az már okés lenne, nem?:)

Ennek legalább az lenne a legnagyobb előnye, h a kamu/lejárt aprók hamar eltünnének:)

Mondjuk számomra ez a "mi adjuk ki az adatokat" dolog nem tiszta..
Kint van az apró hírdető név nélkül, írsz moderátornak, h felvennéd vele a kapcsolatot, és ő megadja a tag nevét?
Ez elég bonyolúlt/idő/munka igényes+ha van az aprónak topicja, akkor ki is kerülgető, nem?

Inkább vmi "apró élesítést" tudnék eljépzelni: aki hírdetni akar, annak mobilszám/levelezési cím/szem ig másolat/bankszámla/bankkártya alapján kéne magát "megerősítenie" a hírdetéshez, teszveszen (postán küldtek egy kódot)+máshol is van ilyen.
Gondolom ez egyszeri díjban lenne, de a rendszeres hírdetőknek csak megéri, pl: nekem biztos, csak maradjon a ph apró és uppolás lehetősége:)

Azért a kötelező értékelés is rizikós, mert sokan vaterán is figyelmen kívül hagyják az adásvétel után..

Mondjuk engem a fizetés módja is érdekelne, h mik az elképzelések..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#52) borsodika


borsodika
őstag

kiváncsi vagyok, a díjszabásra :U

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#53) Siera


Siera
senior tag

Szerintem az lenne a megfelelő,ha egy darabig archivikusan megmaradnának a pirospontok,hogy azok,akik mostanában is üzletelnek,megszedjék magukat új pirosakkal.

(#54) westcoastog


westcoastog
veterán

A logout is kap majd ráncfelvarrást valamikor?
(#55) Edenyke
pl középre lehetne igazítani, igaz ezt most megteszi a phtools, ráférne egy új külső is.
Innen lépek be mindig a fórumba, mert ha a ph-ról lépek be ott nem látszódnak a személyes bejegyzések, vagy lehet nem figyeltem meg eléggé.

[ Szerkesztve ]

(#55) Zirowe válasza westcoastog (#54) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az eléggé ráférne, mert nemrég volt egy nagyon negatív élményem ott, és meg kéne szüntetni a "kiskirályok" uralkodását.. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#56) saguaro


saguaro
tag

Az a baj, hogy van, hogy valami gyorsan kell.

Ott a hirdetésbe/eladó adatlapján a telszám, felhívom, megbeszélem, ha megfelel, megveszem, ha nem, nem.

Akinél nincs szám, nem hívom fel, keresek mást.

Mire privit írok, meg válaszol(főleg ha nincs otthon napokig, nem figyeli, nem veszi észre, stb...), addigra aproneten hamarabb megtalálom.

Vaterát se használom ezért, mert mire írok az eladónak, jobb esetben 1 napon belül válaszol, de általában 2-3 nap mire visszaír, aztán a maradék kérdésre a választ megkapom 1 nap alatt, leütöm villámáron, megvan a száma, onnan tovább nincs gond.

Ezt csak akkor szoktam alkalmazni, ha ráérek, nem sietek.
Viszont sűrűn van olyan, hogy ma délutánra ez és ez kell, akkor akit tudok felhívok.
Szóval legalább a hirdetésbe lehessen kitenni elérhetőséget(telszám, mail cím, bármi), ha már a nickje nincs.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#57) Parci válasza DaveJr (#42) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megmarad a hozzászólási lehetőség, persze.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58) DaveJr válasza Zirowe (#51) üzenetére


DaveJr
őstag

Korábban már leírták hogy képzelték el. A rajtuk keresztül azt jelenti hogy csak az oldalon keresztül tudod felvenni a kapcsolatot az eladóval. Magyarán minden üzenet váltásnak nyoma marad. Így könnyebb egy csalás esetén felgöngyölíteni a dolgokat. Te mint vevő nem fogod látni az eladó privát adatait(telszám, email, cím...stb). Csak privát vagy nyilvános üzenettel veheted fel a kapcsolatot.

