Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Ez szívás lesz, pont a direkt kontakt és az ingyenesség miatt részesítettem előnyben a hardveraprót a többi oldallal szemben. Megjegyzem, kis odafigyeléssel soha nem lettem csalás áldozata és én sem csaptam be mást. Kár, kár hogy vége a jónak, még szerencse hogy mostanra eladtam mindenem és megyek vissza külföldre :R...

(#152) superecneB


superecneB
őstag

Nagyon jó ötlet hogy rangtól és értékelésektől függően nőnek a lehetőségek.
Ha valami határ alatt pedig ingyenes a hirdetés feladás az megint okos dolog, nekem rengeteg régi gépházam meg ilyesmim van amit ingyen szoktam "eladni" mert én itt nem használom semmire de egy kezdő moddoló szétnyirbálhatja nyugodtan, sajnálnám ha ez a lehetőség elúszna mert ahelyet hogy valaki hasznát veszi, kidobom lomtalanításkor.
A felháborodás várható volt ha valami fizetős lesz rögtön pattogni kezdenek az emberek, erről mindig az jut eszembe mikor egy bank igazgató ismerősöm mesélte, hogy a válság kezdetén bevezettek évi 50ft-os kezelési költséget és erre a lépésre egyedül a milliárdos és száz-milliós ügyfelek háborodtak fel, és volt aki el is hagyta a bankot

(#153) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Remélem, hogy a jogos negatívokat azért átrakjátok majd az új apróra. Nem lenne jó, ha a megbízhatatlan, kétes alakok járnának jól a többtíz-többszáz pirospontos arcokkal szemben...

Nálam pl. kizáró ok, ha látom, hogy volt már "ügye". Inkább megveszem mástól kicsit drágábban, minthogy kellemetlenség érjen.

(#154) Parci válasza rii (#147) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

oké, zárjuk le. ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#155) Alaktomos


Alaktomos
csendes tag

Egy kattintás és Apeh is tudni fogja a kedves ügyfél adatait + mit, mennyit, milyen értékben árusított ;). Ez jót tehet országunk gazdasáságnak is, támogatom az ötletet :R.

(#156) MaciG


MaciG
addikt

Az eddigi piros pontokat ezek után is bárki be tudja linkelni a hirdetésnél, szóval szerintem ez nem para. Itt szerintem az a kérdés, hogy mi lesz fizetős és mi nem. Én nem vagyok "nagy bazáros", csak néha veszek meg eladok ezt-azt, de ha pl. azért fizetnem kell, mert mondjuk el szeretnék adni egy mobiltelefont (nem akarok semmi extra kiemelést, meg napi 100 uppot, csak egy szimpla hirdetést), akkor inkább felteszem vaterára vagy tesz-vesz-re, mert ha már fizetek érte akkor nyilván ott fogok ahol nagyobb a napi látogatók száma, és szerintem ezzel más is így van. Eddig én pont azért szerettem itt kereskedni, mert olcsóbban tudtam adni/venni a dolgokat, mint pl. vaterán, mert nem kellett rátennem a termékre azt a plusz összeget amit a hirdetés után kell fizetni.

BANZAII

(#157) BigManus


BigManus
addikt

Azért figyelembe kell venni, hogy lényegében minden szolgáltatás ingyen van.
Fejleszteni kell, sőt muszály.
Figyelembe kell venni azt is, hogy szabadidejükből fordítanak arra időt, hogy a szolgáltatás fejlődjön.
Nem lehűzást, hanem köszönet hegyeket érdemelnek, erre a folyamatos szídalmakat lehet olvasni.

