Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) fricz19


fricz19
őstag

Parci:
"(egyébként ő pont nem, így nem is értem, miért véded kéretlenül, eddig is együttműködő volt, eddig is fizetett)"

akkor csak jött a pénz, "partnereink apróhirdetései"-ből.
ok hogy nem sok de azért 15e/partner.

számomra az a lényeg hogy olcsó legyen, nem gond ha fizetni kell érte,
csak a konkurenciánál legyen jóval olcsóbb....

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#402) BaLee válasza Tonyius777 (#400) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Persze, de én pont ezt próbáltam leírni.

Ha valaki itt elért egy rangot azzal letett valamit az asztalra, vagy mondhatjuk azt is, hogy kivette a részét a PH! fellendüléséből. Ha ehhez gesztusként kap egy kis pluszt, mondjuk hogy évente nem 5 hirdetése lehet, hanem 8, vagy egyszerre fent lehet 2 hirdetése az egy gesztus. Nem hiszem, hogy ezt bárkit zavarni fog.

Ettől egy teljesen független dolog lesz az értékelés, ahol lehetsz te egy megbízható ember ha sok pozitív értékelést gyűjtesz majd. Ehhez kéne a pirospontok átvitele, hogy egy sok éve működő rendszer a nulláról induljon.

Van különbség, hogy valaki (szinte) csak a hirdetési felület miatt járt ide, vagy aktívan résztvett a fórumok életében, próbált segíteni a többieknek és mellékesen használta a hirdetési felületet. Amin én jóval eredményesebben értékesítettem a használt dolgaimat, mint pl. a vaterán.

[ Szerkesztve ]

(#403) _seth_ válasza hcl (#397) üzenetére


_seth_
veterán

Igen ellenben az amit ír nem mindig fedi a valóságot gondolok itt arra, hogy aki ide jár annak semmi köze a PH bevételeihez mert az olvasók nélkül már most lehúzhatná a PH mivel 0 látogatottsággal senki sem akarna 10 forintért sem hirdetni az oldalon. Az is hülyeség, hogy mi nem fizetünk.... fura is lenne, hogy belőlünk élnek és még fizessünk is a fórumért vagy olvasásért. Igen nincs pénzforgalom az átlag olvasó/fórumozó között ellenben őket is csak a látogatottság alapján ítélik meg ami meg mégis csak nekünk köszönhető akkor meg? Ez lehúzás... ennyi... a kapzsiság nem új dolog az meg, hogy veszteséges a hardverapró ezért fizetőssé teszik? Legyen, az ő dolguk ellenben akkor legyen mögötte egy olyan hardver (ami jelenleg egyáltalán nincs meg) hogy ne álljon le az oldal esténként mert nem ritka eset, hogy teljesen elérhetetlen, szóval nem ártana költeni is mielőtt bevételt vár az oldal mert alapvető feltételek is hiányoznak (az meg, hogy megvan a vas de van valami hiba az oldalon amit sejtenek, hogy mi de még sincs megoldva mint ahogy az erre vonatkozó topikban olvastam az még mind1 mert nekünk ugyanúgy kiírja, hogy probléma az oldal betöltése közben. Ott van a vatera, mióta használom egyetlen egyszer sem volt elérhetetlen és pl annyi képet töltök fel amennyit akarok és nem ikon méretben.

Persze ez megint csak a saját véleményem és az én meglátásom....

Én nem fogok fizetni ez mondjuk tuti de nem is engem érint igazán nekem elég a debreceni topik ellenben mi lesz majd az üzletszerű? Ezt sem tudni... az, hogy fél éve hirdetem ugyanazt a pár alkatrészt az már üzletszerű? Nehéz ügy... vagy ha mindig van valami eladnivalóm akkor lényegében üzletszerű :D

Egyébként meg.... kár is írni erre bármit mert ez annyira tipikusan magyar hozzáállás...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#404) Tonyius777 válasza BaLee (#402) üzenetére


