Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Chaser válasza hcl (#213) üzenetére


Chaser
titán

"Az Expresszen van 4 lehetőség, az OK, de az priceless, hogy itt a PH-n nem jönnek ilyen dumával a 12 éves laptora, hogy "XP megy rajta?" " :DD Nem hát...akkora sötét emberek vannak mindenhol, hogy az nem igaz. Ha odaírom hol lehet átvenni a cuccot biztos 10-ből* úgy kezdi, hogy pesti vagyok-e ;] Tápnál leírva minden csatlakozó, erre persze meg kell kérdezni milyen csatlakozók vannak rajta..ha az ilyen szerencsétleneket végleg és végérvényesen törölnék mert fizetős lesz az apró akkor fizetek is.

szerk: *10-ből 7

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#252) rollerphreak válasza z0d1AK (#1) üzenetére


rollerphreak
csendes tag

Lehet hogy "háború lesz itt", de ha az emberek kicsit is józan ésszel gondolkoznak rájönnek, hogy eddig nagyon-nagyon sokan hálásak lehetünk annak a maréknyi csapatnak és adminoknak akik ezt a nagy hirdetés dzsungelt eddig is karban tartotta. Ha a hőbörgők tudnak ingyen ennél jobbat biztosítani akkor beregisztrálok oda.

Mindenesetre én is sajnálom a dolgot, hogy fizetős lesz de a boltban sem adjak ingyen a tejet...

where am I?

(#253) hcl válasza Chaser (#251) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"10-ből* úgy kezdi, hogy pesti vagyok-e ;] "
De csak a pestiek. Viszont az mind... és itt a PH-n is... :W

Viszont itt tényleg sokkal kevesebb a hülye, ami nekem nagyon sokat számít + az Expresszen ilyen olcsó, régebbi dolgokat, mint amit én is árulok, nem nagyon vesznek. (Bár nagyon itt sem... :D :O )

@rollerphreak : Hálamentességről szó sincs, az biztos, hogy sokat köszönhetünk mi itt nekik. :R

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#254) Chaser válasza hcl (#253) üzenetére


Chaser
titán

PH-ra értettem, mert máshol nem hirdetek...

szerk: Remélem hogy korrekt -olcsó:D- lesz az új aprónak a díja. Magam részéről sokszor nézem az aprókat, közben olvasom a fórumot, cikkeket, meg írok. Ha elszállt árazás lesz akkor hanyagolom az aprót és azzal együtt a fórumokat is, legalább is nem olyan mértékben leszek aktív résztvevő mint eddig. Sztem nem egyedül vagyok vele így.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#255) dízelracer


dízelracer
senior tag

Pont azért szerettem a hardveraprót mert itt "ismerősöktől" tudtam vásárolni. Párszor már jól átbasztak itt úgyhogy megfogadtam, hogy ezután ismeretlen újonctól soha semmit. Ha anonim lesz az egész valószínűleg nem fogok többet itt vásárolni. Ha valamire szükségem lesz inkább kiírom aláírásba. Fórumról majd megtalál a megfelelő ember. Nem az apró fizetőssé tételével van gondom mert megértem és támogatom hanem az anonimitással. Legalább a hirdető rangját ki kellene írni név, avatar stb... nélkül.

(#256) Chaser válasza dízelracer (#255) üzenetére


Chaser
titán

Jah hogy még anonim is lesz? Egyre jobb:D Reméelm a lokál topikokat meg az aláírást nem bántják.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#257) hcl válasza Chaser (#254) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én hirdetek máshol is, az "oké, hol tudunk találkozni" máshol csak a pestiekre jellemző :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#258) kaller1 válasza dízelracer (#255) üzenetére


kaller1
veterán

Legalább a hirdető rangját ki kellene írni

Ez nem hülyeség amúgy. :)

.::> <::.

