Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Milyen háború lesz itt. :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Szerintem meg pont ez az írás flame keltő :U

[ Szerkesztve ]

(#3) sgergi


sgergi
veterán

Nem teljesen értem a problémát. Eddig nem volt értékelési rendszer, a pirospontok gyűjtése néhány fórumozó érdeme, és nem a PH!-é. Tehát az új rendszerben is linkelheti az eladó az eddig gyűjtött piros pontjait, mint most is. Viszont az új rendszerben már lesz automatikus osztályozás, ami majd hosszú távon kiválthatja az előzőt.

Ha valamit rosszul látok, akkor világosítsatok fel!

[ Szerkesztve ]

(#4) grc999


grc999
tag

Ez az átalakulás előreláthatóan mikor következik be?

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#5) #16729600


#16729600
törölt tag

Olyan ez mint a pecázás:Vége a beetetésnek jön a lehalászás.Elég hosszú időt bírt ki a site direkt profit igény nélkül.Nem meglepő hogy ennek lassan vége.Innentől el lehet felejteni a direkt kontaktus felvételt az adás-vételek kapcsán a felek között.Sajnálatos.Megint egy Piroska akiről kiderül hogy eladta a nagyanyját a farkasnak.

(#6) sith7


sith7
nagyúr

Ha jól értem, akkor az értékelési rendszer marad, sőt automatikus lesz ... az meg, hogy fizetős lesz ... hát .. "Krisztus koporsólyát sem őrízték ingyen" , mindenki pénzből él, a Vaterán, Teszveszen sem hírdethetsz ingyen, és akkor ez is lehet egy visszatartó erő a sok szélhámos előtt, mert most meggondolja majd, hogy a rizikó mellett, hogy esetleg ban -t kap, még fizet is ezért

(#7) hodostamas


hodostamas
addikt

Az írás azon része tényleg elgondolkodtató, hogy elvileg ugye átalakul a felület, mindenki számára könnyebb lesz hirdetni stb. és ebben nagyon benne van hogy elvaterásodik az egész... ami nem jó.

(#8) kaller1 válasza #16729600 (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Megint egy Piroska akiről kiderül hogy eladta a nagyanyját a farkasnak.

Te miről beszélsz?! :F

.::> <::.

(#9) #25954560 válasza #16729600 (#5) üzenetére


#25954560
törölt tag

te puszira fenntartanal egy sok munkat es hw eroforrast igenylo oldalt? sztem van egy szint, ami felett mar nem. ezexerint kb ez volt az a szint a ph-nak.

(#10) #16729600 válasza kaller1 (#8) üzenetére


#16729600
törölt tag

A tervezett jövőképről beszéltem.Nekem ez a véleményem a felvázolt változásokkal kapcsolatban.

(#11) tomyoy


tomyoy
senior tag

Én örülök az új rendszernek, piros pontokat szinte muszáj lesz megoldani, mert háború lenne.

kicsit off: a logoutra is ráférne egy ráncfelvarrás, pl.: kiszűrni az olyan bejegyzéseket mint: épp milyen rántott húst eszek, 2 galamb szált el az ablakom előtt, pók mászott a kezemen, mi a véleményed rólam 3 szóban ez már vicc kategória, talán egy moderátori hozzájárulás vagy alapelvek módosítása....nem tudom...

nyiknyiknyiknyik

(#12) TazLeacher válasza #16729600 (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazad van. Sokkal logikusabb lenne egyszerűen bejelenteni, hogy a továbbiakban nincs erőforrás a fenntartására, és egyszerűen megszűnik a HA.... :W Így meg megmarad, és lehet, hogy azok, akik foglalkoznak vele, még keresnek is vele. Micsoda rohadékok. Dolgoznak, amiért pénzt kérnek...

Az meg megint másik, hogy amennyi infót kaptam itt a PH-n (már rengeteg témában), én még akár "havidíjat" is fizeték, mert 100x visszahozta már az árát.