Tonyius777
tag

Igen egyetértek veled nekem is sokat segített a PH és remélem még fog is.
Nem is akarom tovább szidni a rendszert, még ha most ez, kívánkozik ki sokunkból, az újítással kapcsolatosan. (meg még nincs miét szidni)
Már csak a félkövér betűkre majd remélem, kapok valakitől, választ, mert az még nem világos, lehet mostantól jobban égnek és kopnak majd a billentyűzetek :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Tony

(#405) Raktáros


Raktáros
csendes tag

Sziasztok!
Csak most olvastam és sajnálattal vettem tudomásul a híreket. :(( Semmi sincs ingyen! A rendszernek biztos lesznek jó és kevésbé jó oldalai. Ha jól értelmeztem akkor ez is úgy működik, mint a legtöbb online játék. Kitaláltok valami egységet pl.: apró arany, aranyos bájt. Ezt lehet venni pénzért x darabot. Majd a júzer eldönti mire költi up-olás, kiemelés, elöltartás stb. Ha marad meg akkor azt későbbi hirdetéseinél is felhasználja. Vagy nem költ plusz pénzt és akkor a cuccait nem tudja eladni sohasem. Ennek az lesz az eredménye, hogy a "kis felhasználókat" az oldal elveszíti. Mert nem fog vele szenvedni, hogy eladja a dolgait.

Raktár

A holnap, az ma van!

(#406) stevve válasza Raktáros (#405) üzenetére


stevve
nagyúr

Minden attól függ, mennyi lesz egy hirdetés. Ha sok, kisebb dolgainkat valóban nem fogjuk tovább itt hirdetni, mert nem éri meg - főleg ha rajtunk is marad.

Abban igazad van, hogy az, aki többet áldoz rá, előnyt élvez, mert folyton elöl tudja tartani a hirdetését? Így egy idő után az első három oldal mind "kiemelt" lehet. :D

(#407) mexel


mexel
veterán

Ugyanaz lesz mint az apronet. Az első oldalakon ugyanazoknak a kereskedőknek a kiemelt hirdetései. Így már tele lesz kereskedők hirdetéseivel, mert így szabadkezet kapnak, csak fizessenek. Az igazi hardverapró mint olyan a háttérbe szorul, vagy megy más oldalakra. Itt nem csak az a gond hogy fizetős, hanem az hogy nem fog az ember állandóan utalgatni 1 egyszerű hirdetésért. Emelt díjas sms-t én sehová sem vagyok hajlandó küldeni, egy utalás meg ha csak 20 ft is a hirdetés, mégsem annyi. Először is belépegetni az aktuális bankszámla online oldalára, onnan utalni. Ez a hirdetés díján felül + kiadás minden alkalommal, és macerás is, mert nem pár pillanat így feladni egy hirdetést. ( arról nem is beszélve hogy az a korosztály aki eddig sokat hirdetett az esetleg kiesik ebből a körből mert még nincs számlája ahonnan utalgasson, és apuék ilyenre nem fognak engedélyt adni nekik)Most egyszerű volt és gyors. Ha már fizetős lesz akkor legyen legalább egy ph-s számla a nickhez aová előre feltölthet az ember egy összeget és abból vonja a rendszer amit éppen kell, mert egyesével biztos nem fizetek még akkor sem ha éppen hajlandó lennék kifizetni a hirdetés árát. (amit kétlek, mert akkor már megy a vaterára vagy az ingyenes oldalakra)

[ Szerkesztve ]

(#408) Rive válasza mexel (#407) üzenetére


Rive
veterán

Én az első oldalon az apronetes 12 helyett ötven standard plusz öt random kiemelt hirdetést látok, jól áttekinthető formában. Hadd ne mondjam, mekkora forgalom kellene ahhoz, hogy az apróneteshez hasonló upstorm alakuljon ki efféle feltételek mellett.

