Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) malphitee válasza Tibee86 (#3299) üzenetére


malphitee
senior tag

Ugyan mar te akarsz okositani engem mikor a negyedik iPhone 5S után rohansz.. Ugyan mar.. Kis haverjaid lehet beveszik hogy mindegyikkel oltári nagy problemaid voltak, de mi nem :( :W

(#3302) malphitee


malphitee
senior tag

Mi várható 7.1 jovetelevel?

(#3303) königarjen


königarjen
tag

malphitee vs. tibee .. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#3304) nkmedve


nkmedve
őstag

Valakinek van tapasztalata a LifeProof tokokkal? Elgondolkoztam a vásárlásán. Nem mindennapi használatra lenne, hanem inkább csak extrém(ebb) helyzetekre (kirandulások, úszás, stb.).

(#3305) malphitee válasza königarjen (#3303) üzenetére


malphitee
senior tag

De jó ötletet adtál , csinálok is egy pop cornt ;)

(#3306) Beeerka


Beeerka
aktív tag

Nekem is az egyik felső sarkánál nagyon kicsit kilóg az üveg, be lehet nyomni, utána szépen visszaáll, mintha gumi lenne alatta ami eltartja. Viszont ez túlzottan nem zavar, ha megindul kifele majd akkor beviszem, ha így marad a helyén, akkor nem érdekel ez a hiba, hisz használhatóságot nem befolyásolja, ezen kívül minden baba, semmivel sincs hiba vagy szívás :)

(#3307) Sn00k válasza malphitee (#3302) üzenetére


Sn00k
veterán

Az, hogy neked nem lesz hozzáférésed a rendszerhez...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#3308) Tibee86 válasza Sn00k (#3307) üzenetére


Tibee86
veterán

És remélhetőleg addigra ezt a regjét is kitiltják..

(#3309) malphitee válasza Tibee86 (#3308) üzenetére


malphitee
senior tag

Inkább menj cseréltesd ki a kamu 5. Rossz iPhone odat;)

Sn00k: sokat gondolkodtal ezen mi? Ennyire alparibb nem is lehetett volna a kitalaciod. Mivel elég halott a topic tegnap mar rég utánanéztem külföldi oldalakon, nem vagyok ide szorulva ;)

[ Szerkesztve ]

(#3310) Tibee86 válasza malphitee (#3309) üzenetére


Tibee86
veterán

Keversz még mindig valakivel, nem én kértem segítséget ahhoz, hogy cseréltessem a hibátlan telefonom, csak mert úgy gondolom, alanyi jogon jár nekem egy új...
Matekórán figyelj majd jobban oda, mert még azzal is gondjaid vannak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3311) tomcsi23 válasza Tibee86 (#3310) üzenetére


tomcsi23
veterán

Matekórán figyelj majd jobban oda, mert még azzal is gondjaid vannak.
Már kezdettől fogva rossz topikba írogat, nem vetted észre?! ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3312) teguran


teguran
tag

ne offoljatok a topikot, intezzetek el privatban! :((( :R

(#3313) Tibee86 válasza tomcsi23 (#3311) üzenetére


Tibee86
veterán

Irogat mindenhova, csak tudnám minek.. :D

(#3314) zsolidodd válasza nkmedve (#3304) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Én is nézegettem őket, az egyik üzletben kérdeztem is, hogy miért nem forgalmazzák. Azt mondták azért, mert egy vásárlójuk használta, és 2-ből 2 rossz volt, konkrétan nem lehetett hallani amit mond telefonáláskor. A Griffin Survivort ajánlották, viszont ez nem Touch ID kompatibilis.

(#3315) nord_ válasza zsolidodd (#3314) üzenetére


nord_
veterán

Jah, kérem, amelyik gyártó olyan buta, hogy a tokja letakarja a harmadik mikrofont, az meg is érdemli, hogy rajta rohadjon a készlet.

(#3316) bartimre88


bartimre88
tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne a mute/unmute gombbal kapcsolatban. Kinek vannak esetleg problémái vele? 2 hete véletlenül odaütöttem a telefonom egy elég kemény felülethez a kamera oldalán (a mute gombb ellentétes oldalán. Másnap azt érzémeltem, hogy néha akadozva mūködik (csak eröltetve kattant át). Tegnap este enyhr göznek lett kitéve a teló, azóta az akadás elmúlt, viszont érezhetöen szorul (nehezebben lehet átkapcsolni, nincs beakadás, csak szorul). Valakinél hasonló?

Köszönön!

Üdv., Imre

(#3317) nkmedve válasza zsolidodd (#3314) üzenetére


nkmedve
őstag

Ezt a hallhatosági gondot olvastam máshol is, még nem tántoritott el a dologtól. Nem mindennapi használatra lenne a tok (arra a gyárit tartom, nagyon bevált) amikor pedig telefonálni kell vele akkor tudnám kombinálni bluetooth headsettel.