Mindenkinek:
Egy dolgot viszont nem értek: ha össze lesz kötve a PH-s reggel, hogy lesz "nem kikerülhető" az üzenetváltás. Hiszen átmegyek Fórumra, megkeresem a tagot, és küldök neki egy PÜ-t. Ennyi. Elmondom mi kell, ő leveszi a hírdetést, azt annyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) TazLeacher válasza tomyoy (#11) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem igazából értem mi a bajod a Logout-os bejegyzéssel. Sehol nem jelenik meg, nem rontja az összképet, lényegében csak akkor látod, ha direkt meg akarod nézni...akkor mi is a gond? Eleve honnan tudsz ilyen bejegyzséekről, ha téged nem érdekelnek?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14) tomyoy válasza TazLeacher (#13) üzenetére


tomyoy
senior tag

addig te sem tudod, hogy mit rejt egy írás, amíg nem mész rá, és szerintem nem mindegy, hogy éppen pali az aranyerét fényképezte le és arról csinál bejegyzés, mert gondolom nem vagy kíváncsi rá, vagy épp egy olyan bejegyzést olvasol ami érdekel is, én itt a szélsőségekre gondolok.-itt le is zárom, mert nem akarok ebből nagy ügyet csinálni-köszöntem. :R

nyiknyiknyiknyik

(#15) Воланд válasza TazLeacher (#13) üzenetére


Воланд
titán

A 100 legaktívabb téma között pl megjelenik. Igaz a hozzászólások miatt. Mint például ez a bejegyzés is.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én sok embernek jeleztem, hogy nem tartok igényt a pirosra mert új rendszer lesz és minek fáradni ha nem viszik át. Ekkor jött a meglepődés: Tessék? Valamiről lemaradtam! (a többi ph falat nem tűrő volt) Ennyire köztudott a dolog. Ennek ellenére azonban mégis behajtottam és adtam, hátha van értelme.
Úgy is nagyobb győz, értsd pénz és annak hajtása gyarapítása.

Talán még annyit, hogy ha ilyen 5-10ft-nál többet kérnek el / hirdetés (nem tudom h lesz azért is off) akkor már vatera. Hát nem? A kérdés költői!

[ Szerkesztve ]

(#17) #13260800


#13260800
törölt tag

nekem lövésem nincs, hogy kell egy weboldalból pénzt csinálni, viszont szerintem a mostani Aprónak pont az a varázsa és azért ennyire népszerű mert kicsit kezdetleges kicsit csúnyácska alaposan elüt a sok Joomla és egyéb CMS rendszerekre épült aprós cuccoktól. Ugye itt van egy hatalmas közösség aminek köszönhetően van maga az oldal, hiszen ha nem is közvetlen de közvetett módon ez a közösség tartja el az oldalt. Nem tartom jó üzenetnek ezen közösség felé, hogy lényegében egy Vaterához hasonlatos piacteret hoz létre. Tudom semmi sincs ingyen. Én sem dolgozok ingyen. De az apró rész ha nem is közvetlen de közvetett módon igenis termelte a lovét. Szerves része a lapcsaládnak.

[ Szerkesztve ]

(#18) tomyoy


tomyoy
senior tag

Parci- a fórumos ranggal egyenes arányban egyre több dolog jár ingyenesen

ha ez például a hirdetés mennyiségére vonatkozik akkor:
nem merem kijelenteni, de a legtöbb aktívan bizniszelő az újonc ( a 0.1es szorzó miatt), most majd hogy még több hirdetést rakhassanak fel, mennek majd szakmaiba flémelni. Ez sem megoldás, inkább a minősítés után több hirdetés.

nyiknyiknyiknyik

(#19) Kleroo


Kleroo
veterán

Szerintem:
A hardverapró lényege az ingyenesség,egyszerűség volt.És könnyű volt megbeszélni a részleteket,illetve hamar le lehet venni az eladó modorát.
Az teljesen érthető,hogy fizetős lesz.Megérdemlik érte a fizetést.
De ha nagyon korlátolt lesz,és csili-vili design,akkor miért ne mennék a vaterára.... :S