(#259) Chaser válasza hcl (#257) üzenetére


Chaser
titán

Engem megtalálnak itt is, tisztelet a kivételnek :R

Ezt az anonim dolgot viszont nem vágom, nem olvastam minden hsz-t. Feladok egy hirdetést és nem lesz ott a nickem? Akkor nem lesz az aprónak topikja se, vagy csak annyi lesz részemre hogy "eladó" pl? De akkor beírhatom hogy Chaser bácsi vagyok + telszámom, azt adatlapon lehet ellenőrizni, aki akarja tud csekkolni. Vagy az meg tilos lesz? Hirdetésenként kell fizetni? Ha pl van valami hw-em amiből van 10, mind a 10 eladás után fizetni kell? Valaki témában kompetens homályosítson fel pls :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#260) Cyno


Cyno
tag

Engem csak a lapcsalád érdekel, emlékszem, hogy meglepődtem, amikor először megláttam az aprót.
Persze, ha konfigot váltottam(3-4 évente), akkor itt az aprón adtam el mindig a régit. Én örülnék, ha a ritkán hirdetők továbbra is ingyenesen kattinthatnának a "mehet" gombra a hirdetés feladás végén. De nem ilyen világban élünk, és ha ez nem így lesz jövőre, amikor platformot akarok váltani, akkor sem fogom a ph-t levenni a címsorból.
Persze megértem, sokan vannak itt akik suli mellett cserélgetnek, de akkor max. egy körrel kevesebb lesz a buliban. Akiknek meg ez többe fájna a hirdetéseinek a számai miatt, az igenis fizessen, hisz ezen a csatornán keresztül termeli ki a hasznát.
Örüljünk, hogy eddig ingyen volt. A vatera, stb. is sokkal kedvezőbb volt évekkel ezelőtt, szóval ez a tendencia.

(#261) #16729600


#16729600
törölt tag

Abban mi a logika hogy csak a ph-n keresztül lehet konkrét adatokhoz jutni a hirdetőről?Ha az apró feladása nem ingyenes ebben mi a ráció?Vagy a sikeres üzletkötés után jutalékra is igény van?Valaki okos levezethetné ezt,ugyanis a ph-ban épp az a lényeg,hogy Józsival fel lehet venni a kontaktot.És ha Józsi tök hülyének bizonyul a privátban vagy a telefonban,lehet váltani Józsi II-re.Ok.legyen fizetős a hírdetés (ez is elég sokk),de ezzel a kontaktosdi "okostóniskodással" ne legyen elvéve a maradék életkedvünk.Vagy legalábbis az enyém ne :O

(#262) Barthezz2 válasza dízelracer (#255) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem akarok hülyeséget mondani(visszaolvasni meg most lusta vagyok), de mintha Parci nem ezt írta volna korábban..
Nem teljesen anonim lesz a dolog, csak annyin a történet, hogy látsz egy nevet, rangot/értékelést hívjuk majd bárminek, meg a hirdetett terméket. Se telefonszám, se cím, se mail, se semmi elérhetőség. Így magának az üzletnek a bonyolítását kénytelen vagy élesben/privátban indítani, itt, így közvetve az oldalon keresztül bonyolítani az üzletet, és nem pedig az van, hogy megnézed, cím/szám/stb, leír, PH elfelejt. Aztán miután esetleg átvágtak meg jössz vissza ide, hogy "de kéremszépen mi ez", nyoma meg ugye semmi a dolognak itt.

(#261) szunya1:
A fenti neked is szól. Pont az, hogy ezentúl is intézheted privátban, csak más elérhetőség nem lesz megadva, hanem itt az oldalon keresztül tudod megbeszélni a dolgokat. Így amit kifogásolsz, egyáltalán nem csorbul. Azt meg gondolom senki nem fogja tiltani, hogy ha már itt kapcsolatba léptetek, utána elkérjétek egymás számát vagy bármit.
Jutalék nem lesz, nem szed a PH! Párszor le lett írva..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#263) DaveJr válasza Parci (#250) üzenetére


DaveJr
őstag

Tudom hogy reszeltetek a címlapon utólag, azért is említettem:)
Szerintem érdemes lenne legalább olyan szinten feldobni előre a dolgokat hogy leírjátok hogy mik lesznek az új szabályok. És a reakciókból le tudjátok szűrni azt hogy mennyire is gondoltátok jól a dolgokat. És a döntés ígyis úgyis a ti kezetekben van. Szóval akár elindíthatjátok úgyis az egészet utána hogy semmit se fogadtok meg. Felháborodás ígyis úgyis lesz. De legalább tettetek egy gesztust a lapcsalád tagjai felé. Már szimpatikusabb lennétek egyesek szemében.
De pl így kisebb lehet a bukta a dologból amit ti sem szeretnétek. Meg lehet hogy kiderülnek olyan dolgok amikre ti nem is gondoltatok és még van lehetőség változtatni.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#264) dízelracer válasza #16729600 (#261) üzenetére


dízelracer
senior tag

"Abban mi a logika hogy csak a ph-n keresztül lehet konkrét adatokhoz jutni a hirdetőről?"