Pláne, hogy sejtelmem szerint a napi upok száma továbbra is korlátos marad.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#409) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

És ha mondjuk az apróimat egy külső oldalon hirdetem meg, a linket pedig benyomom aláírásba? Ez abszolut nem számít hirdetésfeladásnak, mégis kikerüli az egész rendszert. A modik majd rámszólnak, hogy cseréljem le az aláírásomat?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#410) nTom válasza FireKeeper (#409) üzenetére


nTom
aktív tag

kevesen foglalkoznak az aláírások linkjeivel
engem sem érdekel, melyik tag mit linkel

[ Szerkesztve ]

(#411) Rive válasza FireKeeper (#409) üzenetére


Rive
veterán

Sejtelmem szerint cirka hasonló elbánásra számithatnál, mintha a reklámszűrésre biztatnál az aláirásodban - a bolha fizetőssé válása után ez ugyanolyan érzékeny pont lesz, ugyanis.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#412) guga


guga
Közösségépítő

PH vezetőségének nem ártana egy előzetes felmérést végezni az érintett felhasználók körében, hogy egyáltalán mire számíthatnak, nehogy pofára esés legyen belőle.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#413) Rive válasza guga (#412) üzenetére


Rive
veterán

A felmerült alternativák mentén tkp. mindegy, hogy lesz-e felmérés vagy sem :DDD
[link]
[link]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#414) Findzs


Findzs
addikt

talán úgy tartható lett volna a régi rendszer ha csak bizonyos rangtól felfelé lehetett volna hirdetni benne
egyrészt lényegesen kevesebb de ugyanakkor sokkal stabilabb és megbízhatóbb lett volna az egész
másrészt nem lett volna olyan, hogy valaki azért be reggel hogy felrakjon egy hdd-t és utána hónapokig vagy soha többet be se lép mert közben eladta
és nyilván csökkent volna vagy meg is szűnik a rendőrségi ügyek száma
az újoncokat meg arra ösztönözte volna, hogy aktívabban részt vegyenek a ph életében fórumokon stb. a kívánt rang elérése miatt

ha már fizetős lesz akkor felmerül az emberben a kérdés, hogy akkor már miért nem a
vatera ? azt még a tv-ben is hirdetik, nagyobb és kiforrottabb rendszer
a hardver apró azért volt jó mert ingyenes

na de nekem mindegy én nem nagyon hirdetek :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#415) Rive


Rive
veterán

Jó ötlet lehetne még esetleg egy többé-kevésbé ömlesztett ingyenes 'Kacat' szekció, bár lehet, hogy túl nagy terhet róna a moderátorokra.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#416) #92942848 válasza guga (#412) üzenetére


#92942848
törölt tag

Eszed nemeszed nem kapsz mást,pont mint a hwsw-nél pár éve.

(#417) D1Rect


D1Rect
félisten

Mai beszélgetésem egy cimbivel:
Én - "Te, fizetős lesz a hardverapró..."
Ő - "Na végre bazmeg! Ha csak a fele szarakodás eltűnik már megérte."

(#412) guga: A ph! vezetősége nem hülye, legjobb képességeik szerint csinálják, mert ez az érdekük.
Megy a netto hangulatkeltés meg vaterázás, gondolkodni már nehezebb.

[ Szerkesztve ]

(#418) #16729600 válasza D1Rect (#417) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tegnapi beszélgetésem egy cimbivel:

É-Fizetős lesz a Ph.
Ő-Remek,remek!
É-Duplájára emelkednek a gázárak
Ő-Végre ,végre!
É-100% ÁFA lesz ezentúl mindenen
Ő-Hurrá,hurrá!

p.s:A cimbim autista :O

(#419) D1Rect válasza #16729600 (#418) üzenetére


D1Rect
félisten

Az én cimbim meg turbokocka aki rendszeresen használja a hardveraprot.

De miért is írtál? Jaa, hogy puszta kötekedés. Szórakozzál mással.