Remélem valami jó rendszert kitalálnak a fiúk,mert akkor akár a vatera is bukhat :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Marad a helyi adás-vétel topik! (számomra)
Vagy az is megszűnik?

when the sun shines, we'll shine together

(#21) davep válasza Kleroo (#19) üzenetére


davep
tag

Nekem abból a linkelt hozzászólásból az jött le, hogy addig ingyenes amíg nem akarsz üzletelni, mint ahogy sokan teszik. Leglábbis remélem, hogy ha el akarok adni évi pár dolgot nem kell fizetni.

Machete don't text

(#22) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Én üdvözlöm ezt az ötletet. :C
Igenis kapjanak pénzt azért ha szenvednek vele. Könnyebb lesz kiszúrni a csalókat is, és végre eltűnnek azok a hirdetések, amik feleslegesek(gondolok itt a visszaírni is lusta eladókra/érdeklődőkre). És végre lesz normális értékelő rendszer. Azért azt remélem, hogy a meglévő pozitív és negatív értékeléseket valahogy át tudják majd vezetni.

(#23) Lenry válasza sgergi (#3) üzenetére


Lenry
félisten

pont ezt akartam írni. eddig se akadályozott meg semmi, hogy belinkeld a pontjaidat, ezután se fog...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) apóka


apóka
aktív tag

Engem az zavar, ha nem lesz megoldható a hirdető leellenőrzése. Ha nem tudom a "nevét", akkor hogy nézek utána. Feltételezem, hogy az eladott termékekért nem vállal felelősséget az oldal. Ebben az esetben kit lehet majd elővenni :F
Vagy veszek valamit, ami nem tökéletes és utána beperelem az eladót.....a végeredmény sejthető, de 3 év múlva :((

Nekem is van megbízhatósági pontom, de gyakran linkelem a megfelelő fórumot ("Kivel érdemes üzletelni"). Ott nem csak 1 darab piros pont van bevésve, hanem némi "érzést" is hozzáfűz a fórumtárs. Ezen információk már sok óvatos embert meggyőztek arról, hogy érdemes közös bizniszbe fogni (adás vagy vétel).

Ha a rendszerben azonosítható leszek, akkor meg lehet keresni privátban és kijátszható. Ha nem lehet kitalálni, hogy ki a hirdető, akkor hogy a fenébe fogunk bízni benne :F

Az gond, hogy fizetni kell érte? Ésszerű határokon belül természetesnek tartom, de gondolom, hogy nem fog vonatkozni az 500Ft-os aktrészekre.

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#25) Kolondrum válasza Lenry (#23) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálad a pont, ha marad az a weblap akkor lehet linkelni. Egy gonddal kevesebb.

(#26) sanzi89 válasza davep (#21) üzenetére


sanzi89
addikt

De már sokszor leírták, hogy nem lesz az eladás után "osztalék", csak az extra dogokért kell fizetni. Mint pl Zsibvásár. Vagy ha üzletszerűen kereskedsz. Nem tudom mi ezzel a gond.

Az, hogy fejlődik meg szerintem kifejezetten pozitív. A piros pontok meg.. izé... hmm... ez van.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#27) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

srácok, azt az egyet tartsátok szem előtt, hogy tényleg fenntarthatatlan a hardverapró jelenlegi állapotában. értem a "közvetve pénzt hoz" gondolatot, de a helyzet az, hogy vagy hoz pénzt így vagy úgy, vagy nem. egyelőre nem tette, ugyanakkor a komplett szerverberuházásaink is pont az aprók miatt váltak szükségessé, csak hogy egy dolgot említsek. de itt van nálam vagy 15 rendőrségi adatkérés csalások miatt, napjaim mennek majd el vele, és addig sem tudok mással foglalkozni.