Nem egyszerű ilyen fejlesztéseket véghezvinni, de sokan ezt kérnek, ilyen meg olyan legyen, mennek a kívánságok.
De próbáljon meg ilyen vagy hasonló portált összerakni a " lázongó " tömeg!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#158) Hunter2 válasza tomyoy (#18) üzenetére


Hunter2
addikt

ez marhaság, ha mennek flamelni akkor ki lesznek bannolva záros határidőn belül és annyi. ;)

(#159) hackeeeee válasza Hunter2 (#158) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez most sem akadály, sztem ezek után sem lesz.. :U

Véleményem szubjektív...

(#160) Parci válasza MaciG (#156) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

itt napi 35 ezer egyedi látogató van, és nincs babaruha, szőnyeg, anyámkínja. nem vagyok benne biztos, hogy a vaterát/teszveszt többen nézik számtech/elektronika vonalon, mint a hardveraprót. sőt, ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy kevesebben.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#161) hackeeeee válasza Parci (#160) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ezt viszont nem tudom, ilyen merészen azért lehet nem merném kijelenteni...

Oké, benneteket is néznek valszeg a világ minden tájáról, de sztem az említett két aukciós oldalt többen nézik. Bár ezt nem tudhatjuk, mivel tényleges adatokat nem tudunk.

Véleményem szubjektív...

(#162) bacsis válasza zazahoho (#140) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

És mi van ha valaki keres bizonyos hardvert?
NEkem nem egy hírdetésem van fent, ami már elmúlt 1 éves, de talán már 2 is. mert ritka cuccokat keresek, és nem egyszer van olyan hogy egy-egy hardvert fél évig is keresek mire jön rá jelentkező
Parci!
Gondolom az efféle tevékenység akkor bukó, mert 1-2évig fent tartani egy hírdetést nem lesz olcsó gondolom?!

(#163) dabadab válasza rii (#144) üzenetére


dabadab
titán

"te hogy élnéd meg, ha a hirdetésedben egy hasonló keresőszavas hirdetés jelent volna meg?"

Tragédiaként, nyilván. :U Abba meg bele se merek gondolni, hogy mit érezhet az, aki el akar adni egy 9600-at és ez tárul a szemei elé.

DRM is theft

(#164) Dany007


Dany007
veterán

Nem olvastam el a hsz-eket...
De nekem kifejezetten tetszik, hogy a fizetési lehetőségek teljes tárháza adott lesz! :R

(#165) apóka válasza Parci (#160) üzenetére


apóka
aktív tag

Nem egyszerű a dolgotok.
Ha csak rajtatok keresztül lehet lebonyolítani a fizetést, akkor egyszerűen megoldható lenne a jutalék. Alacsony összeget megszabva nem veszitek el a hirdetők kedvét (biztos vagyok benne, hogy nem ez a cél).
Aki meg nem képes megérteni a dolog anyagi oldalát, arra nem érdemes több időt pocsékolni.

De a plusz pénzért előre ugráló hirdetések jobban kiverik majd a biztosítékot......

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#166) ^Clown válasza Parci (#160) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem - sajnos - más a tapasztalatom. Nem egyszer nem kétszer volt már olyan, hogy feltettem ide az apróra egy cuccot, 1 hónapig egy szál érdeklődő sem volt. Meguntam, feltettem a vaterára, 1 hét alatt elvitték.

A pirospont belinkelés azért lehet necces, mert akkor nyilván kiderül a "személyazonosság", és akkor ki lehet kerülni a rendszert, jól értelmezem (már ha lesz jutalékfizetés, mint a vaterán)?

[ Szerkesztve ]

