Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) Zozzy94


Zozzy94
tag

Ez lehet hülye kérdés lesz,de esetleg istyle-ban vagy icentre-ben nem szokott leárazás lenni iPhone-ról? :B Mert most Macbook-ról van,ami szintén jó lenne mert biztos jó cucc az is,de iPhone-ról még nem láttam náluk leárazást...(5c-t igen,de az engem nem izgat..) :)

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4752) Alít válasza NomAd_82 (#4750) üzenetére


Alít
csendes tag

Köszi! Amúgy Te hol veszed?

Tegnap bementem egy GSM-be megérdeklődni, hogy miért van ekkora különbség. A srác őszintén elmondta, hogy az ÁFA-val variálnak, tehát mindegyik készüléket Angliából hozzák be, mivel ott csak kb ~7% az ÁFA, míg nálunk 27%, ezért van ekkora különbség.

Azt is mondta, hogy ez a garancia szempontjából lényegtelen, mivel EU-s készülék, így bőven jó a gyári garancia. Viszont figyelmeztetett, hogy ha szervízelésre kerül sor akkor vigyünk magunkkal a számlát, és a Blokkot is!!! :)

Jó tanácsként azt mondta, hogy vegyek szolgáltatós készüléket (pl.: T-mobile), mivel egy Iphone-nak az 500 mb net az nagyon kevés, és előfizetéses csomagban találhatunk sokkal kedvezőbbet, ha előfizetünk egy Iphone-re. + Ott lehet kötni készülékbiztosítást, így ha mondjuk másfél év múlva szeretnék új készüléket venni, akkor ezt "elrontjuk", kapunk új készüléket, és ezt meg eladjuk egy GSM-be :D
...Fura, de ha belegondolok érthető...

[ Szerkesztve ]

(#4753) Alít válasza Zozzy94 (#4751) üzenetére


Alít
csendes tag

Szia!

Iphone 4s volt akcióban kb 1.5 hónapja, valamint 5c van klb 3 hete. Szóval (remélem) a kövi az 5s lesz :)))
De sztem az is csak akkor, ha megjelenik az új Iphone.. :(

[ Szerkesztve ]

(#4754) Sn00k válasza Alít (#4752) üzenetére


Sn00k
veterán

Tehát jó tanácsként azt mondta, hogy ne náluk vagy GSM boltba vegyél telefont, ha nem szolgáltatónál ? Ebbe neki mi a buli ? Vagy annyira szimpatikus voltál neki, hogy a legmélyebb titkait osztotta meg veled... :F ;]

3njoy the Lif3

(#4755) Alít válasza Sn00k (#4754) üzenetére


Alít
csendes tag

Hát a buli az, hogy ő meg megveszi majd az 1 -1.5 éves készüléket, és tovább adja némi haszonnal. Vagy tényleg ennyire szimpi voltam :D Am jó lenne még pár GSM-est megkérdezni :)
De már tényleg nem tudom, hol vásároljam meg a készüléket :D
Szolgáltatónál nem szeretném..

(#4756) Rage47 válasza Alít (#4755) üzenetére


Rage47
veterán

vedd meg egy APR-nél azt kész :D +2ezer a biztosítás
én is sokat hezitáltam azelőtt, így a legtisztább

[ Szerkesztve ]

(#4757) Zozzy94 válasza Alít (#4753) üzenetére


Zozzy94
tag

Szia!

Nagyon remélem,hogy az 5s is le lesz árazva,nem bánnám ha 200 alá menne :D köszi az infót! :R

Más:: Ismeritek ezt az ikereskedőt?Ha igen mennyire megbízható? :) Mert az árak ott eléggé jók,főleg ha abból indulok ki,hogy osztálytársam innen vett 32GB-os 5s-t meglepően jó áron.... :Y ez 5 hónapja volt és semmi gondja nincs vele :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4758) mondomén válasza Alít (#4755) üzenetére


mondomén
őstag

jobb ha kerulod az ilyen retek helyeket. store, apr vagy szolgaltato. ezek a legbiztosabb forrasok, lehet nyugodtan aludni... amugy meg nem kell telefont venned ahoz, hogy legyen elofizud.