mindenképpen kellett volna egy komoly fejlesztés rá, és úgy, hogy csak viszi a pénzt, ez már nem fért bele. szóval igen, fizetős lesz, de cserébe fenntartható, fejlődőképes, sokkal többet tudó. és reményeink szerint megbízhatóbb is.

ha már minden szerkesztő megvette a bentley-jét és bahamai nyaralóját, megígérem, hogy minden ingyenes lesz. egyelőre azonban a középtávú túlélésért küzdünk, mint oly sok piaci szereplő itthon. el sem tudom mondani, hogy mennyire átrendezi a piacot egy google adwords vagy facebook, hirdetésekből egy drága, minőségi, igényes szerkesztőségnek egyre inkább lehetetlen megélnie.

szóval, hosszú téma ez, de a lényeg, hogy muszáj volt meglépnünk. ez egy adottság, ez mindenképp így lesz. igyekszem majd a hétvégén írni egy pár dolgot az új rendszerről, hogy picit az is látszódjon, mi mindennel készülünk, azaz valami a pozitívumokból is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#28) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egyedül a pirosakat sajnálom, amúgy pedig örülök az új aprónak, ezek az állapotok, amik eluralkodtak, tarthatatlan volt.

(#29) #13260800


#13260800
törölt tag

nekem speciál az is bajom, hogy megszerettem a mostani Aprót. A WEB2 -es hülyeségeket meg már unom :D még az kell, hogy itt lássam oldalt, hogy a fosbokon ennyien szeretnek minket. Meg, hogy kövessem őket a Twiteren. Vagy ne adj isten a következő ötlet egy PH közösségi oldal lesz? :Y Háát jó van ez így :D

[ Szerkesztve ]

(#30) Nordic válasza Parci (#27) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

És van valami körülbelüli időpont ami a bevezetést illeti?

(#31) #13260800 válasza Parci (#27) üzenetére


#13260800
törölt tag

basszus nekem eddig totál megvolt az illúzióm, hogy nektek nincs anyagi gondtok, hiszen szépen profin müködik az oldal jönnek a jobbnál jobb cikkek tesztek és hírek.

Lássuk az újat! Az Apró ha megszűnne borzasztóan sajnálnám, remélem sikerül stabil alapokra helyezni. Az előző nyavalygásom vegyétek semmisnek!

(#32) Winner_hun válasza sgergi (#3) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nagyon egyszerű: az eladók neve nem lesz látható, nem tudod hogy kivel üzletelsz hogy az oldalon keresztül kelljen felvenni az eladóval a kapcsolatot. Így a régebbi pirospontok belinkelése se szabályos mert akkor már tudod hogy a ph-n kivel privátozz...

mod: legalábbis emlékszek ilyenre, de most elbizonytalanodtam...

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Mondjuk engem a pirosak és a feketék eléggé hidegen hagynak, miután az általam jogosan javasolt feketék sosem lettek kiosztva, illetve sokan nem is ismerik a pirospont rendszert.

Sokkal inkább egy olyan aspektusa érdekelne a migrálásnak, hogy majd minden aprót újra fel kell adni, vagy a régi, még aktívak "átmentődnek" a hsz-ekkel együtt?

Csak mert van egy majdnem egy éves apróm, ahol az elégedett partnerek hagytak nekem jó pár pozitív visszajelzést, ami sok új emberben kelt bizalmat, ha látják, és nagyobb kedvvel fordulnak hozzám.

Szerintem ilyen "állandó jellegű" apróknál ez sokkal fontosabb, mint a piros..