(#167) Parci válasza ^Clown (#166) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bármi lehet, igazából nem is a vaterával akarunk versenyezni, csak önállóan is talpra állítani a szolgáltatást. meglátjuk, mint írtam, nem vagyunk mindentudók, simán lehet, hogy rossz a koncepció, rossz döntést hozunk. a legjobb tudásunk szerint lépünk tovább, ha ez sem lesz elég, hát így jártunk. fingers crossed... :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#168) janos1988 válasza Alaktomos (#155) üzenetére


janos1988
addikt

Marmint azt tamogatod, hogy az adozott fizetesedbol vettel egy afa koteles termeket, amit ha eladsz 1 ev mulva akkor adozzal utanna?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#169) nuke7 válasza sith7 (#6) üzenetére


nuke7
veterán

én ugy látom, hogy a hirdetés ingyen van, és ha a rangod engedi, akkor az up is... :U
nem? :DDD
apóka: jutalék?! hát figyelj, mondjuk eladok egy vga kártyát, ami boltban 35k 20k-ért, (mert használt, és mondjuk már "csak" 1év gari van rá) bukok 15k-t és még jutalékot is fizessek?! az lesz ennek a következménye, hogy emelkedni fognak az árak (itt is) nem lesz értelme többet idejárni - itt eladni. és csak azok fognak jol járni, akik üzletszerűen kereskednek. aki nem, az meg b*szhatja. zseniális újítás, tényleg.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#170) janos1988 válasza Parci (#136) üzenetére


janos1988
addikt

Es ez a szavas tema, ami a forumban emel ki szavakat es hirdetesekre mutata? Vagy a fooldalon hirdetni?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#171) ^Clown válasza Parci (#167) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én drukkolok nektek! Elég sok filléres cuccot szoktam eladni 1-2-3K értékben, remélem, hogy a "feltöltési díj" arányos lesz, azaz nem kell ugyanannyit fizetni egy 2K-s vacakért, mint a 250K-s notiért.

[ Szerkesztve ]

(#172) capulet75 válasza janos1988 (#168) üzenetére


capulet75
addikt

Igen,ez jó nagy hülyeség. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#173) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Parci!
Majd ha időd engedi, arra kérlek válaszolj, mi lesz azoknak a hírdetésekenk a sorsuk amik keresnek hardvereket?! Azokra is ugyanaz a díjszabás lesz érvényes?

(#174) Marci79


Marci79
aktív tag

Aki üzletszerűen csinálja annak legyen fizetős. Ez logikus és jogos. Node aki az otthoni cuccait adná el és nem ilyenekből él?
A pirospontos rendszer meg úgyis elfuserált. Néhánytól elestem mások felelőtlensége és lustasága miatt. Én meg rendesen megadtam és azután meg kikell könyörögni?! Ez nagy szivola így. Ezen is kellene egy nagy átalakítás.

(#175) hackeeeee válasza Marci79 (#174) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most ez miért baj? Aukciós oldalakon is fizetsz a termékfeltöltésért, és jutalékot fizetsz az eladásért.. Minden legyen ingyenes? Azért sajna nem ilyen világban élünk, ez van...

Nem elfuserált, hanem az van, hogy nem kötelező az értékelés.. Innentől meg, nem "kötelezhetsz" rá senkit, hogy Téged értékeljen.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#176) Lenry válasza nuke7 (#169) üzenetére


Lenry
félisten

ne csináljunk már úgy, mintha kompletten az összes pénzed el akarná szedni a PH!... valószínűleg nem 5-10 ezer Forint lesz a jutalék, hanem pár százalék. azt meg talán kibírod.

komolyan úgy viselkednek itt néhányan, mintha az ingyenes apróhirdetés valami állampolgári jog lenne, és most kurvára föl van háborodva, hogy a szervereket nem puszira adják és üzemeltetik a szolgáltatók, és valahogy ki kell ezt a pénzt termelni.

melyik bolygón éltetek eddig?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#177) Skodry


Skodry
aktív tag

PH! Így jó ahogy van! CSak azt tudom mondani egyszerű és nagyszerű!
Új desing és a sok szabályzás=hardvervatera.

"Ha ez a nap nem a barátod volt, akkor valószínűleg a tanárod volt!"