Parci: oké az nagyon jó:)
A skriptes dolog amit írtam megvalósítható szerinted?

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#59) Shufny


Shufny
őstag

Az miért nem jó, hogy amíg nem szednek össze pár jó értékelést, addig ugyanúgy linkelik a "megbízhatóságot", mint eddig? Vagy valamiről lemaradtam, amiért ezt nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#60) Parci válasza Day 'n' Nite (#43) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

zárójelben mondom, hogy a google úgy csinál pénzt a hirdetésekből, hogy mi írjuk a tartalmat sok pénzért, és nála cseng a kassza. tehát érintettként én igen felemás módon tudok csak örülni a sikereiknek, ha valamikor meghalunk, tuti, hogy néhány szöget minimum ők vernek a koporsónkba. (mindenkiébe)

lehet mondani, hogy "tessék utána csinálni", de a helyzet az, hogy ez nem reális. több ezer fejlesztő dolgozik a cuccaikon, ezzel egy magyar cég nem tud versenyezni. főleg nem egy magyar IT tartalomszolgáltató.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#61) Parci válasza Zirowe (#51) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olyasmire gondolj, mint az ebay, ott sem látod az elérhetőségeket rögtön.
fizetési módok: emelt díjas sms, bankkártya, mobilvásárlás stb. kb. minden.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#62) DaveJr válasza Parci (#61) üzenetére


DaveJr
őstag

Tehát mondjuk ha vki vesz tőlem vmit akkor akár PayPal-lal is fizethet nekem? Vagy az oldal szolgáltatásaiért lehet fizetni majd ezekkel?

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#63) mghltm válasza Parci (#57) üzenetére


mghltm
addikt

onkentes alapu tamogatasi rendszerben nem gondolkodtatok? folyoszamlara utalas, paypal donate vagy valami hasonlo. persze ebben az esetben erosen valtozhatnak a havi bevetelek... :F

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#64) Parci válasza saguaro (#56) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

őszinte leszek: miután egy teljesen ingyenes rendszer válik fizetőssé, törvényszerű, hogy sokan nem fognak örülni. eddig mindenkinek jó volt rajtunk kívül. most megpróbáljuk megoldani, hogy nekünk is jó legyen. biztos vagyok benne, hogy lesznek, akik lelépnek a hardverapróról. akkor is lelépnének, ha 5 ft-ot kell fizetni, akkor is, ha 500-at.

az is lehet, hogy elrontjuk és összedől az egész, totál megszívjuk. nem volna jó, mert miután a jövőképünk komoly része, ezért valamennyire magával rántaná a teljes lapcsaládot. de nem tudjuk kizárni, nem vagyunk zsenik, se tökéletes igazságosztók.

szeretnénk megélni az egészből, sőt, muszáj, mert felnőtt emberekként csinálunk normális dolgokat, nem éppen 8 órányi napi melóval, szóval vagy van fizu, vagy nincs semmi. reméljük a megdráguló hardverapró összességében jó kompromisszum lesz mindenkinek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#65) Parci válasza DaveJr (#62) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olyasmire gondolj, hogy fizetős up, fizetős kiemelések, ha több hirdetést akarsz, fizetni kell, fizetős bazárok (na ez hétszentség) stb.nyilván a számokat be kell hangolnunk, de ezek azok a dolgok, amikét fizetni lehet, ez a "struktúra".

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#66) #92942848 válasza Parci (#64) üzenetére


#92942848
törölt tag

Sok sikert kivánok nektek,de én valóban 5 forintot nem adok ezért.
Hardveraprón hirdetgettem,mellette olvastam a cikkeket,bambultam a reklámokat
mától ez az oldal is megy a többi közé ami landol a /dev/nullban.
Van még jópár ingyenes hirdetési hely és szerintem még hardverapronak is lehet n+1 forkja.

Abban azonban egyetértünk,hogy ingyen nem dolgozhattok,ez mégis rossz megoldás,hiszen nekem se paypalom,se nem postázom,se nem utalok mert bankszámlám sincs,szóval régimódi face to face üzletben hiszek.Vagyunk páran igy szerintem sajnálom,hogy más/jobb jövedelemtermelő ötletetek nem volt.