[ Szerkesztve ]

(#4759) Alít


Alít
csendes tag

http://stylebolt.hu/
ez is jó üzletnek tűnik :)
Am mi az az APR? :)

(#4760) Zozzy94 válasza Alít (#4759) üzenetére


Zozzy94
tag

gondolom Apple Premium Reseller :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4761) Alít válasza Zozzy94 (#4760) üzenetére


Alít
csendes tag

jaaaaaaah :D és ott milyen árak vannak?

(#4762) Rage47 válasza Alít (#4761) üzenetére


Rage47
veterán

istyle.hu
icentre.hu

(#4763) Zozzy94 válasza Alít (#4761) üzenetére


Zozzy94
tag

Hát nem a legolcsóbbak,de 100%,hogy ők a legmegbízhatóbbak....és az icentre-nél ez a biztosítás külön jónak tűnik,szerintem megéri.... :)

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4764) Alít válasza Zozzy94 (#4763) üzenetére


Alít
csendes tag

http://stylebolt.hu/apro/index.php/ad/iphone,4/iphone-5s-16gb-arany-fueggetlen,52

Ez sztetek?? Ma bemegyek megérdeklődöm..

(#4765) Zozzy94 válasza Alít (#4764) üzenetére


Zozzy94
tag

Nem rosszak az árak,sőt...bár én ezt a boltot egyáltalán nem ismerem... :)

Más: Tehát akkor ezt az ikereskedőt ismeri valaki?Esetleg személyes tapasztalat valakinek? :)

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4766) szijartg


szijartg
senior tag

Nem értem! Minek vesz olyan ember ilyen telefont aki nem tudja megvenni biztos helyről?
Ha, meg 3hét múlva kopogtat nála a kék osztag, vagy nem lesz szolgáltatás akkor meg ide jön sírni!!

(#4767) Alít válasza Zozzy94 (#4765) üzenetére


Alít
csendes tag

hát nekem vmiért nem szimpi az ikereskedő, akkor már inkább a westendbe lévő isamurai :)

(#4768) mondomén válasza Alít (#4764) üzenetére


mondomén
őstag

sztem vedd meg.
most be fogsz linkelni minden afa csalos, varjalos habiszti boltot? van majd 200ezer forintotok ra, de ti a legotvarabb boltok kozott valogattok...

(#4769) Alít válasza mondomén (#4768) üzenetére


Alít
csendes tag

nem, csak tudod nem mindenki teheti meg h 220!! ad ki egy telefonért, és ha lehet ak miért ne venné meg 170-ért? Vkinek számít az az 50e Ft...

(#4770) Kbali válasza Alít (#4769) üzenetére


Kbali
nagyúr

Most komolyan: van 170-ed kell az előfizu is, hogy használni is tudd a telefont. Miért nem veszed meg szolgáltatónál? Az 50e Ft meg pont elég sok, hogy elbukd egy gagyival vagy 1-2 hónapon belül letiltott készülékkel. Vagy romoljon el, de nem lesz hol gariztatni...

(#4771) Zozzy94 válasza mondomén (#4768) üzenetére


Zozzy94
tag

Megértelek :) de kérlek te is értsd meg,hogy nem feltétlenül szeretnék 200 fölött költeni erre.... :) elhiszem,hogy tuti megbízható helyről lenne,de nekem a 16GB-os nem feltétlenül érne meg 220-at....ettől függetlenül lehet nem tudom majd elkerülni,az lesz a sorsom,hogy annyiért kell megvennem :) de akkor tuti megbízható helyről fogom.....mint pl. icentre....egyenlőre a samurai van kilátásban aztán majd kiderül mi lesz....

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4772) mondomén válasza Alít (#4769) üzenetére


mondomén
őstag

ak az a vki megérthetné, hogy ezek a boltok nem biztonságosak. hiába kérdezel itt rá minden egyes gsm-re amit kidob neked a google, mindnél megvan a már leírt kockázat. nem bonyolult.

(#4773) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Sose értettem meg ezt a "minden áron független telefont akarok" mentalitást. Nekem 19 éve ugyan az a mobilszámom, ezalatt egyszer, hét éve váltottam szolgáltatót számhordozással, és soha nem vettem még független telefont, inkább a szolgáltaltónál jóárúsítva vagy kamatmentes részletre, ha már úgy is van előfizetésem amit szintén nem módosítottam már vagy öt éve, miért ne használjam ki az ajánlatokat. Ki az aki évente vált szolgáltatót, hogy nem akar két évre aláírni? :F Pláne egy iPhone-nál ahol ráadásul kell egy normális netes előfizetés amúgy is, különben szart sem ér... :U

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#4774) Tomeee1989


Tomeee1989
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes még venni iphone 5s vagy várjam meg a 6-ot?