(#178) Parci válasza janos1988 (#170) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

komolyan szeretnél aláhuzigált szavakat a fórumban? :) elég undorító egy forma, hozna még 100 ezer forintot egy hónapban, és kb. mindenkinek az agyára menne. anno teszteltük, de elvetettük, pont a fórumozókra való tekintettel. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#179) Parci válasza bacsis (#173) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a hirdetésfeladás lesz díjköteles (egy bizonyos szám után), tehát igen. legalábbis most ez a terv.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#180) Parci válasza Lenry (#176) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem jutalékot tervezünk, nem aukciós oldal lesz. up, kiemelések, x fölötti hirdetés, ilyesmiért tervezünk pénzt kérni. igen, aki 500 ft-os dolgot akar eladni, sokkal rosszabbul jár, mint aki egy 300 ezrest. gondolkodunk még a dolog feloldásán...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#181) Marci79 válasza Marci79 (#174) üzenetére


Marci79
aktív tag

Még egy apróság. Végre tüntessék el a "nincs város" opciót!

Baromi idegesítő mikor helyspecifikusan keresnék valami cuccot és bejön egy pl. Szolnoki vagy Győri hirdetés. Ha a posta nekem nem lenne gond akkor nem keresnék kimondottan egy adott városban. Én "úrizáló" tahó ha a városomban akarok venni valamit akkor ne legyen benne a találatokban egy Budapesti ember terméke.
A termékismertetőben írja ki, hogy postázza-e a dolgot vagy nem, személyesen átvehető-e más városban igen vagy nem és hol.

(#182) Marci79 válasza hackeeeee (#175) üzenetére


Marci79
aktív tag

"Minden legyen ingyenes?" Ezt hol olvastad a hsz.-emben?
"nem kötelező az értékelés.. Innentől meg, nem "kötelezhetsz" rá senkit, hogy Téged értékeljen" Ez a gond. Hogy nem kötelező.

Remélem nem fog az oldal a Vatera szintjére süllyedni. Az, hogy mi lesz fizetős és mi nem az érdekel nagyon. Aki kereskedésből él az igenis fizessen. Én a "kisember" hirdetését féltem. Aki csak elakarja adni az alaplapját vagy valami kis cuccát és nem üzletszerűen vagy mellékkeresetként csinálja.
Kíváncsian várom milyen lesz az "újítás". Azt aláírom, hogy valamiből fedezni is kell az oldal üzemeltetését is.

[ Szerkesztve ]

(#183) Atom_Anti válasza hackeeeee (#175) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Ne a zsindi ebayre vagy vaterára gondolj, mert más külföldi számtekes oldalakon is lehet ingyen árulni cuccaink, pl a világhírű techpowerup-on! Nekem szimpibb lett volna ha az újdonság helyett egy ''adakozó'' gombot tesznek a mai jól működő rendszerbe. Az adakozó pedig kapna valami extra rangot ami ösztönzően hatna többiekre is.
Persze azt is megértem ha apeh miatt regisztrálni kell az eladásokat, de ez további unszimpátiát fog eredményezni :U.

(#184) Skodry válasza Marci79 (#182) üzenetére


Skodry
aktív tag

Oldal üzemeltetésést,miért nem lehet megoldani úgy hogy reklámfelületeket bérbe adnak?pl. Reklámozzák a farmerámát letsza*om,h ott csúfoskodik ,de legalább van bevétel és az apró is megmarad a jó bevált módon.
Ami nagyon fontos ami működik azt ne piszkáld és ez igen jól működik....

"Ha ez a nap nem a barátod volt, akkor valószínűleg a tanárod volt!"

(#185) apóka válasza nuke7 (#169) üzenetére


apóka
aktív tag

Vagyis akkor ingyen kéne biztosítani a hasonló gondolkodású embereknek a hirdetést, mert nem tudnak kifizetni egy minimális jutalékot (legyen 1%, 20k-s kártyánál az 200Ft)?
Ugye érzed az iróniát :F
Vagy bemehetsz a helyi boltba, ahol fillérekért beveszik a használt cuccod.......de ott nem 20k lesz az ára.....akkor hol van nagyobb veszteséged?