Az eddigi hirdetési lehetőséget köszönöm.

Viszlát.
:R

(#67) DaveJr válasza Parci (#65) üzenetére


DaveJr
őstag

Még lenne ezzel kapcsolatban pár kérdésem de inkább megvárom majd a hivatalos leírást:) Addig úgyis felesleges kérdezni mert még 15ször változhat:)
Remélem sikerül vmi jó megoldást találnotok. Pl az egy jó dolog lenne ha lenne 1 ingyenes hirdetés up-olás nélkül...akkor az alkalmi árusok is maradhatnának.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#68) westcoastog válasza Parci (#65) üzenetére


westcoastog
veterán

Egy hirdetés feladás kb 350 forintos sms-ért elfogadható lenne, napi 1 up lehetőség a hirdetés érvényességéig +100 forint, szerintem tűrhető. :)

[ Szerkesztve ]

(#69) Day 'n' Nite válasza Parci (#60) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Ááá, a Google-t csak úgy megemlítettem, egyébként személy szerint nem bírom, hogy kb megkerülhetetlenek, és azt tudnak, amit akarnak... :S

A másik: egy pl 100 forintos díj/hirdetés nem rossz ár, szerintem (is).Mindenesetre ne legyen valami horribilis :D

"lehet mondani, hogy "tessék utána csinálni", de a helyzet az, hogy ez nem reális. több ezer fejlesztő dolgozik a cuccaikon, ezzel egy magyar cég nem tud versenyezni. főleg nem egy magyar IT tartalomszolgáltató"

Temészetesen nem gondolom, hogy kellene/lehetne utánuk csinálni... csak egy pálda volt.

No, várom a fejleményeket :)

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#70) saguaro válasza Parci (#64) üzenetére


saguaro
tag

Nekem nem azzal van bajom, hogy fizetős, természetesen fizetnék a hirdetésért, csak legalább lehessen elérni. :D

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#71) Kolondrum válasza #92942848 (#50) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ahol nincs értékelés és előélet ellenőrzés ott nem lehet nyugodtan bizniszelni. De lehet, hogy én vagyok túlérzékeny. Itt is azért ránézek emberekre, kivétel pár aki azelőtt kap terméket, hogy a pénz ideérne.

(#72) inferno88


inferno88
őstag

Igazság tök mindegy,hogy lesz változás vagy nem.
1.Már évek óta itt vagyunk,megszoktuk/megszerettük a helyet
2.A készítők megérdemlik,hogy a kemény munkát jutalmazzuk
3.Az ember alkalmazkodó fajta,tehát bármilyen változás is lesz,majd azt is megszokjuk/megszeretjük és kb. eszünkbe sem jut majd soha a régi Hardverapro(ami tényleg állati hangulatos most)

Semper fi!

(#73) Kolondrum válasza Parci (#65) üzenetére


Kolondrum
félisten

PARCI! Ezzel mi lenne új rendszerbe? Csak mert ha ezért nekem havonta tejelni kell akkor nem nyert mert ami én nyerek ezen az lenne a havidíj (legalábbis ha a mostani rendszert nézem)
Biztos sok hozzám hasonló van itt így.

(#74) r-chee


r-chee
őstag

Nocsak, miket nem olvasni :). Ha egy hírdetés nem lesz több 500 HUF/hónap-nál, akkor szerintem életképes lesz a rendszer. A hírdetők felhasználónevét pedig remélem, lehet majd látni, mert én pl. az alapján keresem a régi motoros, megbízható eladókat.
Fórumrang szerinti kedvezményeket el kéne felejteni, mert van, aki még csak újonc, vagy senior tag, de kismillió sikeres üzletet lebonyolított már. Ellenben van jópár őstag is, aki még egyetlen hírdetést sem adott fel. Nyilván nem utóbbi lesz a kedvezményezett, ha eszébe jutna véletlenül, hogy el akar valamit adni itt :U .