Abszolút semmi. Esetleg az, hogy vitás esetekben privátok tömkelege zúduljon szerencsétlen hardverapródokra. Mert gondolom az apró ezentúl is az ő hatáskörük lesz. Halkan jegyzem meg ha majd már bevételt termel a hardverapró azután én a helyükben biztos nem csinálnám tovább tök ingyen. Nem kevés időt vesz el az életükből és ez a jövőben csak rosszabb lesz.

(#265) dízelracer válasza Barthezz2 (#262) üzenetére


dízelracer
senior tag

De azt nem értem miért kell ezt ennyire megbonyolítani?

- Ha valaki hirdetni akar az fizessen.
- 7nap naponta egyszeri automatikus UP-olás: XY összeg.
- 14nap naponta egyszeri automatikus UP-olás XY összeg.
- Hirdetés feladása XY összeg /db.
- Hirdetés meghosszabbítása XY összeg.

Ennyi. Simán kivitelezhető lenne csak az összegeket kéne jól belőni. Halál felesleges az egészet a PH-n keresztül intézni. Csak felesleges plusz munka üzemeltetői részről.

[ Szerkesztve ]

(#266) jaja1981


jaja1981
addikt

Szerintem ez a piros pontozás egy vicc.
Aki hivatásosan üzletel itt, az törvényt sért, és engem eddig sem a piros pontok alapján választanak, azt sem tudom mennyi van.
Ez egy apró hirdetési oldal, nem pont vadászat.
Aki szereti a pontokat, annak ajánlom a Vaterát.
Ott is lehet üzletelni, de itt a PH-n sokkal "családiasabb" az üzletelés is.
Én ezért szeretem.

Én nem bánom a pontok bukását, mert aki eddig becsületesen üzletelt, az ezek után is így fog, ergó a pontok össze gyűlnek újra.

(#267) #16729600 válasza Barthezz2 (#262) üzenetére


#16729600
törölt tag

De ha nincs jutalék a sikeres üzletkötés után miért van szükség az anonymitásra?Én itt a ph-n elköltöttem már súlyos százezreket,vettem üzleti kategóriás notit és minden más szir-szart is.Ellenben az előzetes telefonos egyeztetés,számcsere és lebeszélés nálam evidencia.Ennek hiányában én biztos nem érdeklődöm és veszek itt semmit.Más.Akkor kapja meg valaki az adatokat,ha kvázi leüti a terméket.Stimmt?Mi van ha visszalép az illető amire kismillió példa van?Megkapta az adatokat de nem él vele:Ebben az esetben szankció jár?Mi van ha azt mondja hogy ok,de csak X idő múlva fizet,Nála vannak az adatok,más nem kaphatja meg,áll minden napokig a semmire.Ebből jó kis anyázás lesz.Legyen elég a bevétel nem kell világmegváltó reform.Kár áthelyezni a bilit máshová ,amikor már mindenki megszokta az ösvényt ami vezet hozzá :O

(#268) PowerBuldog válasza #16729600 (#267) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nincs itt semmiféle anonimitás, se licit (ez nem vatera lesz). A lényeg, hogy a kapcsolatot csak privát útján lehet felvenni, és alapesetben semmilyen más személyes adat nem elérhető. Erre pedig azért van szükség, hogy nyoma maradjon a kapcsolatfelvételnek. (Nem egyszer volt, hogy telefonon kerestek meg üzlet miatt, olyanok akik PH-n nem írtak privátot.) Ha csalás történik, akkor van kire mutogatni, privátot előkotorni.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#269) hcl válasza dízelracer (#265) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az olyan esetekben, mint én, akiknek a cuccait hetekig-hónapokig kell hirdetni, a konkrét módszer, amit leírtál, simán bukta :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#270) #16729600 válasza PowerBuldog (#268) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tehát aki ír egy privátot az utána azonnal megkaphatja az eladótól mondjuk a telefonszámát üzletkötés nélkül is?Ha igen egy szót se szóltam,de félek itt korántsem ez a tervezett gyakorlat.Ebben akár egy illetékes véleményt is nyilváníthatna,örömmel vennénk szerintem többen is.A csalókat meg tartok tőle nem fogja visszatartani a privát üzenet szükségessége.