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#186) Polllen


Polllen
nagyúr

Sztem teljesen felesleges olyan dolgon vitatkozni, amit egyelőre még csak meg sem lehet nézni... Majd ha lesznek konkrétumok térjünk rá vissza...

Vagy lássuk a véglegest és eldöntöm akarok-e évente 2-3x itt hirdetni vagy sem... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#187) hackeeeee válasza Atom_Anti (#183) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet... Sőt. Tudom, hogy a Vatera sem a legjobb, sőt.. eBay sem.. Tökéletes lehetőség nincs.. De most erre meg azt tudom mondani, hogy aki jelenleg is "üzlet" szinten árusított itt, az eddig is fizetett, szal nekik meg mindegy. Most ez a feltöltési díj meg olyan, hogy hát... Na. Én is azt mondom, hogy nem pont a legjobb megoldás, dehát ha kell, ám kell.

És még ténylegesen, itt lehet, hogy az eladott termékek után nem is lesz jutalék, hanem csak x% v vmi a feltöltés után..

Bár Én is azt mondom, hogy valamilyen szinten kellene ezt "korlátozni", tehát x hirdetés után kelljen fizetni, vagy ilyesmi. Az üzletekre gondolom úgyis marad a mostani, vagy a mostanihoz hasonló költségek fizetése.

Nekem összességében nincs bajom ezzel, ha változatni kell, hát változtatni kell. Valahol a mi érdekünket is nézik, mivel ezzel (is) próbálnák csökkenteni a megkárosításokat. Persze ezeket sehogy sem lehet kizárni... Sajnos...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#188) buherton válasza apóka (#185) üzenetére


buherton
őstag

Szerintem nem lenne olyan nagy hülyeség. Amíg 1-2 évente adok el egy cuccot az aprón, nem fogok emiatt mindenféle sms-t küldeni meg mit tudom én.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#189) Marci79 válasza hackeeeee (#187) üzenetére


Marci79
aktív tag

"De most erre meg azt tudom mondani, hogy aki jelenleg is "üzlet" szinten árusított itt, az eddig is fizetett, szal nekik meg mindegy."

Ez pont hogy nemígy van. Kapásból tudok 3-4 embert is aki tuti, hogy nem fizet érte.

(#190) Marci79 válasza Skodry (#184) üzenetére


Marci79
aktív tag

Ha megtudnák oldani akkor biztos nem lenne fizetőssé tétel. De lehet tévedek.

(#191) MaciG válasza Parci (#160) üzenetére


MaciG
addikt

Iagazad lehet, de én az ismerőseim közül akiket megkérdeztem (és nem a kockákra, pc gurukra gondolok) a vaterát mindenki ismerte, és mikor mondtam nekik, hogy én itt pH-n adok-veszek, csak néztek, hogy az mi. Viszont ha meg ennyi látogató van akkor biztos van bevétel a reklámokból, ha meg nincs akkor lehet valahova elszívárok a lové. ;]

BANZAII

(#192) Hunter2 válasza hackeeeee (#175) üzenetére


Hunter2
addikt

Na én pont emiatt részesítettem előnyben a Hardveraprót a vaterával szemben, pedig régebben ott is eladtam pár cuccot.

(#193) kaller1


kaller1
veterán

Végigolvastam a topikot, hát kérem nem semmi ami itt megy. :DDD

.::> <::.

