Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) joey04 válasza legiaap (#3800) üzenetére


joey04
titán

erről tudsz dobni egy képet? :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3802) legiaap válasza joey04 (#3801) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ahol szét van csúszva a PH?
itt van

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3803) joey04 válasza legiaap (#3802) üzenetére


joey04
titán

omg :Y
ennek nem olvastam utána. ez csak nálad van? Csak 5s alatt csinálja, ipad az jó? ha másik oldalról lépsz be akkor is ilyen a fórum?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3804) domerator válasza legiaap (#3802) üzenetére


domerator
veterán

Na ilyet nekem chrome alatt csinált a PH de ugyanilyen formában esett szét, szóval szerintem a PH-val lehet inkább valami

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3805) joey04 válasza domerator (#3804) üzenetére


joey04
titán

igen. régebbi ios azt csinálta, hogy ha fórumoztál, akkor meghalt pl a safari, de logoutról belépve nem. de ezek szerint 5c-n nem ilyen, amit nem csodálok mert nekem i5-ön sem volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3806) Kbali válasza domerator (#3804) üzenetére


Kbali
nagyúr

Egyetértek, korábban én is írtam, hogy nem iOS specifikus a dolog, nálam most pl. W7, Chrome alatt produkálja. Nem tudom mitől jön elő, mert nem mindig ilyen és kizárólag az "aloldalakra" korlátozódik, a prohardver.hu-ról indítva a fórumot, soha...

(#3807) legiaap válasza joey04 (#3803) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ipad-om csak wifi-s ezért ott nem tudom csekkolni. Tök mindegy melyik felületről (PH, MA, stb.) lépek be mobilnetezéskor ilyen lesz. Roppant idegeístő. Masik böngészővel nem próbáltam. Nekem a Safari a fontos a keychain miatt. Ha PH a ludas akkor hol kéne ezt jelenteni?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3808) Kbali válasza legiaap (#3807) üzenetére


Kbali
nagyúr

Most megnéztem Chrome, IE10, FF alatt is így néz ki, tehát én tényleg inkább PH gondnak látom. De nemcsak a fórum, hanem már a tesztek oldal is.
Az meg egy külön probléma, hogy adblocker-rel nem nézhető meg a mobilarena, mert olyan reklám van rajta, amit nem lehet becsukni és letakarja a teljes oldalt.

Mivel már nincs "webmester", talán Bog-nak lehetne írni.

[ Szerkesztve ]

(#3809) Sn00k válasza legiaap (#3802) üzenetére


Sn00k
veterán

Nálam is szét van csúszva és baromi idegesítő. Wifiről jó , de 3g alól suxxx :(

3njoy the Lif3

(#3810) kiki89


kiki89
aktív tag

Mostmár eltelt nehány nap a 7.1 frissítés óta, nekem mintha jobban merülne a telóm. Más nem vett észre ilyen problémát?

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#3811) joey04


joey04
titán

Kbali: Nekem W7 Chrome és hibátlan. fura.
legiaap: Látom megtaláltad a topikot, de számomra fura a válasz. Biztos a szolgáltató a felelős ezért? :F
kiki89: De, többen is jelezték sajnos. :( Neked is szétcsúszik egyébként az oldal, ha mobilnetről nézed?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3812) malphitee válasza joey04 (#3811) üzenetére


malphitee
senior tag

Dehogy csúszik , majdnem mindig 3G vél jövök fel ide.

(#3813) #51177472 válasza Kbali (#3799) üzenetére


#51177472
törölt tag

Igy van.

(#3814) nederlanden válasza kiki89 (#3810) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ennyi idő után már sajnos én is azt tapasztaltam,h kb. 15%-al gyengébb az akku-idő 7.1-el,viszont minden más nagyon patent és stabíl.Azóta soha-sehol egy microlag-bug vagy más egyéb hiba.(5s)

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#3815) Criton válasza malphitee (#3812) üzenetére


Criton
veterán

LTE+Safari, és semmi probléma nincs.

(#3816) nord_ válasza 206 cc (#3794) üzenetére


nord_
veterán

Ki mondta, hogy én cserélem simán? Elolvastad a többi részt is? ;)

(#3817) kali válasza joey04 (#3811) üzenetére


kali
legenda

igen, mint korábban vodafone alatt, ahol az egyik hozzáférési pontjukkal nem jelent meg a ph középső sávja, a másikkal meg már igen.
lehet, hogy a ph-nak is van köze hozzá, és nem csak a szolgáltatónak, illetve a kettő nem fér össze, de az biztos, hogy nem az ios vagy a telefon tehet róla, mert notin - windows alatt - is jelentkezett a hiba, ha stick útján ment a mobilinternet, bizonyos szolgáltatóval.