(#271) osztraksajt válasza dízelracer (#265) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ritkán szoktam ugyan hozzászólni, de akkor igyekszem konstruktív lenni. Szerintem a listázási díjjal lehet normálisan kezelni ezt a dolgot, és akkor maradhat név elérhetőség, minden. Mondjuk 1-2 termék havonta ingyen, 2-5 termék 30 ft/db 5-10 50ft/db, 10+ 40ft/db(nem elírás). Havi lejárattal, tehát egy havi hosszabbításhoz egy újabb listázási díj. Nem mellesleg ezzel megszűnne a másfél éve fenn lévő inaktív hirdetések tömkelege amit a tisztelt hírdető cs*szett lezárni, mert már úgyis eladta, kit érdekel. Tudom több a listázási díj mint a konkurens oldalon, viszont nen kell a gatyádat ráfizetni a jutalékra. Lehet egy aprócikk rovat kábeleknek stb. amibe mondjuk olcsóbb hirdetni. Továbbá ha valaki 10 ugyanolyan terméket hirdet, akkor arra felezni a listázási díjat, hogy ne csak egyet írjon be. Szerintem akik nagyban nyomják évek óta, azok zömmel korrekt emberek, megéri nekik becsületesen azt a havi párszáz/ezer forintot becsengetni, ha meg trükköznek előb utóbb kirostálódnak úgy is. Azt a párszor 10 forintot simán be lehet építeni az árba szerintem.

(#272) Teasüti válasza Marci79 (#181) üzenetére


Teasüti
nagyúr

+1
Ehhez szimplán idióták az emberek.
100 hírdetés közül jó, ha 5-nél van normálisan feltűnteve a város.
Többiek meg bejelölték az összes létező menüpontot, amihez csak külön gratulálni tudok! :W

(#273) kisza25 válasza Parci (#250) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na végigolvastam az összes hszt.
én sem örülök ennek, de ez van, én is pénzből élek,

de ha már fizetős lesz jó lenne, ha lehetne ár szerint keresni kategórián belül és
ha benne vagyok egy kategóriában pl notebookok, lehetne azon belül szűrni, méret szerint, márka szerint, vagy processzor szerint, HDD méret, int VGA...persze ez azzal járna, hogy kategóriákon belül lenne egy kötelező sablon, de a hirdető nem tölti ki akkor magára vessen,
ezt meglehetne csinálni minden kategóriában(persze ahol van értelme)
VGA-nál foglalat, márka, chipsett gyártó, video chipset, memóriatípusa, csatlakozók ...
alaplapnál: foglalat, márka, chipset, csatlakozók, méret...
pl. mint IPON-on (ezt nem reklámnak szánom, csak én mindig azt az oldalt használom szűrésre, ha keresek valamit, mert jól ki van találva)
Aztán lehetne a hirdetésnek egy fix díja pl. heti 50Ft, ezzel a hirdetési felületet venné meg az illető,
sikeres eladás esetén pl 1% nem vágna földhöz senkit és így arányosan nő az érték a haszonnal és a hirdetés díjával,
a hirdetés megjelenésének idejét beállíthatnánk pl. 1hét, 2hét, 3hét ,1hónap, utána automatikusan inaktívvá válna, de meglehetne hosszabbítani, így nem kéne újra kitölteni mindent,
hogy ne legyen abból gond, hogy 1hónapot fizetünk és 2 nap után eladjuk a terméket lehetne ezen a kifizetett felületen helyette más hirdetést feladni a fennmaradó időre, természetesen sikeres eladás esetén itt is levonnák az 1%-ot és a fennmaradó időben újabb hirdetést feladni...
kövezzetek meg:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#274) #16729600 válasza kisza25 (#273) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jaaaaa kérlek osztrák munkavállalóként könnyen osztod be a mi fillérjeinket kintről :D De követ nem kapsz.ennek ellenére sem....

(#275) Lenry válasza #16729600 (#274) üzenetére


Lenry
félisten

mi köze van itt bárminek az osztrákokhoz?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#276) #16729600 válasza Lenry (#275) üzenetére


#16729600
törölt tag

Már megint megjelentél kötekedni???:)Képzeld tudom,hogy kint dolgozik és vicceltem vele.Egyáltalán tudod hogy mit jelöl a fogalom??:)

(#277) Lenry válasza #16729600 (#276) üzenetére


Lenry
félisten

Már megint megjelentél kötekedni?
el se mentem

Képzeld tudom,hogy kint dolgozik és vicceltem vele
ezt nekem (vagy bárkinek) honnan kéne tudnom? ezért is kérdeztem meg.

Egyáltalán tudod hogy mit jelöl a fogalom?
melyik?