(#194) Telefunen válasza kaller1 (#193) üzenetére


Telefunen
őstag

És hogy ON topik is légy, akár a véleményedet is kifejthetnéd, elvégre a rang kötelez:)

(#195) vittuka válasza apóka (#185) üzenetére


vittuka
aktív tag

Ez, hogy a termék ára után fizetsz százalékot eleve elvetett ötlet.. Nem csak 20k-s vga-k mennek, hanem lakások is. Jönnének a ravaszkodások az árral, hogy más lenne kiírva mint amennyiért ténylegesen el akarják adni. Még mindig az alapötlet a legjobb, hogy több hirdetés fizetésköteles és miután háttérbe szorulnak azok, akik 1-1 dolgot akarnak eladni, kényelenek lesznek egy fizetôs user "vennék ezt meg azt" hirdetésébe menni, mert kevés up-al és feladható hirdetéssel a sor végére kerülnek..

Mérhetetlen lenne, hogy ki van írva 1db ram a hirdetésbe, de van 20 belôle, akkor hogyan fizetsz? Mondjuk ha eleve a ph-n keresztül kell felvenni a kapcsolatot akkor van benne valami, de lehet az elsô ember elviszi a 20-at, akkor hogyan a százalék?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#196) tommje


tommje
tag

Szerintem semmi gond nem lesz vele . Nagyon jó ez is ahogy most van. Nem vagyok ellen az új dolognak .

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#197) Parci válasza hackeeeee (#187) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"De most erre meg azt tudom mondani, hogy aki jelenleg is "üzlet" szinten árusított itt, az eddig is fizetett, szal nekik meg mindegy."

csak elméletben, gyakorlatban képtelenek voltunk kezelni a rendszert, nagyjából mindenki sírt, rinyált, nem úgy akar fizetni, nem fizetett egy idő után stb. a könyvelőnk meg hülyét kapott és nem bírta. én dettó. muszáj automatizálni az egészet.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#198) Parci válasza MaciG (#191) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem azt mondtam, hogy nincs bevétel a reklámokból, hanem azt, hogy nem lehet belőlük hosszútávon egy olyan szintű tartalomszolgáltatást fenntartani, mint amit mi csinálunk. ha gimis külsősökkel iratnánk random dolgokat, fele ennyi cikket stb., akkor lenne jó nyereség, csak épp a tartalom nem sokat érne. mi még ott vagyunk leragadva, hogy megpróbálunk jó tartalmat csinálni ÉS megélni belőle stabilan. ha nem jön össze, jönnek a gimis külsősök... :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#199) PH-User


PH-User
addikt

Nem probléma, hogy nem lesznek átrakva a piros pontok az új oldalra, de akkor legalább valami nyoma maradjon, archívumban őrizzük meg ezen időket.
Jó lesz később fellapozni azokat az oldalakat vagy utánakeresni egy-két felhasználónak.
Köszönöm, hogy meghallgattatok.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#200) kaller1 válasza Telefunen (#194) üzenetére


kaller1
veterán

Most sokak szeme előtt egy nagy mínusz előjelű Ft jel lebeg, de nem lesz ez olyan vészes, mint ahogy gondolják. El kell fogadni, hogy máshogy nem megy a dolog, és bármiféle véleményt szerencsésebb az új apró élesítése után megfogalmazni, szerintem.

Ami a meglévő értékeléseket illeti, mint ahogy az a fejlécben is szerepel, nem hivatalos dolog. Lelkes fórumtársak vállalták, hogy a felhasználók visszajelzéseit ebben a rendszerbe rögzítik, ezért csak köszönet járhat nekik. Viszont én magam több esetben találkoztam olyan dologgal, amikor valaki saját magának osztotta a pirosat másik felhasználói fiókból, ezzel mintegy előkészítette a terepet a csalási kísérletéhez. Mindenképp kell ez az új rendszer, mert a csalók dolgát nem gyengén fogja megnehezíteni, amivel egyébként nem lenne semmi gond, ha sokan a figyelmeztetés ellenére nem utalgatnának előre sokszor több tízezer forintot a pár napos regisztrációval rendelkező felhasználóknak.

Én azt mondom, az ellenzők higgadjanak le, várják meg a bevezetést, nézzék meg a végeredményt, és a látottak, tapasztaltak után mondjanak véleményt.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.