(#420) mexel


mexel
veterán

Én sem igen szoktam hirdetni, de vásárolni és nézgelődni szeretek. Azt is fel kell fogni hogy nem csak a hirdetőket kell ez zavarja, hanem a vásárlókat is ha nem lesz annyi minden a piacon. Azok akik meg azzal érvelnek, hogy de jó, mert stabil lesz, átlátható, stb, azoknak tudok mutatni pár olyan apró oldalt ami stabil és átlátható, de nincs is áru amit meg lehetne venni.

(#421) hcl válasza _seth_ (#403) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van neked igazságod, de sem az olvasottság, sem a bevétel nem ér semmit egymás nélkül.
Az olvasottságot a fórum hozza, ami generálja maj a HA-n a bevételt, ilyen egyszerű. Ők ezt találták ki a profitjuk emelésére, vagy bejön, vagy nem.

Hogy a hibák mitől vannak? örülnék, ha egy kukkot is értenék a PHP-hoz... A PH meg egy kissé bonyolultabb valami, mint a Vatera, az biztos.

Egyébként én pl. pont a Vaterán nem kereskedek.
Lehet beregisztrálok eladni dolgokat, de venni, a franc, az figyelje a cuccok árait.

Mutogatni való hater díszpinty

(#422) #13260800 válasza hcl (#421) üzenetére


#13260800
törölt tag

ha már összehasonlítjuk ne legyünk igazságtalanok. A Vatera sebességben sajnos agyon veri a hardveraprót. Szerintem keresni is gyorsabb benne, úgy egyáltalán kifinomultabb hirdetési rendszer mint a hardverapró (a Vatera eleve arra lett tervezve, a hardverapró meg lényegében a prohardver motorját használja átalakítva persze). De nekem ettől függetlenül jobban bejön mint a Vatera ami tele van kereskedőkkel állandóan a pofádba kapod őket. Itt ez eddig szépen háttérbe volt szorítva és inkább Pistike kereskedett Jánoskával. Ez nagyon jó volt. Remélem eztán is többségben lesznek azok a hírdetök akik nem hivatásos kereskedők és csak 1 - 2 cuccot szeretnének eladni.

[ Szerkesztve ]

(#423) hcl válasza #13260800 (#422) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

". Itt ez eddig szépen háttérbe volt szorítva és inkább Pistike kereskedett Jánoskával. "
Pont ezért szerettem én is.

És hába kifinomultabb a Vatera, ha hánynom kell tőle, ide meg szerettem járni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#424) LeslieG Jr. válasza #16729600 (#418) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Azért vigyázni ezekkel a kijelentésekkel hogy: "Duplájára emelkednek a gázárak". Nyugodj meg lesz olyan is. Ez vagy tetszik neked vagy nem. De akárhogy is fröcsögsz Te meg akárki itt a forumon akkor is be lesz vezetve egy két változás. Ezen ugysem tudsz változtatni. Vagy elfogadod vagy mész a bányába szenet lapátolni. :(

Félreértés ne essék nem akartalak megbántani. Ha bántó volt a hsz-em akkor bocsánatot kérek. Csak nem kéne höbörögni már, meg sztrájkolni. :W

u.i.: Ja és nem tudom hogy ismered azt hogy: "A mai világban nincs semmi ingyen". Jó lenne ezt már elfogadni néhány embernek.

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#425) Archer válasza _seth_ (#403) üzenetére


Archer
őstag

Vatera egy vicc, legalább is olyan árak vannak ott a legtöbb számtek cuccnál, hogy csak röhögni tudok rajta, a legtöbb eladó szerintem a Holdról jött. A másik, hogy ha mondjuk felteszek valamit 30k-ért, még 2-t rá kell dobnom, hogy a hülye jutalékukat kifizessem. Az annyi képet töltesz fel amennyit akarsz 4 képig érvényes mert a többi már fizetős. Régen tényleg jó volt a Vatera de miután eladták sz@r lett az egész. Az meg, hogy zökkenőmentes a rendszer, hát az lenne a szégyen ha nem lenne az, a rakás pénzből ami befolyik a jutalékokból, feltöltési díjból, kiemelésekből meg mittudomén még miből, talán csak futja nekik a karbantartásra.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#426) #16729600 válasza LeslieG Jr. (#424) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nincs ezzel baj.Persze hogy el kell fogadni ez eldöntött dolog kár kapálózni ellene.Csak az aggaszt,hogy lassan már az is baj egyeseknek,ha valaki nem elég lelkesen örül a változásnak.Ha valaki nem zeng ódákat és hozsannákat a fizetővé válás nagyszerűségéről.