Amúgy uppolás és több hírdetés milyen rangtól lesz ingyenes?
Illetve mit lehet érteni az alatt, hogy "az eladó-vevő kapcsolatfelvétele "rajtunk keresztül" zajlik majd", nem lehet többet privátban megkeresni az eladót?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#34) Winner_hun válasza Nordic (#30) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] - valahol olvastam márciust is de ma nem megy ez nekem, szóval marad a klikkelhető változat..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#35) Parci válasza Nordic (#30) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

március

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36) Parci válasza #13260800 (#31) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem voltunk még veszteségesek (nem is lenne miből), de nagyon centizzük a forintokat 2008. vége óta. márpedig egy nullszaldó pont minden fejlődési lehetőséget szed ki egy cégből, úgy sokkal lassabban jön össze a világuralom és a Prohardver Párt. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#37) Parci válasza Zirowe (#33) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fent maradnak a mostani hirdetések, át lesznek emelve.

rajtunk keresztüli kapcsolatfelvétel: de, marad a privát természetesen, ami nem lesz kint alapból, az az eladó telefonszáma, emailcíme stb. magyarán kb. muszáj lesz privátot írni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38) Zirowe válasza Parci (#37) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kb mint most :)
Akkor az tök jó:)

Egyébként szerintem is jobb a régi piros rendszer megszüntetése, mert nem volt átlátható: külön oldal, rákeresés, nem lehetett tudni mikor lesz frissítve.

Inkább ilyen külön szinteket kéne adni az eladóknak a régi pirosok és az új pirosok alapján, mint ebay/vaterán, vagy gondolom van már elképzelés :)

Mondjuk egy dolog van, ami idegesítő tud lenni: a régi, bennmaradt hirdetések, amiket már rég nem uppoltak, vagy már nem is aktuális, remélem lesz ezekre vmi szűrés.

Tegnap is kerestem vmit és egy 2009es apróra leltem :S

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#39) superecneB válasza sgergi (#3) üzenetére


superecneB
őstag

Bocsi nem neked akart menni a reply

Winner_hun:
Tényleg nem fogom tudni hogy kivel üzletelek? Én pont ezért szerettem ezt... Most akkor ez olyasmi lesz mint a v***ra.hu?

Csatlakoznék Edenyke-hez, a régi hirdetések nagyon zavaróak mikor ácsingózva keresel valamit és na megvan, jó árban van dobok rá egy PÜ-t erre 2 hsszel lentebb szembesülsz hogy már rég nem jelentkezett be az eladó...

[ Szerkesztve ]

(#40) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

nekem tetszik,főleg a fizetési módok,meg az hogy kötelező lesz feedback-et adni.
aki becsületes eladó,annak nem lesz nehéz bebizonyítania azt,hogy tényleg az,kis idő és megint előkelő helyen lesznek ;)
nem kell ennyire félni az új dolgoktól.

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#41) Winner_hun válasza superecneB (#39) üzenetére


Winner_hun
félisten

Olvass tovább, azt hiszem valamivel összekevertem amit írtam:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42) DaveJr


DaveJr
őstag

Megmarad az apróknál lévő hozzászólási lehetőség? Mert például nem egyszer segítettek nekem vagy segítettem egy hirdetésnél és sokkal jobb megoldásokat javasoltak/javasoltam mint amit kerestek. Ha ez nem lenne akkor egy unikumát vesztené le a hardverapró

Gondolom a pontokat egy adatbázis mezőben fogjátok tárolni. Akkor ezekbe át lehetne vinni a kivel érdemes topicban található hozzászólások számát. Egy egyszerű PHP-s kód...rákeres a névre és a találatok számát beírja a mezőbe....máris kész az átvitel....oké hogy baromi sok név van de lehetne korlátozni mondjuk egy top200-as szűkítéssel. Vagy nem tudom. Csak egy ötlet amit meg lehetne valósítani. És sztem ez automatikusan lefutna és akár ha monjuk 1 napig szünetel az oldal a skript akár 1000 embert is le tud ellenőrizni. De ti tudjátok a pontos technikai hátteret és lehetőségeket.

