Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ha rámegyek a hardverapro.hu-ra,akkor azt írja ki,hogy "Karbantartás" Ez csak nálam van így,vagy másnak is ez jön be ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#602) Superadam99 válasza Dyrtyho (#601) üzenetére


Superadam99
csendes tag

nekem is és kuva jó mert egy eladás közben vagyok

Hamár pü-t írok neked illik visszaírni!

(#603) Superadam99 válasza Jacek (#592) üzenetére


Superadam99
csendes tag

ja meg bejelentkezés...

Hamár pü-t írok neked illik visszaírni!

(#604) Superadam99 válasza Superadam99 (#603) üzenetére


Superadam99
csendes tag

JA ITT LEHET ÜZIT néZNI!

Hamár pü-t írok neked illik visszaírni!

(#605) baleee89


baleee89
aktív tag

sziasztok! az a új hardverapró kinézete egy nagy rakás sz@r olyan mint a vatera, arról nem is beszélve hogy nem is működik! 4 vagy 5 napja volt ki írva hogy 1-2 nap és jó lesz erre haza jövök ma és semmi.
Elvileg belépek de még se! :F

(Nem a fizetéssel van gondom félre ne értse bárki de én azt hittem marad olyan amilyen volt csak fizetni kell)

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#606) Nibiru válasza janos666 (#599) üzenetére


Nibiru
tag

Hát akinek ez az arculat teszik, annak nemigen van ízlése. Szerintem. Semmi szerethető nincs benne. Tizenkettő egy tucat CMS megoldásokkal van teli, hülye a színvilága, és gyenge webáruház designja van. Nagyon sajnálom a régi hwaprót, pláne úgy, hogy simán be lehetett volna építeni a szükséges funkciókat a régi designba.

(#607) McNamara


McNamara
Ármester

Azért ne szarozzatok! Olvassátok a korábbi hozzászólásokat! Ők is pénzből élnek és érthető, hogy ingyen nem szeretnek dolgozni VISZONT

Nekem nagyon hiányzik a régi felület. Ez számomra nem annyira átlátható. Hiányolom a régi PÜ-ket. Sok emberkével felvettem a kapcsolatot, de ez most mind elveszett.
Elvileg a csalókat majd az új rendszer távol tartja. Én azt mondom aki egy kicsit is utánna jár a dolgoknak és nem hadja magát becsapni azt nem is fogják. Napokban egy iPhone 4S próbáltak átverni.......hát nem jött össze.

Elfogadom a modosításokat (mást nem tehetünk), de a régi felület 100x jobb volt!

(#608) torocsik


torocsik
tag

Privát üzenetet lehet törölni, ha igen akkor hogy????

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#609) Anarkhon


Anarkhon
csendes tag

Noshát ez egy nagy rakás sz@r lett.
Ez a felület ahogy kinéz meg működik ez egy f*s.
Jahogy pénzt kellene akasztani a soksok üzletből ami létrejött az oldalon keresztül??
Az már más.
Azthiszem rövidesen létre fog jönni egy olyan oldal ami hasonlóan nézki és hasonlóan működik mint a régi jólmegszokott hardverapró.
Állítólag sok volt a meló a régi oldallal?
Mégis mi??
Lehet segédmunkások lapátolták bele a hozzászólásokat a fórumba "öccázé" óránként... :P

(#610) picur220


picur220
veterán

Nos ezen a felületen kicsit böngészgetve rájöttem, hogy kicsit nehézkes lett. A régivel jól elvoltunk, ha abba lenne beleépítve az új szolgáltatáscsomag, az mondjuk jó lenne. De így ez nem az igazi szerintem... Mindegy, most 2 dolog lehet, vagy elfogadjuk, hogy ez van, ezt kell szeretni, vagy kevesebben hirdetnek majd rajta... majd meglátjuk, így mennyire hoz hasznot...