(#427) thomeef


thomeef
őstag

Sok javítani való van, várom hogy miként fognak ezek megvalósulni:)
Gondolok itt az ár szerinti listázásra, az alku szerinti, 1 ft-os hirdetésekre (amiket személy szerint már észre sem veszek), arra hogy nincs megadva az esetek 90%-ban Város, ha meg megvan adva akkor Magyarország összes megyeszékhelye ki van pipálva...Rengeteg olyan hirdetés van amiben még csak azt sem tudjuk meg hogy az illető mit árul :))
A fizetés jó ötlet, én személy szerint ami most jelenleg van hardverapró ezért is fizetnék havi 1000ft-ot mondjuk.
A másik a megbízhatóság rendszere, ami itt most van az egy nagyon kezdetleges megoldás, sokan, többek között én sem ismertem jó darabig (évekig), pedig már jó tucat pirosom lehetne.
PH upper, és alkotója miatt viszont előre is sajnálom :(

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#428) spirit007 válasza Archer (#425) üzenetére


spirit007
senior tag

"legalább is olyan árak vannak ott a legtöbb számtek cuccnál, hogy csak röhögni tudok rajta, a legtöbb eladó szerintem a Holdról jött"

Ez úgy 2-3éve mondjuk érvényes a hardverapróra is masszívan !

(#429) Hunter2 válasza spirit007 (#428) üzenetére


Hunter2
addikt

akkor nézz fel a vaterára bolti ár +30-40%. itt még simán jó árak vannak , csak nem idiótáktól kell venni.

(#430) thomeef


thomeef
őstag

D1Rect kolléga által említett kötelező ár eladásnál az egyik legjobb húzás lenne az újítások között! Ha lesz ilyen, vagy gondolkodtok rajta én mindenképpen preferálom :K

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#431) hcl válasza spirit007 (#428) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

hehh, csak itt találsz óccó cuccot is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#432) D1Rect válasza #13260800 (#422) üzenetére


D1Rect
félisten

No offense, de sztem a vatera hardver szempontjából egy rakás sz@r.

(#428) spirit007: Mostanában(~1éve) a hardverapro is tele van holdkórosokkal.
Nem nőtt a rangom/megbízhatóságom/ügyességem/bátorságom, de az utóbbi időben baromi könnyű eladni a hardverapron.
Sok nevetséges ajánlat között a korrekt ajánlataimra baromi gyorsan lecsapnak. :)

Ami az utóbbi időben zavaró az aprón sztem:

A "megfelelő ajánlat esetén"... (nem írja ki az árat, 21 PÜ kihúzni belőle, hogy olyan drágán kínálja a vackát, hogy kettőt veszek boltban annyiból)

"Város" <= bejelöli az összeset, mert postáz.

Csalók <= annyi van, hogy nincs kapacitás kiszolgálni a rendőrségi kéréseket....

Szórakozó 8 évesek. No comment.

(#433) hcl válasza D1Rect (#432) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sajnos ha az ember kiírja, hogy postáz (én pl. csak azt a várost jelölöm, ahol lakok), akkor meg nem veszik észre, és kérdezik, hogy személyes átvétel a Nyugatinál? :D

Mondjuk az is igaz, hogy a sok elszállt ajánlat néha jól jön, amikor éppen úgy van cuccom, hogy olcsón vettem, ezért alámehetek mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#434) thomeef válasza hcl (#433) üzenetére


thomeef
őstag

Soha nem volt hasonló tapasztalatom, pedig mindig megadtam a várost ahol lakom személyes átvételre + posta bárhova. Szerintem ennél korrektebbül nem lehet csinálni:)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#435) Chaser válasza Findzs (#414) üzenetére