Annak örülök hogy lesz saját és automatikus értékelési rendszer mert így "kötelező" lesz az értékelés, így aki elad vagy vesz mindenképpen jól jár.

Ja és tényleg. A legfontosabb...ami szerintem baromi sok erőforrás elvesz. Valahogy meg lesz oldva a halott hirdtések automatikus törlése? Vagy akár az 1 éve inaktív tagok törlése? Nekem még ez hiányzik a legjobban a mostani motorból.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#43) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Én úgy vettem észre, hogy a neten a legtöbb ember az ingyenes dolgokra bukik, és ezekkal nagy sikert el lehet érni.Pl Google.Vagy a PH, nem véletlen, hogy ennyien vannak fenn, olvassák, stb.
A másik, hogy nem lehet ma már bevétel nélkül működtetni kb semmit, és most már nem csak a háborúhoz, hanem mindenhez az a bizomyos 3 dolog kell: pénz pénz és pénz...
És úgy látszik ezt hirdetésekből kevesen tudják megoldani (Kiv pl a Google, Microsoftot felűlmúlja a hirddetések bevételeiből...)
Szóval megértem, hogy fizetni kell.
Amivel konkrétan nem annyira értek egyet:
"a fórumos ranggal egyenes arányban egyre több dolog jár ingyenesen"
Oké, de ha valaki 5 éve fenntvan, atom rangot birtokol már, de mondjuk egyszer sem nézett az apró háza tájára... ? Inkább talán a sokat emlegettett, és jobbnak beígért értékelési rendszer alapján... talán.Nem tudom, nem is az én dolgom eldönteni.Mindegy lesz ami lesz, remélem jobb oldal kerekedik belőle...

U.i.: Valaki nyomjon már egy linket, hol lehet megnézni itt PH-n a fórumos rangokról valami infót (mi alapján kap a tag, stb...), lusta vagyok keresni :)) (Vagy fáradt, amelyik tetszik... :O <-- ásít :D )

[ Szerkesztve ]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#44) ittakary válasza Parci (#36) üzenetére


ittakary
nagyúr

ezen jót mosolyogtam :)

hajrá srácok, nekem tetszik ötlet, már várom a bevezetést :C

(#45) sgergi válasza Day 'n' Nite (#43) üzenetére


sgergi
veterán

(#46) mrhitoshi válasza Parci (#27) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szerintem korrekt! Ha nem kerül sokba majd a hirdetés, akkor egész korrekt lesz majd hirdetni az oldalon, mivel az itt jelen lévők tudják is mit vesznek stb stb..
Szerintem az meg, hogy az oldal többi részét ingyenesen igénybe lehet venni, az egy megváltás volt / most is az számomra. Nagyon sok munka van benne, és mi minden nap ingyenesen megnézhetjük az aktuális híreket. :R
Nekem nincs ezzel az egésszel semmi gondom, én sem örülnék, ha egész nap kapálnék egy pusziért.
Azt az egy dolgot nem értem, hogy az up-olás hogy lesz fizetős ? meg lesz adva egy tagság és azt kell majd kifizetni ? :F

PS4

(#47) Day 'n' Nite válasza sgergi (#45) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

:C :C :C :R :R :R

[ Szerkesztve ]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#48) infectedmann


infectedmann
őstag

Fizetős lesz... jajj dejó... én azért szoktam Hardverapróra feltenni ezt azt mert kell a pénz SOS, nem biztos, hogy még arra is lesz pénzem, hogy a hirdetésért fizessek.

(#49) Day 'n' Nite válasza infectedmann (#48) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

És ha valaki biztosra akar menni, akkor több oldalon hirdet, és ha már pl 3 helyre kell fizetni... főleg ha SOS kell a pénz... :S

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#50) #92942848


#92942848
törölt tag

expressz.hu-n fogok hirdetni itt nem,átlag paraszt ugyis csak azt ismeri meg a vaterát.

Kár a hardverapróért mire kezdtem megszokni/megszeretni.
:o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.