(#3818) 206 cc válasza nord_ (#3816) üzenetére


206 cc
senior tag

Nem a "Te cseréled"-en van a hangsúly!! :W :W Vagy ez csak amolyan, van egy ismerősöm aki egyszer már látott valakit,aki ismer olyat....beszólás?!Ugyan hagyjuk már ezt!! :W :W :W

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3819) Pastika


Pastika
tag

Sziasztok! Tapasztalt valaki komolyabb nehézségeket a touch id-vel? Nekem kb 10-ből egyszer oldja fel.. Édesapám készülékén beállítottam ugyanarra az ujjra és azon 10-ből 10 feloldás.. Hallott valaki olyanról, hogy hibás a touch szenzora a telefonnak? Mindkét telefon egyszerre lett vásárolva white-gold mindkettő.

(#3820) 206 cc válasza Pastika (#3819) üzenetére


206 cc
senior tag

Tanítsd be újra a szenzort,most javítottak rajta...nálam tökéletesen működik...illetve egyik barátomén is hibátlan....Mióta frissült nem is volt olyan hogy elsőre ne fogadta volna el és érzékenyebb is lett.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3821) kali válasza Pastika (#3819) üzenetére


kali
legenda

szia,

nekem még egyszer sem hibázott, bár korrekt módon beállítottam, sok szögből beolvastatva az ujjlenyomatomat, hogy ne kelljen mindig arra figyelni, mikor épp miként sikerül rátenni az ujjamat.

(#3822) Pastika válasza kali (#3821) üzenetére


Pastika
tag

nekem is 7.1 van rajta. Próbáltam az újratanítást, és alig tudtam beállítani, egyszerűen nem érzékelte az ujjaumat. Kb. ötödik próbálkozásra érzékelte. Azért furcsa, mert az édesapámén azonnal sikerült a kalibrálás..
Megpróbálok egy restoret hátha segít.

(#3823) norbi2010 válasza Pastika (#3822) üzenetére


norbi2010
őstag

Home gomb nem karcos?

(#3824) kali válasza Pastika (#3822) üzenetére


kali
legenda

nem maradt rajta a védőfólia a home gombon?

(#3825) Pastika válasza norbi2010 (#3823) üzenetére


Pastika
tag

egyáltalán nem. alig használtam a telefont eddig. A fóliát néztem de az sem maradt rajta. Restore utaán meglátom mit produkál.

(#3826) csacsi67 válasza Pastika (#3825) üzenetére


csacsi67
addikt

Különben nekem is rosszabb lett a 7.1 -el.

(#3827) 206 cc válasza Pastika (#3825) üzenetére


206 cc
senior tag

Rendesen betanítottad minden szögből az ujjad?Mert rá kell tenni párszor amíg teljes lefedettsége lesz a kirajzolt mintának....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3828) malphitee


malphitee
senior tag

Ha ennyire nem jó a touchID remelem ios8 ban mar tökéletes lesz .

(#3829) Pastika válasza 206 cc (#3827) üzenetére


Pastika
tag

Kitöröltem a korábbiakat. Újra akartam kalibrálni, de már a kalibrálásnál sem ismeri fel. kb 5X kellett neki futni, hogy egy ujjamat be tudja kalibrálni. A másik készüléken semmi probléma nem volt sem a betanítással sem a feloldással.

Nem hiszem hogy gyakori gond van a touch id-vel. Még senkit nem hallottam, hogy nem működött volna, ezért bízok én is hogy restore megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#3830) Kbali válasza joey04 (#3811) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mobilneten néztem én is, napközben csak az van Voda.

(#3831) nord_ válasza 206 cc (#3818) üzenetére


nord_
veterán

Szerinted az Appe is csak alaplappal együtt fogja cserélni?

(#3832) Kbali válasza malphitee (#3828) üzenetére


Kbali
nagyúr

Egy ember panaszolta... Várd meg ai iphone hetest, meg az ios 10-et

(#3833) 206 cc válasza nord_ (#3831) üzenetére


206 cc
senior tag

Mit nem értesz ezen ember?,...olvass utána ha nem hiszed...tessék...
Amennyiben home gombot cserélsz az ujjlenyomat azonosítás nem működik többet!!Mivel a leolvasó társítva van az alaplaphoz.Mellesleg itt az a téves infó is kiigazításra kerül hogy nem az újlenyomatot rögzíti a készülék...de ez is elolvasható :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3834) legiaap válasza kali (#3824) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vedőfólia a home gombon?
Én nem emlékszek, hogy lett voln az enyémen.
Amúgy meg nem karcálló?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3835) nord_ válasza 206 cc (#3833) üzenetére


nord_
veterán

Ebben a cikkben hol is van az, hogy az Apple nem tudja önmagában cserélni a Home gombot?
Nehogy belinkelj még egy másik cikket, amiben ismét az szerepel, hogy egy külsős cégnek nem sikerült. ;)