A PH! megbízhatóságot meg lehet szerintem tovább vinni a régi topikkal együtt. Mi akadálya lenne? Semmi. Úgy is "külsősök" csinálják.

Egy szó, mint száz: jogos a fizetős elgondolás, mindenki pénzből él.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#75) Archer válasza westcoastog (#68) üzenetére


Archer
őstag

Ha mondjuk az ember árul egy 10-20k-s valamit akkor igen, de nagyon sok minden (kábelek, átalakítók, ventilátorok stb.) az 1-2k-s kategóriába esik, úgy meg már nagyon nem éri meg.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#76) DaveJr válasza Archer (#75) üzenetére


DaveJr
őstag

Hát ja. Pl 200Ftért árulok Sata kábelt...ha 500Ft lesz a díj hát nem nagyon érné meg:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#77) westcoastog válasza Archer (#75) üzenetére


westcoastog
veterán

Erre nem is gondoltam látod. :) Így a pár forintos kacatok elsózása már nem nagyon fogja megérni. :F
Vagy esetleg bizonyos árakig lennének a hirdetések árszabásai. Gondolok itt pl hasra ütésszerűen:
2000 forintig ingyenes( így jó lenne)
5000-ig 250ft
10.000-ig 300ft
és tovább..

Szerintem hasonló módon is meg lehetne oldani.

[ Szerkesztve ]

(#78) Kolondrum válasza Archer (#75) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezért mondtam én is a vaterás 5-10ft-os feltöltési díjat. Mivel sokan vagyunk így lenne profit, kérdés h az mire elég a PH-nak.

(#79) DaveJr válasza Kolondrum (#78) üzenetére


DaveJr
őstag

Na ja...itt már csak a pénz éhség szabhat határt.
Félreértés ne essék távol áll tőlem a feltételezés hogy a PH üzemeltetői pénzsóvárokká váltak volna:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#80) vittuka


vittuka
aktív tag

A rangokkal én sem értek egyet. Eleve a rendszer sem az igazi, vannak 1 évvel ezelôtti regek akik ôstag-ok. Könyörgöm, az ôstag nálam azt jelentené, hogy a kezdetek kezdete óta itt veri a billentyüzetet a fórumon. Van a PH kedvence, aki annyi fórumba trollkodott már "Jó ki írás grat.." , hogy mára kedvencünkké vált. Az apróhirdetés szempontjából vásárlói oldalról megközelítve ezek az emberek megbízhatóbbnak tünnek sokaknak. Semmivel sem megbízhatóbbak, sok félig hibás, törött és egyéb hibákat elhallgatott sz*rt vettem már magasabb rangú ph-soktól. A pozitív csalódás meg legtöbbször az újonc szokott lenni.
Na mindegy, nem kötöszködni akarok, de a sok 2000 napja regelt újonc nem kelt akkora bizalmat másokban. A másik dolog, hogy sokan nem regelnek a fórumra amiatt, hogy vegyenek 1-2 használt alkatrészt és email-t küldenek. Ha ez az opció megszünik, sokan kiesnek a körbôl, tudjuk mennyire kényes dolog a regisztráció ha valami apróságot akarunk csak elintézni. Nem volna rossz, ha meg lehetne oldani a mailezést majd valahogyan.
Kitérnék arra is, hogy nem tudja felmérni senki, hogy valójában mennyi adásvétel megy nap mint nap, de töredéke, nagyon kevés a csalás ahhoz képest. Persze megértem, hogy az oldalt üzemeltetôknek akár egyetlen ügy is problémát okoz.
Személy szerint nem szeretem a vaterát, ez az üsd le aztán beszélünk dolog, meg az, hogy 26 emailt kapsz ha elmulasztasz értékelni egy adásvételt, eléggé idegesítô.
A pirospontos dolog sem éppen reális, sok eladó az arcodba rakja, hogy értékeljed azt a 2db csavart amit vettél, meg hogy mennyire gyorsan érkezett az meg postán hozzád.