A Griffin Survivorről olvastam a véleményeket, annál a vizállóságra (vagy annak hiányára) panaszkodnak.
Valahogy minden ilyen toknak van valami gondja :) A LifeProof tokkal is az a legnagyobb kérdés, hogy ténylegesen mennyire megbizhatóan vizálló, lehet kifogok egy hibásabb darabot és elúszik a telefon (minden létező értelemben :) ).

(#3318) malphitee válasza tomcsi23 (#3311) üzenetére


malphitee
senior tag

Gondolom eszed ágába sem fog jutni hogy majd az iPhone 6 topicba is írj egy szót is.

(#3319) legiaap


legiaap
nagyúr

Ti hogy szoktátok pucolni a jack és a töltő nyílást?
Vagy mit javasoltok?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3320) Kicsirics77 válasza legiaap (#3319) üzenetére


Kicsirics77
veterán

töltőnyílást puha fogkefe sörtével jack aljzatot még nem volt módomban takarítani

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3321) Tibee86 válasza legiaap (#3319) üzenetére


Tibee86
veterán

Porszívó.

(#3322) legiaap válasza Kicsirics77 (#3320) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi a fogkefés tippet. Ki kell pucolnom mindkettőt, főleg a töltőnyílást. Néha nehezen észleli, hogy töltőre dugtam. Tuti a sok kosz miatt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3323) königarjen


königarjen
tag

Akármelyik nap megérkezhet az iOS 7.1
Nem is olyan régen kiderült, hogy szinte bármelyik nap kiadhatja az Apple az iOS legújabb verzióját. Elvileg március 11-e előtt meg kell érkeznie, hisz ekkor kezdődik meg az iTunes fesztivál az SXSW-n. Ez pedig azért játszik fontos szerepet a történetben, mert az Apple hamarosan kiad egy alakalmaztást, amelynek segítségével minden iOS eszközökön élő adásban stream-elhetjük a fesztivált... Az új applikáció elinditásához pedig az új iOS 7.1-re lesz szükség.

:))

[ Szerkesztve ]

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#3324) domerator válasza königarjen (#3323) üzenetére


domerator
veterán

Már naggyon várós.!!!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3325) zsolidodd válasza nkmedve (#3317) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Ezt szerintem már linkeltem, ennél részletesebb tesztet nem nagyon találtam. Én is pont így lennék a tokkal, hogy alapból a gyári, de nyáron jó lenne valami vízálló. Egyelőre kivárok, hátha tavasszal kijön valami jó tok.

(#3326) Sn00k válasza legiaap (#3322) üzenetére


Sn00k
veterán

A porszívónál nagyon jobb megoldás nem igen van szvsz. a fogkefével nem nagyon lehet szerintem a belsejét is kitakarítani...

3njoy the Lif3

(#3327) Vgabor92 válasza legiaap (#3319) üzenetére


Vgabor92
tag

porszívó+fogpiszkáló kombóval takarítottam a töltő nyílást, persze nagyon óvatosan.

(#3328) legiaap válasza Sn00k (#3326) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt is kipróbálom.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3329) königarjen válasza domerator (#3324) üzenetére


königarjen
tag

:K
úgyhogy ezentúl minden reggel az lesz az első, hogy csekkolom van-e szoftverfrissítés :C

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#3330) malphitee válasza königarjen (#3323) üzenetére


malphitee
senior tag

Több helyen olvastam hogy béta 5 Ben rosszabb lett az akkumulátor idő meg 1-2 dolog. Ha igaz akkor én inkább nem várom ;) remelem lesz benne valami jó is. Ha mar itt tartunk had kérdezzem meg mit kell le menteni , hogy ha nem jön be a 7.1 akkor 7.0.6 ot vissza tudjam tenni? Illetve frissitesnel minden marad a telefonon ami rajta volt igaz?

[ Szerkesztve ]

(#3331) nord_ válasza malphitee (#3330) üzenetére


nord_
veterán

Ezért hívják bétának és ezért nem adják ki véglegesnek. :)

(#3332) Gabesz11 válasza zsolidodd (#3314) üzenetére


Gabesz11
tag

Nekem Van griffin survivor tokom és rosszat nem tudok rá mondani

(#3333) malphitee válasza nord_ (#3331) üzenetére


malphitee
senior tag

Olvasni lehetett hogy legutóbb éppen a shift gomb kinézetben változtattak , ez a pár nap alatt biztos az akksi idő normális optimalizálására nem figyeltek, ha észrevették egyáltalán ;(

(#3334) nkmedve válasza Gabesz11 (#3332) üzenetére


nkmedve
őstag

Teszteket olvasgatva már nagyjábol lemondtam az ilyen tokokról, valahogy egyik se tűnik elég megbizhatónak pl úszáshoz, tengerpartra kivinni, vagy hasonlókhoz. Inkább hagyom otthon a telefont biztonságban :)

Még ezt néztem, de akkor már lehet jobb egy normális vizálló kamera.