(#611) Ivanh


Ivanh
tag

üzenem a kedves HA mentorainak, és mindenkinek aki pénzt ölt ebbe a vacakba, hogy megítélésem szerint téves irányt vett fejlesztés, mind felületileg, mind eszmeileg "elvaterásodott", és a szégyenteljes kudarc alapjait hordozza magában.
Kb. olyan sikere lesz, mint a magyarországi romaintegrációnak, és az arra szánt pénznek.
Nagyot esett a szememben, mert felütötte fejét a "biznic-szemlélet", mely áthatja napjainkat, és mindenhatóvá teszi a pénzközpontúságot.
Igy kell tönkretenni valami jót, valami működőt.
És gratulálok, hogy sikerült felvenni politikusaink mentalitását, mellyel sikerült elsajátítani az adófizetők sanyargatását.
:(

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#612) Nibiru válasza McNamara (#607) üzenetére


Nibiru
tag

A régi pü-k nem vesztek el, azokat innen, a Ph-ról érheted el, ugyanúgy, mint régen.

(#613) spirit007


spirit007
senior tag

Nos így este felé ott tartunk, hogy a HA -val kapcsolatos fórumokban született úgy ~3000 hozzászólás.
Namost ez nyilván azt jelenti, hogy valami kurv@ra nincs rendben.
A fejlesztőknek + dizájnereknek annyit üzennék, hogy igazából örülhetnek ennek, normál esetben akár milliós tétel is lehet a tesztelők bére egyes projektekben... ők meg ingyen megkapták egy nap alatt -bár az issue tracking system hiánya miatt kissé nehézkes az értékelés :)

(#614) McNamara


McNamara
Ármester

Na találtam 1 pozitív dolgot az új HA-n. :) Jelentettem egy régebbi csalót, csak kérdés mire megyek vele mert a fekete pontok semmit se értek. Jogosan osztottam ki 2 de egyik félnél se láttam a negatív értékelést.

(#615) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Úgy látszik csak rápróbáltak, hogy működne élesben. Remélem a design -en még dolgoznak kicsit.

Don't Tread On Me

(#616) Atikusz


Atikusz
senior tag

Jól látom, visszarakták a régi felületet??
Hála istennek! :R

(#617) béke


béke
aktív tag

újra lehet gépelni a hardveren :C :C :R :R már fel is dobtam a hirdetésemet UP!! :DD :))

Alá írás :)

(#618) McNamara


McNamara
Ármester

Remélem ez a végleges változat! :)

Könyörgöm maradjon így :R :R :R :R :R :R

(#619) picur220


picur220
veterán

Lehet hogy a sok negatív hsz miatt rájöttek, hogy talán mégse lett olyan jó :D

(#620) MPowerPH válasza picur220 (#619) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem hiszem. :N Szerintem csak tesztüzem volt, még nagyon gyerekcipőben járt. A beléptetés egyáltalán nem működött.
Szerinted érdekli őket, mi a felhasználók véleménye?! :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#621) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

PH! blog: egyelőre újraindítjuk a régi Hardveraprót

best regards, egy fórumozó blogger

(#622) MPowerPH válasza Dyrtyho (#621) üzenetére


MPowerPH
félisten

Korrekt. :) Szerintem az új arculatra fölösleges energiát pazarolni, mivel a mostani hatványokkal jobban átlátható. A tökéletest felülmúlni sokkal nehezebb, mint elrontani. Ami a technikai részét illeti, az mind nagyon rendben van. Egyszerűen csak párosítani kellene a régi, jól bevált arculatot a technikai újításokkal. Kevesebb meló, nagyobb siker.

Don't Tread On Me

(#623) béke válasza MPowerPH (#620) üzenetére


béke
aktív tag

Szerinted érdekli őket, mi a felhasználók véleménye?! :D

Szerintem érdekli őket mert elvégre mi vagyunk a felhasználok és nem ők ha mi nem lennénk akkor nem lenne értelme a hardvernak.
Maguknak meg nem lenne értelme ennyi energiát belefektetni szerintem.
De akkor is maradjon a régi felület hagyják a picsába a másikat. :R :R

Alá írás :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.