Chaser
titán

Sok becsületes "újonc" is van, tehát az se lett volna megoldás. Én azt nem értem a bazárosokra hivatkoznak, hogy a legtöbb nem fizetett. Most persze előre kérik a pénzt mindenért, tőlük vajon mért nem lehetett?:) Engem az egészben az bosszant a legjobban, hogy nem tudják azt mondani: kell a péz b@sszátok meg mert csak! nem kell erre arra meg amarra ráfogni. Ha nem elszállt árak lesznek akkor úgyse lesz gond, meg ha az "anonimitás" dolog is tiszta lesz, mert nekem pl még nem az.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#436) kovy79 válasza Parci (#180) üzenetére


kovy79
őstag

Bocsi, nem olvastam végig mind 4xx hsz-t, biztos volt már hasonló vélemény.

"nem jutalékot tervezünk, nem aukciós oldal lesz. up, kiemelések, x fölötti hirdetés, ilyesmiért tervezünk pénzt kérni. igen, aki 500 ft-os dolgot akar eladni, sokkal rosszabbul jár, mint aki egy 300 ezrest. gondolkodunk még a dolog feloldásán."

Az első fele korrekten hangzik, főleg, hogy bizonyos hirdetésszám alatt ingyenes a dolog (ahogy kivettem pár hsz-ből). A mondandó másik fele valóban érdekesebb, erre mindenképp találjatok valami megoldást, mert pont a mostani "bazáros" jelleg veszítené el a szépségét. Rengeteg értékes/különleges dolgot találtam már itt, amik fillérekbe kerültek. Ha hasonló fizetési sáv fog az "olcsóbb" eladókra is vonatkozni, akkor ezek a termékek el fognak tűnni... :(

Továbbá, amit már említettek, kérlek szüntessétek meg azt a lehetőséget, hogy valaki pl. 2-3 városnál többet adjon meg a termék helyét illetően! Hihetetlen sok agyatlan (elnézést a kivételtől) van, aki az egész országot bejelöli és amikor sürgősen kellene valami, akkor rámegy fél órám, mire kiszűröm a valóban könnyen elérhető termékeket. Sokat gondolkoztam rajta, de nem tudtam rájönni, hogy ez miért is jó, csak az ellenszenvet váltották ki az említett eladók, akiket azóta messziről kerülök...
Szvsz legyen max 3 választási lehetőség, ha ez nem teszik, legyen egy olyan választható opció, hogy pl "Postázható".
:R

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#437) Kassadin


Kassadin
addikt

Előbb ki kellene várni az új rendszer élesítését, aztán húzni a vészharangot szerintem... :U
Legyen normális ára a hirdetés feladásának, ne legyen olyan horribilis mint a vatera, mert az önmagában kabaré amit ott művelnek az emberekkel. Én is rendszeresen nézem hardver aprót játékok ügyében, később lehet majd hardver ügyében is. Nem hiszem hogy aki drágább dolgot árul, annak többet kelljen fizetnie. Ez valamilyen szinten kirekesztés lesz...

[ Szerkesztve ]

(#438) MrCsiT válasza föccer (#333) üzenetére


MrCsiT
addikt

"csak a direkt kapcsolatfelvételre alkalmas személyes adatokat nem fogja a rendszer megjeleníteni" -

..és ha tényleg így lesz, az bizony szívás: ha pistike meghirdet valamit, aztán 2 nap múlva jut csak megint nethez, akkor a T. vevő majd vár 2 napig, mert pistike számát nem nézheti meg, mert valaki "logikusan" ( :U :N :((( ?! ) eldöntötte ?? pfff..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#439) hcl válasza MrCsiT (#438) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem sincs kiírva a telefonszámom, mégsem buktam egy üzletet sem emiatt.
Aki meg nem tud megírni egy PÜ-t, az meg vessen magára. (Bár amilyen PÜ-ket kapok néha, az igen meredek, mármint fogalmazásilag.)
Ja, meg amúgy is herótom lenne, ha állandóan hívogatnának.