(#3836) kali válasza legiaap (#3834) üzenetére


kali
legenda

az új telefonnál egyben van a nagy fólia, ami azt is takarja/védi, de olvastam olyat - mindjárt rákeresek a fórumra -, ahol refurbished telefonnál írták, hogy azon külön volt fólia, és szívott vele a tag, mert csak később vette észre.
valamilyen szinten biztos karcálló.

[ Szerkesztve ]

(#3837) Pastika válasza kali (#3836) üzenetére


Pastika
tag

megvolt a restore, de továbbra sem működik megfelelően. egyszerűen a kalibrálás sem megy. a készülék decemberi, de gyakorlatilag nem volt használva.. holnap szerviz. gondolom csere lesz..

(#3838) 206 cc válasza nord_ (#3835) üzenetére


206 cc
senior tag

"......Cupertinóban még egy szinten bebiztosították a Touch ID-t: minden szenzor és a hozzá tartozó kábel össze van párosítva az alaplappal illetve a rajta lévő A7 chippel; ha tehát Touch ID-t cserélünk egy készülékben, akkor az ujjlenyomat-olvasás funkció nem fog működni."
Ez van leírva a linkelt cikkben...mit is nem értesz ezen?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3839) nord_ válasza 206 cc (#3838) üzenetére


nord_
veterán

Tévedés. A mondat első fele tény, viszont a második rész már csak következtetés a cikk írójától.

Később viszont már teljesen precízen fogalmaz:
Mit is jelent tehát mindez a fogyasztók, hackerek és nemhivatalos szervizek számára? Az átlagfelhasználó ettől egy icipicit nyugodtabban aludhat, míg egy rosszindulatú támadót talán épp bosszant, hogy nem létezik a Touch ID-hez „univerzális hack”. A készülékek javítása így viszont nehézkesebb, hiszen ha véletlenül elrontjuk a szenzort vagy a kábelt, akkor örökre elveszítettük az ujjlenyomattal való azonosítás lehetőségét…

kiemelés tőlem

(#3840) königarjen válasza Kbali (#3832) üzenetére


königarjen
tag

:DDD

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#3841) kiki89 válasza joey04 (#3811) üzenetére


kiki89
aktív tag

Nekem nem csúszik szét az oldal mobilnetről! Hála égnek :)

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#3842) Tibee86 válasza legiaap (#3834) üzenetére


Tibee86
veterán

Védőfólia?? Touch ID-n? Nem igazán láthattál olyat új telefonon.(refurbisheden se)
Elvileg zafír a gomb, amit nem lehetne megkarcolni túl könnyen, ellenben youtube-on van fent videó, hogy 3-mat húz egy késsel rajta, és nem működik többé...

[ Szerkesztve ]

(#3843) teguran


teguran
tag

üdv!

mivel sokat segitettetek, erdekessegnek es tapasztalatkent leirom a sztorimat, mikent jutottam hozza az i5s-hez...

nemetorszag, berlinben vagyunk: a telefont 1gb internettel, es ha mar tudja, akkor 4G-s nettel szerettem volna. mivel az itteni kisebb szolgaltatok (lidl, 1&1, kaufland, congstar stb.) csak 3g-t tudnak, egyertelmu volt, hogy a "nagyobbak" kozul valasztok (voda,t-mob,base,o2). a voda volt a legolcsobb!! (utana kb osszesen +200€ jott a kovetkezo kisebb adatforgalommal!).