(#278) Shabranigdo Parcinak nem hisz

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#278) Shabranigdo válasza #16729600 (#270) üzenetére


Shabranigdo
tag

"Tehát aki ír egy privátot az utána azonnal megkaphatja az eladótól mondjuk a telefonszámát üzletkötés nélkül is?Ha igen egy szót se szóltam,de félek itt korántsem ez a tervezett gyakorlat.Ebben akár egy illetékes véleményt is nyilváníthatna,örömmel vennénk szerintem többen is"

Már nyilvánított, így lesz.

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#279) #16729600 válasza Shabranigdo (#278) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hol és kitől olvastad?

(#280) Shabranigdo válasza #16729600 (#279) üzenetére


Shabranigdo
tag

Parci. nekem legalábbis rémlik ilyen,de lehet a láztól hallucinálok :). olvass vissza

(#277) Lenry: akkor kinek?

[ Szerkesztve ]

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#281) Lenry válasza #16729600 (#279) üzenetére


Lenry
félisten

tessék, itt van, még meg is vagy említve, de úgy látom, hogy write-only módban dolgozol

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#282) #16729600 válasza Lenry (#281) üzenetére


#16729600
törölt tag

És ő illetékes lenne ebben?Te ittál ma valamit?:)Ugyanolyan szimpla user mint én vagy te.Ne bomolj már:Amúgy engedj meg egy kérdést nekem.Te hány éves is vagy?

(#283) föccer


föccer
nagyúr

No gyerekek.

Látom, hogy a többség write only üzemmódban tolja, ezért megpróbálom összeszedni az új apró rendszerrel kapcsolatos, eddig kiszivárgott infókat.

- A apró hamarosan részben fizetős lesz.
- A változás előre láthatóan március környékén lesz bevezetve.
- Az apró csekély mértékű használata továbbra is ingyenes lesz.
- Az ingyenes részbe maximum 1-2 hirdetés / hónap fog bele tartozni.
- Az költségfizetés nem jutaléki rendszerben kerül meghatározásra.
- Valószínűleg az apróval kapcsolatos "extrákért" kell fizetni, úgy mint uppolás
- Az apró "egyenlegének" feltöltése a legtöbb, közhasználatú módszer hsználható lesz, úhy mint sms, utalás, paypal.
- Az apróknál megszűnik a direkt kapcsolat felvételre lehetőséget adó adatok megadása. Ez azt jelenti, hogy minden képen a PH-t kel használni az első kapcsolat felvételre, privát, vagy fórum hozzászólás formájában. Erre azért van szükség, hogy minden képen nyoma maradjon annak, hogy a vevő, vételi szándékkal felkereste az eladót. Így az esetleges csalások sokkal könnyebben felderíthetőek lesznek.

Pontos részleteket, árakat még senki nem tud. Még Parci sem. Pedig ő itt a "ki ha én nem" ember, szóval tényleg senki nem tudja az árakat. Majd, egyszer lesznek. Annyit már lehet sejteni, hogy nem lesz eget verően nagy összeg.

Ha kihagytam valamit, akkor tessék hozzáfűzni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#284) PowerBuldog válasza #16729600 (#282) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Itt az illetékes hozzászólása: AD1 AD2
Vissza kéne egy kicsit olvasni. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#285) Lenry válasza #16729600 (#282) üzenetére


Lenry
félisten

nesze, itt van egyszer, itt van még egyszer, és itt van harmadszorra is. Parcitól, aki a lapigazgató

megfelel?

életkornak meg mégis mi a franc köze van mindehhez? hogy személyeskedhess, ha véletlenül fiatalabb vagyok? gratulálok. egyébként 22

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#286) #16729600 válasza PowerBuldog (#284) üzenetére


#16729600
törölt tag

Komolyan mondom elképedek rajtatok.Mik vagy ti bérkötekedők?:)Az általad linket szövegből idezd már azokat a sorokat, hogy az első privát után járnak majd az adatok.Ja hogy nem tudod,mert nem lett ez leírva?Nah látod ez már gond:)

(#287) Lenry válasza #16729600 (#286) üzenetére


Lenry
félisten

na elmész te a...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#288) PowerBuldog válasza #16729600 (#286) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Oh b+. Mert szerinted nem lehet privátban leírni minden más adatot? :W
Eszem megáll az ilyen agyatlan trollkodástól.