Köszi a választ!

(#4775) mondomén válasza Tomeee1989 (#4774) üzenetére


mondomén
őstag

ha jó a 4 col, akkor érdemes. hardveresen nem hiszem, hogy ezen kívül drasztikusan változna. ráadásul az új telefonnal kitudja mit rontanak el. általában s-es verzióban javítják azokat amiket az elődben elszúrtak...

(#4776) metju válasza Zozzy94 (#4757) üzenetére


metju
tag

En 2 hónapja vettem egy 32 gigás IPhone 5s-t. Tökéletesen megvagyok vele elégedve, tény hogy kicsit aggaszt, hogy se doboz se rendes töltő, se semmi. Viszont így volt 165.000 ,,zsír újonnan". Na mar most. Bementem az eladóval direkt egy IStyleba es megmondták, hogy ha a készülék üzemképes, alias kiolvasható belőle a Serial Number, akkor nem kérnek be számlát se semmit. Innentől kezdve En nyugodtan tudok aludni. Persze, amit ember készített egyszer tönkre megy, de elég kicsi a valószínűsége annak, hogy bekapcsolhatatlanná váljon a telóm, lévén hogy eléggé vigyázom rá

(#4777) tferi47 válasza Zozzy94 (#4765) üzenetére


tferi47
csendes tag

Üdv.
Én ismerem az ikereskedőt, ott vettem az 5s-emet 3-hónapja. Nagyon korrekt csak ajánlani tudom.
:C

Galaxy S-S2-S3-S4...................5S i6

(#4778) Kbali válasza metju (#4776) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akkor lesz gondod, ha letiltják, hiába kapcsol be, lesz egy 160 ezres ipod-od.

(#4779) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

És ha kéknél vagyok hogyan vegyem meg előfizui csomagban okoska??? :C
3 éve vagyok flottás de iphone-t nem arulnak elofizui csomagban, ne okoskodjunk mar.
220 penzert biztos nem fogom megvenni ha megvehetem 12 ho gyartoi garival gyari dobozban amit en bontok ki gyari toltovel es 180.000 ert.vele minden papirral. Ennyi. :DD

(#4780) Zozzy94 válasza metju (#4776) üzenetére


Zozzy94
tag

Ez azért megnyugtat eléggé :DD 165-ért nekem is megérné teljesen....egyébként elárulod honnan szerezted? :)

tferi47: Ennek örülök,osztálytársam is mondta,hogy nagyon korrekt meg jó arc....5 hónapja vett tőle egy 32GB-os 5s-t 145-ért....nagyon meglepődtem,hogy ennyiért sikerült szereznie,full dobozosat,hibátlant....azóta is minden jó neki,semmi baja nem volt vele egyáltalán... :)

Köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4781) NomAd_82 válasza Zozzy94 (#4780) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

A szolgaltatoi mevoldasra egy tortenet.
Ismeros piros szolgaltatotol i5s hazavitte elromlott.
Konkret hibat ne kerdezztek nem tudok. 3 hete szervizben van es nem tud rola semmit. Ennyit a szolgaltatokrol.
Tudom hogy altalanositani nem lehet de nem egy ilyen tortenetet hallottam igaz ez a kevesbe favorizalt boltokra is.

[ Szerkesztve ]

(#4782) szijartg válasza NomAd_82 (#4781) üzenetére


szijartg
senior tag

Baromság! Voda cserél! Nekem 4nap alatt cserélték.
Ismerősöd valamit nagyon elrontott! Menjen csapkodja az asztalt...

(#4783) Zozzy94 válasza NomAd_82 (#4781) üzenetére


Zozzy94
tag

Ha gondolod megnézheted az appleblog shop-ot is....szerintem ők még jók,nincsenek annyira elszállva se az árakkal.... :) bár ha jól sejtem ők a speedshop-tól hozzák....

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4784) NomAd_82 válasza szijartg (#4782) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Lehet igazad van. A reszleteket nem ismerem. Igy mar fura a sztori.
Vagy kamuzott vagy madar... )

(#4785) szijartg válasza NomAd_82 (#4784) üzenetére


szijartg
senior tag

Sőt, adnak egy tracking számot is! Azzal meg tudod nézni hogy merre felé jár a telefon és mit csinálnak vele!