Mint legtöbbször eladóként jelen lévô, jómagam nem sajnálom a hirdetésekért beszedett összeget, persze kérdéses, hogy mekkora lesz. De ha már így lesz megoldva, akkor mi lesz azokkal akik a saját videókártyájukat akarják 5 éve regelt újoncként eladni? A háttérbe szorulnak mert nem tudnak majd up-olni sem? :)
Sok kérdés merül fel, izgalmak közepette várom a részleteket! :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#81) Parci válasza Kolondrum (#73) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bazároknak lesz egy külön díj, de nem a havi 15e ft lesz a minimum, inkább 5e körül. de ez még mind csak terv, gondolat, semmi fix és kőbevésett.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#82) Kolondrum válasza Parci (#81) üzenetére


Kolondrum
félisten

Értem, köszi.

(#83) Parci válasza DaveJr (#79) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mondom, amint mindenki megvette a bentley-t és a bahamai nyaralót, ingyenes lesz megint a szajré! :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84) Archer válasza westcoastog (#77) üzenetére


Archer
őstag

Magyart embert ismerve tele lenne az oldal 2000Ft-os videokártyákkal, alaplapokkal, stb. :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#85) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Maximálisan támogatom, ha kell, (és ha nem lesz drága) előfizetek rá.

A rang alapján kedvezmény jó kezdeményezés, de nem kellene rá túl nagy hangsúlyt fektetni. Inkább regelés dátuma alapján kellene nézni, vagy piaci hsz-ek száma, vagy bármi... de ezzel tényleg csak a "jó gém", "up a cuccnak" és társaik járnak jól.

[ Szerkesztve ]

(#86) #16729600 válasza Parci (#83) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ez lenne az univerzum egyik legnagyobb paradoxona (fizetősből grátisszá válni).Előbb látok vegetáriánus krokodilt tökfőzeléket enni a Natgeon mint hogy ez bekövetkezzen :O
A szakmai fórumok megmaradnak jelen formában,vagy az is csengetős lesz mint a szódás?

(#87) DaveJr válasza Parci (#83) üzenetére


DaveJr
őstag

Most őszintén....vagy ti támogatjátok a népet a befolyt összegből eme szent cél megvalósításában vagy még az ükunokáim is fizetni fognak hogy itt hirdethessenek:) De azért szép elképzelés:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#88) westcoastog válasza Archer (#84) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor már abszolút nincs ötletem. :DDD

(#89) domi007


domi007
őstag

Ha lehetne árak szerint rendezni, már elégedett lennék....

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#90) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na, még két gondolat jutott az eszembe:)

1. Mi lesz a pc-s/androidos/iphonenos upper programokkal ezután?
Tudom, h azok nem hivatalos programok, de nagyon hasznos programok és jó munkák szerintem.

2. Jelenleg ugyebár az van, h sokan nem adják meg az árat az ár mezőben, hanem üresen hagyják és az apróba írják az árat.
Ez is változni fog?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#91) vittuka válasza #92942848 (#66) üzenetére


vittuka
aktív tag

Régimódi face to face, de interneten történik? Ezzel az erôvel egy autóból is kiabálhatnál körbe a városban, az az igazi.. :D Egyébként sokan vannak így ezzel, ha kell utaznak 2 órát, idôt és pénzt nem kímélve, amikor elviszi a posta 385ft-ért tegyük fel. Ennél a gondolatnál meg húzhatnánk is egy vonalat, a 10 éves dolgokat, hogy feladtam egy csomagot életemben, az is eltünt, félre lehetne rakni. Nem tartom valószínünek, hogy fociznának a csomagokkal azok a szerencsétlen postások, van elég dolguk munkaidôben ezen kívül is. Nálam a megbízhatóságuk sok csomagból 100%, biztosan nem vagyok egyedül kivételes eset.