(#3335) Gabesz11 válasza nkmedve (#3334) üzenetére


Gabesz11
tag

Én is csak azért vettem ha melozok ebben tuti jó helyen van. Egyebkent kiprobáltam a tokot mikor megvettem, a telefon helyére raktam bele egy zsebkendőt és beleraktam a kádba. Nem ázott be. Mondjuk nem is uszkálni meg vizbe dobni akarom a telefont. Igy legalább tudom hogy víz ellen is valamennyire védve van.

(#3336) #51177472 válasza nord_ (#3331) üzenetére


#51177472
törölt tag

7.0.4/5/6? Ezeket én open betanak hívom. :DDD

(#3337) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Sziasztok!

Filmekhez melyik lejátszót ajánljátok? Olyan kéne, ami visz mindent. Xvid, divx, mkv, mp4, minden kb... Köszönöm!

(#3338) Criton válasza pingwin011 (#3337) üzenetére


Criton
veterán

nplayer, vlc

(#3339) Criton


Criton
veterán

Ahogy elnézem ez a 7.1 utolsó pillanatban fog jönni, épp iTunes Fesztivál elott...

(#3340) legiaap válasza Criton (#3339) üzenetére


legiaap
nagyúr

Valahogy úgy. Ilyenkor a legnehezebb kivárni. :(((

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3341) Criton válasza legiaap (#3340) üzenetére


Criton
veterán

Hát ha holnap nem jön, akkor marad a teljesen utolsó pillanat.

(#3342) legiaap


legiaap
nagyúr

Kis érdekesség: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3343) malphitee válasza legiaap (#3342) üzenetére


malphitee
senior tag

Én csak azt nem értem hogy, ha valóban az iTunes fesztivált csak 7.1 rol lehet majd nézni , (amit nem hiszem hogy sokan fognak nézni ), nem kene egy kis időt hagyni az embereknek hogy informalodjanak, mi is lesz az app-nak a neve, ismerkedjenek egy kicsit a változtatásokkal , akiknek problémájuk volt a rendszerrel meg tudjak nézni hogy ki e javítottak .

(#3344) nord_ válasza malphitee (#3343) üzenetére


nord_
veterán

Az iTunes Festival app követelménye 7.0

(#3345) Tibee86 válasza nord_ (#3344) üzenetére


Tibee86
veterán

De senki nem fogja úgyse nézni, mert nem tudják az app nevét időben, meg a sok újdonság felfedezése miatt lemaradnak róla. ;]
Nem 7.1 kell hozzá, és emiatt gondolja mindenki, hogy most fog kijönni?

[ Szerkesztve ]

(#3346) Criton válasza Tibee86 (#3345) üzenetére


Criton
veterán

Nem emiatt gondolja mindenki, hanem minden oldal ami Apple-el foglalkozik erről irt. Bár én inkább hiszem mar,hogy 15.-e fele fog megjelenni vagy utána.

"Elvileg március 11-e előtt meg kell érkeznie, hisz ekkor kezdődik meg az iTunes fesztivál az SXSW-n. Ez pedig azért játszik fontos szerepet a történetben, mert az Apple hamarosan kiad egy alakalmaztást, amelynek segítségével minden iOS eszközökön élő adásban stream-elhetjük a fesztivált, ahol többek között fellép a Coldplay és az Imagine Dragons is. Az új applikáció elinditásához pedig az új iOS 7.1-re lesz szükség."

Bár, neked a frissitesek nem nagyon szoktak osszejonni ;]

[ Szerkesztve ]

(#3347) sajby


sajby
senior tag

Aztán kijön,marad minden ugyan úgy mint a jelenlegi bétánál és jöhet a panasz áradat.Android feeling... :D

(némi túlzással)

[ Szerkesztve ]

(#3348) Tibee86 válasza Criton (#3346) üzenetére


Tibee86
veterán

Tehát megerősítettél, hogy emiatt hiszi mindenki azt. :P
Nem is teszem fel egy darabig, JB megy fel.

(#3349) nord_ válasza Criton (#3346) üzenetére


nord_
veterán

És? Ha egy blogger kitalál valamit, amit más oldalak kritika nélkül átvesznek, akkor az onnantól szentírás?

Jah, míg el nem felejtem: a beszmac legfrissebb cikke szerint a blogger tévedett - az alkalmazás 7.0-át kér. ;]
(Amúgy nem értem, mit kell ezen lovagolni, már leírtam, hogy elég ránézni az App Store-ra. ;) )

(#3350) Criton válasza nord_ (#3349) üzenetére


Criton
veterán

Én nem lovagolok rajta, én a mostani verzióval is elvagyok, akár 2hónap múlva is megjelenhet. Az infók meg tudomásom szerint nem bloggerektől vannak, de mind1.... ezek szerint minden hír oldal, kamu hírekkel van teli.... OK :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.