Egyébként mi van, ha postán érkezik a cucc? Ott azért nagyobb késések fordulnak elő, mint 1-2 nap :D :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#440) koverm


koverm
csendes tag

szerintem úgy jó az oldal ahogy van pont ezért tértem át a vaterárol mert már elegem volt hogy fezesek minden egyes föladott dolog után a 100-200ftokat

referenciáim http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=74181

(#442) _seth_ válasza koverm (#440) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor van egy rossz hírem, itt is fizetni kell majd :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#443) koverm válasza _seth_ (#442) üzenetére


koverm
csendes tag

majd ha el kezdenek fogyni az emberek akor is mond ezt vagy esetleg lényegesben kevesebb hirdetés lesz

referenciáim http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=74181

(#444) _seth_ válasza koverm (#443) üzenetére


_seth_
veterán

Mit mondjak? Ez nem rajtam vagy rajtad múlik és nem egy esetleges lehetőség hanem tény.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#445) kovy79 válasza koverm (#443) üzenetére


kovy79
őstag

A régi motorosok, akikkel anno indult az oldal és többnyire évi 5-6 hirdetést adnak fel, úgyis maradnak, a sok idióta, akik se fogalmazni nem tudnak, se értelmesen válaszolni egy privire (már ha egyáltalán válaszolnak) és azt itt eladott cuccokból akarnak kocsit venni, na azok nem fognak hiányozni. Lehet menni az expresszre, ott hasonló az értelmi színvonal!
Valami lánc kell a sok elmeroggyant kezére, akikkel már felhígult az egész net...
Persze az teljes megvalósítást jól át kell gondolni, de az alapötlet jó.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#446) koverm válasza _seth_ (#444) üzenetére


koverm
csendes tag

nem a dizájn-rt jövünk fel az oldara hogy azon gyönyörködünk hanem, hogy eladjunk és vegyünk

referenciáim http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=74181

(#447) Kassadin válasza _seth_ (#442) üzenetére


Kassadin
addikt

Itt is fizetni kell majd, csak nem mindegy hogy mennyit. Kérdezz meg egy vaterást, hogy mennyit fizet 20 vagy 25 ezer forint értékű termék felett. Kabaré. :U

[ Szerkesztve ]

(#448) #02683648 válasza Kassadin (#447) üzenetére


#02683648
törölt tag

A vatera csak eladói szempontból jó, akkor se mindig, de van h megéri a plusz költséget
Tavaly volt nekem egy eladó laptop amit itt a beárazás totyikban taksáltak kb 40 ezerre, még annyiért se vitték itt el, a vaterán 1 Ft-ról induló nincs minimáláras aukcióra feltettem és 55-ért ment el. Ebből tejeltem kb 3e-t a vaterának (jutalék + 300Ft kiemelési díj), de az árkülönbözetet tekintve simán megérte még így is. Mostanában egy USB modemet 1 hónapig nem tudtam itt eladni, aztán vaterán elment jó áron kb. 600 Ft vaterasarc ellenében (ismét csak jutalék+kiemelési díj)
Az biztos, h ha gyorsan akarok vmit eladni akkor a vatera nem jön szóba, de 2 hetes 1 Ft-ról induló NMÁ-s aukcióval eladtam már pár cuccot jó áron, h még a vaterasarccal együtt is megérte.

(#449) Kassadin válasza #02683648 (#448) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem nagyon sokat kell fizetned nagyobb értékű dolgok esetén...

(#450) sasa134


sasa134
addikt

Most olvasom a híreket és a tervezett változtatáokat....Hát mit mondjak? Le vagyok törve..Nekem a PH apró volt a napi kedvenc csemegézni valóm, hozzáértő emberek jó cuccait lehetett venni/eladni...

RIP Ph!apró ..... :(

Avanti Roma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.