Az 1 apró ingyenesen up nélkül dolog meg azért rossz, mert ha feldobsz egy lakást, akkor meg lehet találni. De ha feladsz 2x1gb ramot, az életben nem talál meg senki ha nem tudod a lista elejére hozni..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#92) Parci válasza #16729600 (#86) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szakmai fórumokért miért kéne fizetni? minden marad úgy, ahogy van, egyedül a hardverapró újul meg. (meg a prohardver, meg a mobilaréna, de csak kicsit és ingyenes marad :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#93) Parci válasza Zirowe (#90) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azzal, hogy valaki 1 ft-ot ad meg árnak, nem tudunk mit csinálni. épp ezért nem túl jó az ár szerinti rendezés sem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#94) Telefunen


Telefunen
őstag

kár érte, szerintem elhibázott döntés, de ne legyen igazam.

ahogy zsivagooo is említette, úgy én is ad-hoc jellegű vásárló vagyok többnyire:)

@Lenry: Nem vagyok róla meggyőződve hogy a jelenlegi HW apró (szinte a fórum keretei között) akkora bukta lenne. Önállóan talán veszteséges, ugyanakkor valószínűleg nem kevés látogatót hoz a lapcsaládnak. Én nem biztos hogy feladnám az eddigieket, hogy aztán belépjek egy olyan piacra, ahol már így is van éppen elég szereplő -ráadásul ugye, jön a magyar e-Bay.

[ Szerkesztve ]

(#95) Lenry válasza Telefunen (#94) üzenetére


Lenry
félisten

mondj jobbat

de olyat, amiből a PH! is jól jön ki anyagilag, és nem lesz veszteséges.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#96) Zirowe válasza Parci (#93) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem pont az 1ft-ről beszélek, hanem az "alku szerint"-ről, gondolom, h előrébb legyen az apró, majd ràkattintva ott az ár.

Ezzel csak az a baj, h jelenleg a többieket is rákényszerítik erre (pl: mostanában én is így csinálom), ha nem szeretnének hátrébb lenni..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#97) #16729600


#16729600
törölt tag

"Hová tűntek a régi jó dolgok" ala chips reklám.Hátha kiválik a ph-ból egy renegát üzemeltetői csoport és megalapítja a "hagyományos ph-t" és elviszi magával az user létszám nagy részét :DDD Ha így lenne,én szívből drukkolnék nekik és azonnal átigazolnék.

(#98) #16729600 válasza Lenry (#95) üzenetére


#16729600
törölt tag

"de olyat, amiből a PH! is jól jön ki anyagilag, és nem lesz veszteséges"

Te láttad a könyvelést?Hiteles bevételi adatok birtokában vagy?Amikor fizetőssé tesznek valamit indok kell,ami vagy valós vagy sem.

(#99) Day 'n' Nite válasza Parci (#83) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Dzsízösz :D :D :D
És ha valkitől veszed meg ezeket itt az aprón, akkor annak menyit kell fizetnie a hirdetésésrt ? :D :D

[ Szerkesztve ]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#100) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Tök fölösleges szájtépés és pánikkeltés ez a bejegyzés. Ismerjük már a megbízható eladókat, a pontok számítanak a legkevésbé. Aki össze-vissza csalt, azt már a fórumról is törölték, tehát egy egyszerű adatlap csekkolással elég könnyen megnézhető, hogy mi is a szitu. Ki hány aprót adott már fel, mióta tag, stb. Számtalanszor üzleteltem már itt és sosem néztem utána senkinek sem, mármint a pontokkal kapcsolatban. Adatlap-check és kész. Sosem vertek át.

Attól még, hogy itt rinyáltok, nem fog bekerülni a rendszerbe. Szerintem elég tapasztalt emberek dolgoznak az oldalon, majd ők megoldják, ha lesz erre erőforrás. Bár azt sem tudom, hogy a fejlesztések ellenére miért nem maradhat meg a régi oldal. Külön tárhelyen, teljesen függetlenül fut, miért kéne áthozni? Jó az úgy, ahogy van, ergo probléma letudva. Ezentúl is lesz egy topic, ahova beirkáljuk a jót és a rosszat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.