(#4786) Zitta válasza Alít (#4764) üzenetére


Zitta
őstag

Stylebolt teljesen rendben van! Afas szamla, garancia (hivatalos) - ajanlom oket nyugodt szivvel...

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#4787) metju


metju
tag

Valaki használ LifeProofot a telefonjához? Tapasztalat?

(#4788) Zozzy94 válasza Zitta (#4786) üzenetére


Zozzy94
tag

Ez a stylebolt tényleg nagyon jónak tűnik! :))

Viszont olvastam tegnap két nagy hülyeséget róluk...

1: Nem magyar nyelvű iPhone-okat árulnak....én kezdő almásnak tartom magam,de úgy tudom,hogy tök mindegy melyik országban veszek iPhone-t a szoftver tartalmazza a magyar nyelvet....remélem jól tudom ;]

2: Nem kártyafüggetleneket árulnak....szerintem meg igen,ha nem azt árulnának akkor fel lenne tüntetve....nem? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4789) Kommy válasza Zozzy94 (#4788) üzenetére


Kommy
veterán

A töltőfejben térhet el a nem magyar, gondolom Angliából szerzik be a készüléket.
Természetesen függetlennek kell lennie.

(#4790) Zozzy94 válasza Kommy (#4789) üzenetére


Zozzy94
tag

Értem :) töltőfejet meg biztosítanak gondolom,főleg ilyen árért :)

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4791) Tibee86 válasza Zozzy94 (#4790) üzenetére


Tibee86
veterán

Egy átalakított max.

(#4792) zolee1988


zolee1988
tag

Sziasztok!
Egy hete váltottam 4s-ről 5s Gold-ra.
Csak azért írok most, hogy lássam, érkezett-e új hozzászólás :)

(#4793) Alít válasza Zozzy94 (#4790) üzenetére


Alít
csendes tag

Szted mi a különbség a két készülék között?

http://stylebolt.hu/apro/index.php/ad/iphone,4/iphone-5s-16gb-ezuest-fueggetlen,48

http://stylebolt.hu/bolt/iphone-osszes/iphone-5s/iphone-5s-16-gb.html

Mind2 új, bontatlan, gyári garival..Szted?

(#4794) Zozzy94 válasza Alít (#4793) üzenetére


Zozzy94
tag

Jóó kérdés,nem tudom.... :F

Talán az egyik tartalmazza az áfát a másik nem?Vagy esetleg az olcsóbbik "újracsomagolt"? :) Vagy az olcsóbbikhoz nem jár magyar szabványú töltő?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4795) Alít válasza Zozzy94 (#4794) üzenetére


Alít
csendes tag

na leszűkítettem 2 boltra :) stylebolt vs ikings :))

(#4796) Zozzy94 válasza Alít (#4795) üzenetére


Zozzy94
tag

A stylebolt-nál utána van még részletes leírás.....vagy arra tudok tippelni még,hogy az egyiknél ki van írva,hogy független másiknál nem....több ötletem nincs :F szabad a gazda :) ennyire vak lennék.....? :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4797) Zitta válasza Zozzy94 (#4788) üzenetére


Zitta
őstag

Ez valamelyik patkany masik bolt irhatta roluk!

Vasaroltunk onnan mar sok mindent es rendes garit, afas szamlat, magyarorszagi toltofejet es korrekt kiszolgalast kaptunk - legyen szo telefonrol vagy szamitogeprol akar...

Vannak beszamolt, hasznalt dolgaik is neha, de azok az APRO ful alatt szerepelnek.

Ne felj toluk, menj oda es latni fogod, hogy minden ok!

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#4798) Zitta válasza Alít (#4793) üzenetére


Zitta
őstag

Az egyik hasznalt illetve beszamolt, mivel az aproban van - a masik meg altaluk forgalmazott uj keszulek. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#4799) Zozzy94 válasza Zitta (#4797) üzenetére


Zozzy94
tag

Lehet,hogy egy másik bolt volt,kitudja már... :)

Számításba fogom venni ezt a boltot is mielőtt megveszem az 5s-t,ez tuti :)

#4798: Tényleg csak ennyi lenne a különbség és ezt nem vettem észre?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#4800) Lamberd


Lamberd
tag

Sziasztok!

Szeretnem megkérdezni az S5 ok tudnak WiFihotspotot .

Előre is köszi.

Lambi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.