(#289) szunya1: Álljon még neked feljebb, hogy egy ilyen marha egyszerű dolgot nem bírsz felfogni.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#289) #16729600 válasza #16729600 (#286) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem személyeskedem csak érdekelt.Jól tippeltem:)Ezekben a linkekben sincs semmi erről konkrétan.Ne okoskodj már (pláne ha nincs is nagyon mire):)Részemről ezennel udvariasan be is fejeztem a veled való cseverészést.Legyél te is ilyen udvarias a jövöben velem kérlek:)Előre is köszi :R

(#290) #16729600 válasza PowerBuldog (#288) üzenetére


#16729600
törölt tag

Téged is arra kérlek mint az előző nyaller társadat.:)

(#291) föccer válasza #16729600 (#289) üzenetére


föccer
nagyúr

A nap jóhíre :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#292) danih


danih
addikt

Lett ingatlankereső, a hardverapróból is vatera lesz, mikor indul a bulvárrészleg és a sportrovat?

[ Szerkesztve ]

(#293) föccer válasza danih (#292) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért az ingatlankereső csak igen lazán kapcsolódik az oldalhoz. Ha jobban megnézed, akkor nem is a PH hostolja az adatbázist, hanem csak egy lekérő formot csinált hozzá Parci, ami az ingatlan.com-ról (talán) veszi az adatokat. Gonolom "kemény" pénzeket kaszíroztak rajta...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#294) szki


szki
őstag

Nem olvastam végig minden hozzászólást, de régi motoros vagyok a Ph-n, meg Vaterán (ami most már ugye összeolvadt a TeszVesz-szel), és a hardveraprót is használtam sokszor.
Én támogatom a fizetős aprót! Hálás vagyok a Ph lapcsaládnak, mert sokszor segített jó döntést hozni. Csípem a közösséget, és a lapcsalád oldalát fejlesztők megérdemlik az anyagi támogatást is!

Remélem hamar meglesz Parciéknak a Bentley meg a bahamai nyaraló:) (csak hogy újra ingyenes legyen az apró)

Más: a Facebook-ot 50 milliárdra értékelik! Azaz immár többet ér, mint az eBay, a Yahoo vagy a Time Warner. És még nincs is bevezetve a tőzsdére. Várhatóan pár év, és még többet fog érni a cég tőzsdérelépéskor. Persze 500 millió felhasználó nem piskóta, és nagy érték

Aki látta a Közösségi háló c. filmet (The Social Network), az kb tudja, hogy az alapító, és fő tulaj Zuckerberg nevetséges összeggel fizette ki a valódi ötletgazdák, és a másik alapítót a pereskedés végén (pár száz milla USD). Most meg a 14 Md USD-s vagyona felét jótékony célra könnyedén osztogatja...
Remélem a film nem nyer Oscart.

[ Szerkesztve ]

(#295) perempe válasza Marci79 (#181) üzenetére


perempe
addikt

Még egy apróság. Végre tüntessék el a "nincs város" opciót!

:R

* Brahms: 4. szimfónia *

(#296) kisza25 válasza kisza25 (#273) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

persze ezeket az árakat meg mindet arra az esetre gondoltam mikor már elhasználtuk az ingyenes lehetőséget, a hirdetés pl. lehetne sms-el fizetni és abban jönne vissza a kód a hirdetés feladásához...
szunya1: nem kellett volna neked már rég aludnod :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#297) Parci válasza danih (#292) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miben zavar téged az ingatlankereső? egy, azaz egy darab link, amire nem kötelező klikkelned. egy mini banner is több helyet elvesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#298) Parci válasza DaveJr (#263) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

valahol ez történik most, ezért is csepegtetjük az infókat. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#299) Parci válasza dízelracer (#265) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pontosan erről van szó, csak az xy-okat kell belőni, meg az időintervallumokat. de egyelőre az a terv, hogy egy feladott hirdetés 30 napig él, ha viszont fixen kiemeled a lista elejére, fixen hupililára színezed stb. (ezek a "kiemelések"), az egy hétig. lesz bizonyos számú hirdetés ingyenesen, a többiért fizetni kell, ahogy a kiemelésekért is.

nem kell semmit "a ph-n keresztül intézni", az anonimitás (elrejtett usernév) csak azért kell, hogy minél inkább legyen nyoma a tranzakcióknak, azaz rajtunk keresztül kelljen felvenni a kapcsolatot. így egy későbbi esetleges nyomozáskor legalább valami adatok lesznek. illetve így azonosítható egyedül a tranzakció (ez a kulcs!), ami a kötelező értékelésekhez kell.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#300) Parci válasza #16729600 (#270) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pedig így lesz. ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.