eloszor egy igazolas kell, hogy hivatalosan is itt laksz, bejelentett lakcim (meldebescheinigung)aztan johet a bankszamla, mire a kartyat megkapod, aktivalod stb. (nekem munkahely miatt sparkasse)
ekkor azt hittem, minden oke, johet a megrendeles. 2x megprobaltam, de vissza lettek utasitva.
kiderult, itt letezik egy ugynevezett schufa-rendszer, amiben nyilvantartva kell legyel, kulonben semmi online szerzodes. :( ide az adataid kell elkuldeni, lehet online ami ca. 30€ vagy postan, ami csak a feladasi dij kb 1€.
kb 2 het mire visszajelzest kapsz, es megrendelheted vegre online. DE! ki lehet kerulni a schufat, ha nem online, hanem egy shop- boltban kotod szerzodest. a hatrany az szerencsere nekem semmi nem volt, makom volt, hogy a bolt akciozott az iphone-nal, ezert ugyan annyi volt a havidij, mint ha online rendeltem volna (amugy online 24x10% kedvezmeny lett volna). a boltban megkotottem a szerzodest, es elvileg 30 percig tart a simkartya aktivalas, amivel a szerzodesem eletbe lep. nos ez 4 napig tartott, meg egyszer el kellett mennem szemelyesen, megegyszer az osszes adat eluldese a kozpontnak. kertek, hogy erdeklodjek, hogy aktiv-e mar a sim. tegnap felhivtam oket, es vegre igen! alig vartam, hogy mehessek a telomert! helyben kibontottam, kiprobaltam, megtapiztam, minden ok, nem ropog, kepernyo tokeletes, kamera, hangszorok, gps, giroszkop, gombok mukodnek. 3g 4g (42,2mb/s) wifi mukodik. olyan, amilyennek lennie kell :)

napra pontosan 1 honapig tartott a telefon beszerzesi folyamat. hat igen.. sok ido (szerencsere volt egy oskovulet nokia addig), de nagyon megerte! :C

koszonom megegyszer a tanacsokat, infokat, amiket itt kaptam. :R

udv!

[ Szerkesztve ]

(#3844) Gadgetfan_ válasza teguran (#3843) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Szépen megszenvedtél a cuccért, nem aprózták el... :D Azért gratulálok a telóhoz... :C
Ehhez képest én itt úgy jutottam hozzá, hogy a T-nél a honlapon kiválasztottam a készüléket, az előfizetést és a részletfizetés módját, majd megrendeltem online, két nap múlva kaptam az emailt, hogy jön a futár, aznap átvettem a telefont és a sim kártyát, és fél óra alatt aktíváltattam telefonon. :K

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#3845) malphitee válasza teguran (#3843) üzenetére


malphitee
senior tag

Pedig azt gondolna az ember hogy Németországban egy havi keresetbol marad annyi hogy fuggetlent vegyen az ember, aztán egyik boltban olyan kártyát amilyet szeretne az ember, nem olyan rózsás a helyzet kint sem?

(#3846) legiaap válasza teguran (#3843) üzenetére


legiaap
nagyúr

Itt UK-ban sem sokkal egyszerűbb. Lecsekkolnak rendesen. Első nekifutásra nem is kaptam. Másodikra pedig 450 fontot hagytam ott (ami már majdnem egy kártyafüggetlen ár) amiből 150 font előleg a többi a telefon.
Így most 32 fontot fizetek 24 hónapig. 1 giga net, korlátlan sms, telefonálás UK-n belül, 32 gigás az 5S-em.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3847) csacsi67 válasza legiaap (#3846) üzenetére


csacsi67
addikt

Itt is be kellene ezeket vezetni nem lenne annyi letiltott telefon.

(#3848) Pastika


Pastika
tag

Sajnos nem lett jó a telefon restorral sem.. Szóval ment szervízbe, pénteken kerül Budapestre. Kiváncsi leszek.. Refubrished adnak helyette ugye?

(#3849) teguran válasza malphitee (#3845) üzenetére


teguran
tag

nem a fizetessel van baj:) nincs semmivel baj. egyszerűen biztosra mennek.
UK-hoz hasonlóan itt is "flat" vagyis korlátlan telefon+sms+1gb net.
mind1, már örülök, ez a lényeg :)

kis kérdés: korábban mentettem el névjegyeket, hogy majd visszatöltsem
2 fájlom is van: egy .bak és egy .spb kiterjesztésű.

miként tudnám az iphonra varázsolni a névjegyeket? köszi!

(#3850) nederlanden válasza teguran (#3843) üzenetére


nederlanden
senior tag

Érdekös!Én kitaláltam és elértem mondjuk ma,(fél éve)hogy vehessek egy 5s-t,másnap bementem a bótba de. 10h-kor leszurkoltam 210e forintot,kaptam 1év garanciát és egy elöl-hátúl felfóliázott hibátlan és független 5s-t,amit azóta is a legnagyobb elégedetséggel használok,és lesz@rom a 2év + garit meg szolgáltatós "tisztaságot",mert ahogy kijön az i6 már adom is el az 5s-t az akkori biztos legjobb áron,és ugrok is rá a legújabbra.
Ami kekeckedést levágnak itt páran egy tel.vasárláskor,hihetetlen(nem rád értem)

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.